Fórumtali(k)

Animés találkozók, programok, rendezvények.
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Akkor holnap 16:30kor a kávézóban.

Alvaroék, Jim, Titkos, Yuriko-chan, Junchi, scineram meg én. Hú micsoda tömeg :D
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Ayla »

duplaposzt!!

noh volt fórumtali, voltunk is rajta annytian hogy jujj XD KÉPEKEEEEEET... VALAKI KÉPEKET TÖLTSÖN FEEEEL. Igen, alvaro ez neked szólt XD Köszíííí és szerintem megállapíthatjuk, hogy egy menő fórumozó csoport vagyunk ^^
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Ayla írta:noh volt fórumtali, voltunk is rajta annytian hogy jujj XD KÉPEKEEEEEET... VALAKI KÉPEKET TÖLTSÖN FEEEEL. Igen, alvaro ez neked szólt XD Köszíííí és szerintem megállapíthatjuk, hogy egy menő fórumozó csoport vagyunk ^^
http://s259.photobucket.com/albums/hh28 ... docon2012/

Íme a kért képanyag, van benne menő csoport, Steins;Gate, Touhouvania Reimu, NyanCat, matrica, másik sok matrica, egyebek. Na.

Sok képet monstanában nem szoktam lőni, de ami van, azt megkapjátok :)
Meg ezúttal teljes méretben :D
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Remek össznépi csoportosulás . :D
Ráadásul még nem is voltunk ilyen sokan. ::^_^::
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Nekem ez volt az első ilyen Aoi-s össznépi találkám, de az hótziher, hogy nem az utolsó. Jól éreztem magam. :3 (Csak kár, hogy ilyen hamar el kellett jöjjek... >_>)
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Á, ilyenkor úgy bánom, hogy nem tudtam menni. :( Talán idén sikerül eljutnom legalább egy conra, és ha lesz fórumtali, akkor azt ki nem hagyom. ^^

BTW: Most mindenkit sikerül beazonosítanom a fotón. :vigyor:

BTW2: LOL! Az ott egy Nyan Cat cosplayer?
Kép
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Mariko írta:BTW2: LOL! Az ott egy Nyan Cat cosplayer?
Az ott egy Nyan Cat cosplayer :vigyor:
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Junchi írta:Nekem ez volt az első ilyen Aoi-s össznépi találkám, de az hótziher, hogy nem az utolsó. Jól éreztem magam. :3
Detto. :D Baromi jó volt a találkozó, remélem a következőre már Mariko, Kdanni, OJ, és egyéb tagjaink is eljönnek majd. :)
Kép
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Végül kiderül, hogy mindenki először volt :LOL:
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

A vasárnap is nagyon jó volt. :D Lemaradni Titkosék duettjéről vagy látni ahogy Ayla a 3. helyre táncolja fel magát a porosz ruhájában életre szóló élmény volt.

Visszavárlak Mondocon.... ::^_^::
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: alvaro »

JimRaynor írta:A vasárnap is nagyon jó volt. :D
Ahhoz sajnos nem sok humorunk van ilyenkor, hogy 2 nap is beutazzunk con miatt :( Régebben, mikor Budán laktunk, azért egyszerűbb volt a helyzet. Nyilván nem megoldhatatlan egyébként, csak mást is kéne csinálni.
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Örülök,hogy én ott tudtam lenni.

A keddi operáció után most úgy járok mint Dr. House ....
(Csak nincs orvosi diplomám, és olyan bunkó sem vagyok. :D)
shiNIN
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012.03.01. 19:45

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: shiNIN »

alvaro írta:Ahhoz sajnos nem sok humorunk van ilyenkor, hogy 2 nap is beutazzunk con miatt :(
Nekem egy nap is sok volt kicsit, a tömeg, az általam megszokottnál jóval rosszabb levegő (ah, a Bakonyban egy hegyen, falvaktól távol nem rossz :D), a sok új infó és inger, valamint a kontaktlencse együttes hatására a hazaút felénél már majd' szétesett a fejem, fájt a szemem és hányingerem volt. De azért hazamotoroztunk az alkonyatban :)
Nem hiszem, hogy két napon tudnék mit csinálni. Mi nem nagyon nézünk meg a műsorból semmit sosem (túl sok ember, túl nagy zaj, sokszor a minőség se valami fantasztikus), csak körbenézünk és jó esetben találkozunk is valakivel :)

Máskor jobb lenne korábban találkozni, amikor még jól vagyok :) A számítógépkiállítások is mindig kimerítettek anno :( Túl nyüzsgők.

Örülök, hogy megismerkedtem Veletek, akik ott voltatok, bár a fiúk közül nem mindenkiről tudom, hogy melyik tartozik hozzá a nevek közül... :oops:
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: anubys »

Mariko írta:
Á, ilyenkor úgy bánom, hogy nem tudtam menni. :( Talán idén sikerül eljutnom legalább egy conra, és ha lesz fórumtali, akkor azt ki nem hagyom. ^^
Dettó.

