AnimeCon Miskolcon 2006 nyarán

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Avatar
ZDK
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2004.01.25. 20:34
Tartózkodási hely: Miskolc

Hozzászólás Szerző: ZDK »

Youko-Ryuu írta:Megkérhetnék vkit h mondjon nekem pár infót erről a regisztrációs dologrólé? reges fórum ha jól emléxem.
Az eseményre szóló regisztráció elérhető mind a http://mink.hu, mind pedig a http://animecon.mink.hu oldalakon.

Tehát nem fórumregisztrációról, hanem rendezvényre való regisztrációról van szó.

Rögtön, miután regisztráltál, kapsz egy levelet, amelynek segítségével aktiválni tudod a jelentkezést.
Ha bejelöltél versenyeket, a verseny szervezői is kapnak értesítést, hogy azonnal felvehessék Veled a kapcsolatot és egyeztetni tudjatok. Ez a következő versenyekre érvényes: cosplay, karaoke, táncszőnyeg, konzol

Remélem, tudtam segíteni.

Üdv,

Z
ZDK
myka
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2006.05.25. 13:02

Hozzászólás Szerző: myka »

Kedves cosplayezők!

Sajnos azt a hírt kell közölnöm, hogy a jelenlegi cosplay csapat visszaadta a cosplay szervezését. A cosplayt én veszem át. Sajnos ez a dolgok változását eredményezi. Mindenesetre ez csupán annyiban változtatja meg a dolgokat, hogy NEM a cosplay@freemail.hu-ra várjuk a további cosplay jelentkezéseket, hanem mindenkinek, aki cosplayelni szeretne, REGISZTRÁLNIA kell a http://animecon.mink.hu oldalon. A regisztráció alapján fel fogom venni mindannyiótokkal a kapcsolatot, továbbá, ha regisztráltok, kedvezményekben részesültök, és a con végén tombolahúzáson is részt vesztek! Tehát még egyszer mondom, a cosplay@freemail.hu cím már INAKTÍV, aki oda küldi a jelentkezését, azt nem fogadhatom el, ugyanis nem tudom olvasni az oda érkezett e-maileket! Minden cosplayer regisztráljon az animecon.mink.hu oldalon.
Aki esetleg a korábban említett e-mail címre küldte jelentkezését, azt is megkérem, regisztráljon, mert mint mondtam, nem tudom olvasni az eddig érkezett maileket!!
Bármilyen kérdésre szívesen válaszolok, írjatok a myka@inf.elte.hu-ra!!

Mindenkinek sikeres felkészülést a cosplayre! ^^
ayu
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2006.05.27. 09:20
Tartózkodási hely: Just in love
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: ayu »

Üdv mindenki!
Én lennék a miskolci animecon hivatalos afterpartyjának egyik szervezője.

Az időpont: 2006.07.15
Kezdés: 21:00
Helyszín: Bányász kocsma.
Pontos cím: Vár Italbolt. Miskolc, Nagy Lajos király u. 22.
A helyszínre a szervezők segítenek eljutni, tehát ne aggódjon senki!

Belépők:
Aki Conra is jön annak a belépő: 540HUF
Aki csak J-rock partira annak a belépő: 600HUF

Aki szeretne jönni J-Rock afterpartyra az kérem jelezze nekem külön az ayu-chan@freemail.hu-ra.

Előre is köszi: Ayu
Ha az élet megkínál egy kis citrommal, mindig kérj hozzá martinit!
Avatar
Yaten
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2003.11.18. 18:03
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yaten »

Sziasztok!

A táncszőnyeg számok listája:
anime - http://animecon.mink.hu/tanc_animelista.html
japán - http://animecon.mink.hu/tanc_japanlista.html

(Hogy ki melyiket kapja az a szerencséjén múlik ^.^ Versenyen kívül meg lehet választani ^.-)
"A világ sorsa ahogy az életed látod, és az, amit igazságnak hívnak" /Adam Kadamon - Angel Sanctuary/
Avatar
Chipp Zanuff
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2005.10.24. 18:48
Tartózkodási hely: Mezőkövesd, Gödöllő

Hozzászólás Szerző: Chipp Zanuff »

~MiskolCon Konzolverseny~

Sziasztok!

