Te rajzolsz mangát?

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.

Rajzolsz mangát?

Néha
54
36%
Soha
44
29%
Rendszeresen
45
30%
Képregényt mindig
9
6%
 
Szavazatok száma: 152

Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Igen, Sesshoumaru, annak nagyon örülnék! :) Ha vannak neten, linket is küldhetsz :)
Köszi ^^
Avatar
Lord Sesshoumaru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2005.12.05. 15:24
Tartózkodási hely: A középkori Japánban

Hozzászólás Szerző: Lord Sesshoumaru »

Yo!
A neten nincs fennt rajzom! csak a winyómon van eddig 2!
Szia!
Shiroi Inu Youkai :: Lord of Western feudal Japan !!!
Az önbizalom az az érzés ami a hasraesés előtt töt el minket!!
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

akkor tedd fel őket a http://photobucket.com -ra^^ csak regisztrálni kell és linkeld be őket mert kíváncsi vagyok rájuk ^.^=
Avatar
Lord Sesshoumaru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2005.12.05. 15:24
Tartózkodási hely: A középkori Japánban

Hozzászólás Szerző: Lord Sesshoumaru »

Yo!
E-mailban nem lenne jó???????
Vizuális típus vok! Szal vkinek +kell mutatni h hogy kell! De azért +próbálom! Hátha az angol segít!............... :crazyy: ::jcrazy:: ::jblush:: ::jumph:: ::japtoun::

-----

Yo!
A rajzaimat az oldalamon el lehet érni!
->fanArtok->Lord Sesshoumaru művei->Egyébb rajzok.
Aki kíváncsi rá az itt meg találja!
Shiroi Inu Youkai :: Lord of Western feudal Japan !!!
Az önbizalom az az érzés ami a hasraesés előtt töt el minket!!
Avatar
Benyo
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2004.03.29. 13:07
Tartózkodási hely: Egy kis világ melyet csak én ismerek

Hozzászólás Szerző: Benyo »

Helló merre tudnám megnézni mások munkáit?

Bár egyszer már megírtam, hogy én is szoktam firkálni, ha valakit érdekel akkor be linkelem a galériám címét. Előljáróban csak annyit a storiról, hogy véres marcangolós, ragadozós.
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Én rajzolgatok képregényeket néhanéha, hasonló karakterekkel mint az avatarom (szal nem igazi japán stílus :)) de tervezek már egy félig meddig japán stílusú/félig meddig az én stílusomból létrejövő (szóval valamennyire Unique :)) kis Képregény/Novella formájú alkotást :) A Story alapjai megvannak meg de még dolgozom a karakterek kinézetén.

Story szempontjából ESRB Rating (:)) kb így hangzana: Mítikus-kardozós-bosszúállós-szerelmes-drámás-nemhappyendes-kaland lenne :)
Kép
Avatar
daeusex
Profi
Profi
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2005.12.24. 10:55
Tartózkodási hely: 1337 14|\||>
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: daeusex »

Ááá! Nem szeretem az ilyen topicokat, mert folyamatosan noszogatják a mérhetetlenül lusta énemet a rajzolásra (kinyomtatom és akkor folyamatosan noszogatni fog :mrgreen:). Ráadásul egyre jobban foglalkoztat, hogy csináljak képregényt csakhát, tanulni is kéne (bár ez eddig sem a rajzolás miatt volt hanyagolva :D ), de valszínűleg most erre hivatkozva elmarad ahogy szokott, és előveszem a ceruzát, és nekiállok rajzolgatni a szereplőket, kitalálni történetet meg ilyesmi...

Kösz mindenkinek a nemszándékos noszogatásért :D
I'm the Ruler, the King, the Emperor. I'm the God, the Devil.
I'm an Angel, I'm a Demon. I'm the Past, the Present, the Future.
I'm the Eternity.
I'm what You call: Inexplicable.
Avatar
Fűbenalvó
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2006.01.03. 17:34
Tartózkodási hely: Where an other Sun Shines
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fűbenalvó »

Én szeretek rajzolni, azt hogy tudok-e mindenki döntse el az alábbi kép alapján... :-P Az a baj hogy történetekkel nagyon hadilábon állok.. nehéz frappáns törcit írni... meg sosem tudom hogyan ábrázoljam... de ha vkinek vannak jó törci/jelenet 5letei szívesen vállalom a megvalósítást! ::japhaha::
http://fapuma.fpn.hu/27pirr2.jpg
http://jgraph.extra.hu Sajátkészítésű anime wallpaper weboldalam. Nézzétek meg... járjatok vissza... töltsetek fel! ]=-
[/size]
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

