Székesfehérvári AnimeKlub

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Lezárt
Avatar
ooaniki
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2008.01.05. 18:21

Székesfehérvári AnimeKlub

Hozzászólás Szerző: ooaniki »

Sziasztok!
Szeretnénk szervezni egy Animeklubot Székesfehérváron és érdeklődnék, hogy a Székesfehérvár és környékén élők közül hány embert érdekelne (természetesen mindenki mást is szeretettel várunk^^).
Egyelőre konkrét tervünk még nincs, de péntek délutánonként szeretnénk tartani a talákozókat.
Akit érdekelne a dolog, írjon!
Avatar
hetyu
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2008.04.04. 17:11

Hozzászólás Szerző: hetyu »

Üdv!

Látom eddig nem járt sikerrel a kezdeményezésed^^; Ne add fel, ha netán alakulának a dolgok 1 üzenetet légyszi dobj rám, mert engem érdekelne^^;
Anno én is gondolkodtam ilyenen de nem láttam sok esélyt arra, hogy 1 lelkes kis csapatot össze lehetne hozni >.> No mind1,tényleg sok sikert^^;
Nippon MaNiAc
Avatar
CLS
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2005.12.22. 22:43
Tartózkodási hely: Velence
Kapcsolat:

Re: Székesfehérvári AnimeKlub

Hozzászólás Szerző: CLS »

Sziasztok! :) Nem tudom él e még a kezdeményezés, mert ha igen, akkor engem érdekelne. :)
Nem tudom azonosak vagytok e ezzel a kezdeményezéssel, (http://yakumo.interhost.hu/index.php?op ... 2&Itemid=0) mert ha nem, akkor érdemes lenne velük karöltve megcsinálni a klubot. A két külön klubnak nem sok értelme van, inkább egy összetartó erős klubotkéne létrehozni, ami akár egy NyáriCon-t is képes megszervezni. ^^

Plusz ha már a céloknál tartunk, személyszerint javasolnám a kapcsolatfelvételt a közép-dunántúli régió többi animeklubjával is.
ああっ女神さまっ,えいえんに! (Mindörökké Aa! Megamisama!)
"Feladni valamit annyit jelent, mint eldobni magunktól az álmainkat."
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Székesfehérvári AnimeKlub

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Hmmm... és én tavaly ősszel költöztem el. Ha meg itt vagyok pénteken, akkor az nekem munkanap... :hee:
Lezárt