Fórumtali(k)

Animés találkozók, programok, rendezvények.
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Titkos írta: 2018.10.17. 01:59 Akkor szombaton úgy 13:00-14:00 körül a szokásos karaoketerem előtti asztalos helyen? :)
Yepp. (Mondjuk én lehet már fél kettő körül odamászom, de előtte úgyis megjárom az ilyenkor szokásos kötelezőket: konzolstand, pénztárcatemető-szektor.)
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Ricz »

A mai napomon többet káromkodtam, mint eddig az idén bármikor és összesen. A conra ma azért nem mentem, mert tegnap társaságban felöntöttünk a garatra. Eddig szép és jó a dolog, mert csak sör fogyott, ami a relatív éhgyomorra (nem sokat ettem tegnap) még nem akkora gond. Amit aztán megküldtünk az egyik ismerősnél sojuval, amibe azért mentem bele, mert 1) olyat még nem ittam, 2) amennyire tudtam gyengébb rizspárlat az (a valóság: amit ittunk inkább volt édesburgonyából főzött vodka, vagyis hiába 25%, ha cserébe rohadt száraz és és nagyon tömény ízű). És nem kevéssel, mert a pohárba találomra öntött anyag volt vagy 3-4 felespohárnyi minimum. Szóval, ja, egyszer a pia keverése nem volt épp a legjobb ötlet, hát még a ráivás, egy újabb adag sörnyi. Fenn aludtam az egyiküknél, és reggel 7 táján elindultam haza, hogy a cuccomat lepakoljam, és összekészüljek, hogy visszamegyek. A buszúton viszont sikerült felrázni, amiért Diósdtól Battáig úgy nézett ki, hogy azért imádkoztam a lentiekhez, hogy idejében átölelhessek egy nagy és fehér porcelánt. Megtörtént, viszont egész nap égő, fájó és lüktető gyomorral küzdöttem.
Holnap viszont már ki tudok menni, remélhetőleg gond nélkül.
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

Én eddig szégyenszemre elfelejtettem szólni, hogy holnap 19:30-tól a körúti Corvinus Caféban (Budapest VII. kerület, Erzsébet Körút 15.) tartunk ilyen utótali-szerűséget, mint a múltkor, szóval akinek van kedve és lesz még ereje, nyugodtan jöjjön, hely lesz (galérián van a foglalás, G4-es asztal, itt meg tudjátok nézni, hogy melyik az) :).
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

Leara írta: 2018.10.20. 20:59 Én eddig szégyenszemre elfelejtettem szólni, hogy holnap 19:30-tól a körúti Corvinus Caféban tartunk ilyen utótali-szerűséget, mint a múltkor, szóval akinek van kedve és lesz még ereje, nyugodtan jöjjön, hely lesz :). pintergreg ismeri a járást, szóval nyugodtan csatlakozzon hozzá az, akit érdekel.
Annyit tennék hozzá, hogy közben kitaláltam, hogy hazaugrom előtte enni és fogat mosni, ebből kifolyólag a conról nem tudtok majd engem követni.
A cím Budapest VII. kerület, Erzsébet Körút 15. , foglalás az emeleten.
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
annarancs
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2016.09.03. 00:45
Nem:
Tartózkodási hely: a danmei pokolban

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: annarancs »

Őszi képek. Örülök, hogy ilyen sokan voltunk a találkán, már csak a karaoke terembe kellene minél több embert becsalni. :twisted:
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

annarancs írta: 2018.10.25. 20:36 Őszi képek.
Dzsízösz, a második képen olyan pofát vágok, mint amilyeneket a Mr. Bean szokott. :vigyor:

Jól éreztem magam btw, sajnálom, hogy megint ilyen hamar el kellett szeleljek, de öcsémmel megbeszéltük és már tervezgetjük, hogy a tavaszit bejátsszuk két naposan.
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Köszi a képeket Anna! Jaja, jó tali volt. :vigyor:
Avatar
Risa
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2017.06.23. 20:01
Tartózkodási hely: 井戸の底

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Risa »

Junchi írta: 2018.10.25. 21:01Dzsízösz, a második képen olyan pofát vágok, mint amilyeneket a Mr. Bean szokott. :vigyor:
Lol, és tényleg. XD

Sajnálom, hogy nem jutok ki a conra mostanában, de egyszerűen nem tudom megengedni magamnak. Mármint nem a conjegyet, azt még kiköhögném (bár őszintén szólva azt is sokallom azokért a programokért, amik egyáltalán érdekelnek), hanem az impulse buy-okat. Sajnos kevés önkontrollt tudok felmutatni az animés kegytárgyak közelében. :cry:
Avatar
annarancs
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2016.09.03. 00:45
Nem:
Tartózkodási hely: a danmei pokolban

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: annarancs »