A július 15-én tartandó MiskolConon, KONZOL versenyt szervezünk.
A versenyt adó játékék a beat’em up (verekedős) kategóriában induló TEKKEN 5 lenne, értelemszerűen Playstation 2 ©-re.
További nem versenyszinten biztosított játék a Devil May Cry lenne. Ez utóbbinál a váltotatás jogát fenntartom (mármint, hogy az lesz-e a játék).
Ha kedvetek van hozzá, akkor regisztráljatok: töltsétek ki a http://animecon.mink.hu oldalon lévő kérdőívet. Kitöltés után, mint azt a kollégák is már üzenték, kapni fogtok egy levelet. Ebben el kell döntenetek, hogy versenyzőként, vagy csak sima non-verseny játékosként akartok-e megjelenni? Kérlek benneteket, sürgősen válaszoljatok erre!

A lebonyolítás:
~A verseny első fele egyenes kieséses rendszerben fog működni, ami kb. a nyitóbeszéd után kezdődne (mivel a jelentkezők meglétét szeretnénk tisztázni az ez előtti időben 9:00-től) és 12:00-ig fog tartani (a felmérés közben azért még lehet szabadon játszani). Ezt követően a nyolcaddöntő megkezdéséig mindenki kedvére játszhat tovább a többi játékkal, lehetőleg nem zavarva az ebédelő embereket. A nyolcaddöntőre pedig kb. 14:45-től, 16:15-ig tartó időben kerülne sor. Utána tovább folyhat a szabad játék.

~A menetek az alapbeállítással zajlanának, tehát: 60 sec menetidő, 2 körös és hogy játéktermi szintű legyen az élvezet, minden karakter elérhető lesz.
A kontroller beállításán nem lehet változtatni és a handicap csikon sem.
Azonban ha elhozzátok az egyéni karakterbeállításotokat (ruha, szín) Memória kártyán azt lehetőség lesz használni.

~Feltétleül fel kell hívnom a figyelmeteket, hogy a játék ingerültté teheti az embert, arról nem is beszélve, ha ez verseny szinten fog zajlani. Ezért az ingerlékenyebb embereket kérem, hogy csak alapos megfontolás után jelentkezzenek fel. Így szeretném elkerülni az esetleges károkat a berendezésben. Bárminemű kár okozása magával vonja a kártérítést! (És ebbe beletartozik a kontroller elromlása a túl heves dobolás miatt is.)

Ha betartjátok az alábbiakat, és kedvetek van ehhez, akkor kérlek benneteket, hogy regisztráljátok fel magatokat, mert a későbbiekben már nincs alkalmunk benneteket felvenni, mint versenyző. Ha nem tikkeltétek be a konzolt és mégis szeretnétek ebben a programban részt venni, akkor írjatok nekem és adjátok meg az elérhetőségeiteket.
Regisztrációs határidő Július 9.!

Ha bárminemű problémátok lenne, írjatok a konzol@mink.hu címre.

És végezetül: „Nem a verseny számít, hanem a részvétel.”

Viszlát!
Real World Espada
Kép
myka
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2006.05.25. 13:02

Hozzászólás Szerző: myka »

Cosplay részvételi útmutató

Ha szeretnél részt venni a július 15-i MiskolCon Cosplay versenyén, olvasd el figyelmesen az alábbiakat!

1. Háromféle kategóriát indítunk: egyéni (egy személy), csoportos (kettő vagy több személy) és visual key (aki esetleg nem tudná, mi az a visual key, az olvassa el ezt a remek összefoglalót: http://www.soundofjapan.hu/jrock.html). Elegendő számú csoportos jelentkezés esetén külön csoportos visual key kategóriát indítunk.

2. Jelentkezni így lehet: REGISZTRÁLJ az http://animecon.mink.hu oldalon. Én kapok egy e-mailt azzal az üzenettel, hogy jelentkezni kívánsz a cosplay versenyre. Felveszem veled e-mailben a kapcsolatot. El kell nekem küldened neved, beceneved, a kiválasztott karakter nevét, valamint egy jó minőségű, nagy felbontású képet arról a karakterről, akinek beöltözöl. Azért kell jó minőségű kép, mert ezt ki fogjuk vetíteni a színpad fölé, hogy mindenki láthassa az eredeti ruhát. Természetesen olyan kép kell a karakterről, amin abban a ruhában látható, amit te is viselni fogsz!

