Anime vhs&dvd, Manga

Mit, honnan lehet megszerezni, letölteni, vásárolni?
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Emlékszem, hogy valahol, valamikor ( ez eddig nagyon konkrétnak tűnik... ), egyszer láttam egy listát a kishazánkban megjelent anime DVD-kről. Ha valaki tudja, merre található, légyszives küldje el a linket... 10x
Avatar
Alexiel
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2006.01.26. 19:59

Hozzászólás Szerző: Alexiel »

Hy ^^

1, Lehet, hogy rosszul tudom, de azt olvastam nemrég, hogy a Amazon, a Wow CD... mindegy.. ;) Tehát, hogy az Amazon már nem szálít magyarországra... Mert hogy a rendelések csupán 40% került a rendelőhöz....Ezért a Magyar Postával már nem küldenek...
:cry:

2, Amúgy a King Comics-ot tényleg csak ajánlani lehet.... Bár most nagyon pipa vok rájuk.... "Eltetettem" a One Piece első 10 kötetét... azt írták Oké persze elrakták menjek amikor jó (egy héten belül). Hát jó elmegyek, mondom az eladónak: Elnézést... félre rakattam a One Piece első 10 kötetét... Erre ő: Bocs nem jött meg... / :( :( / Na mindegy.. és írom nekik, hogy akkor máskor szoljanak már, ha nem jön meg... ezt + mégegy rendelést ! 1 hónapja ! "adtam le" De választ nem tudtak ám volna írni... :mad:

Bocs :wink:
A secret makes a Women a Women (Detective Conan)
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Én megadtam a telefonszámomat KC-ben, úgyhogy ha megjön a rendelt cucc, hívnak, hogy mehetek. Volt már, hogy több hónapot vártam egy mangára, de a legtöbb cucc 1 hónapon belül itt volt.
Kép
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Én a Bestsellers-től szoktam rendelni és ők is meghozzák 3-4 héten belül általában. De most egy kicsit dühös lettem rájuk, mivel egy előrendelés, amit még novemberben adtam le és úgy volt, hogy januárban megérkezik, elcsúszott áprilisra, csak ők elfelejtettek értesíteni. :dirr:
Kép
Avatar
Yaten
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2003.11.18. 18:03
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yaten »

Pal-chan írta:Én a Bestsellers-től szoktam rendelni és ők is meghozzák 3-4 héten belül általában. De most egy kicsit dühös lettem rájuk, mivel egy előrendelés, amit még novemberben adtam le és úgy volt, hogy januárban megérkezik, elcsúszott áprilisra, csak ők elfelejtettek értesíteni. :dirr:
Detto. Csak október vége ^^" Állítólag 2 hónapot pihennek a külföldiek (december-január), de szerintem inkább az volt a baj, hogy nem értették hogy minek rendelnek még meg nem jelent dolgot... meg elkeveredett szerintem a közeledő ünnepek miatt... Mind1... Úgyra meg kellett rendelniük. Te is szólj nekik! (régi áron adják azért...)
"A világ sorsa ahogy az életed látod, és az, amit igazságnak hívnak" /Adam Kadamon - Angel Sanctuary/
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Ha már eddig kibírtam, várok áprilisig (ha már addigra ígérték) de ha akkorra se érkezik meg akkor újra megrendelem. Csak nem akarom, hogy véletlenül duplán érkezzen meg. :drop:
Kép
Avatar
Yaten
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2003.11.18. 18:03
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yaten »

Pal-chan írta:Ha már eddig kibírtam, várok áprilisig (ha már addigra ígérték) de ha akkorra se érkezik meg akkor újra megrendelem. Csak nem akarom, hogy véletlenül duplán érkezzen meg. :drop:
Ó, én nem kértem rá őket... Maguktól mondták, tehát ha 2x meghozzák, nem vagok köteles 2x kifizetni/megvenni XPPPPP
"A világ sorsa ahogy az életed látod, és az, amit igazságnak hívnak" /Adam Kadamon - Angel Sanctuary/
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Alexiel írta:Tehát, hogy az Amazon már nem szálít magyarországra... Mert hogy a rendelések csupán 40% került a rendelőhöz....Ezért a Magyar Postával már nem küldenek...
:cry:
Akkor én biztos a Chuck Norris vagyok mert nekem szállítanak. Avagy egy újabb példa arra, hogy hogyan keletkeznek a rémhírek.
A CD-WOW az aki nem szállít Magyarországra, de nekik az égvilágon semmi közük nincs az Amazonhoz.
Kép
Linachan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2006.03.23. 10:57

Hozzászólás Szerző: Linachan »

Hi!

SEGITSÉG!!! Ha valamejikőtök tud egy olyan helyet ahonnan az Ibara no oh ( King of Thorn ) mangát le lehet szedni vagy esetleg valameikőtök megtudná nekem szerezni annak nagyon hálás lennék.
Irhat nyugottan e-mailben is cím: linachan4@freemail.hu


Linachan :cry:
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

És valaki megtudná mondani honna lehet lehetne letölteni vagy megszerezni a Vándorló Palotát vagy a Princess Mononoke azaz (a vadon hercegnője) :roll: ((((((ha lehet akkor magyarul))))))

-----
Linachan
Hi!