Az öcsémnek jár a köszönet, mert ő készítette a képeket, viszont arra kicsi az esély, hogy legközelebb is eljön majd, sokkolták a conon látottak és hallottak. :lol:
Risa írta:Sajnos kevés önkontrollt tudok felmutatni az animés kegytárgyak közelében. :cry:
Ezért kell a karaoke teremben leragadni. :D Ha énekelni nincs is kedvetek, a zenei tippmixet mindenképpen érdemes kipróbálni.
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

annarancs írta: 2018.10.25. 22:32 Ha énekelni nincs is kedvetek, a zenei tippmixet mindenképpen érdemes kipróbálni.
Jaja. ::^_^::
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

Elérhető már az Anilouge programja. Animés szempontból rendkívül gyér a felhozatal, csak a Mirai lesz terítéken. Ez két verzióban is, 1-én japán hang, magyar felirat, vasárnap magyar szinkronnal. Én az előbbit céloztam meg.

Továbbá érdekel még az Another Day of Life és a Funan.

Akad még más érdeklődő? :D

szerk: Szintén érdekel a Ruben Brandt, a gyűjtő, de azt szerintem normál vetítésen az Anilouge után, bár ez sem fix még.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pintergreg 2018.11.21. 22:33-kor.
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Catrin »

A Rubenre Hirotakával mennénk veled/veletek (sőt lehet érdekelné még két ismerőst) egyik hétköznap este.

Aniloguet most kihagyjuk, bár a koreain kicsit még agyalok, csak jövő hétvége nem tűnik annyira jónak.
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

Catrin írta: 2018.11.22. 00:47 Aniloguet most kihagyjuk, bár a koreain kicsit még agyalok, csak jövő hétvége nem tűnik annyira jónak.
Átsiklottam felette, de nagyjából az egyetlen érv mellette, hogy lehet jelölni MAL-on. XD
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

Az idei Anilogue-ot sajnos kihagyom (már nem is tudom, hány éve nem fordult elő ilyesmi XD). Egyrészt a felhozatal sem hozott lázba, egyedül a Mirai érdekelne, de az meg decembertől úgyis lesz moziban, ha nagyon meg szeretném nézni.

Viszont ha van kedvetek, még karácsony előtt össze lehetne hozni egy beülős, forralt borozós (csak a karácsony hangulat miatt :D) talit, ha belefér még az ünnepek előtti rohanásba (akár hétköznap is).
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Jah, jó lenne! :D De részemről csak hétköznap este.
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

Támogatom!
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Surci »

Abszolút benne vagyok.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Részemről is jó. 17-én dolgozom utoljára, szóval elviekben ráérek, és nem lesz gond a közlekedéssel sem.
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

Ricz írta: 2018.11.30. 04:56 17-én dolgozom utoljára, szóval elviekben ráérek, és nem lesz gond a közlekedéssel sem.
Akkor legyen azon a héten? Kinek hogy lenne jó? És természetesen jöhetnek helyszín ötletek is :D. Időpontban én rugalmas vagyok (bár a hétfőt, szerdát és pénteket preferálnám), egyedül a dec. 12-e az, ami egészen biztos, hogy nem jó.
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Holnap én megtekintem a Mirait, mert korábban nem jött össze.

Karácsony előtti tali is jöhet, nagyjából bármely nap megfelel. :kaminaglasses:
Kép
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Leara írta: 2018.11.30. 11:44 Akkor legyen azon a héten? Kinek hogy lenne jó? És természetesen jöhetnek helyszín ötletek is :D. Időpontban én rugalmas vagyok (bár a hétfőt, szerdát és pénteket preferálnám), egyedül a dec. 12-e az, ami egészen biztos, hogy nem jó.
Helyileg én a Castro Bisztrót mondanám. Egész jó náluk és kellően olcsó. A Vörösmarty téri vásárban ugyanis olyan drága, hogy másutt 2-3 pohárral megihatunk és semmivel se finomabb.
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

dec. 14 biztosan nem jó (15-16 sem, de ugye hétköznapokban gondolkodunk...). Azon a héten már jelenleg ismert akadály nincs. :D
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Hétköznap este nem igazán jó, kivéve a péntek. Vagy talán meg tudom beszélni a főnökséggel, hogy egyik nap korábban elmehessek. Egyébként én még karácsony előtti héten is dolgozom, kivéve 21-én, pénteken.
December 19, szerda céges vacsi, szóval akkor tuti nem érek rá!
Kép
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

Akkor mit szólnátok jövő hét péntek estéhez (dec. 7.), mondjuk olyan 19 óra körültől? Helynek meg azt, amit Ricz említett (fb oldaluk). Esetleg lehet a következő hét eleje is (hétfő v. kedd), ha a 7-e valakinek nem jó.
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Csak annyi kérésem lenne, hogy ne 17-e legyen. Más hasfájásom jelenleg nem igen van.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Válasz küldése