Offtopic (Archive)

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Avatar
Load
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.03.29. 17:38
Tartózkodási hely: Nem, nem vagyok szomjas.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Load »

Az! Nagyon nagy hülyeség....

Ma votlam megvenni a könyveket.... 1 órát vártunk a tanárra utána 1 órába telt mire sorra kerültem. Ezután még 10 percet vártam mire össze tudott adni 3 számot a tanár. No comment...
Avatar
Mesi
Profi
Profi
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2006.06.27. 20:07
Tartózkodási hely: Szeged

Hozzászólás Szerző: Mesi »

::japhaha:: Remélem nem matektanár ::japhaha::
Avatar
liache
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2006.03.22. 23:30
Tartózkodási hely: Hidden LDTS village :]

Hozzászólás Szerző: liache »

muhaha...nekem hétfőn kezdődik a suli bwuhahahaaaaa :P és a könyveimért sem kell majd órákig sorban állnom tekintettel arra, hogy be van nekünk osztva, h melyik szünetben melyik osztály veheti a könyveit:P így a könyvárusító nyanyának sem kell bénáznija, hogy kezünkbe nyom egy 10.es könyvet 12.es helyett:P
arról nem is beszélve h lesz kb. 3 db könyv amit idén meg kell vennünk:P
csak ne költözött volna el a sulim T_T brühüühüüüü....a fél 8as kelés helyett át kell szoknom a hajnali 6 órás kelésre T______T régebben kb 10 perc volt, mire beértem most meg lesz 25 perc minimum :((((( :cry: :cry:
de legalább végre van tesitermünk, és nagy sulink, meg tágas meg minden, de akkora mocsok van még egyenlőre az egész épületben, hogy nagyon......btw...lesz ami lesz...........
Kép
.:[LDTS]:. kiwi! :cry:
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Loo-chan, én is hajnali 6-kor kelek, csak nekem 1 órás az út a suliba. :? Könyvek miatt viszont nem kell aggódni, mivel nincsenek. :D Gimiben sem kellett sose várrni vagy sorbanállni, évnyitó után hazavihettük mindet.
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: scineram »

liache írta:hétfőn kezdődik
Detto.
muhaha :lol:
Csakhogy a rád következő hétfőn.
bwuhahahaaaaa :lol:
Legalábbis akkor kezdődik annak a felmérése, hogy mely előadásokra is járjunk be. :dirr: Természetesen csak délután. :dirr: :dirr:
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Hát gyerekek, én meg azt mondom, hogy nincs jobb annál, mint mikor vasárnap du. 3-tól másnap reggel 9-ig kódol az ember, majd bemegy Jelek és Rendszerek előadásra. BASED ON A TRUE STORY.
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

liache:
nekünk sem kellett sorba állni, behozták a fiúk a terembe. XD
hmm én még csak 10.-es vagyok. :dirr: de nembaj, DÖK-ös lettem (*muhahahahaaa*) és visszajött a kémia, fizika, földrajz..asszem bele kéne húznom, mindent elfelejtettem. XD ja meg kisérettségim lesz..mi a fenének, elég lesz nekem a rendes érettségi -.- meg németből idén az előrehozott. xD

Rage: nem lennék a helyedben. :dirr:

amúgy ha már itt tartunk, kinek mennyi idő a bejutás, nekem a másik utcában van a gimi, kb. 3 percre. :lol:
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Nem értem mire ez a nagy sírás rívás :D Ha meg majd dolizni fogtok nem lesz ám nyári szünet :) a nyár ugyanolyan évszak lesz majd mint a tavasz, ősz, tél :D Kaptok egész évre kb 20 nap fizetett szabit azt hali ossza be mindenki ugy ahogy akarja :-P
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Nekem FOGALMAM sincs arról hogy mikor kezdődik a tanítás...azt tudom hogy szerdas szigorlat és az utána nem létezik semmi ::dirr:

