Mit szólnak a körülötted élők az anime-manga mániádhoz?

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

Egyik haveromat már szabályosan nyaggatj az éccsanja...eddig asszem elfen lied, cowboy beebop (az nagyon tetszett), meg GTO(első részek) volt...a CB egyébként ajánlanám beetetőnek, eléggé jól illik az "öregebb korosztáy" ízléséhez...khm legyen inkább előző generáció ^^
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
kawai neko
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.17. 15:19
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: kawai neko »

anya már rákapott a CB zenéjére.. még nem mertem beljebb merészkedni a témában, még a végén kitúr a gépemtől :shock:
Elfen Lied az azért eléggé vad ötlet kezdőknek...
Kép
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

kawai neko írta: Elfen Lied az azért eléggé vad ötlet kezdőknek...
Igazából sztem is, de amint mondtam, haveromnak sikerült a dolog...egyébként azt hiszem, hogy miután túlteszik az emberek magukat azon hogy...jujj rajzfilm, gyerekes, akkor elkezdenek a storyra, és a mondanvalóra figyelni, és rájönnek arra hogy ilyen téren simán verik azt amit a mai kereskdelmi tv csatornák (bocs modok, nemtok jobb szót) fosnak a fejünkbe.
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Anyám múltor kijelentette, hogy szereti a rajzfilmeket, ha azok nem hülyeségek. Én erre csak néztem. Persze, most ezt mondja, de ha tudná, hogy egész gyűjteményem van, biztosan kidobná az egészet.
Kép
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

Erről jut eszembe, egy AN-es hentai fórumon volt egy topic amiben azt taglaltuk, hogy ki hol és hogyan rejti a cuccát (where do you hide your stash...) hú ot aztán voltak megoldások :)
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

...Nekem azt mondják.: "Te meséket nézel?!?...ÁHÁHÁHÁ......"
és ez után mondhatok bármit...Ezért mostanában nem sok emberkének mondom meg hogy mit nézek mert még ŐK az "okosak" bolondnak néznek....ÁH mindegy.
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Fenyx írta:Erről jut eszembe, egy AN-es hentai fórumon volt egy topic amiben azt taglaltuk, hogy ki hol és hogyan rejti a cuccát (where do you hide your stash...) hú ot aztán voltak megoldások :)
Például? :D Kiváncsi lennék rá!
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

Eeeetoo...lássuk csak régen volt...^^ Voltak ugye azok, akik az átlag magyarhoz hasonlóan töltögették (tehát gépen tartották a dolgokat), kötük volt olyan aki a windows mappa legmélyebb bugyraiba temette őket egy mappába, aztán az összes file hidden, aztán a mappa ikonját megváltoztatta file iconra ^^ (volt aki továbbment és a video formátumkat is átnevezte :)
Akinek nem a Wired-ben (bocs laint nézek^^) volt a cucca azok között volt aki kulcsos fémdobozban tartotta (erre az volt a leányzó kommentje, hogyha a nevelőapám meg is találja, és el akarja mondani anyunak, akkor én is elmondom anyunak, hogy mit találtam a nevelőapámnál :wevil: ) volt aki az ágyába barkácsolt vmi dugi helyet, volt aki "elfogadottabb dvd-k tokjaiba bújtatta a tiltott gyümölcsöt. kb ennyire emlékszem :)
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Fenyx írta:...Akinek nem a Wired-ben (bocs laint nézek^^) volt a cucca azok között volt aki kulcsos fémdobozban tartotta (erre az volt a leányzó kommentje, hogyha a nevelőapám meg is találja, és el akarja mondani anyunak, akkor én is elmondom anyunak, hogy mit találtam a nevelőapámnál :wevil: ) volt aki az ágyába barkácsolt vmi dugi helyet, volt aki "elfogadottabb dvd-k tokjaiba bújtatta a tiltott gyümölcsöt. kb ennyire emlékszem :)
Bruhaha! ::japhaha:: Elképesztő megoldások születtek, meg kell hagyni!
Kösz, hogy leírtad! :wink:
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

