Mondocon(ok)

Animés találkozók, programok, rendezvények.
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Titkos írta:Nem lehet, hogy csak pont azon a napon/vonalon javítgattak valamit? Vagy akkor én hogy jöttem fel Debrecenből még szerdán Pestre? XD A MÁV gáz tud lenni, de nem ennyire. XD
A NIF-en is megtaláltam, hogy augusztus végétől nagy felújítás teljes vágányzárral a Pladány-Biharkeresztes szakaszon, simán kinézem belőlük, hogy 2 hónap alatt ne fejezzék be :vigyor:
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Junchi írta:Nnnna: Titkosék MLP karaokéja. :3
Köszi! :D
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Titkos írta:
Ayla írta:Hozzátenném, hogy kelet-Mo.n most nincs sín, így még vonatpótlóra is hánykódni kellett.
Nem lehet, hogy csak pont azon a napon/vonalon javítgattak valamit? Vagy akkor én hogy jöttem fel Debrecenből még szerdán Pestre? XD A MÁV gáz tud lenni, de nem ennyire. XD
Ayla írta:Animés Klubok vezetői tali
Ez amúgy pontosan hol volt és mettől-meddig? Csak azért, mert miután szombaton a karaoke számunkra véget ért, Jimmel és scinerammal még gondolkodtunk azon, hogy utánatok megyünk és hátha még beesünk a végére, de konkrétan az egész programtervben nem találtunk ilyet. XD
Ayla írta:De amúgy annyira boldog voltam ketten si leszólítottak kinna folyosón, hogy széphangom van és hogy mennyri ejó volt *örömkönnyek*.
Amúgy tényleg, mármint én ebből meg nem mondtam volna, hogy ez volt az első Conos karaokéd. :D

Btw, a Prussia cosplay ismét jó volt, bár azért az arcon lévő sebet én hiányoltam, most miért nem rajzoltad oda? XD Nekem az olyan "genderbend Prussia" védjegy, mint pl. Kenshin arcán az X-alakú seb. XD
Nah... *emléket ás*
Berettyóújfalu és Nagyvárad között nem volt sín.

Az Animés klubok Vezetői tali 5től kezdődött és sötétedés utánigtartott és hátul voltunk az étterem kinti részén az asztaloknál. És mégszép, hogy nem találtatok ilyet, a Mondot nem érdekli már ez, ez a klubvezetők magánakciója, hiszen másképp nem nagyon tudnak találkozni.

Köszi ^^ Eddig csak Anivár rendezvényeken karaokéztam, és noh... ott azért nincsenek ennyien.

A sebhelyet egészen addig míg nem olvastam a posztodat nem vettem észre. Utána vagy két napig NÖEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE HOGYTEHETTTEM EZT EPIC FAILURE VAGYOK COSPLAYERNEK kiáltásokkal ráfotosoppoztam a képekre a múltkori fotókról a múltkori vágásom. De Titkos. Ha_neked_ez_már_ott_feltűnt.... MIÉRT NEHEM SZÓHÓLTÁL?! TToTT
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ayla írta:A sebhelyet egészen addig míg nem olvastam a posztodat nem vettem észre. Utána vagy két napig NÖEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE HOGYTEHETTTEM EZT EPIC FAILURE VAGYOK COSPLAYERNEK kiáltásokkal ráfotosoppoztam a képekre a múltkori fotókról a múltkori vágásom. De Titkos. Ha_neked_ez_már_ott_feltűnt.... MIÉRT NEHEM SZÓHÓLTÁL?! TToTT
Ja, MSN-en láttam is az aláírásodat, igazából nem gondoltam, hogy ennyire földhöz vág majd, lehet ha előre tudom, akkor pont azért inkább nem is szólok. ^^" XD (Bár...legkésőbb neked is tuti feltűnt volna, ha mondjuk összenézed a jelenlegi képeket a korábbiakkal. XD) Na, de amiért valójában nem szóltam:

1. Meg voltam róla győződve, hogy valamiért direkt hagytad most le. XD (Mit tudom én, mondjuk rájöttél, hogy utólag nehéz otthon lemosni, vagy akármi... XD)

2. Kissé úgy voltam vele, hogy "most már mindegy", ergo vagy direkt hagytad le és akkor minek "cseszegesselek" vele, vagy elfelejtetted, de akkor meg nem biztos, hogy van kéznél szabad filctoll, hogy gyorsan korrigáld, ha meg nem tudod kijavítani, akkor utána a Con egész hátralévő részében rossz hangulatod lesz miatta. ^^"

