Offtopic (Archive)

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Nekem 2 éves koromba levágta a biciklilánc a középső újjam és visszavarták így lettem balkezes és mai napig nem tom teljesen behajlítani :dirr: :dirr: :dirr:
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

:tard:
Mindíg is sejtettem, hogy a filmek soha nem tudják utólérni a valóság brutalitását.
Úgy látszik kivételes eset vagyok, hogy soha semmim nem törött el, minden testrészem ép. Bízom benne, hogy így is marad...
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Hát én a gyerekkori sérüléseimre nem mind emlékszem de a baj engem se került el kiskoromban :) pl Mászókáról leesés :arrow: orrtörés... Betonon elesés :arrow: térd repedés
Viszont tavaly tavasszal volt pechsorozatom ami azzal kezdődőtt hogy edzésen bunyó közben egy ütés telibe talált oldalról a jobb fülemnél ami szakadást eredményezett dobhártyámban, utánna több hétig felemásan hallottam, és az egyensúly érzékem is leromlott, mikor már rendbejötem később akkor meg lefjeltem egy fölső szekéréynajtó sarkát :arrow: mehettem varratni a szemöldököm :) . A poén az vlt hogy másnap reggel bemutatóznom kellett egy iskolában és a tetanusztól lezsibbadt jobb lábammal, és lázzal mentem de valahogy megcsináltam a gyakorlatot a bemutatón :dirr:
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Te jóóóóó éééég.....nem is merem elolvasni a postokat...az ilyesmitől ugyanis rosszul vagyok :dirr:
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Hallottam olyat, hogy valaki katanával gyakorolt, és egy rossz mozdulat következtében elvágta az ujját, de úgy, hogy nem sok híjja volt, hogy amputálni kelljen. Végül sikerült megmenteni az ujját, és kellett neki fél év, hogy visszaálljanak az idegpályák. Addig meg megtanulta a másik kezében is forgatni a kardot. :D
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

::daisuki:: AnimeStars Magazin ::daisuki:: Úristenúristen wááááááááááá XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Avatar
Szacsi
Profi
Profi
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2006.09.12. 14:44
Tartózkodási hely: Buon Viaggio
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Igen, wááááá :mrgreen: Remélem jó lesz.

Elég durva dolgokat írtatok itt az előbb O_O
Nos nekem sem tört el semmim kiskoromban, az ujjaim is megvannak...
De :dirr:
Tesóm egyszer ráugrott a csuklómra, ami pont derékszögben volt a földdel, meg majdnem berepedt az állam a budai várban és vagy tucatszor lefejeltem a fürdőszobai szekrényt -_-
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Ssj2Viko : O_____________o úúúú őszinte részvétem ... én kiskoromban leestem egy rózsaszín bicikliről amit mindig is útáltam és miután leestem azóta mégjobban útálom xDDD akkor csak egy kő ment bele a homlokomba a bőr alá de más bajom nem lett :dirr: azelőtt amikor 2-3 éves voltam leestem a bordásfalról kórházba is kerültem de asszem azon kívül hogy meghülyültem semmi más bajom nem lett xD meg még voltak apró baleseteim ... a kedvencem az amikor a gonosz ikrek a szembeszomszédban bedoptak a csalánosba... na utána két napig vakartam a csípéseimet :dirr: megtanultam úgy menekülni előlük hogy ne essek el a murván (régebben ez volt az aszfalt helyett ) meg a nővéreim mindig vertek szal 8 éves vagy 9 éves koromig kék lila meg sebes voltam xDD 4 évesen megtanultam telefonálni annak érdekében hátha a mamám megmondja a testvéreimnek hogy haggyák abba a verésem...
szóval kiskoromban megedzőttem ^^
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

ó a nővérpáholásról én is tudnék mesélni... amíg nem lettem én a magasabb,és már nem féltem tőle mindíg kaptam én is rendesen... egyszer úgy 11 éves koromban úgy végigvágta az egyik karomat a körmével hogy még most is megvan a helye...olyan 20 centis vágás volt
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

nade lányok :shock: miezittkéremszépen....
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: scineram »

Überbrutál hétvége lessz...

-----

Ja, amúgy felváltva törtem el könyökeimet háromszor, tavaly reghéten Ausztriában törtek le valami szar darabkák valami kézközépcsontokból, 3 hónap gipsz. Persze idén is voltam síelni.