...voltam Edvin koncerten :D:D:D:D IMÁDOK KORCSOLYÁZNI!!! A tömeg előtt előadni egy olyan számot amit annyira élvezel hogy már nem tudod hogyan kifejezni,túlcsordul benned a boldogság...hát attól nincs jobb érzés...És a királlyal,Plushenkóval egy jégen állni...Tegnap egy életre szóló élményt szereztem :D Pedig menniyre nem vártam :P És móka volt...az öltözőben sminkelünk egyszer csak kinézek a jégre és ott állnak ŐK...kééész...totálkár vagyok :P
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Doom írta:Nem értem mire ez a nagy sírás rívás :D Ha meg majd dolizni fogtok nem lesz ám nyári szünet :) a nyár ugyanolyan évszak lesz majd mint a tavasz, ősz, tél :D Kaptok egész évre kb 20 nap fizetett szabit azt hali ossza be mindenki ugy ahogy akarja :-P
hmm, hasonlót énis írni akartam, de féltem h le leszek b@szva, mert ugye sokan, többek között még énis tanulunk :dirr:
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Misu gratulálok, örülök és irigyellek :D.
El tudom képzelni hogy mekkora élmény lehetett ::tenshii::

Akkor elvileg ma adják a Duna tv-n a koncertet 19 órától (meetről addig haza kéne érni :dirr: , vagy beprogramozom videót)
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
Shinzo
Profi
Profi
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2006.08.15. 22:37
Tartózkodási hely: Dark Zone
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Shinzo »

nah... tegnap megkezdtem éves három hetes szabadságomat... yippiáááééééééééééé ::jthrill::
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

VAN EREDETI SUPER MARIO RAJZFILMSOROZATOS DVD-M!!!!!!

(Igaz h köcsög módon rányomtak valami Captain N epizódokat is... de MARIO VAN RAJTA VAZZEEEE! :))

Már csak a másik DVD kell amit hazánkban kiadtak :)

Btw... a Movie is megvan, igaz h Pocsék, de SUPER MARIO! :)
Kép
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Hát a Magyar válogatott jól elcseszte a meccset. Szegény nézők akik kimentek má 30 perc után semmi reményük nem maradt :?
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Jó h nem mentem ki... jó h "elfogyott a jegy"
Kép
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Amikor mentem haza a busszal (amit sikerült épphogy elérnem :-P ) eszméletlen sok szurkoló vonult az újpesti stadionhoz, még integettek is a buszra :D
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Mayer nekem meg van eredeti super mario 1, 3 /dobozos, tokos verzio/ NEs-re ugyhogy :-P a movie valami szörnyű 3x nekifutásra sikeredett.. nem tudom (nem azért mert elaludtam rajta) de imspirácio a végignézésére nulla egész semmi..
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Iszonyat nagy szemét... a Mario frencsájz megszégyenítése... DE MARIO :)

az eredeti NES-es verziók nekem is megvoltak (még a 2 is, ami tulképp csak egy másik játék átirata Mario Franchise-ra :)), csak késöbb a szülők gonosz módon eladták őket, és vettek helyette számítógépet nekem :cry: (Angst Angst Angst :))
Kép
Avatar
Sagesse
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2006.08.30. 05:16
Tartózkodási hely: Wudersch

Hozzászólás Szerző: Sagesse »

Ssj2Viko írta:Hát a Magyar válogatott jól elcseszte a meccset.
Bárcsak megdöbbenhetnék ezen. :roll: A 4-1 azért kissé durva. :(

Hm. Újabban eláraszt a japán spam. infoseek.jp, ybb.ne.jp, mail.goo.ne.jp, excite.co.jp... ilyen domainekről kapom a löncsöt. Hogy mi lehet az oka? Fura, mert mind ma és tegnap futott be (pedig a napokban nem is trógerkodam :D). Ha van valakinek ötlete... Viccen kívül: gőzöm sincs. :(
Deo favente navigas vel limine. - Horatius
Ira impedit animi iuditium. – Cato
Waff! - Ein
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

Sziasztok!

Mivel ez offtpic gondoltam talán ide beírhatom a nagy dilemmámat ami mostanában foglalkoztat. Ha véletlenségből szabályt szegtem vele kérem a modot, hogy nyugodtan törölje a hozzászólást....

