Forma-1

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Forma-1

Hozzászólás Szerző: raz86 »

1998 óta nézem az F1-et és vagyok Ferrai szurkoló(a kevésbé elvakult fajtából) de a Super Agurinak is szorítok!Elméletileg egy full japán csapat.Remélem más is szereti ezt a sportot ralytam kívül az oldalon!

Szal itt meg lehet vitatni az évad alakulását,futamokat stb..
Avatar
Plague
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2006.04.04. 10:50
Tartózkodási hely: Namek

Hozzászólás Szerző: Plague »

Szerintem Alonso lesz a bajnok, bár lehet hogy a Sumi gyerek nyer. Én mindenkinek szurkolok az F1-ben!
Avatar
Kyssifur
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2006.02.07. 14:14
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Kyssifur »

Egyértelműen Kimi, csak bírja ki alatta a technika!
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

Imolában bírta a technika mégis "csak" ötödik lett. :-P
Tudom,tudom ezen a pályán nem lehet előzni de hát Montoya mégiscsak 3. lett!
Avatar
Kyssifur
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2006.02.07. 14:14
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Kyssifur »

raz86 írta:Imolában bírta a technika mégis "csak" ötödik lett. :-P
Tudom,tudom ezen a pályán nem lehet előzni de hát Montoya mégiscsak 3. lett!
Mindenkinek lehet rossz napja, vagy csak a pálya nem fekszik neki! De a tavalyi eredményeit nézve, szerintem megérett egy vb címre!
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

Inkább Kimi mint Alonso.Egyébként örülnék ha a Ferrarihoz jönne 1-2 éven belül! :wink:
Avatar
Kyssifur
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2006.02.07. 14:14
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Kyssifur »

raz86 írta:Inkább Kimi mint Alonso.Egyébként örülnék ha a Ferrarihoz jönne 1-2 éven belül! :wink:
Szerintem fog, bár a finnek úgy összenőttek már a McLarennel! Inkább maradjon!
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

LOL Schumacher rulz!!! XDDD Forza Ferrari XDD
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Alosno-ra szavaztam, de McLaren szurkoló vagyok. A Renault-nak nagyon jó autója van, és nagyon jó a pilótája Alosno (Fisichella meg hát neki kevésbé megy...)

Attól tartok ez az év is oylasmi lesz mint anno mikor Ferrari uralom volt. Lesz ALonso, és lesz a többi versenyző :weh: Lehet hogy néha sikerül megfogni (most Imola) de ott van, vezeti a bajnokságot, és nehéz lesz behozni.

A Tavalyi Bajnokság volt igazán jó és élvezetes! Sajnáltam persze Kimi-t.

A McLaren kocsija jó, gyors meg minden, de a technikával mostanság hadilábon állnak :? A Ferrari is keresi önmagát, de örülök h ott a Massa mint feltörekvő tehetség. A Renault-nak meg egyszerűen nagyon jó a kocsija, és most úgytűnik összejött minden nekik etchnikailag (akárcsak tavaly)
Kép
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

Én sumira szavaztam, mert neki szurkolok, de ettől függetlenül sztem megint alonso lesz a befutó. Tavaly óta egyébként nem is érdekel a verseny igazán. Lazán kihagyható. Előtte meg mindig megadta az okot a vasárnap ebéd utáni alvásra. Sumi győzelmére tök jó volt ébredni :)
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Legjobban Button és Barrichello a kedvencem.
Ha ők nincsenek elől, akkor tőlem bárki nyerhet kivéve egy személyt. Nevet nem írok mert nem akarok megbántani senkit.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

En irok..bar nem vagyok nagy szakerto a temaban (nemreg tudtam meg pl h 6 fokozatos a valto :shock: ) de nekem sem Alonso nem szimpi, sem Schumacher (egyik sem)..
Barrichello-t birom nagyon, meg Kimi Raikkonen-t..
eddig amugy egyetlen futamot neztem meg, a Hekkinen-nek szurkoltam, es az utolso kanyar elott lerobbant a kocsija amikor o vegig vezetett, es szegenyt ugy kellett betolni h az auton ult..akkor nagyon sajnaltam.. :(
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Re: Forma-1

Hozzászólás Szerző: paTKany »

raz86 írta:1998 óta nézem az F1-et és vagyok [...]
1982 óta nézem az F1-et és vagyok Niki Lauda, Nelson Piquet és Ayrton Senna rajongó és utálom Alain Prostot meg Nigel Mansellt. :)
Mivel már régóta egyikőjük sem versenyez így nyugodtan hátradőlve nézhetem a futamokat, sőt gyakran el is alszom rajtuk.
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Hát, én egy ideig néztem, csak aztán meguntam az egészet. Schumachernek szurkoltam régebben, de szerintem már neki távoznia kéne, mert megöregedett, és különben is, minden babért learatott már, és annyi pénze van, hogy egész hátralevő életére biztosítva van minden kiadása. :)
Egyéb iránt szeretném, ha idén Kimi Raikönnen nyerné meg a versenyt, mert már tavaly is megérdemelte volna, csak ez az ördögi technika állt az útjába. :(
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Xellosgirl
Profi
Profi
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2005.12.17. 12:19

Hozzászólás Szerző: Xellosgirl »