Szívesen, használja a leírtakat mindenki egésséggel és sikerrel ;)
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Fenyx írta:Erről jut eszembe, egy AN-es hentai fórumon volt egy topic amiben azt taglaltuk, hogy ki hol és hogyan rejti a cuccát (where do you hide your stash...) hú ot aztán voltak megoldások :)
Én két dobozban tartom őket a szekrényem tetején. Meg van még pár az egyik fiókomban a régi leveleim alatt. De soha senki nem nyúl a cuccaimhoz, mert tiszteletben tartjuk egymás magánéletét. Csak öcsém nézett be egyszer a szekrényembe. Akkor ott is voltak CD-im, de azokat sürgősen átköltöztettem egy dobozba. Még jó, hogy a dobozaimnak van tetejük. + az egyiken még egy hatalmas kanji szótár is van. :)
Kép
Avatar
Haku
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2005.04.03. 22:25

Hozzászólás Szerző: Haku »

Nem tudom miért kell így viselkedniük a családnak/haveroknak. Itthon semmi bajuk nincs a dolggal, szvsz mi közük is volna hozzá? Azt nézek amit akarok. Anyámnak tetszik is pár dolog, meg a nyomtatott szebbnél szebb animeképek a falon. Pedig van amikor egész délután nem csinálok semmit, csak animét nézek kellemes hangerőn, hogy hatásos legyen. :cool:
Haverok között meg nem szoktam kiírni a homlokomra hogy én animefan vagyok, de akik tudnak róla, azok elfogadják, sőt nekik is tetszik a dolog. Persze van 1-2 tag, akik kicsit szájhúzva reagálnak magára az animére... Egyébként hihetetlen, amikor kiderül 1-2 emberről hogy szeretik az animéket. "Tényleg?? Nemár!! Hát róla eszembe se jutott volna!" - reakciók :)
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

Egyik osztálytársamat megláttam óra alatt rajzolgatni... kérdem mi ez "valami night elf anime stilusban?" indulok tovább, gondfolván hogy azt sem tudja miről dumálok erre jön egy "jah az"... irány vissza és hosszadalmas beszélgetés a témáról:) Animefüggő a srác. Most szerzem be neki Escaflown-t ;) ... hiába kicsi a világ... :)
Avatar
Pojki
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2004.10.06. 09:55
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP

Hozzászólás Szerző: Pojki »

DeluksZ írta:Egyik osztálytársamat megláttam óra alatt rajzolgatni... kérdem mi ez "valami night elf anime stilusban?" indulok tovább, gondfolván hogy azt sem tudja miről dumálok erre jön egy "jah az"... irány vissza és hosszadalmas beszélgetés a témáról:) Animefüggő a srác. Most szerzem be neki Escaflown-t ;) ... hiába kicsi a világ... :)
Küld el meet-re, és kap mindent. (meg találkozhat WarCraft függőkkel is... :cool: )
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Én is hívogattam mostanában pár emberkét meet-re az OnlineMangarajziskola fórumából. Úgy tűnik jönnek, mert érdekli őket a dolog. :)
Kép
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

Pojki írta:Küld el meet-re, és kap mindent. (meg találkozhat WarCraft függőkkel is... :cool: )
nehéz lesz, mert a srác nem szegedi. Már vetitésre is hívtam, de sajnos arra sem jött el :-/ A WOW meg nemhiszem hogy annyira érdekli, azt majd mi küldjük :) Azért próbálok beszélni a fejével, hátha egyszer bentmarad. Netje nincs, ő inkább németről nézet sok sok animét.
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Ha németen nézett, az sem hátrány. Én is azon néztem, amíg nem kaptam japánul.
Kép
Avatar
Yamashita
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2004.12.18. 10:35
Tartózkodási hely: Otthon...