De ígérem, ezentúl ha olyan karinak öltözöl, amit kb. én is ismerek és feltűnő hiányosságot veszek észre a cosplayedben, azonnal szólni fogok. :wink:
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Köszönöm szépen előre is. És just for the record: mindig van nálam, tűk, cérnák, filcek, ragasztók, szalagok, ollók, festékek és kb 5 percembe került volna felpakolni. Szal nem már úgyis mindegy neki XD XD
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Elvileg ide számít az Animekarácsony? Múlt szombat. Yurikoval összefutottam, pedig már azt sem tudjuk, ki van ott innen! Karaokéversenyen beégtem, zenekvízt megnyertem, benne 4 kategóriát is. Minden eredmény a honlapjukon, sajnos a beégős performansz is. Azzal csak 11/16. lettem. Egyébként most hallgatom vissza őket, amit elröhögtünk, az vicces volt. De azért fun volt, a kis zeneterem főleg hangulatos.
Kép
Avatar
Firebrand
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2006.10.12. 07:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Firebrand »

Élménybeszámolómból egy részletet ide berakok, ami az értékelésről szól:

Értékelés:

Pro:

-A bejutás gördülékeny volt, programfüzeteket nem osztogattak ott. Külön ember segített felhelyezni mindenkinek a karszalagot.

-Ezúttal nem volt zsúfolt a rendezvény, az idő az elmúlt napokhoz képest egész korrekt volt, eső se volt.

-A craftmanship mezőnye igényes volt.

-A programok nem sokat csúsztak, nagyjából terv szerint haladt minden.

-A szombati nap műsorokból jól összerakott volt.

-Technikailag ott volt minden.

-A műsorvezetők jól el tudták szórakoztatni a közönséget, a csúszások szinte fel se tűntek.

-Végre használható és jó nyeremény a karszalagosoknak.

-Táncoslányok szombaton és vasárnap nagyjából fent tudták tartani az érdeklődést az unalmasabb programok között.


Contra:

-A vasárnap programjai nem tetszettek / unalmasak voltak (EvE online, elmaradt kung-fu bemutató, cosplay beszélgetés), soknak a főteremben keresnivalója nem igazán volt, inkább néztem volna AMV vetítést.

-Performance nagyon rövid volt és többnyire igénytelen.

-Kezd nagyon kierősödni a nyugati fantasy vonal aminek szvsz semmi keresnivalója nincs egy "animeconon", dehát a pénz beszél. A közönség abszolút nem kíváncsi erre. A holdfényconra kéne ezt megtartani.

-Még mindig copy + paste a program. Beszélgetős műsorokat pedig nagyon kerülni kéne a főszínpadnál.

-Egy ember több számban is fellépetett. Herótom volt már Zsákos Bilbótól a végén.

Végítélet: 6,5/10
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Nem pontoznék mert szombaton voltam meg első sorban ismerősök miatt megyek már nekem olyan kövér 7 pontos volt ha nagyon analizálni akarom a dolgot. Akikkel az össze futottam azoknak örültem ,hogy találkoztunk akikkel meg nem azokkal majd tavaszin ha sikerül. ::^_^::

Ifjabb generációt szállítmányoztam most is szal már csak így is elrángattak sok választásom nem lévén. ^^
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Junchi írta:Nnnna: Titkosék MLP karaokéja. :3
Valahogy mindig elfelejtek ilyen Conos topicokba belesni, mert úgysem tudnék nagyon hozzászólni, lévén nekem nem sok időm van elmozdulni a pult mögül. Szerencsére most mégis megtettem és lám, kincset találtam! :vigyor:

Annak már hallottam hírét, hogy Titkos szeret karaokézni, de még nem volt szerencsém hallani. XD (Hm... Junchi meg kamerázott, ez meglepett. ^^)

AnimeKarácsonyra jön valaki?
Kép
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Standard válasz: munkanap :neutral:

(Valamint motorhoz nem biztos, hogy elég jó idő lesz, kocsival meg szívjon Budapesten, akinek 6 anyja van. Tömegközlekedésünk pedig minimális. Na ezt jól körbelőttem.)
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Az AnimeKarácsonyok valahogy sosem izgattak különösebben, úgyhogy ez is kimarad.
Avatar
Bius35
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2014.01.19. 14:43
Nem:

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Bius35 »

Sziasztok.
Azt megkérdezhetem, hogy jön majd valaki a 2014-es Tavaszi con-ra? :)
4 Life or Death+ebnevelde+CSJ
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Én lehet, részvételtől függően persze.
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Leszek mint mindig, természetesen AnimeLand segítőként. Mászkálni nagyon nem fogok, csak a pult mögött figurákat árulni. :vigyor:
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Nálam még nem 100%, de talán a mostani tavaszira ismét el tudok jutni. :)
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Titkos írta:Nálam még nem 100%, de talán a mostani tavaszira ismét el tudok jutni. :)
Scineram-ot is rugdosd ki ,hogy legyen karaoke partnered! :D
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