3. Olyan jelmezt nem hordhatsz, amit már viseltél a 2005-ös őszi vagy a 2006-os tavaszi animecon versenyén. Azonban ha beöltöztél, de nem vettél részt cosplay versenyben, akkor nevezhetsz a ruhával! Viszont ha szeretnéd viselni az őszi vagy a tavaszi cosplay versenyes ruhádat, természetesen viselheted, de a versenyre sajnos nem nevezhetsz vele.

4. Jótanács: lehetőleg ügyelj arra, hogy ruhád a lehető legjobban ki legyen dolgozva (kiegészítők, ékszerek, övek, hajcsatok stb. legyenek meg), és az sem árt, ha a külsőd is hasonlít az általad megtestesített karakterre! ^^

5. Az elmúlt versenyektől eltérően ezúttal nem csak a közönség, hanem egy pártatlan zsűri is fogja értékelni a cosplayeket! Mindezt azért, mert sokan panaszkodtak, hogy nem túl pártatlan a szavazás amiatt, hogy sokan elviszik minden barátjukat, és jópár szavazatot bezsebelnek ezáltal. Hogy senki ne érezhesse igazságtalannak a szavazás eredményét, a közönségdíj mellett egy zsűridíj is jár az egyes kategóriák valamely résztvevőjének. A zsűridöntés természetesen a közönség szavazatainak összeszámolása előtt megszületik.

6. A jelentkezés határideje pedig július 9., 24:00. Tehát érvényes jelentkezésednek (ami a regisztrációból és a nekem elküldött név-karakter-kép mailből áll) legkésőbb eddig meg kell érkeznie. Utólagos és helyszíni nevezést sajnos nem fogadhatok el, tehát ne várj az utolsó pillanatig! Ha esetleg nem jeleznék vissza, hogy megkaptam a jelentkezésedet, akkor küldj nekem e-mailt!

Bármilyen kérdésedre nagyon szívesen válaszolok! E-mail: cosplay@mink.hu.

További jó készülődést a cosplayre és a MiskolConra!!!

Myka


FIGYELEM! Aki nem a regisztráción keresztül jelentkezett a versenyre - még ha kapott is visszaigazolást-, kérem, hogy regisztráljon és jelölje be a cosplay opciót. Ezután felveszem vele a kapcsolatot és egyeztetünk a részletekről.


Az egyeztetett cosplay versenyzők listáját itt találod: http://animecon.mink.hu/cosplay_contestants.html Ha úgy érzed, rajta kellene lenned, írj mailt!!
Avatar
yetithebeast
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2006.04.26. 14:29
Tartózkodási hely: Banlieue 13

Hozzászólás Szerző: yetithebeast »

Na oké lehet, hogy én vagyok hülye, de nem találtam olyat, hogy mikor kezdődik az egész banzáj órára pontosan. :tard:
[url=http://agito_pk.mindenkilapja.hu/]Kép[/url]
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

A miskolci animecon oldalán ez is fentvan többek között^^
"Rendezvény időtartama: 09:00 - 18:00 "
Avatar
Yaten
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2003.11.18. 18:03
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yaten »

D A N C E D A N C E
D A N C E R E V O L U T I O N !!!!

A verseny menete:

Mivel a versenyt névsorolvasás előzi meg, kérünk mindenkit, hogy legalább 10 perccel kezdés előtt jelenjen meg. Ezután mindenkinek húznia kell egy számot, majd sorban kettesével kieséses módszerrel megy a verseny. A zeneszámokat a gép fogja választani (random vagy rulett lesz). Visszavágót csak indokoltabb esetben tervezünk, egyébként egyenes kieséses lesz.

A táncszőnyegről: 4 nyilas verzió lesz, erre tessék gyakorolni. ^^

FIGYELEM: A szőnyeg picit csúszásveszélyes!

FONTOS továbbá: A táncszőnyegre TILOS cipővel/papuccsal avagy szandállal rálépni, csakis ZOKNIval és mezitláb lehet. (Aki gondolja hozzon váltás zoknit.)