Hozzászólás Szerző: Yamashita »

osztálytársak nagyon utálják, két embert kivéve... A szüleim...hát^^ Anyám nem szerette a SailorM.-t meg a Dragonballt, de aztán most kértem hogy nézzen meg egy Slayerst vagy Inuyashát, az Inuyashát unalmasnak mondta, a Slayers-t meg idegesítőnek -_-' kérdezte, hogy hogy birom hogy ilyen gyorsan történnek az események? heh... a Slayers nem is "gyors"... csak pörgös, de tök elfogadható szerintem...
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Yamashita írta:hogy birom hogy ilyen gyorsan történnek az események? heh... a Slayers nem is "gyors"... csak pörgös, de tök elfogadható szerintem...
mutass neki .hack//sign-t ott aztán nem történnek gyorsan a dolgok, hátha az tetszik neki
Kép
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Vagy mutass neki Chobits-ot ^^
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

vagy Azumanga daiou-t >_____>abban sem történnek a dolgok gyorsan.... hátha azt megérti.... <_____<
a régi oszályomban Shin mindig Jrockot vagy visual-t hallagtott... az most megtetszett valakinek és most nála van az a CD.... nálunk a lányok sokkal jobban szeretették azt amit én hallagtaok... van is egy pár ember akik szívesen hallgattak velünk anime zenéket... meg az egyik meg is szeretett volna tanulni úgy rajzolni mint mi... de nem jött neki össze... :( ceggény Encsi... *simi simi patt patt*
Avatar
Ayumi-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2004.08.04. 18:02
Nem:
Tartózkodási hely: Key szemében tükröződöm

Hozzászólás Szerző: Ayumi-chan »

Hát..... A szüleim egész jól elfogadják, igaz néha idegesíti őket. De anyu azt szokta mondani: Még mindig jobb, hogy animéket nézel a cigi/pia etc helyett....
Az osztálytársak meg, hát az más kérdés. Az egyik (vietnámi) nézi az A+-t és kért tőlem IY zenét ^^ Volt egy másik is igaz neki nem kellett zene, de mindig mondta, hogy juj képzeld ez és az volt a Slayers-be. Ő a Slayers-t szereti ^^ 2 oszt.társ kért tőlem Sailor Moon mangát, abból az egyiknek mutattam jpopot és tetszett neki ^^ A többiek meg? Elfogadják, csak nem röhögnek nekem sem a képembe hanem a hátam mögött, vagy nem mondják a szemembe, hogy szerintük gyerekes vagyok... De engem nagyon nem érdekeltek, ilyen vagyok ha nem tetszik nekik? Akkor így jártak....
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Ayumi-chan írta: Még mindig jobb, hogy animéket nézel a cigi/pia etc helyett....
Ezt nekem is mondták ^^ és igazuk is van...
Avatar
Cathreen
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2005.06.21. 22:15
Tartózkodási hely: Central Headquarters

Hozzászólás Szerző: Cathreen »

Anyám elfogadja, apámat meg sosem érdekli, hogy mit csinálok, úgyhogy ő is... ^^
Az osztálytársaim nekem sem szólnak semmit, legalábbis a szemembe. Anime témával kapcsolatban... Az viszont nagyon csípi a szemüket, hogy metalt hallgatok... :roll: Ezért szoktam mindig megkapni a "hülye rocker"-t. Csak az ember egy idő után megszokja...
Szeptembertől új osztályom lesz, ugye gimi, majd arra leszek kíváncsi...
Kép
Avatar
FayeValentine
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2005.06.07. 15:49
Tartózkodási hely: Bebop űrhajó

Hozzászólás Szerző: FayeValentine »

Húú, az én szüleim ki nem állhatják az animeket, és folyton azzal jönnek, hogy már igazán kinőhetném az egészet. Hiába magyarázom, hogy nem én vagyok az egyedüli 17 éves csaj, aki rajong az animekert, őket ez nem érdekli. És apa, minden animere azt mondja: Már megint Songokut nézel... Neki minden anime SONGOKU! Nekem ebből már elegem van. És nagyon szeretném, ha a szüleim elfogadnák a rajongásomat. ::jumph::
Lezárt