Keresem!

Itt lehet kérdezni, ha nem megy, nem érted, elakadtál, vagy egyéb kérdésed van.
belabacsi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2003.07.04. 13:33
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: belabacsi »

gabranek írta...hmmm......tudtommal azt én írtam :lol: :lol: :D :lol: :shock: :wink: :P :? :) :o :lol: :P :wink: :roll: :lol:
"Mindenki más, csak másképp. Te maradj ilyen amilyen most vagy, csak ne így! Így nem válsz másokká mint a nem ilyen többiek, és ők sem válnak ugyanolyanná, amilyenné válni szeretnél!" -Én
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Elmesélem.Múltkoriban feltettem egy hirdetést, hogy szeretnék szert tenni magyar feliratos anime-ra minnél többre lehetőleg. Képzeljétek el, hogy kaptam egy olyan ajánlatot hogy 500Ftplussz Cd költségért másolnk nekem.
Ez jó ajánlat? Megnéztem egy EVA-t angolul és lenyűgözőnek találtam, jó lenne többihez is találni feliratot.
Legyen szép napotok..
Kép
Avatar
Case
Profi
Profi
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.06. 14:11
Tartózkodási hely: bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Case »

Ynah írta:Elmesélem.Múltkoriban feltettem egy hirdetést, hogy szeretnék szert tenni magyar feliratos anime-ra minnél többre lehetőleg. Képzeljétek el, hogy kaptam egy olyan ajánlatot hogy 500Ftplussz Cd költségért másolnk nekem.
Ez jó ajánlat?
Nem, nem jó ajánlat. A fansub-nak éppen az a lényege, hogy nem pénzért csinálják és az iratlan szabályok szerint TILOS érte pénzt kérni, vagyis aki ennek ellenére ebböl akar pénz szerezni azt nem igazán ajánlatos támogatni.
Avatar
gabranek
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2003.07.10. 07:53
Tartózkodási hely: zalaegerszeg

Hozzászólás Szerző: gabranek »

Ynah írta:Elmesélem.Múltkoriban feltettem egy hirdetést, hogy szeretnék szert tenni magyar feliratos anime-ra minnél többre lehetőleg. Képzeljétek el, hogy kaptam egy olyan ajánlatot hogy 500Ftplussz Cd költségért másolnk nekem.
Ez jó ajánlat? Megnéztem egy EVA-t angolul és lenyűgözőnek találtam, jó lenne többihez is találni feliratot.
Legyen szép napotok..
Hoi!

Ha szepen megkersz :) en szivesen irok neked cd aron + a postakoltseg, mert sajnos most zegen vagyok es nem nagyon jarkalok bp-re. Ha erdekel dobj mailt:
terkepesz@freemail.hu

udv: gabranek
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Köszi gabranek...amikor aktuális lesz írok majd.Ez jó ez a apostaköltség és CDár:)
Akkor hagyom a srácot és megmondom,hogy nem kérek az ajánlatából...csak ő volt az egyetlen akinek megvoltak a Sailor Moon részek...a movie-k is. :(
Köszönöm a segítséget, aranyosak vagytok :lol:
Kép
Avatar
gabranek
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2003.07.10. 07:53
Tartózkodási hely: zalaegerszeg

Hozzászólás Szerző: gabranek »

Ynah írta:Köszi gabranek...amikor aktuális lesz írok majd.Ez jó ez a apostaköltség és CDár:)
Akkor hagyom a srácot és megmondom,hogy nem kérek az ajánlatából...csak ő volt az egyetlen akinek megvoltak a Sailor Moon részek...a movie-k is. :(
Köszönöm a segítséget, aranyosak vagytok :lol:
nagyon szivesen, igazsag szerint pk-t sincs arcom nagyon kerni, majd megbeszeljuk. Sailor Moon nekem sajn nincs meg de netrol biztos le tudom rangatni vhonnan.

byez: gabranek
Avatar
gabranek
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2003.07.10. 07:53
Tartózkodási hely: zalaegerszeg

Hozzászólás Szerző: gabranek »

sziasztok!

meg tudna vki mondani, hogy az alabbi kepek melyik ghibli filmol vannak? (amv-bol loptam a kepet azert ilyen rossz min)

Kép
Kép

koszi
Avatar
Yukimura
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 201
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:59
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yukimura »

Kiki boszorkány kézbesítő szolgálat, (kiki's delivery service) a legszebb ghibli film szerintem.Letölthető dupla svcd-n az usteamról.
Avatar
emperor
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2003.07.16. 12:57
Tartózkodási hely: Geofront

Hozzászólás Szerző: emperor »