SEGITSÉG!!! Ha valamejikőtök tud egy olyan helyet ahonnan az Ibara no oh ( King of Thorn ) mangát le lehet szedni vagy esetleg valameikőtök megtudná nekem szerezni annak nagyon hálás lennék.
::kucc:: Talán, de inkább úgy mondom, hogy többmint valószínű, de ide tartozik azis, hogy angolul vagy angol felirattal lesz meg ::vic::
Avatar
Tonya
Japanimánia Staff
Japanimánia Staff
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2004.02.18. 11:21
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tonya »

Mononokét keresd meg valamelyik videotékában ahol laksz, és digizd be magadnak, ha csak számítógépen jó az anime... Csak vhsen jelent meg.

A vándorló palotát pedig azt mondta valaki, hogy már 990-es dvd újsággal is lehet kapni.
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Oh my god ::jbow::
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Nem tudjátok, hogy a King Comics-tól rendelt mangák általában mennyi idő alatt érkeznek meg? Márciusban adtam le egy rendelést, és amikor április közepe felé érdeklődtem, nem tudtak pontos felvilágosítást mondani. :neutral:
Kép
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Sajna ebben nem tok segíteni. ::jumph:: De türelem.
LacKo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2006.05.28. 20:23

Vision of Escaflowne

Hozzászólás Szerző: LacKo »

Keresem a The vision of escaflowne összes részét, aki megválna a sajátjától kérem üzenjen.

köszönettel :LacKo
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

LacKo
Keresem a The vision of escaflowne összes részét, aki megválna a sajátjától kérem üzenjen.

köszönettel :LacKo
Bittorrent-en találtam, de
így néz ki :?: :!: :!:
Vision D'escaflowne - Vostfr - Le Film by Elendil.avi
Torrent Contains: 1 files 646 MB

Szerintem nem erre gondoltál. ::jumph::
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Urzu7 írta:Bittorrent-en találtam, de
Jó lenne, ha postolás előtt elolvasnád a topik címét is.
(Már vártam, mikor jön az első letöltéssel kapcsolatos komment...)
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Oksi. ::sugoi::
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

A Chihiro szellemországban DVD-t kb.960 Ft-ért (nem emlékszem pontosan) árulják a Metroban. Nem volt belőle sok, szóval le is csaptam rá. Ahhoz képest, hogy pár hónapja még 3-4 ezer Ft-ért árulták... Ja, és Yugioh részeket is láttam, szintén ennyi pénzért.
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: scineram »

Na Pax, szemezgettem az xpressen CB Knocking... dvdvel, amolyan Kill Bill 1-2 (summa 2000!) combóval, de gondoltam előtte megkérdezem, milyen a vélemény erről a kiadásról úgy színvonal ügyileg? Hallottam, hogy régen megjelent kazin magyar hanggal, viszont másik szinkron gárdával, így annak hiánya erről nem lényeges, de a felirat milyen minőségű lett? Ott 5400 körül árulják, ez ugye reális, megéri, vagy esetleg látta vki olcsóbban valahol? :roll: :roll: :cool:
Kép
Avatar
Chidori
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2006.05.28. 14:21
Tartózkodási hely: 24-es osztály - Jindai helyi Gimnázium - Tokió

Hozzászólás Szerző: Chidori »

Nézegettem az angol manga árakat és igencsal elszörnyedtem. Gondoltam megrendelem az összes lehetséges FMP részt, de akkor igencsak 30-40 ezer forint köré érünk. Ez normális? Mitől ilyen drága? ::jhuh::
Kép
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

Chidori írta: Mitől ilyen drága? ::jhuh::
Szerzői jogdíj, angol nyelvű kiadás kizárólagos jogainak birtoklása, fordítók fizetése, angol nyelvű kiadvány készítése és terjesztése.
+A rengeteg "időveszteség" ami a japánokkal való tárgyalás eredménye. (Nem hiába vannak külön könyvek: "Hogyan tárgyaljunk japán üzletmeberekkel?" címmel)
Meg persze a profit. (Amúgy egy átlag manga az USA-ban 8-10$)
Itthon azért kerül 2500-3500 Ftba, mert:
1. Szállítási/Beszerzési költség
2.Haszon
Kép
Kép
Kép
Avatar
Mimette
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2006.02.04. 12:43
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimette »

Meg még a dollár és a Forint közti hatalmas különbség. Sajnos normális.
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Chidori írta:Nézegettem az angol manga árakat és igencsal elszörnyedtem. Gondoltam megrendelem az összes lehetséges FMP részt, de akkor igencsak 30-40 ezer forint köré érünk. Ez normális? Mitől ilyen drága? ::jhuh::
Oszd el több hónapra a vásárlást, úgy talán könnyebben elviselhető/tervezhető a költség.
Kép
Avatar
Chidori
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2006.05.28. 14:21
Tartózkodási hely: 24-es osztály - Jindai helyi Gimnázium - Tokió

Hozzászólás Szerző: Chidori »

paTKany írta:
Chidori írta:Nézegettem az angol manga árakat és igencsal elszörnyedtem. Gondoltam megrendelem az összes lehetséges FMP részt, de akkor igencsak 30-40 ezer forint köré érünk. Ez normális? Mitől ilyen drága? ::jhuh::
Oszd el több hónapra a vásárlást, úgy talán könnyebben elviselhető/tervezhető a költség.
Az lesz, mert szerény kis fizetésemnek sok(k) lenne most picit ekkora kiadás. :-P
Addíg meg marad a JPG papírra nyomtatott manga. Az ingyen van! ::sugoi::
Kép
Válasz küldése