Fórumtali(k)

Animés találkozók, programok, rendezvények.
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

Nekem a 16-a jónak tűnik, de a többségre bízom :). Surci amúgy nincs már Budapesten, szóval ezért mondtam, hogy a sütögetés akkor játszik, ha valaki tud hozni rácsot (vagy beruházunk egyre :D). Szerintem mondjuk érdemes beülős hellyel (is) tervezni, úgy tűnik, most már megérkezik a kánikula, szóval simán van arra esély, hogy júliusban pont tűzgyújtási tilalom lesz :/.
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Jaj, értem. Hát igen, valószínű, hogy pont tűzgyújtási tilalom lesz, már most is van néhány megyében, meg ma is 40 fokos hőség volt. Lehet akkor érdemesebb augusztus végére, vagy szeptemberre tervezni egy sütögetős talit, addig meg eldől a rács helyzete. :D

Akkor egyelőre július 16., mondjuk 18:00 vagy 19:00-as kezdés, helyszín Gyűrű Pub? Kinek jó még? Valakinek más ötlet? Mivel még bőven világos lesz kezdéskor, meg jó idő is, akár egy kiülős helyben is lehet gondolkodni.
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: scineram »

16. teljesen jó. Részemről a Gyűrű Pub rendben volt, de rátok bízom, ha esetleg valami kiülős jobban bejönne. Azzal a hellyel mi van, ahol régebben többször voltunk a Kiskörúttól nem messze? Általában kint ültünk a kerthelységben.
Kép
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

A Zappa végleg bezárt.

A Gyűrűnek van terasz része, ami jó zsúfolt (szvsz egy rémálom). Lehet oda is vagy a benti részre esetleg az ablak mellé ami nyitva van ilyenkor és így kint is és bent is vagyunk. Ha jó a népeknek akkor 16-ra foglalok asztalt. Kérdés, hogy 18 vagy 19 óra legyen a kezdés. Illetve a Leara, Greg, Scineram valamint Ákosss és rajtam kívül szeretne-e esetleg valaki még jönni?
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

A kezdést rátok bízom, nekem jó a 18 és a 19 óra is :).

Btw, ha már korábbi helyek, a régebbi törzshelyünk, a Corvinus Körút is jócskán átalakult (mondjuk úgy láttam, hogy szokott lenni karaoke) :D.
Avatar
GentleRain
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2022.07.08. 13:29
Nem:
Tartózkodási hely: Tata
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: GentleRain »

Ilyenkor kár, hogy nem lakok Pesten. Nekem az esti időpontok már nem jók sajnos. :(
Nem baj, ha egyszer sikerül felköltöznöm... ::jeye:: ::hehe::
"Ne gondoljuk, hogy valaki túlságosan tökéletes!"
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Na sorry, én meg közben nem értem rá és már szerda van, de szerintem akkor maradjunk annyiban, hogy szombat, július 16, este 6-7 órás kezdés, Gyűrű Pub. Foglal valaki asztalt?
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Ohh én baka. Már foglaltam asztalt vagy egy hete, 18:30-ra a Gyűrűbe. Mindenkit szeretettel várunk még Juliskákat is.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Esetleg tali valamikor?
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
GentleRain
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2022.07.08. 13:29
Nem:
Tartózkodási hely: Tata
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: GentleRain »

iskariotes írta: 2022.08.30. 08:58 Esetleg tali valamikor?
Nekem sajnos a szeptember be van táblázva. Október nálam szóba jöhet, de a november már megint nem. De persze nemcsak rólam van szó.
::japtoun::
Mondoconra meg nem megyek, számomra az az esemény már felejtős.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára GentleRain 2022.08.30. 13:27-kor.
"Ne gondoljuk, hogy valaki túlságosan tökéletes!"
Avatar
higashikata
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2019.01.06. 16:58
Nem:
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: higashikata »

Október első hétvégéje szo-szo jöhet, csütörtökön-pénteken konferencián leszek Pesten.

(A MonoConhoz igazított biztosan felejtős, mert azon a hétvégén barátosném esküvőjére megyek, sorry. :drop: )
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

Részemről rendben, időpont szempontjából pedig rugalmas vagyok.
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Hű erről én le is maradtam, de nekem szeptember már abszolút nem jó sajnos, de szerintem október már igen. Nyolcadika mondjuk? 15.-e munkanap (bár attól függetlenül lehet szerintem), a con utáni látom nem preferált, 29 meg most még így messze van xD.
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

Szeptember már nekem is kilőve.
Szerintem amúgy a con után lenne jó, még ha ez most azt is jelenti, hogy le kell mondanunk @higashikata társaságáról. A tavaszi con után is elég szép társaság gyűlt össze.
Okt. 15-éről nem tudok még nyilatkozni, de akkor is jó lehet ha előtte dolgozok, bár szerintem nem fogok.
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
GentleRain
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2022.07.08. 13:29
Nem:
Tartózkodási hely: Tata
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: GentleRain »