Belabacsi, te már itt is riogatod a népet? :D Tetszettek az AMV-k?
Én is keresek amugy valamit:
Gall Force (Űramazonok)
God Bless Dancougar (Űrrepülőszázad)
Kép
Avatar
giroszpók
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2003.02.18. 11:56

Hozzászólás Szerző: giroszpók »

gabranek írta:sziasztok!
meg tudna vki mondani, hogy az alabbi kepek melyik ghibli filmol vannak? (amv-bol loptam a kepet azert ilyen rossz min)
koszi
es azt meg tudnad mondani, hol lehet hozzajutani az AMV-hez? :D :D :D
Don't think about winning. It's to fight or not to fight. (Kanon)
Even a couple of losers can survive most things if they're together. (My Neighbours The Yamadas)
Avatar
Yukimura
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 201
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:59
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yukimura »

gyroscope írta:
gabranek írta:sziasztok!
meg tudna vki mondani, hogy az alabbi kepek melyik ghibli filmol vannak? (amv-bol loptam a kepet azert ilyen rossz min)
koszi
es azt meg tudnad mondani, hol lehet hozzajutani az AMV-hez? :D :D :D
:mrgreen: Azt speciel nemtudom, hogy ez melyik, de tudok egyet amelyik a Kiki-ből, és a Totoroból készülthttp://www.duke.edu/~eyc2/kusoyaro/Kuso ... Totoro.mpg
Avatar
gabranek
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2003.07.10. 07:53
Tartózkodási hely: zalaegerszeg

Hozzászólás Szerző: gabranek »

ezek a kepek 1 Vlad Pohnert amv-bol vannak: Ghibli_Memories-Dance.mpg (64 897 756 a merete). Az alabbi ftprol le lehet tolteni:
ftp.price-net.net user/pass: anonymous
Video/mpeg/music_videos_Vlad_Pohnert dirben van. Itt meg van nehany giga amv, csak lassu a serv. nem nagyon megy 10 k fole.
Ha pedig minosegi final fantasy video kell a http://www.nkode.net cimrol le lehet szedni.
Van meg 1 nagyon jo ghibli amv csak nem emlexem honnan szedtem. a cime variousMyazaki (a beatles egyik szama az alap)

Remelem egy linket sem szurtam el, most melozok es mindent fejbol kellet beirnom :)

jo szorakozast
Avatar
emperor
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2003.07.16. 12:57
Tartózkodási hely: Geofront

Hozzászólás Szerző: emperor »

gabranek:
Amit adtál FTP-t azon tudjátok mi van fent mp3-ban??????????
AZ S2 WORKS! :D :D :D :D ::jsmile:: ::jthrill:: ::jcheers:: ::taka:: ::beer::
Kép
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

gabranek: Azt hiszem én is örök hálámmal tartozom, mert tényleg van fent "pár" irtó jó dolog!!!!
::jthrill:: ::taka:: :bounce:
Avatar
gabranek
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2003.07.10. 07:53
Tartózkodási hely: zalaegerszeg

Hozzászólás Szerző: gabranek »

Lulu írta:gabranek: Azt hiszem én is örök hálámmal tartozom, mert tényleg van fent "pár" irtó jó dolog!!!!
orulok hogy segithettem. itt van meg par link:
http://dtb.ovh.org/dtbamv/
http://www.anime.nsysu.edu.tw/NewStuff/Animation/

kusoyaro prod.: http://www.kusoyaro.com/
vicbond007 prod.: http://vicbond007.kaytwo.com/main.html

http://www.hostultra.com/~DKamui/amv.html

jo toltogetest :)
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Ynah írta:Szeretnék anime posztereket rendelni. Tudom, hogy itthon nem lehet kapni ilyen posztereket.Ezért szeretném megkérdezni,hogy tudja-e valaki, hogy hogyan is zajlik ez a arendelek külföldről dolog?
Ha még nem kaptál választ az ezzel kapcsolatos kérdéseidre, akkor talán majd most.
Igen tudom, hogy zajlik "ez a külföldrõl rendelek dolog". A fizetésem egy jó része erre megy el... :hammer:
De mivel lusta vagyok kisregényt írni róla ezért visszakérdezek: mi az amire konkrétan kíváncsi vagy ennek a menetébõl?
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Hát nos őszintén szólva pl azt már tudom, hogy valutával kell fizetni :lol: Amire kíváncsi vagyok...az átfutási idő, a feltüntetett árban benne van-e a csomagolás, postaköltség, vagy az még mellé megy? Nincsen-e olyan magyar oldal aki hajlandó ilyennel foglalkozni mármint hogy rendelni? És hogy ha te már tapasztalt vagy ezekben a külföldről szerzett poszterekben akkor ajánlhatnál nekem pár megbízható oldalt :wink: Ugyanis én a Google-vel kerestem rá, kidobott egy csomó lehetőséget amik közül csak egy párat találtam ami bejött...vagyis inkább nagyon keveset :cry: Köszi, hogy segítessz! Nagyon örülök ::jthrill::
Kép
Avatar
emperor
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2003.07.16. 12:57
Tartózkodási hely: Geofront