^Szerintem nagyon aranyos :) Fejből rajzoltad?
Szeretem Aoit ^^
Avatar
Fűbenalvó
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2006.01.03. 17:34
Tartózkodási hely: Where an other Sun Shines
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fűbenalvó »

Több képem volt róla és azokból raktam össze.. de nem kis munkám van benne... nem is a kézirajz volt kemény hanem a szinezés... huhh akkor aztán megtanultam photoshop-ozni! ::japsmil::
http://jgraph.extra.hu Sajátkészítésű anime wallpaper weboldalam. Nézzétek meg... járjatok vissza... töltsetek fel! ]=-
[/size]
Avatar
Benyo
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2004.03.29. 13:07
Tartózkodási hely: Egy kis világ melyet csak én ismerek

Hozzászólás Szerző: Benyo »

Fűbenalvó írta:Több képem volt róla és azokból raktam össze.. de nem kis munkám van benne... nem is a kézirajz volt kemény hanem a szinezés... huhh akkor aztán megtanultam photoshop-ozni! ::japsmil::
Hát photoshop-pal tényleg nem egyszerű bánni, föleg akkor ha fantáziád is beindul. Ám bizonyos területeken szárnyakat ad.

egy képem állomásai
Ceruza: http://img.tar.hu/mjc/size2/11725525.jpg
Tus: http://img.tar.hu/mjc/size2/11725526.jpg
Szines verzió 1: http://img.tar.hu/mjc/size2/11737497.jpg
Szines verzió 2: http://img.tar.hu/mjc/size2/11727458.jpg
Avatar
Fűbenalvó
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2006.01.03. 17:34
Tartózkodási hely: Where an other Sun Shines
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fűbenalvó »

Hmm én még Tus-t nem is használtam.... mennyivel könnyebb vele? kontrasztot állítassz és utána simán kitöltés?
http://jgraph.extra.hu Sajátkészítésű anime wallpaper weboldalam. Nézzétek meg... járjatok vissza... töltsetek fel! ]=-
[/size]
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

^hát, lehet azt is, ha nagyon jó minőségben scannelsz (mármint hogy tényleg csak fekete és fehér a kép) de ez szerintem gyakorlatilag lehetetlen.
Azért könnyebb mert szebb :D
Avatar
Fűbenalvó
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2006.01.03. 17:34
Tartózkodási hely: Where an other Sun Shines
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fűbenalvó »

Asszem akkor majd bevásárolok és kipróbálom... ::jsmile::
Kben mostanában készülgetnek első karaktereim... egy kissebb bandát próbálok összerakni.. csak a történettel olyan bajba vagyok.. mert a karijaimat már régebben csinálom mint ahogy a gravitation-t nézem, de ez most az egészet befolyaásolja... ajj... ugyanazt meg nemakarja az ember megcsinálni... :P
Merthát ugye nincsen manga történet nélkül.. hiába a rajz... ::japtoun::
http://jgraph.extra.hu Sajátkészítésű anime wallpaper weboldalam. Nézzétek meg... járjatok vissza... töltsetek fel! ]=-
[/size]
Avatar
Benyo
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2004.03.29. 13:07
Tartózkodási hely: Egy kis világ melyet csak én ismerek

Hozzászólás Szerző: Benyo »

Fűbenalvó írta:Asszem akkor majd bevásárolok és kipróbálom... ::jsmile::
Merthát ugye nincsen manga történet nélkül.. hiába a rajz... ::japtoun::
Sok szerencsét hozzá, bár meg kell jegyeznem néha kicsit nehéz bánni vele. Amire szükség van: maga a tus tinta és egy tus toll, és sok sok türelem. Bár nem szükség szerű pont tust beszerezni. Egy jó fekete toll is meg teszi.
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Nekem már megvannak a karaktereim bibibíííí :D
Csak kár hogy történet nuku :-P
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Fűbenalvó
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2006.01.03. 17:34
Tartózkodási hely: Where an other Sun Shines
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fűbenalvó »

Misu írta:Nekem már megvannak a karaktereim bibibíííí :D
Csak kár hogy történet nuku :-P
Igen.. nekem is ez a gáz.. pedíg írtam én már sztorit Star Trekhez, MMORPG-hez, meg sok folytatásos sztoriban résztvettem már, de az más... képregényben nem lehet annyi monológ... itt a párbeszéd párbeszédet követ... ez a fura nekem... nehéz megoldani hogy változatos/átlátható maradjon.
http://jgraph.extra.hu Sajátkészítésű anime wallpaper weboldalam. Nézzétek meg... járjatok vissza... töltsetek fel! ]=-
[/size]
Avatar
LordLynxx
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2004.05.09. 13:56
Tartózkodási hely: Másutt
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: LordLynxx »