És ugyebár mikor 10 éve a hegyen a hóban mentőset játszottunk, ahol mindig én voltam az áldozat, egy hó alatti szög kihasította a melegítőmet. Mikor belenéztem a nyílásba, láttam az 5 cm hosszú térd alatti vágást, de nem nagyon éreztem. 5 öltés, véres zöldeskék cérnák pár napig.
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Nah, pont, mikor már egész jól tudtam használni a sérült kezemet, rámestek a buszon, pont annál a megállónál, ahol leszálltam... Így az utam kapásból a kórházba vezetett, tök jó volt a 4 órás mérés után (amit végigszívtunk az asm-mel), 12 kiló könyvvel (3 darab potom 22 ezert Ft-ért, gondoltam veszek rögtön tizet, ha ilyen olcsó :dirr:) a táskámban. ;) Természetesen orvos az nem volt, végülis minek, csak izomszakadással várt 2 óraja egy srác a traumatológián, no comment. Végülis egy kisebb, 4 órás kitérővel megtudtam, hogy "ezt most megúsztam egy zúzódással". Oh wow, még össze se forrt a csont, szal nagyon boldog vagyok. :p Ez most visszavetette a gyógyulásomat úgy 5 nappal, úgyhogy akinek sérült valami végtagja, javaslom, kerülje el a BKV járműveit, ugyanis balesetveszélyes rajtuk utazni. Közérdekű közleményünket hallották.
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Basszus, Rage.... Mákod volt... ;_;
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Nekem most elmaradnak az ilyesfajta élménybeszámolók, szóval nincs story mode.. sebezhetetlen vagyok... :D :lol: :lol: :lol: :-P
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Úgy látszik, jobb ha most egy ideig elkerülöm az offtopicot, mert ártalmas a jó közérzetre. :x_x:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

én még könnyebben megúsztam az ilyeneket :drop:
egyszer megboldogult ifjúkoromban belefutottam egy vékony üveg betétes ajtóba-> négy helyen kellet összevarrni a jobb karomat (még ma is látszanak a hegek) és a bal sem úszta meg ... majdnem átszúrta a lábfejem egy ~100as szög ... tuctaszor borultam biciklivel ... bukfenceztem lépcsőröl (najó, az tényleg nagyon rég volt) ... kinyújtott ujjamra érkezett a kosárlabda (naná, h két napig alig tudtam megmozditani) ...
és még így se tört el eddig semmim :dirr: (kop-kop-kop)
Kép
Avatar
Szacsi
Profi
Profi
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2006.09.12. 14:44
Tartózkodási hely: Buon Viaggio
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Ó, igen a kosárlabda, röplabda és társaik :tard:
Biciklivel borulni az szép :lol: Én eddig csak görkorival estem évekkel ezelőtt (de csak 1x!!! :vigyor: ) akkor viszont akkorát, hogy alig bírtam menni utána... Most már csak korcsolyázom :lol:
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

görkorival én is csak eccer estem el... ^^" akkor amikor megvettem =P naggyon durván gurul oszt akkorát tanyáltam hogy a nővérem röhögőgörcsöt kapott ^^"
most meg csuklom... már vagy egy fél órája...
Avatar
liache
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2006.03.22. 23:30
Tartózkodási hely: Hidden LDTS village :]

Hozzászólás Szerző: liache »

I COOK METAL! WATCH MY PANTS! MOTIONBLUR!!!!
Kép
.:[LDTS]:. kiwi! :cry:
Avatar
Szacsi
Profi
Profi
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2006.09.12. 14:44
Tartózkodási hely: Buon Viaggio
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

K@e-chan nem akarom az ördögöt festeni a falra, de velem volt, hogy 4 órán keresztül csuklottam... Nem vicc, tényleg :x_x:
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Looking for "The amazing adventures of Bob and Balb" :dirr: MOTTO MOTTO!!!!!!!!!!!
...btw van új OTAFONOM :dirr: animés csengőhang meg háttér jipíííííí :dirr:
este meg narancssárgább leszek mint valaha :P

helyzetjelentés vége
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Csuklás ellen a legjobb ha befogod az orrod és elkezdesz inni, lényeg hogy ne vegyél levegőt csak igyál és igyál amíg elmúlik:D. Ez mindig bejön :)
De azé úgy hogy nehogy megfulladj a végén :lol:
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

ALTERNATE ENDING NO JUTSU!!! :dirr:
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
deeneedic
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2006.10.21. 12:16

Hozzászólás Szerző: deeneedic »

Sziasztok!

Én nem a képen látható lány vagyok, viszont aki tud valamit erről a hölgyről, az legyen olyan kedve és írja meg erre a címre:

deeneedic@freemail.hu
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Van valaki aki fizikábol éretségizett vagy megvan az egységes éretségi fgyüjtemény 1 megoldókönyve :?: :?: ::reliev:: ::reliev::
Lezárt