Anime letöltőhelyek, mit honnan lehet letölteni?

Mit, honnan lehet megszerezni, letölteni, vásárolni?
Avatar
Ignesis
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2005.09.18. 18:14

Hozzászólás Szerző: Ignesis »

vki segítene?mikor van egyáltalán esélyem arra,hogy fellépjek az animehq ftp-jére? :) kb olyan reggel 6tól este 21ig próbálkoztam a nap különböző szakaszaiban. :)
Ha te fölépítenéd a Világtornyot,előállna egy másik,s lerombolná.Ha te lecsöndesítenéd a meghasonlott népet,jönne egy másik,s föllázítaná.Ha te tüzet támasztanál,ő vizet zúdítana reá.Ha te vizet fakasztanál,ő sivatagba fojtaná.Némaságod túl hallgatná...
Piccolo66
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2005.10.02. 13:25

x sorozat

Hozzászólás Szerző: Piccolo66 »

hi!
nemtudna valaki egy helyet mondani ahonnan az x sorozatot letölthetném?nagyon rég óta keresem.
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ignesis: elvileg bármikor fel lehet rá lépni bár most a con miatt biztos frissítik így lehet,hogy ideiglenesen nem érhető el.
Piccolo66:A legelső hozzászólás 2. ajánlásánal fenn vann.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Ezt áthoztam A+ topicból:
Kenage írta:Sokat nézem, az Anima+-t és a kedvencem a Megaman. Nem tudja valaki, hogy honnan lehet letöltewni az egész sorozatot? :oops:
Emule-n megtalálod. A program használatához a főoldalon találsz segítséget. A Rockman.exe kulcsszóra rengeteg találata van.
Avatar
kagome13
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2005.10.03. 05:21
Tartózkodási hely: Bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kagome13 »

Én csak egyet kérdezek mégpedig azt,hogy honnan lehet bármilyen animét letölteni. :D:D:D
OSUWARI!!!!!!!!!!
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

Olvasd el a topic első hozzászólását az FTP-linkekhez.
Vagy ha a file-cserélők szimpik akkor: DC++,E-mule,Bittorrent.
A legtöbb torrenlink oldalon az anime már mint külön kategória található szóval nem lehet eltéveszteni.(max. nem lesz amit keresel)
Kép
Kép
Kép
Avatar
shyrk
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2005.10.07. 20:03
Tartózkodási hely: Town of Guri , Old Home :)

felirat help

Hozzászólás Szerző: shyrk »

Üdv Mindenkinek!

Egy kis segítségre lenne szükségem :

1. Az ahq-n a Beyond the Clouds-nál van némi dvd extra. Többek közt egy interjú Makoto Shinkai mesterrel :leborul: :) Ehhez létezik valamilyen felirat valahol ( japánul sajna nem tudok )??

2. Tud valaki valamilyen infót arról, hogy az Ichigo Mashimaro-hoz hol tart az angol felirat, csinálja egyeltalán valaki?? RAW-ban már kb. 8. - 9. ep fent van torrenten ... vhol mondjuk azt olvastam,hogy licenszelve lett ... node emiatt teljesen leállt volna mindenki a feliratozással ( kb. 3 csapat kezdte el ) ??


Shyrk
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Re: felirat help

Hozzászólás Szerző: paTKany »

shyrk írta:2. Tud valaki valamilyen infót arról, hogy az Ichigo Mashimaro-hoz hol tart az angol felirat, csinálja egyeltalán valaki?? RAW-ban már kb. 8. - 9. ep fent van torrenten ...
Az angol feliratozás az 5. résznél, a raw a 11. résznél tart.
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Az 5. résznél? O_o" Hol csinálják újabban hozzá a feliratot, mert ahol eddig volt, ott abszolút nem találtam. o_o *de lehet, hogy csak vak vagyok...* Ott csak a 3. részig van már időtlen idők óta...
Kép
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Kép
Avatar
Meglivorn
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2003.07.27. 15:14
Tartózkodási hely: Jurai... (bárcsak. Magyarország)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meglivorn »

Sister Tenshi írta:Az 5. résznél? O_o" Hol csinálják újabban hozzá a feliratot, mert ahol eddig volt, ott abszolút nem találtam. o_o *de lehet, hogy csak vak vagyok...* Ott csak a 3. részig van már időtlen idők óta...
Majd igyekszem :3 Ha egyataln kell valakinek.
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

már le lettem szúrva a Damekko topicban, h nem odavaló a téma, de vki mondta h a Damekko dobutsut vmi ftp-zessel lehet letolteni..csak en ahhoz nem ertek...vhol mashol nem lehetne?
dc++ kilove mert ott nem talalom...nincs meg senkinek:(
a masik meg a Moero!Top strikert sem talalom sehol..nincs vkinek otlete?
Avatar
Jeanne
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2005.10.16. 13:11
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Anime letöltőhelyek

Hozzászólás Szerző: Jeanne »

Nem tudja valaki honann lehet az Inuyasha részeit letölteni? :osnani:
Jeanne
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Te jó ég ^^ neked van annyi üres hely a gépeden?
Most néztem meg és egy csomó rész fent van usteamen, de biztos AHQ-n is megtalálod...
Bejci
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2005.06.17. 01:30
Tartózkodási hely: egy félkarú szék

Hozzászólás Szerző: Bejci »

Sziasztok!