ViharTáncos írta:Scineram-ot is rugdosd ki ,hogy legyen karaoke partnered! :D
Hehe. :D Amúgy ja, kéne, csak az a baj, hogy mostanság ő is alig jár ide. :(
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Titkos írta:
ViharTáncos írta:Scineram-ot is rugdosd ki ,hogy legyen karaoke partnered! :D
Hehe. :D Amúgy ja, kéne, csak az a baj, hogy mostanság ő is alig jár ide. :(
Pedig a Őszi conon ott volt csodálkoztam is ,hogy te nem ... ::^_^:: (szombati nap vittem ki a srácokat akkor futottam vele össze valami elmaradt előadás miatt fortyogott éppen )
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

ViharTáncos írta:Pedig a Őszi conon ott volt csodálkoztam is ,hogy te nem ... ::^_^::
Az őszi pont szakdoga leadási határidő előtt volt kb., szóval azért nem... ^^"
Kép
Avatar
Mittyke
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2012.07.14. 12:51
Nem:
Tartózkodási hely: Internet csodálatos világa~!

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Mittyke »

Titkos, te nem voltál véletlen ott ma a Tavaszi MondoConon? Mert úgy hallottam, mintha valaki egy srácot akinek Fluttershyos kitúzője volt (A profilod alapján gondoltam, hogy neked is lehetne iilyen kitűződ) Titkosnak hívott volna...
"Wings that can't fly have no meaning" Thono (Air)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Mittyke írta:Titkos, te nem voltál véletlen ott ma a Tavaszi MondoConon? Mert úgy hallottam, mintha valaki egy srácot akinek Fluttershyos kitúzője volt (A profilod alapján gondoltam, hogy neked is lehetne iilyen kitűződ) Titkosnak hívott volna...
De bizony, az én voltam. :D És még holnap is leszek, ha gondolod, keress meg, scinerammal a karaoketeremben, vagy annak előterében vagyunk általában. :) Zenekvízen is leszünk. :) (Ja, amúgy ebből is látszik, hogy sürgősen csinálnom kell majd következő conra egy újabb nickneves kitűzőt, mert a régit valahol elhagytam, de ma már ez a második eset, hogy jó lett volna, ha rajtam van.)

Egyébként bár ma nem volt előre eltervezett fórumtali, így is sikerült összefutnom scinerammal, Junchival, Rui-channal, sőt, még mufurccal is. :lol: (Jó, utóbbit nem ismertem arcról, szóval ebben Junchi segített. XD) Plusz volt még Leara, ha jól emlékszem, aki inkább Uson van jelen, illetve egy srác, akinek sajnos elfelejtettem a nevét. ^^" Junchi majd megmondja. :)
Kép
Avatar
Mittyke
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2012.07.14. 12:51
Nem:
Tartózkodási hely: Internet csodálatos világa~!

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Mittyke »

De jó! ::hehe:: Akkor láttalak az Otaku Szócsatánál. sajnos a válaszodat későn olvastam, úgyhogy ma nem tudtalak megkeresni... :drop:
"Wings that can't fly have no meaning" Thono (Air)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Mittyke írta:De jó! ::hehe:: Akkor láttalak az Otaku Szócsatánál. sajnos a válaszodat későn olvastam, úgyhogy ma nem tudtalak megkeresni... :drop:
Igen, scinerammal beneveztünk (amúgy ő végül meg is nyerte :D), Junchi pedig nézőként volt ott a játék első felében. Amúgy szerintem legközelebb már legalább egy héttel con előtt kiírom majd, ha megyek, mert úgy tényleg egyszerűbb lesz a fórumosokkal talizni. :)
Kép
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Én is voltam MondoConon, scinerammal összefutottunk az infópultnál, és segített felragasztani a Nippon Expo plakátot (reklám helye XD). Köszi ezúton is, és gratula a szócsatához! :)
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Titkos írta:Plusz volt még Leara, ha jól emlékszem, aki inkább Uson van jelen, illetve egy srác, akinek sajnos elfelejtettem a nevét. ^^"
SaiyaGin.

Az otakus szócsatának meg kár, hogy lemaradtam a végéről, de azért innen is gratula scineramnek. (Meg Titkosnak is, mert a pónis pro-n kimondottan jól szórakoztam. xD)
Válasz küldése