Mondocon(ok)

Animés találkozók, programok, rendezvények.
Leara
Profi
Profi
Nem:

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Leara » 2019.05.07. 09:05

Titkos írta:
2019.05.07. 01:06
Illetve a többieknek: na, így második (egyeseknél sokadik XD) találkozására már szerintem mindenkit be tudok majd lőni arcról is, ha legközelebb találkozunk, Learát nem láttam sokat, ő úgy "elbújt" Junchi mögé abból a szemszögből, ahol én ültem, szóval bocsi, ha legközelebb random szembejönnék conon és elsőre nem tudnám, hogy ki köszön rám, de majd próbállak memorizálni. ^^"
Lol, hát annyira nem vettem a szívemre, szerintem kb. egyszer találkoztunk még pár éve és akkor még nem is voltam itt aoi fórumon XD. Nekem csak annyi az előnyöm, hogy jó az arcmemóriám :D.

A conról nekem nem sok beszámolnivalóm van, igazából csak az AMV verseny érdekelt, de kb. másfél óra volt, mire bejutottam, szóval csak az utolsó 20 percet láttam :drop: . Örülnék, ha egyszer valamikor később kezdenék, mert valahogy sosem sikerül időben odaérnem XD. Amúgy a programok már elég régóta nem vonzanak, max. néha némelyik előadás, most is inkább csak a társaság miatt mentem + azért, hogy beszerezzem a Nanát (de azért még maradt felvásárolnivaló a Mangafannál, de már nem sok hiányzik :D). Még a vasárnapi fansub kerekasztal érdekelt volna, de úgy voltam vele, hogy szombaton eláztam párszor + ugye tudtam, hogy hétfőn meg legalább 4 órát fogok ácsorogni egy koncerten, amikorra még szintén hasonlóan kellemes időt ígérnek, így arra jutottam, hogy a vasárnapi ázást inkább kihagynám.

Nyári conra szerintem max. akkor megyek majd, ha nem lesz kánikula, az őszi meg még messze van XD.

Catrin
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Catrin » 2019.05.07. 09:07

Titkos: Persze, Hirotaka, azt hittem régebben már találkoztatok, de utána ő is kérdezte, ki voltál a fórumról, Titkos gyanúval. X'D
Lilla és Dani pedig nem fórumoznak sehol, és úgy voltak veled, mint a többiekkel, akikkel összefutok: fórumos ismerős. XD
MAL AniList
During the banquet of cultivators: As Jin Ling was just about to speak again, he glanced behind Lan WangJi and finally saw Wei WuXian. Temporarily astounded, he blurted, “Why are you here?!”
Wei WuXian: “To get a free meal.”

Titkos
Grafomán
Grafomán
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos » 2019.05.07. 12:41

Catrin írta:
2019.05.07. 09:07
Titkos: Persze, Hirotaka, azt hittem régebben már találkoztatok, de utána ő is kérdezte, ki voltál a fórumról, Titkos gyanúval. X'D
Lilla és Dani pedig nem fórumoznak sehol, és úgy voltak veled, mint a többiekkel, akikkel összefutok: fórumos ismerős. XD
Ja, oké. :) Nem, Hirotaka eddig kimaradt, csak én is így kizárásos alapon betippeltem, hogy ő lehet. XD
Kép

higashikata
Haladó
Haladó
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: higashikata » 2019.05.08. 23:19

Hamarosan kiteszik az animés kerekasztal videóját Facebookra, nemrég posztolták ki premier módban.

iskariotes
Nagymester
Nagymester

Hozzászólás Szerző: iskariotes » 2019.05.10. 20:31

Annyit azért még megjegyzek, hogy Lilla regizve van ide, de fél évtizedes regnálása alatt egyet szólt hozzá így nem csoda, hogy nem rémlik ki ő.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/

Ricz
Veterán
Veterán
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ricz » 2019.05.21. 13:59

Válasz küldése