Nekem okt. 15 munkanap lesz sajnos. Nem tudok szabit kivenni. Plusz nekem az okt. 8 is felejtős, mert 9-én meg Képregény börze és nem fogok két nap felmenni Pestre. Az húzós. Szóval passzolom a talit szerintem. Jó szórakozást mindenkinek! ::jsmile::
"Ne gondoljuk, hogy valaki túlságosan tökéletes!"
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Akkor a con utáni összeülés jó lesz mindenkinek? Nekem az is megfelel, főleg azért is, mert lehet, hogy megyek a conra, bár még mindig nem döntöttem el.
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

Nekem eléggé beteltek az októberi szombatjaim (éljen, hogy újra lesznek A gyűrűk ura filmek moziban :D). Mondjuk estére elvileg végzek, de nagyban függ majd az aznapi hangulatomtól, hogy lesz-e még kedvem visszamászni a városba + nem ártana kicsit spórolnom se, mostanában elszaladt velem a ló :'). Szóval igyekszem menni, de most nem ígérem biztosra.
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

Feltételezem, hogy a tegnapi taliból végül nem lett semmi :D. Esetleg van kedvetek novemberben egyhez, még a decemberi hajrá előtt? Novemberben nekem egyelőre minden hétvégém szabad, szóval én rugalmas vagyok időpont szempontjából.
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Nem lett sajnos, mert nem nagyon jött visszajelzés. :/
Én benne vagyok egy novemberiben, beszéltük is, akár lehetne az Anilogue köré szervezni, november 23-tól 27-ig lesz majd, de még sajnos nincs fent a program, hogy milyen animék lesznek meg mikor. Akár napközben is lehetne talizni szombaton, aztán együtt elmenni este moziba, vagy valami.
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

A 19-20-as hétvége nekem már foglalt, az Anilogue-oseat támogatom, bár jó lenne látni lassan egy programot.
December 3-4 is beleférhet még.

A nov. 12 is jó lehetne nekem, de Ákos gondolom te nem jönnél föl egymás után kétszer.
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Egyelőre nem tudok rábólintani egyikre sem, mert most történt sajnos valami olyasmi munkaügyileg, ami lehet, hogy keresztülhúzza a számításaimat. Ha rendeződnek a dolgok, akkor majd jelentkezem. Azért Anilogue-ra szeretnék menni...
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Végre fent van az Anilogue 2022 program.

Ezek az animék lesznek a hétvégén:
Péntek 19:15 (nov. 25.) - Inu-Ou (Yuasa Masaaki, Science SARU, 98 perc)
Szombat 17:00 (nov. 26.) - Gyokou no Nikuko-chan (Nikuko asszony szerencséje) (Watanabe Ayumu, Studio 4°C, 97 perc)
Szombat 21:15 - Summer Ghost (Nyári szellem) (loundraw, 39 perc) + Hantou no Tori (Madár a félszigeten) (Wada Atsushi, 16 perc) rövidfilmek

Mindegyik a Toldi moziban. Vetítik még a Nyári szellemet külön szerdán, a Nikuko asszonyt csütörtökön, az Inu-Ót meg vasárnap.
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

Én valószínűleg mindent megnézek még hétköznap. Ez előreláthatólag nem befolyásolja a talizást. Viszont ha nem lesz 26-án tali, akkor beszervezek mást arra a napra. Így érdekelne, hogy fenntartsam-e az estét.

Szerk: 4-ém már foglalt, de ettől a 3-a este elvben még mindig jó lehet, ha úgy adódna.

Valamint, nekem akár egy hétköznap is jó lehet. Tudom, hogy ez viszont kb. kizárja a vidékieket, mert ki tudna random kedd 6-re eljönni... A péntekeim viszont az idénre már kb. kilőve. Ezért is vetem föl, hogy legalább a fővárosiakkal összehozhatnánk egy mini talit. Komikusan hosszú ideje szervezzük már és nem jutunk előrébb. Viszont egy kedd kora este 6 és 9 közt is lehet picit dumcsizni, utána még mindenki le tud feküdni időben a másnapi melóhoz.
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Lehetne 26-án tali, de napközben, mert mi mennénk a szombat esti vetítésre. Hogyha ez így neked (meg a többieknek is) jó lenne, én benne vagyok. Akár beülni valahova ebédelni, vagy bármi. A két film között mondjuk lesz egy kevéske idő (kb. 2 és fél óra), amikor szintén össze lehetne futni (nem tudom, azalatt mit csinálunk).

Ha ez így esetleg nem jó, akkor idén nekem már nem jó, nem megyek fel vidékről. Viszont ti talizzatok! :D

szerk: Ha esetleg mindenki jönne a pénteki Inu-Ó-ra, akkor a Toldiból át lehetne sétálni pl. a Gyűrűbe is a film után, ha van kedvetek és akkor a szombatja szabad mindenkinek, ha más terve van.
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

Anilogue-on egyelőre nem tervezek semmit sem megnézni, szóval nekem a tali mindegy, hogy mikor lesz, bár a szombat napközben szerencsésebbnek tűnik.
Válasz küldése