Régi rajzfilmek, animék

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Avatar
Ronja
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2005.10.03. 11:50
Nem:
Tartózkodási hely: Vadon
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronja »

MOFLI *.* istenem, de jó volt ezt újra megnézni... teljesen elérzékenyültem... kicsi korom óta nem láttam :'( hogy szerettem...
arra emléxem, hogy a lányt Korinának hívták, a gonosz lányt meg Rebekának... a zenéjére is emlékeztem, de a magyaron is ilyen nyelven énekelték?
Van fenn egy majdnem 4 perces részlet is!
és a Csodálatos Pókember és barátait is.. de jó volt régen:'(
"I believe in miracles... They happen every day"
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Én megmernék esküdni rá hogy nállunk is eredeti nyelven volt a nyitódala a Moflinak, ugyan is én szinte csak a dalocska miatt tudtam visszaemlékezni erre a rajzfilmre annyira de annyira rég volt kb 4-5 éves lehettem amikor ez mehetett a Tv-be (kicsit én is elérzékenyülök ettől a nyitódaltól)
Istenem de rég volt(öregszem :( )

Amúgy eszembe jut még a No megállj csak! is :D. Az is egy szenzációs sorozat volt anno nagyon régen.
De kb 1 éve kiadták nálunk dvd-n néhány részét
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
Gendo
Profi
Profi
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2004.11.17. 18:39
Tartózkodási hely: Pápa
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gendo »

Ssj2Viko írta:Én megmernék esküdni rá hogy nállunk is eredeti nyelven volt a nyitódala a Moflinak, ugyan is én szinte csak a dalocska miatt tudtam visszaemlékezni erre a rajzfilmre annyira de annyira rég volt kb 4-5 éves lehettem amikor ez mehetett a Tv-be (kicsit én is elérzékenyülök ettől a nyitódaltól)
Istenem de rég volt(öregszem :( )
Én 100%-ra tudom hogy a nyitódal megmaradt az idegen nyelven. :cool: Én is szerettem nagyon a sorozatot, még vhs-re is fel lett véve de az azóta sajna már nincs meg :(
Amúgy régebben össze tudtam kaparni egykét részt belőle avi formátumban, ha valakinek még van (vagy ha valakinek kell) akkor az szóljon.
Kép
Akkor...hol van az álmom? - Az a valóság folytatása.
És hol van a valóság? - Az álmod végén.
Avatar
Ronja
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2005.10.03. 11:50
Nem:
Tartózkodási hely: Vadon
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronja »

énénén *.* szeretném elkérni őket... *.*
"I believe in miracles... They happen every day"
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Gendo: Nekem is kéne nagyon!!! Kiskorom egyik kedvence volt anno.
Kép
Avatar
Gendo
Profi
Profi
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2004.11.17. 18:39
Tartózkodási hely: Pápa
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gendo »

Küldjetek privát üzenetet, és megbeszéljük hogy hogyan lenne megoldható.
Amit viszont elfelejtettem írni, hogy spanyolul vannak és vhs minőség. A magyart sajnos nem tudtam megtalálni. Ha még így is érdekel akkor írjatok, bár személy szerint engem egyáltalán nem zavart hogy idegen nyelven van, miközben néztem a filmet úgyis beugrott minden és tudtam hogy miről van szó. Már csak a visszaemlékezés és a szép zene miatt is megéri megnézni. A nyelvet meg ki nem __ja le.
Kép
Akkor...hol van az álmom? - Az a valóság folytatása.
És hol van a valóság? - Az álmod végén.
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Megnézni meg lehet a YouTube-n ahol beírod a keresőbe, hogy Mofli the koala és bejön pár régi szép emlék.. :wink:
Kép
Avatar
Szacsi
Profi
Profi
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2006.09.12. 14:44
Tartózkodási hely: Buon Viaggio
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Ma megvettem a Vukot dvdn ::^_^::
Nagyon szeretem ezt a mesét, a kazetta is azért ment tönkre, mert már rongyosra néztük a szalagot.
Avatar
Asami.
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2006.08.14. 10:48
Tartózkodási hely: Egy jobb helyen...