Szeretném elolvasni a NGE manga azon részeit, amelyek már nincsenek fent a mangazin.hu-n (62. rész után). Honnan tölthetném le szerintetek? Angolul v németül tökéletes lenne!

Ja és bocsánat ha volt már róla szó, de nem akartam végigolvasni a szép számmal érkezett hozzászólásokat:D
És akkor majd a Barát elveszíti a barátja kalapácsát, és a Fiatal nem fogja tudni, hogy hol vannak... már azok a dolgok, amiket apáik birtokoltak, mert apáik csak este rakták oda, este nyolc körül...
songoku 18
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2005.11.07. 22:51

Hozzászólás Szerző: songoku 18 »

Hello!!!Nem tudjátok pokémont honnan lehet letölteni???
Avatar
Mima
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2005.10.23. 21:35

Hozzászólás Szerző: Mima »

Sziasztok arról lenne szó, hogy már biztos a nállam okosabbak és szemfülesebbek megtalálták azt hogy, honnan lehet megszerezni az Inuyasha első részeit és a filmeket. :D Én még nem de megköszönném az erre vonatkozó infókat.
És elnézést hogy ha erre már válaszoltatok valakinek de sajna nem volt erőm végigolvasni azt a 25 oldalt ami erről szól. :oops:
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Azt megértem, hogy nem volt erőd 25 oldalt végigolvasni, de legalább az aktuális oldalon lapozhattál volna egy picit feljebb, ugyanis a választ megtalálod. :roll: :-P
Konomi írta:Most néztem meg és egy csomó rész fent van usteamen, de biztos AHQ-n is megtalálod...
Kép
Avatar
Mima
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2005.10.23. 21:35

Hozzászólás Szerző: Mima »

Ez tény ezért szerepelt az előző hozzászólásom után egy második amit biztos elvitt a "cica" :) amiben elmondtam h láttam azt a bizonyos bejegyzést de sajna nem tudtam vele mit kezdeni.
De szívesen veszem a bővebb magyarázatot.Amiben kifejti vki, hogy: hogy merre és hogyan. :)
Avatar
Yaten
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2003.11.18. 18:03
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yaten »

Én mangát keresek. LEhetőleg a BWYS scannek minőségében Chobits 9-12 fejezetek sürgősen kellenének!!!
Aki el tudná nekem küldeni, annak nagyon megköszönném!!!

spower@freemail.hu -> ez az email címem!
"A világ sorsa ahogy az életed látod, és az, amit igazságnak hívnak" /Adam Kadamon - Angel Sanctuary/
Avatar
Xall
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2005.12.10. 01:48

Letöltés

Hozzászólás Szerző: Xall »

Üdv mindenkinek!

Azt szeretném megkérdezni, hogy tudnátok e nekem egy olyan oldalt, vagy hubot mondani ahhonnan biztosan le tudom tölteni az Akira Kurosawa 7 Szamurájának összesét. De az is jó, ha esetleg ti közvetlenül segítetek, ha megvan valakinek itt.
A kezdet és a vég ugyan az, csupán egymásnak ellentétei!
Lullaby
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2005.10.17. 14:29

Hozzászólás Szerző: Lullaby »

Keresek egy régi animet, magyarul a Hattyúk tava-ként futott (Swan lake/Hakucho no Mizumi). Akárhogy érdekel, torrenten is, úgyhogy ha valaki tudja hogy honnan lehet letölteni vagy megvan neki légyszi írjon pm-et!!! :cry:
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

Pontosabban Hakuchou no Mizuumi ( 白鳥の湖 tovabbi guglizashoz). Beszerzesi lehetoseg: Share.
Lullaby
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2005.10.17. 14:29

Hozzászólás Szerző: Lullaby »

Sajna így sem mentem vele sokra :cry:
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

én szívesen átküldeném vagy megmondanám hogy merre lehet letölteni... de nekünk csak videón van meg... talán áttudom venni és akkor vmelyik conon átadnám..... én csak ennyit tok segíteni....
Válasz küldése