Kimi
Nem ugorhatok mindig segíteni akárhányszor csak füttyentesz nekem, az nem tenne jót a rossz híremnek.
(Xellos)
Avatar
JSaN
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2006.03.11. 23:54
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sugárzó monitor elött

Hozzászólás Szerző: JSaN »

Jó pár évvel ezelött én is néztem a futamokat, de ma már nem.
Unalmas hogy állandóan csak Schumacher vs Alonso megy, a többiek eséjtsem kapnak.
Az örök kedvencem pedig marad továbbra is Mika Hakkinen, a finn/magyar rokonság miatt is. :mosoly:
Kép
Kép
Kép
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

JSaN írta:(...)Unalmas hogy állandóan csak Schumacher vs Alonso megy, a többiek eséjtsem kapnak.(...)
Hát nem azért,de a tavalyi évben Kimi vs Alonso volt,a Ferrarinak nem igazán ment. :weh:
Avatar
Plague
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2006.04.04. 10:50
Tartózkodási hely: Namek

Hozzászólás Szerző: Plague »

Szerintem ami tavaly meg tavalyelőtt meg azelőtt volt az nem volt Forma 1. Most tartom egy kicsit forma 1-esnek de még mindig nem az igazi. Akkor volna jó ha mindenkinek egyenlő esélye volna, pl egy gyártótol kapott motor, egyenlő gumi ami talán már jövőre lesz. Tudom most azt fogjátok írni hogy nézzek A1GP-t. A Forma 1 soha nem lesz olyan mint az A1GP. A 2008-as évadot várom nagyon, az biztos jó lesz!!! :)
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

A Forma-1 a motorsportok csúcsa a felhasznált anyagok és a technikák terén.Soha nem az egyenlő esélyekről szólt.Azért verseny hogy melyik csapat tudja a legjobb autót(motort,váltót,gumit, stb.)összehozni.A bevezetnék hogy mindeninek legyen ugyanaz a motor,kasztni stb., az már nem F1 lenne.
Szerintem. :wink:
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

A Forma 1 soha nem arról szólt hogy mindenki egyenlő eséllyel indul... najó, talán a szivaros forma1 idejében :) De emléxem én még olyan időkre mikor Senna és Prost versenyzett egymással, holott mindketten a McLarent tudhattak maguk alatt :) Egyedül Gerhardt Berger nyert akkor abban az évben futamot mint NEM McLaren pilóta (ha jól emléxem...) Jaj a Berger-t de szerettem.

Volt is még valamikor olyan szabálytervezet elméletben hogy a pilóták auto-t cserének az egyenlőség érdekében, vagy hogy súlynehezéket kapnak... hát, de az milyen dolog már hogy kiszened az a szerencsétlen mérnök több éjszaka alatt egy hihetetlenül jó autót, és aztán szivatják a súlynehezékekkel. Vagy a pilóta cserél autót, ezek elképzelhetetlenek :S

2008as szezon mitől lesz jobb? Nem követem a FIA döntéseit a szabályokkal kapcs, csak tudom hogy lesz plusz 1 csapat.
Kép
Avatar
Riddick
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2005.07.16. 19:38
Tartózkodási hely: Tapolca/Győr

Hozzászólás Szerző: Riddick »

Már régóta nézem az F1-et.
Eddig Sumi rajongó voltam, de mikor egyfolytába ő nyert untam, ki is hagytam fél évet, csak a végeredményeket néztem meg a neten.

Tavaly Alonso-nak szurkoltam, de idén évelején beszólt Rossinak, így kicsit megutáltam. Sokat képzel magáról, pedig csak 1 vb-t nyert.

Idén a 2 Honda csapatnak szorítok. Bár csak Button érhet oda, mert Barichello nagyon leengedet. Super Aguri meg csak akkor lehet jobb, ha végre megkapják a másik kasznit.

Világbajnok Alonso lesz, nem hiszem, hogy valaki beérje idén.
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

Azonos kocsi na ne már... Ez az autósport elitje. Ide mindenki azért jön, hogy megmutassa mekkora ász, mekkora autót tud összdobni. Elvégre mégiscsak technikai sportról van szó... Ha ezt elvennék a F1től, tuti alakulna egy másik verseny, ahol megint ugyanez lenne. Egyébként meg iszonyú nagy pénzek vannak benne, a fejlesztések és a szponzorok részéről is, mert ez nem utolsó sorban egy baromi nagy reklámfelvonulás is. Szal kétlem, hogy itt egyhamar lennének ilyen szabályok. Egyébként, ha már felhoztad én is kiváncsi lennék mi a terv 2008ra.
Kép
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

A mostani futamot enm láttam mert conon voltam de úgy hallottam ritka unalmas futam volt és gogy nem maradtam le semmiről!Tényleg unalmas volt?
Avatar
Riddick
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2005.07.16. 19:38
Tartózkodási hely: Tapolca/Győr

Hozzászólás Szerző: Riddick »

raz86 írta:!Tényleg unalmas volt?
Az nem kifejezés. Majdnem bealudtam rajta :(

Ugyan olyan uncsi volt mint a multkori, azzal a kivétellel, hogy most kék autó ment az élen nem piros.
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Tényleg unalmas volt, de legalább most két kék autó is volt az első 3-ban. Kék a legjobb szín.:D
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Lezárt