Szóval nem vagyok egy szerencsés ember, sose voltam. Se szerelemben, se anyagiakban se semmiben. Barátaimmal valahogy mindig megszívtam..:S Aztán találkoztam egy kedves csajjal akivel iagzi jó barátok lettünk. Elvitt egy animes társaságba ahol megtetszett egy srác de természetesen biztos voltam benne, hogy esélyem sincs.... A lány egyre furábban kezdett viselkedni és jól látszott hogy idegesíti hogy tetszik a srác. Először csak naphosszat sajnáltatta magát, aztán mikor kezdtem neki mondani hogy a problémák felett nem sírni kell hanem megoldani akkor megsértődött. Később valami hihetetlen oknál fogva összejöttem a sráccal, mire a csaj kikelt magából és kígyót békát kiabálva rám először lehúzta magát, hogy ő semmire se jó (levélben, sms-ben, kis cetliken.. stbstb) aztán mikor közöltem vele ismét, hogy siránkozás helyett tehetne valamit a problémájáért közölte, hogy én egy érzéketlen tuskó vagyok és dögöljek meg. Azóta próbáltam vele békülni, de hajthatatlan.... Azt mondta hogy csak akkor békülne ha én nem említeném neki hogy boldog vagyok, hogy van barátom és hogy véletlenül se jelenjek meg a barátommal ha ő is a környéken tartózkodik mert átmegy az utca túloldalára.... Most ilyenkor mit gondol egy ember magáról vagy ezzel mit lehet kezdeni? Nem akarom erőltetni már a barátságot, de még mindig nem értem.... tényleg ennyire irigy lehet valaki vagy csak én nem látom a gikszert és valami egészen más vana adolog hátterében...:S

~még egyszer bocsi a belekotyogásért...~^^;
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Sakumo: Szerintem itt nem arról van szó hogy irigy a lány, henem hogy ő is szerelmes a barátodba. És mivel te hirtelen feltüntél a társaságban és össze is jöttél a sráccal aki tetszett neki ez épp elég ok hogy így viselkedjen, szerintem légy megértő vele, adj időt neki.
(Sajna mostanában nekem is vannak gondjaim ilyen téren) de idővel csak rendbejön minden. :)
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Eh, szerintem egyszerűen arról van szó, hogy féltékeny, vagy rád, vagy a srácra. Vagy tetszik neki a fiú, és most rád féltékeny, vagy pedig attól fél, hogy a fiú miatt elveszít téged, ezért próbálja magára vonni a figyelmedet, és elérni, hogy foglalkozz vele.

Szerintem próbáld meg kiszedni belőle, hogy mi a baja, és mit lehetne a szituációval kezdeni (legegyszerűbb nem kerülgetni a témát, hanem megkérdezni, hogy "figyelj, most féltékeny vagy?"). És ha semmiképpen nem lehet értelmes megoldást találni, akkor döntsd el, hogy mennyit ér neked mindkét kapcsolat, és eszerint cselekedj. Zsarolni semmiképpen ne hagyd magad, ha nem lehet a lány fejével beszélni, akkor egyszerűen ignoráld, és éld az életed. Lehet, hogy ez nagyon tuskó dolognak tűnik, de az ilyen "átmegyek az utca túloldalára!" meg "csak akkor leszek a barátod, ha nem említed, hogy boldog vagy!" dolgok annyira gyerekesek és ostobák, hogy nem érik meg, hogy sokáig rágd magad miattuk. Ha a barátnőd nem tud ezen a szinten túllépni, akkor egy idő után nem érdemes próbálkozni, és minél gyorsabban ki kell kerülni a játszmából, mielőtt tovább rontja az életedet és a boldogságodat.

(Részvét, mert hasonlón én is átestem... =_=)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

Köszönöm a tanácsaitokat. Kicsit féltem, hogy baj lesz belőle, hogy ilyen témával zavargok, de örülök, hogy nem így történt.
Sajnos ez már egy régóta folyó vita... próbáltam vele megbeszélni a dolgokat, de ugyanaz lett a vége, hogy "az élet sz*r mert én boldog vagyok ő meg nem".... próbáltam rávílágítani neki erre, de közölte, hogy ő igenis sokkal boldogabb nálam, én meg csak egy bunkó szerencsétlen vagyok és dögöljek meg....:S erre nem tudtam mit mondani. Most beszállhattam volna a vitába, de azt hiszem szélmalom harc lett volna...:)
Még egyszer köszi a válaszokat!
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Avatar
Mesi
Profi
Profi
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2006.06.27. 20:07
Tartózkodási hely: Szeged

Hozzászólás Szerző: Mesi »

Ha azt mondta,hogy sokkal boldogabb nálad,akkor mondd meg neki,hogy örülsz ennek és végre lezárhatjátok a témát.
És gratula a barátodhoz! :D
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

NYÁÁÁÁ Ott vagyooook...
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Lezárt