Régi rajzfilmek, animék

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Avatar
CCLone
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2004.12.24. 03:57

Hozzászólás Szerző: CCLone »

paTKany írta:
CCLone írta: M.A.S.K.
Borzasztó jó alapötlet és nagyon szép járműdizájn, a karakterek is nagyon jók és változatosak. DE nagyon nagy kár, hogy még a G.I. Joenál is jobban ki van herélve. Soha senki nem sérül meg, a gonosz Venom csoport minden rész végén egy karcolás nélkül elmenekül. Ha valaki sokat néz M.A.S.K.-ot a végén azon kezd gondolkozni, hogy ezek az amúgy állatul kinéző járművek ipari selejtek, mert képtelenek elpusztítani az ellenséget.
Ha a M.A.S.K. anime lenne kő kövön nem maradna!
Én úgy emlékszem pedig, hogy az egyik rész pont arról szólt, hogy az egyik M.A.S.K.-osnak megsemmisül valahogy a kocsija, de aztán valahogy csinálnak neki egy újat. A szereplők tényleg nem sebesültek soha ez igaz, és tényleg kár, hogy nem csinálták ezt meg animében, elég ötletes volt.
paTKany írta:
Ezt egy hülye mondatban össze tudom foglalni: "Harc a kiber-organikus káposzta-gépjárművek ellen." Jayce faterja valami növénynemesítő biológusféle és az egyik kisérlete erősen balul sül el, amiből megszületik
a szupergonosz "főkáposzta". Innentől az egész történet arról szól, hogy a főkáposzta a gonosz indás növényeivel megpróbál befertőzni és elfoglalni bolygókat. Ezeknek a növényeknek a terméseiből ilyen félig organikus félig mechanikus pusztító járművek nőnek. Ekkor jön Jayce meg a barátai, hogy kipusztítsák a gonosz növényeket. Nem tudom, hogy végetért-e rendesen ez a sorozat, és eljutott-e Jayce a főkáposzta bolygójához, ahol elvileg az apja is fogva van tartva...
Úgy rémlik, hogy a második széria végén megtalálja az apját. Hú de rég volt ez már.. :roll:
"In this world of purchase
I'm going to buy back memories
To awaken some old qualities"
Avatar
Gendo
Profi
Profi
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2004.11.17. 18:39
Tartózkodási hely: Pápa
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gendo »

Végre sikerült leszednem netről az Elsüllyedt világok részeit. Hát nagyon lol. Enyhén más mint régen 3 éves koromban.
Kép
Akkor...hol van az álmom? - Az a valóság folytatása.
És hol van a valóság? - Az álmod végén.
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Most ezt a témát azért szedtem elő, mert vasárnap megnéztem a Megaman NT Warrior-t. Erről jutott eszembe, hogy régen már láttam ezt a mesét, de a régi változatát. Csak az volt a különbség, hogy ott nem a hálón játszottak, hanem a valóságban. Amúgy más megnézte még rajtam kívül?
Avatar
sodd
Profi
Profi
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2003.06.03. 12:55
Tartózkodási hely: The Outback

Hozzászólás Szerző: sodd »

Zelmor írta:to Ynah

Gargoyles-t adtak Cartoon Network-ön is. Gépen 2. évad végéig néztem. Picit érződött rajta az a vérmentes, gyermekvédő szellemiség, ami CN-es rajzfilmekre egytől egyik igaz, ennek ellenére hangulatos volt. Bár továbbnézni már nem volt kedvem.
Nem maradtál le sok mindenről, csak 3 season volt, a 4.-ből már csak 2-3 rész készült el és abbahagyták...
letölthető egyben az egész:

Kód: Egész kijelölése

http://torrents.bi-torrent.com/Gargoyles%20-%20Complete%20-%20[GawkerWeb].torrent
Edited by Rage: Csak így tudtam megoldani, mivel a "]" jelet az URL-tag lezárójaként értelmezi az engine.
"... the smoking caves, the Gods who eat mountains, the flying dragons, the rivers of gold, the LEOPARD QUEEN..."
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Ami-channak köszönhetően, elővettem egy rági anime mániámat is, a Candy Candy-t....újra végigfutottam a történeten, és kicsit meglepődtem, amikor rájöttem, a szomorú részek, még mindig könnyeket csalnak elő belőlem...szipp* ::bawl::
"Steel" halála, Anthony halála, Susan contra Terry..(Terry-t nagyon szerettem, Albert-el az élen), Eleonora, Elisa, és Nile, és a drága Annie....a jók, és a rosszak is, mind itt élnek a szívemben, és úgy eltudtam mesélni a szerelmemnek, mintha tegnap láttam volna...szipp* ::jtears::
mléxem, 5-6-7.-ben még Candy volt a nevem, mert a sulimban rámaggadták, kicsit nagyon szerettem, és ezt mindenki észrevette, nem is kicsit....Volt egy barátnőm, aki akkor Annie volt...még most is nagyon szeretem... :sobsob:
Nagyon szerettem, és szeretem ezt az anime-t, olaszul, vagy spanyolul meg is van 1-9-ig.... ::jeye::
Kép
Avatar
Malitia
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2003.12.15. 15:26
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Malitia »

Na jó... Ez egy kicsit késői hozzászólás. Én IMÁDTAM a Gargoyles-t. A legjobb sorozat amit a Dízni kiadott a kezei közül. Hozzájuk képest meglepően dark. :D Amúgymeg informatív sorozat volt Shakespeare mitológiák... érdekes mix. :)
"Olyan sokoldalú, hogy az már gömb." - "Tudod hol a határ a végtelen és a semmi között?"
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

A Gargoyles-t én anno még a német RTL-en láttam és imádtam. Főleg az Avalonos részeket. Nekem Brooklyn, Lexington és Demona volt a kedvencem. De Góliát lánya sem volt rossz.
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Kis nosztalgia: tegnap este mutatott valaki egy Harom testoros animet... es felismertem benne azt a rajzfilmet, amiert kiskoromban rajongtam, es amit RTL2-n mindig neztem, ha tudtam. ^____^ (vajon miert felejtettem el... talan mert azota se tudok nemetul? ^^;; ) Emlekszem, Athosert odavoltam, Aramist pedig istenitettem, es vegig drukkoltam, hogy jojjenek mar ossze (ize, ebben a verzioban Aramis no, de persze senki nem tudja, csak fohosunk xD). Aaah, szep emlekek. ^_^;; Most fog a cucc kijonni Franciaorszagban DVDn, jovore megveszem (ha lesz mibol ^^;; ).
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

De ismerős. Mintha én is láttam volna, de nem ugrik be.
Kép
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

mufurc írta:Emlekszem, Athosert odavoltam, Aramist pedig istenitettem, es vegig drukkoltam, hogy jojjenek mar ossze (ize, ebben a verzioban Aramis no, de persze senki nem tudja, csak fohosunk xD).
:osdob:
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Végre láttam ma újra a Hosszúlábú Aput...és miközben keresgéltünk, rábukkantam egy Magyar oldalra, ahol a könyvet, amiből az animet is csinálták (Webster Jean:Nyakigláb Apó), az animeből vett képpel hirdetik...WoW...Judy... ::jeye::


Ez itt a link a könyvhöz!

------

Úgyllátszik, mostanában nosztalgiázgatok, de bevallom, nagyon jólesik, mert szép emlékek fűznek a régi animekhez!
Ma néztem meg a Princess no Kishi első részét, kb.: 3 éves lehettem, amikor ment a film a Magyar 1-en, és már olyan kicsi koromban, olyan szinten megfogott, hogy még most is eltudnám legalább a negyedét-felét mesélni.^^
Na meg töltöm a Candy Candy-t...úgylátszik 1 hónapon belül, meglesz végig... ::jthrill::
Csak egy bibi van vele, hogy Spanyol... ::reliev:: -De számomra az a lényeg, hogy meglesz! :oswink:
A Hello Sendybell-t bevallom nemigazán szerettem, amikor elősször láttam, de másodszorra nagyon megszerettem... azt is lehet felkutatom...Az OP-je már megvan...én még a Franciára emlékeztem... ::jeye::
Lili a virágangyalról, eddig csak képeket találtam, de ami késik nem múlik... ::japtoun::
Kép
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