Yaten
"A világ sorsa ahogy az életed látod, és az, amit igazságnak hívnak" /Adam Kadamon - Angel Sanctuary/
Avatar
yetithebeast
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2006.04.26. 14:29
Tartózkodási hely: Banlieue 13

Hozzászólás Szerző: yetithebeast »

Luluko írta:A miskolci animecon oldalán ez is fentvan többek között^^
"Rendezvény időtartama: 09:00 - 18:00 "
Hátőőő köcc ezt észrevehettem volna ::japtoun::
[url=http://agito_pk.mindenkilapja.hu/]Kép[/url]
ayu
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2006.05.27. 09:20
Tartózkodási hely: Just in love
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: ayu »

Hello!
Változás történt a J-rock buliban. A jegyek elővételben: 500ft, conon: 600ft, helyszínen: 700ft. Elővételes jegyeket rendelni az natsumi-chan@freemail.hu-n és az ayu-chan@freemail.hu-n lehet. Ezen a két címen lehet érdeklődni bármivel kapcsolatban.
A másik fontos dolog, hogy a szervezők ugy döntöttek hogy a buli korhatáros! A bulira csak azok jöhetnek be akik elmultak 14 évesek és van személyijük. Amennyiben nincs sajnos nem engedünk be senkit, mert nem vállalunk felelősséget gyerekekért!
Üdv:Ayu
Ha az élet megkínál egy kis citrommal, mindig kérj hozzá martinit!
Avatar
ZDK
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2004.01.25. 20:34
Tartózkodási hely: Miskolc

Hozzászólás Szerző: ZDK »

http://animecon.mink.hu

Újdonság! A regisztráció oldalán regisztrációellenőrző alkalmazás található. Ha még nem aktiváltad magad, újra elküldheted regisztrációs e-mailcímedre az aktivációs linket (melyet követve érvényesítheted jelentkezésed). Ha már aktiváltad magad, szintén e-mailben megkaphatod regisztrációs adataid.

Kérjük, hogy aki regisztráció során nem teljes és valódi nevet adott meg, küldje el pótlólag. Sajnos csak az igazi névvel leadott regisztrációkat fogadhatjuk el.

A kínai ebéd rendelésének időszaka lezárult. Akik péntekig utaltak, majd egyeztettek, az étkeket a con napján átvehetik ebédidőben.

A Jezsuita Kollégium ugyan betelt, ám újabb kollégium áll rendelkezésre. Részletek a honlapon.

A versenyekre ehét vasárnap (2006. július 9-én) éjfélig lehet jelentkezni - kivéve a rajzversenyt, arra a helyszínen. Figyelem, a rajzversenyre való helyszini jelentkezésnél nem élvez előnyt, aki regisztrációjánál bejelölte a rajzversenyt - az csupán tájékoztató jellegű információ.

Conrajongói pólók rendelhetők (rendelés = átutalás és részletezés), átvehetőek a helyszínen. Részletek a honlapon.

http://animecon.mink.hu
ZDK
Avatar
lezl
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2003.09.15. 12:13
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lezl »

J-radio közleménye!!!!


Kedves Hallgatok!

Elnezeseteket kerjuk, amiert a mai napon a kozvetites nem valosult meg.
A helyszin elore nem latott adottsagai miatt sulyos technikai problemak merultek fel.

Megegyszer elnezeseteket kerjuk.

Zsamboki Gergely AKA Mac
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

na végre hazaértem pátyra ami kb 200kmerre van miskolctól :D
nagyon jó volt a con egy két technikai hibát kivéve... de nem baj :D gratula a szervezőknek ^^
Avatar
daeusex
Profi
Profi
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2005.12.24. 10:55
Tartózkodási hely: 1337 14|\||>
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: daeusex »

Ha csak annyi gondunk lett volna a technikával mint amenyi a műsor alatt volt, akkor még örültünk is volna, de messze több volt.
A műsor meg amennyire bele tudtam kukkantani egész jó volt :)
I'm the Ruler, the King, the Emperor. I'm the God, the Devil.
I'm an Angel, I'm a Demon. I'm the Past, the Present, the Future.
I'm the Eternity.
I'm what You call: Inexplicable.
Avatar
liache
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2006.03.22. 23:30
Tartózkodási hely: Hidden LDTS village :]

Hozzászólás Szerző: liache »

Képeket majd kitől, honnan lehet szerezni? :P
Kép
.:[LDTS]:. kiwi! :cry:
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Wow, valaki majd ír egy hosszú élménybeszámolót? ^^ Ki is ment a fejemből, hogy tegnap volt. :P (nem baj, úgyse mentem volna)
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Kira-chan
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2005.07.20. 20:23
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kira-chan »