Legutóbbi alkalom is jó volt, csak akkor jóval kisebb volt az aois csapat. Remélem, legközelebb már ismét részt tudok venni. Bár azt is lehetne, hogy valamikor megpróbálunk összehozni egy conmentes találkozót. Annak idején teljesen működőképes volt az aoimeet.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Támogatom. És még mik voltak annakidején? : )
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Igen, de felünk budapesti, felünk meg az óperenciás tengeren túlról érkezik. Szerintem ez jelent némi akadályt.
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Ayla »

scineram írta: az óperenciás tengeren túlról érkezik.
:goodpost: naggyonjóóó! ^^
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Yuriko-chan írta:Írjátok be az infókat a fórumtalis topicba is. :mosoly:
Tehát október 13., szombat, Aois fórumtali a Mondoconon, 15:30-tól a karaoke terem melletti kávézós/asztalos részen. :)
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ismét baromi jól éreztem magam veletek. :vigyor: (A tavaszira reméljük már Andro és OJ is eljönnek. :wink: ) És lenne egy kérésem, már ha nem gond: Junchi, ha jól láttam, lekameráztad, amikor haverommal énekeltük a pónis karaokét. Esetleg valamilyen formában el tudnád küldeni a felvételt? XD (Nekem az is jó, ha simán fellövöd YouTube-ra. XD) Meg esetleg ha valakinek a vasárnapi szólóm meglenne, azt is újranézném így "nézőként", bár sajnos ott már kevesen voltak, szóval kétlem, hogy a mieink közül valaki felvette. ^^"
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Jó volt mindkét nap (bár csak szombatra akartam menni ::^_^:: )

Ha másért nem is de legalább mondocon legalább összehozz minket. Ezért jár neki egy nagy piros pont. :thumb:
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Titkos írta:Junchi, ha jól láttam, lekameráztad, amikor haverommal énekeltük a pónis karaokét. Esetleg valamilyen formában el tudnád küldeni a felvételt? XD (Nekem az is jó, ha simán fellövöd YouTube-ra. XD) Meg esetleg ha valakinek a vasárnapi szólóm meglenne, azt is újranézném így "nézőként", bár sajnos ott már kevesen voltak, szóval kétlem, hogy a mieink közül valaki felvette. ^^"
Megvan, hétvégén megpróbálom feltölteni, aztán viheted. :D (Btw két helyi brony kollégának már megmutattam és hozzám hasonlóan ők is approválták. :3)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Junchi írta:Megvan, hétvégén megpróbálom feltölteni, aztán viheted. :D
Köszi! :D
Junchi írta:(Btw két helyi brony kollégának már megmutattam és hozzám hasonlóan ők is approválták. :3)
Na, örülök! :D (Akkor most már tuti nem hiába gyakoroltuk heti rendszerességgel úgy egy fél éven át, hogy közel tökéletes legyen. XD) Meg azért az megnyugtatott, hogy még ott a Conon is olyan visszajelzéseket kaptam bróniktól, hogy jó lett, sőt, az egyik (amúgy rohadt jó Shining Armor cosplayes :D) srác kérdezte, hogy vasárnap is lesz-e hasonló "fellépés". XD (Sajnos lemaradtam róla, de állítólag rajtunk kívül is énekelt valaki pónis számot, szóval a karaoke fájlokat is megérte beküldeni. XD) Ez főleg azért is jó, mert a lényege nyilván nem magunk fényezése, inkább a sorozat népszerűsítése lett volna, bár szerencsére ahogy most elnéztem a cosplayeseket/látogatókat, erre lassan már nem is lesz szükség. :D (Valaki pl. behozott egy bontatlan Rarity figurát, ő is tuti fan volt, mert azért Hasbro cuccokat tudtommal még nem árulnak a Con területén. XD) Ez meg csak úgy eszembe jutott, de remélem a narutardokat halálra idegesíti a tudat, hogy a kukásninja után most a póni a menő. :twisted: :lol:

Edit: Ja, ha valaki tud Pesten vagy Debrecenben olyan jó pólónyomtató boltot, ahová beviszed a képet pendrive-on, meg a pólót és minőségi munkával rányomják (értsd: nem kopik le pár mosás után, valamint a kép sem olyan, hogy látszanak a szélei a pólón belül, stb.), az légyszi dobjon meg egy PM-el. ^_^ XD
Kép
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Titkos írta:...olyan jó pólónyomtató boltot, ahová beviszed a képet pendrive-on, meg a pólót és minőségi munkával rányomják (értsd: nem kopik le pár mosás után, valamint a kép sem olyan, hogy látszanak a szélei a pólón belül, stb.), az légyszi dobjon meg egy PM-el. ^_^ XD
Na ez engem is érdekelne...
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Elvileg szitanyomást kell keresni.
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Fantasztikus Conon vagyok túl, csak a tavaly őszi volt ehhez fogható. Ezt elsősorban nektek köszönhetem. Akkor többen voltunk, most többet énekelhettünk. De aki távol maradt, kap még egy esélyt jövőre.
Az AMV versenyre speciel most sem tudtam szavazni, de erről kezdek már lemondani. Mostmár nem is nagyon láttam belőle, ahogy random időpontban kezdődtek dolgok. A gamer részleget is kiszorították azok a terep szarságok, remélem majd egyszer visszakerülnek, és játszhatok valamit, ami a gépemen úgyse futna.
Találkozunk tavasszal, rajtam nem múlik.
Kép
Válasz küldése