Hozzászólás Szerző: emperor »

Gabranek:
Én is nagyon szépen köszönöm, ma este iszunk az egészségedre! :D ::jcheers::
Kép
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Lássuk a könnyebb válaszokat először:

Átfutási idő változó de, átlagosan:
Nagy-Britannia - 1 hét
Japán, Hong-Kong: - 2-2,5 hét
USA: 2,5-3 hét
sajnos van amikor késnek a csomagok idegösszeroppanásba kergetve azt aki vár rá...

Csomagolás+postaköltség az esetek 99%-ában nincs benne az árban. Pluszban kell számolni azzal is.

Ha külföldi online boltból akarsz vásárolni szükséged lesz egy dombornyomott credit vagy debit kártyára (ilyen pl. a VISA Classic vagy a MasterCard). Ajánlani tudom pl. a www.rightstuf.com-ot, a www.animecornerstone.com-ot, a www.cdjapan.co.jp-t.

Ha nincs hitelkártyád még mindig van egy lehetőség, az pedig az eBay (www.ebay.com).
Ott van sok olyan eladó is aki elfogad készpénzt (zöldhasú amerikai dollárt természetesen) ajánlott levélben az árujáért. Az ebay használata viszont komolyabb körültekintést és valamilyen levelezési szintű angol tudást igényel, mert ott másik természetes személytől történik a vásárlás nem egy áruháztól.

Így hirtelen ennyi, de érzem, hogy nem részleteztem ki a dolgot, ezért várom a további kérdéseket hozzá. :)))
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára paTKany 2004.01.15. 17:52-kor.
Nona
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2003.06.20. 05:44
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nona »

Létezik magyar felirat a Hellsinghez?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nona 2003.09.06. 11:02-kor.
Kép
Avatar
emperor
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2003.07.16. 12:57
Tartózkodási hely: Geofront

Hozzászólás Szerző: emperor »

Hellsing: A mangát vki elkezdte, de az animehoz szerintem még nincs, vagy legalábbis én még nem hallottam róla...
Kép
Avatar
Chronos
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2003.07.15. 08:20

Hozzászólás Szerző: Chronos »

Mint már ezerszer mondtam, most is elmondom, hogy könnyebb megtanulni angolul, mint magyar feliratokat találni...
Ja, és nem minden anime-hez csináltak magyar feliratot, sőt úgy kb. a 95%-ukhoz nincs magyar felirat.
Meg még sorolhatnám, hogy hát az életben elég nagy szükség lesz jó angol tudásra, de inkább ezt most hagyom...

CHRONOS
Avatar
Yukimura
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 201
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:59
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yukimura »

Chronos írta:Mint már ezerszer mondtam, most is elmondom, hogy könnyebb megtanulni angolul, mint magyar feliratokat találni...
Ja, és nem minden anime-hez csináltak magyar feliratot, sőt úgy kb. a 95%-ukhoz nincs magyar felirat.
Meg még sorolhatnám, hogy hát az életben elég nagy szükség lesz jó angol tudásra, de inkább ezt most hagyom...

CHRONOS
Abszolute igazad van. Énis jobban szeretem az angolt. Mellesleg tényleg csiszolja a szókincset, énis mikor múlt augusztusban láttam az első anime-met(még magyar felirattal) óriási könnyebbség volt, de aztán ahogy jött a többi, már angollal, szépen lassan hozzászoktam, és kikupálódott a szövegértésem is. Kezdetben tényleg nembaj ha van magyar szöveg, de aztán már legyen mindegy.
Avatar
Chronos
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2003.07.15. 08:20

Hozzászólás Szerző: Chronos »

emperor írta:Hellsing: A mangát vki elkezdte,
Itt található, és mellesleg BNC fordította:
http://www.manga.hu/cikk.php?id=47&type=manga

CHRONOS
Avatar
emperor
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2003.07.16. 12:57
Tartózkodási hely: Geofront

Hozzászólás Szerző: emperor »

Amit az angol feliratokról mondtatok, abban tökéletesen igazatok van! Az angol az mindenképp kelleni fog, akármit csinálsz majd késöbb, szóval megéri az időt és a fáradtságot megtanulni!
De ha megtanulsz japánul is az az igazi:D
Kép
Válasz küldése