Nekem pont fordítva van.. Én nagyon sok történetet kiötlök. De rajzolni szörnyen lusta vagyok.. Pedig gyakorolni kéne használni az uj tabletemet.
Most fejben kb 5 kidolgozott történetet tárolok. De nem tellik sok időbe újat kitalálni.
Kép
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Tablet :shock: Maradok a kézi rajznál :-) Még a photoshoppal sem tudok bánni :-P (nem mintha kézzel olyan jól menne..)
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Benyo
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2004.03.29. 13:07
Tartózkodási hely: Egy kis világ melyet csak én ismerek

Hozzászólás Szerző: Benyo »

Kissé csodálkozom mennyi gondal szenvednek egyesek. Nem mintha ezeken ne estem volna én is át. Saját tapasztalataim alapján csak el kezdeni az eslő oldalt és utánna már minden könnyebben megy. Bár néha nekem is kemény fejtörést okoz, hogy egyes jelenetek után mit is rajzoljak, vagy hogyan is alakítsam ki.
A történet nálam mindig a rajzolás közben konkrétizálodik, részletesen. Mindig csak a történet gerincét írom le, és ahoz igazodva igyekszem az epizódok történéseit igazitani.
Régebben nekem is gondot okozott, hogy nem vagyok oly jó rajzoló, ezért inkább sima képeket készítettem ahol a szerplőket ábrázoltam igy meg úgy, közben azért formálgattam személységüket is.
Avatar
sobrijoska
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2005.12.28. 12:31

Hozzászólás Szerző: sobrijoska »

Inkább csak karaktereket találok ki meg más -más szögben lerajzolom őket meg más arckifejezéssel de teljes mangátmég nem nagyon rajzoltam.
Kép
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Benyo: Én is így vagyok ezzel :-) Rajzolgattam egy csomó stílusban míg végül nemrég kialakult a saját karakterem ami még nekem is tetszik,talán már egyénisége is van,de nekem nem jön a story.. Te hogy kezdtél bele?
Avatar
Fűbenalvó
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2006.01.03. 17:34
Tartózkodási hely: Where an other Sun Shines
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fűbenalvó »

Nekem már sacper az is megvan hogy miről akarok írni... meg a mfaj meg minden, mert azért kb tudom miben vagyok jó... csak elkezdenííííííííííííííííí ::reliev::
Mert ismerem magam.. ha már van egy beindított sztorim akkor nincs megállás! ;)

Tablet... az mi? amolyan touchpados rajzolóizé? mennyi egy olyan?
http://jgraph.extra.hu Sajátkészítésű anime wallpaper weboldalam. Nézzétek meg... járjatok vissza... töltsetek fel! ]=-
[/size]
Avatar
LordLynxx
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2004.05.09. 13:56
Tartózkodási hely: Másutt
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: LordLynxx »

Egy rádiós tollal müködő tábla. Elég nehéz megszokni, hogy azon rajzolsz és a monitort nézed..
Én 24ezer forintért vettem a márkája: PENTAGRAM O'PEN XXL Graphic Tablet
Kicsit nagyobb mint A4.. Nekem kisebb problémákat okozott a helyigénye miatt az íróasztalomon. És igen elég nehéz használni, ha ezt előre tudtam volna lehet, hogy inkább scannert veszek. De most lesz megoldóban, hogy beszerzek egy olyat is. :D
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

LordLynxx írta:Egy rádiós tollal müködő tábla. Elég nehéz megszokni, hogy azon rajzolsz és a monitort nézed..
Én 24ezer forintért vettem a márkája: PENTAGRAM O'PEN XXL Graphic Tablet
Kicsit nagyobb mint A4.. Nekem kisebb problémákat okozott a helyigénye miatt az íróasztalomon. És igen elég nehéz használni, ha ezt előre tudtam volna lehet, hogy inkább scannert veszek. De most lesz megoldóban, hogy beszerzek egy olyat is. :D
Te honnan szerezted be? Lehet nekem is be kéne fektetnem, mert pont avval a problemmel küzdök hogy megvannak a kézzel rajzolt képek, de a gépen PSban egérrel átrajzolni meg ilyenek már borzasztóan fárasztóak tudnak lenni :(
Kép
Lezárt