Hozzászólás Szerző: Asami. »

Szacsi írta:Ma megvettem a Vukot dvdn ::^_^::
Nagyon szeretem ezt a mesét, a kazetta is azért ment tönkre, mert már rongyosra néztük a szalagot.
Jaaaj a Vuk! ::daisuki:: Úgy imádtam! Nekem a zenéje volt meg valahol kazin, folyton azt hallgattam ::japsmil:: Hipp hopp jön Vuk ::hehe::
.(\_/)
(='.'=)
(")_(")
Avatar
Szacsi
Profi
Profi
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2006.09.12. 14:44
Tartózkodási hely: Buon Viaggio
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

És csak 600 Ft volt :o

Ó, igen, jut szembe...Kellene egy kis segítség...De sajnos csak töredék emlékeim vannak róla...
Még régen megvolt kazettán egy mese, amiben nyulak voltak. És volt benne egy robot nyúl is, aki igazi nyúllá akart változni. És volt benne egy olyan jelenet, hogy két szereplő (nem röhögni) répakarddal kardozik.

Szóval valaki nem tudja, mi lehetett ez? :lol:
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Szacsi írta:Ma megvettem a Vukot dvdn ::^_^::
Nagyon szeretem ezt a mesét, a kazetta is azért ment tönkre, mert már rongyosra néztük a szalagot.
Ismerős. Nekem még mindig megvan, igaz, szín már nem mindig van rajta, de én még mindig szeretem.
Kép
Avatar
Asami.
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2006.08.14. 10:48
Tartózkodási hely: Egy jobb helyen...

Hozzászólás Szerző: Asami. »

Visszanéztem a Candy openinget...egy csomó mindenre emlékszem már :D

http://www.youtube.com/watch?v=8HvlAFyd ... ed&search=
.(\_/)
(='.'=)
(")_(")
Avatar
Gendo
Profi
Profi
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2004.11.17. 18:39
Tartózkodási hely: Pápa
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gendo »

Még mindig a "Kis Némó Álomországban" című anime kerestetik!
Már több országban rájöttek hogy nagy biznisz lenne dvd-n újra kiadni, de mi magyarok csak álmodozhatunk erről.
Akinek még megvan VHS-en az kérem feltétlenül írjon nekem egy privát üzenetet! Vagy aki tékában meglátja stb (pestiek gondolom előnyben).
Írtam animeismertetőt róla de még nem került fel a netre, ígyhát külön feltöltöttem egy oldalra, légyszi olvassátok el, hátha valakinek beugrik!
Ismertető
Képek 1
Képek 2
Képek 3
Képek 4
Ha az extra.hu hibát ír ki, akkor csináljátok azt amit ír (kattintsatok az általuk megadott linkre)

Valamint ittvan 2 youtube link, ha valaki vizuális típus :cool:
Amv: Nemos Hate
Original Trailer

Mindenképpen meg akarom ezt szerezni szóval torrent, javaslat, ötlet, bármi jöhet!
Kép
Akkor...hol van az álmom? - Az a valóság folytatása.
És hol van a valóság? - Az álmod végén.
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Asami. írta:Visszanéztem a Candy openinget...egy csomó mindenre emlékszem már :D
En emlekszem magara az openingre, csak nalunk franciaul ment a Kandííí, Kandííí...de nekem meg mindig megvan nehany resz videon, azokat ujranezni a legjobb :D:D
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Candy nekem is nagyon kéne. Már bánom hogy anno nem vettem fel én is.
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Ugyan nem magyarul, hanem japánul, de eddig két batch torrent jött ki a Candy-ből 50valahanyadik részig. A minőség sajnos elég pocsék, mivel a Candy-ből nem létezik DVD (a két alkotó folyamatos pereskedései miatt az anime stúdió se tudott lépni DVD ügyben), csak régi vhs rippek, de jobb, mint a semmi. ^_^ Akit érdekel, animesuki.com-on megtalálja a két torrentet (a Lililicius-féle első részt nem ajánlom, mert abban még egy kínai felirat is rontja a képet ^^").
Kép
Avatar
Asami.
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2006.08.14. 10:48
Tartózkodási hely: Egy jobb helyen...