Igen lécci! ^^ Úgy el szerettem volna menni rá, de az utolsó pillanatban közbejött egy nem túl kellemes családi program T_T Pedig biztos thök jó volt! Fényképek nem készültek esetleg? ^^;
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Ami azt illeti a Tavasziről vagy több mint 2000 db fénykép, erről a nyáriról egyenlöre semmi. / A tavasziról már aznap megjelent párszáz kép/ se azért keresek kutatok hátha.. esetleg még Zacky-ékban van a remény, ő azt mondta kint lesz, és nagy memókarit visz magával :D
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
DBob
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2004.11.12. 17:23

Hozzászólás Szerző: DBob »

Üdv

Az hogy fényképek még nem nagyon vannak, az szerintem annak köszönhető, hogy a társaság több mint fele éjfél körül ért haza ;] Sokan fényképeztek azok közül is akiket ismerek, de még egyik se foglalkozott azzal hogy feltöltse: inkább pihen otthon.

Ami pedig az élménybeszámolót illeti: jó volt. Bővebben: nagyon jó. Én nem hasonlítanám más conokhoz, mivel nekik ez volt az első szervezésük. Ezen kívül a helyszínből adódóan, mi pestiek nem egymagunkban/kisebb csoportokban közelítettük meg a cont, hanem általában nagyobb csoportokban: részemről ez is egyedülállóvá tette ezt a cont eddig (szegeden nem voltam). Ahhoz képest hogy első miskolci con, igen jól sikerült, csak kisebb problémák adódtak; azok is a nyárból kifolyólag (hőmérséklet, nem kellő szellőzés a karaoke teremben), illetve technikai okok miatt. Hangulat szempontjából meg az eddigi legjobb con volt :] Rengeteg embert ismertem meg irl. Hazafele úton pedig eldöntöttük: legközelebb is irány Miskolc... ;]

(időközben egy adag kép, sponsored by [dudu]: http://web.axelero.hu/caliban/miskolc.rar)
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Szerintem jó volt a Con. Igaz, voltak kisebb hibái, de összességében én jól éreztem magam (bár valószínűleg ebben közrejátszott a jó társaság is). Én mondjuk hiányoltam az öltözőt a cosplayeseknek (elég ciki volt, a folyosón felvenni a kiegészítő cuccokat, főleg nekem ^^"). A regisztráltak sora 3-szor lassabban haladt, mint a nem regisztráltaké, úgyhogy egy idő után átálltunk. A terem, ahol a karaoké volt baromira fülledt volt. Semmi ventillátor vagy légkondi, és a nézők elállták az ajtót. Aztán kiderült, hogy a szabad karaoke csak 5-től lesz, ami nekünk nem volt jó, mert ment a vonatunk, úgyhogy el kellett napolnunk a csoportos Karaokénkat :( Na majd az őszi Con-on! Aki esetleg tudja a cosplay és a karaoke verseny végeredményét, leírná?

Itt van még néhány kép http://hunime.atw.hu/miskolcon.rar
Avatar
Lestat
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2006.05.17. 12:29
Tartózkodási hely: Rózsaágy

Hozzászólás Szerző: Lestat »

A Gravis cosplay csapatról nincsenek képek?És vki tudja a helyezéseket????????
Lestat vagyok a vámpír....és halhatatlan....^^
Vérző Rózsa vagyok a Világ búrája alatt...
I LOVE BOYS......WITH OTHER BOYS.....:D

SZÁMOMRA AZ IDEÁLIS FÉRFI:BÁTOR,ÖNZETLEN,HŐSIES...I LOVE JACK SPARROW KAPITÁNY!!! :D:D:D
Avatar
Kira-chan
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2005.07.20. 20:23
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kira-chan »

Gravi?? OO Olyan is volt?! Denaagy! :D Tényleg, milyen cosplayek voltak?
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Kép
Avatar
Lione
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2006.05.15. 18:42
Tartózkodási hely: Za Warudo
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lione »

Raisu írta:...Na majd az őszi Con-on! Aki esetleg tudja a cosplay és a karaoke verseny végeredményét, leírná?
Nem mi nyertünk :P bár ez várható volt félkész ruháinkkal és hogy senki sem ismeri a .hack//Roots-ot XD
Nyert Angel Sanctuary és Naruto, meg Ed meg a Kereszt ami tele van kegyelemmel (hogy hívják ^^''') meg... mégvalaki akire nem emlékszem ^^' meg tombolán se nyertünk, kevés volt az ajándék... :(
jaj, pedig úgy vártam volna dalotokat *_* de azért jóvolt, csak megvették előlünk amire mi is vadásztunk :P és ez levitte a kedvünket XD
Kép
Lezárt