Magic: The Gathering

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Lezárt
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Magic: The Gathering

Hozzászólás Szerző: ein »

Újra kedvet kaptam Magicezéshez gondoltam nyitok egy topicot neki, hátha más is szereti ezt a játékot.
Igazából eddig nem nagyon merültem bele, van egy paklim amit egy ismerősömtől vettem, elég ütős. Most gondolkodom rajta, hogy veszek pár lapot.

ok ez nem gépes játék de akár megoszthatjátok a véleményeteket a Magic online-ról és akkor nem lehet gond a helyválasztással.
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

én helyi bajnok voltam pécsen magic-ben de ez a játék nem méltó hozzá a név kötelez nem kellet volna bunyós játéká varázsolni(igaz nem egy bonyolult darab a kártya se de ez túlzás)
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
Yui
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2005.06.11. 17:30
Tartózkodási hely: Eva 01

Hozzászólás Szerző: Yui »

j.e.h.u.t.y. írta:én helyi bajnok voltam pécsen magic-ben de ez a játék nem méltó hozzá a név kötelez nem kellet volna bunyós játéká varázsolni(igaz nem egy bonyolult darab a kártya se de ez túlzás)
Lehet azt mondod nem egy bonyolult dolog, azért csak hadd gratuláljak a pécsi bajnokságodhoz :-P ( OFF: Pécs remek város :) )

Különben szerintem a játék sem olyan vészes, főleg, hogy aki játszik vele, gondolom általában elsősorban kártyázni akar :) De valahol azért egyet is értek veled :roll:

Sajna én még annyira nem értek a dologhoz, épp csak kezdek kívülállóként belemászni, és szépen lassan felfogni a szabályokat :) Erre pl. jó lenne a szgépes játék, bár néha elég érdekes és érthetetlen reakciói vannak :)
IKARI YUI
1977-2004-?
(still alive..?)
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

A Tragic rosszabb mint a heroin.
Piracy is charity.
Lezárt