Hozzászólás Szerző: Asami. »

IloveRenji írta:
Asami. írta:Visszanéztem a Candy openinget...egy csomó mindenre emlékszem már :D
En emlekszem magara az openingre, csak nalunk franciaul ment a Kandííí, Kandííí...de nekem meg mindig megvan nehany resz videon, azokat ujranezni a legjobb :D:D
Én németül néztem és semmit nem értettem. Mindig is angolos voltam.
Azt tudom h nem néztem végig, mert kicsi voltam, és elborzasztott h mind3 testvér meghal. Vagy a harmadikat nem tudom meghal-e, csak kettőt néztem végig, mikor Candy már ápolónő lett.
.(\_/)
(='.'=)
(")_(")
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

A Candyben csak az egyik testvér halt meg (hál'istennek még az elején), aztán az egyik unokatestvér, a háborúban.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Asami.
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2006.08.14. 10:48
Tartózkodási hely: Egy jobb helyen...

Hozzászólás Szerző: Asami. »

Igen, arra emlékszem h lezuhant a gépével... én mindig azt hittem hogy ők hárman testvérek ::uhoh::
Újra meg kéne néznem. :-P Az első fiúba volt szerelmes azt hiszem, ő esett le a lóról.
.(\_/)
(='.'=)
(")_(")
Avatar
ecoban
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2006.03.29. 18:55
Tartózkodási hely: Iserlohn

Hozzászólás Szerző: ecoban »

Anthony volt ha jól tévedek, vagy nem? :D
If you are falling off a cliff, you may as well try to fly, you have got nothing to lose.
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Jaja, Anthony-ba volt nagyon szerelmes a Candy, a masik 2 testver nevere nem emlekszem, csak arra h nagyon szerettek a Candy-t, meg az aki kesobb meghalt, mindig repuloket tervezett...aztan meg a szinesz fiuba lett szerelmes a Candy..annak sem tudom mar a nevet..meg volt egy mosomacija is..es amugy Asami ok 3an testverek is voltak..akiknel eloszor volt a lanyka..
Avatar
Ronja
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2005.10.03. 11:50
Nem:
Tartózkodási hely: Vadon
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronja »

Igen, én is úgy emléxem hogy mind3an testvérek voltak. Anthony, Archie és Alister (?) akit Stear (sztír) nek hívtak, asszem. :D A színész meg Terry ::daisuki:: A mosómaci pedig Clean (? "klín") de lehet hogy rosszul emléxem.
"I believe in miracles... They happen every day"
wallet
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2006.12.04. 16:00

Hozzászólás Szerző: wallet »

szerwoodstock!

a segítségetekre lenne szükségem (csak ezért regisztráltam).
volt kb 14éve vmelyik adón egy rajzfilm, amit akkoriban nagyon szerettem, de sajnos nem sok mindenre emlékszem belőle.

egy dokiról szólt (sztem ember volt, kevés őszhajjal) aki egy élő házban lakott (talán a bútorok is éltek) és űrhajóval utazgatott bolygókra h segítsen a különböző problémájú lényeken. (volt asszem egy majma vagy vmi kis állatkája is)

sajnos ennyi maradt meg
meghogy a zenéje is frankó volt

előre is kösz
...
Avatar
ecoban
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2006.03.29. 18:55
Tartózkodási hely: Iserlohn

Hozzászólás Szerző: ecoban »

A Candy-Candy folyamatosan jön ki subbolva, már fenn van 1-54 igaz vhs minőségben, de hát így is kihagyhatatlan! (Ha vkinek megvan a magyar opening annak nagyon hálás lennék ha dobna egy pü-t)
If you are falling off a cliff, you may as well try to fly, you have got nothing to lose.
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Ronja írta:Igen, én is úgy emléxem hogy mind3an testvérek voltak. Anthony, Archie és Alister (?) akit Stear (sztír) nek hívtak, asszem. :D A színész meg Terry ::daisuki:: A mosómaci pedig Clean (? "klín") de lehet hogy rosszul emléxem.
Pontosan, jól írtad. Nekem amúgy Terry volt a kedvencem, egyszerűen imádtam. :lol:
Kép
Lezárt