O.o Princess no Kishi-t honnan töltöttél? *____*
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Luluko írta:O.o Princess no Kishi-t honnan töltöttél? *____*
Emule jött le, és elég gyorsan!^^
Ha kell, szívesen átküldöm MSN-en, jönni föl!^.~
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Jaj, a Lili a virágangyalt én anno néztem, és nagyon szerettem. ^^ Szóval az lehet, hogy érdekelne. :)
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Reméem az is meglesz pár héten-hónapon belül.^^
Kár, hogy nagyon nehéz rájuktalálni, a Hosszúlábú Aput is jópár évig kerestem...szipp*
Kép
Avatar
Philionel
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2005.02.11. 08:14

Hozzászólás Szerző: Philionel »

Az idő urai :)
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Philionel írta:Az idő urai :)
Bevallom, engem elsőre elriasztott a film, de így visszagondolva, nekem a vége nagyon tetszett!^^
Egyébként megvan!^^
Emule töltöttük le anno...^^
Kép
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Narumi írta:Jaj, a Lili a virágangyalt én anno néztem, és nagyon szerettem. ^^ Szóval az lehet, hogy érdekelne. :)
Na én azt csak amiatt utáltam, mert a SM helyett adták... Vis amikor abbahagyták a SM-t, akkor kezdték el a Lilit... ˘˘°
Avatar
Gendo
Profi
Profi
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2004.11.17. 18:39
Tartózkodási hely: Pápa
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gendo »

Tegnap rámjött az 5perc és addig nem nyugodtam amíg meg nem találom a Mofli az utolsó koala című mese intróját. Végül csak mp3-ban lett meg. Aki esetleg tudja hogy honnan lehet lekapni az intrót videófájlban az szóljon!
Meg részek sem ártanának csak nekem nem maradt egy szál sem a régi kazikon. Valahogy be kéne digizni egyet.
Kép
Akkor...hol van az álmom? - Az a valóság folytatása.
És hol van a valóság? - Az álmod végén.
t-motion
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2005.02.25. 15:17
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: t-motion »

Nekem a Kisvakondot igérgeti a tesóm már vagy 2 hónapja. De azóta is várom. Nagyon szerettem. :D
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Múltkor leültem nosztalgiázni és megnéztem a Kacsameséket. Annyira jó. ^^
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Hát... nekem a szívem majd' megszakad, hogy nem tudom megszerezni a Gumimaci openingjét... ˇˇ° annyira imádtam azt a mesét és egyszerűen nem tudok hozzájutni... arról a pandás animéről [amiben Lonlon nevű kispanda volt a főkari, a mamája pedig mindezek ellenére hófehér volt...] nem is beszélve... valaki tud segíteni???
Avatar
Gendo
Profi
Profi
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2004.11.17. 18:39
Tartózkodási hely: Pápa
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gendo »

Megtaláltad az emberedet! Nekem megvan!
Majd feltöltöm a weblapomra és onnan leszedheted. Majd szólok ha feltettem.
:cool:
Kép
Akkor...hol van az álmom? - Az a valóság folytatása.
És hol van a valóság? - Az álmod végén.
Avatar
Gendo
Profi
Profi
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2004.11.17. 18:39
Tartózkodási hely: Pápa
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gendo »

Nah feltettem. Igaz angolul van, de remélem úgy is jó lesz.

Itt a link:
http://www.darkdemongames.atw.hu/Gumimacik.wmv

Kellemes nosztalgiázást! :cool:
Kép
Akkor...hol van az álmom? - Az a valóság folytatása.
És hol van a valóság? - Az álmod végén.
Avatar
kawai neko
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.17. 15:19
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: kawai neko »

Tonic írta:Kellemes nosztalgiázást! :cool:
hjajistenem gumimacik :lol: annyira imádtam őket, meg a gondos bocsokat.. és sajna rá már nem nagyon emlékszem, de Mumint is szerettem..
meg volt egy olyan is, amiben a mackóknak színes szárnyuk volt. és volt két...valamilyen állat, talán menyétek, akik mindig lopni akartak tőlük :weh:
tulajdonképpen a macis rajzfilmeket részesítettem előnyben :mosoly:
Kép
Lezárt