Fórumtali(k)

Animés találkozók, programok, rendezvények.
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Surci »

Na akkor júni 3-4 vagy 10-11.-ei hétvége?
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

Nekem bármelyik jó, csak ne legyen 40 fok. Mondjuk 7-én kapom a második oltást, de ha esetleg ki is dőlök tőle, szombatra már talán nem lesz gond :drop: .
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Én 10.-ére szavazok.
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Július 10. nekünk is jó, ha nem jön közbe semmi fontos...
Avatar
Dodgers
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2011.03.07. 09:00
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Dodgers »

Mindkét hétvégére van programom-dolgom, úgyhogy ezt az alkalmat most kihagyom, de jó szórakozást azoknak, akik mennek!
Kép Kép
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

Nekem mindegy, amelyik kevésbé forró. :D
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Tizedike nekem tuti nem jó, de amúgy sem tudnék most összehozni két, egymáshoz ilyen közeli időpontban leledző pesti utat. (Igen, a conra gondolok most, ahová viszont jövök.)
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Ricz »

10.
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Surci »

Van itt egy körülmény, amire majd figyelni kell, nevezetesen a forróság miatti tűzgyújtási tilalom. Addig még van 2 hét, így előtte 2-3 nappal látni fogjuk milyen idő lesz, viszont ha marad a tilalom, át kell tenni más időpontra (vagy kocsma).
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Hűha, én ebbe bele sem gondoltam. :drop: Nekem jó szombat este a beülős is, ha nem tudunk sütögetni, de ha esetleg nem szeretnétek azt, akkor majd áttesszük az időpontot. Remélhetőleg megkegyelmez az időjárás.
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Úgy gondolom a grillezés csak egy fedő tevékenység, perszer tök jó eszegetni meg minden, de a lényeg maga a találkozás. Ha nem lehet sütögetni akkor max tali lesz visz mindenki kaját magának és vagy a közösbe is aztán jól érezzük magunkat ... vagy sem.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Ja, valahogy úgy, Maximum tűzgyújtási tilalomban a grillezést átkereszteljük pikniknek, ha elég jó idő lesz hozzá, de mégsem a beülés nyerne.
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Mivel erősen úgy fest, hogy szombaton is fenn áll a tűzgyújtási tilalom így mi lenne, ha Margit-szigetre tennénk át a tali helyét? Könnyen meg lehet közelíteni, és mivel a Duna közepén van így kicsit hűvösebb is.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Ricz »

iskariotes írta: 2021.07.06. 20:07 Mivel erősen úgy fest, hogy szombaton is fenn áll a tűzgyújtási tilalom így mi lenne, ha Margit-szigetre tennénk át a tali helyét? Könnyen meg lehet közelíteni, és mivel a Duna közepén van így kicsit hűvösebb is.
Támogatom.
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Surci »

Amennyiben szombaton mégsem lesz grill, részemről visszamondanám a talit. Na nem azért mert nem szeretlek titeket vagy bármi bajom van a Margitszigettel vagy más helyszínnel/programmal, hanem olyan szinten sok munkám van hogy a hétvégék is kellenek. Grillezésnél beleszorítom volna, mivel én szoktam vinni a rácsot meg a sütős cuccokat, de ha most nem elengedhetetlen a jelenlétem akkor passzolnám. A nyáron még kereshetünk időpontot grillre amúgy.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

Akkor halasztunk? Mivel ma még hatályos a tűzgyújtási tilalom, figyelembe véve az időjárás előrejelzést is, nem látom valószínűnek, hogy ez megváltozzon szombatra.

17 és 24 nekem már nem jó, 31 és aug. 7-e jó lehet.
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Szerintem is halaszthatnánk júli. 31. vagy aug. 7. körülre, hátha az többeknek jó (nekem spec. azért lenne jobb, mert két másik talit is be kéne préselnem még ebbe a mostani hétvégébe xddd). Szombatra még zivatarokat is ír, amiből lehet, megint nem lesz semmi, de nem túl előnyös az sem a szigeten. De utóbbi pikniket vagy majd máskor a sütést én is jobban preferálom, mint az esti ivást, hogy aki messziről utazna, annak is megérje jönni.
(Ettől még lehet ezek mellett esti tali is - inkább kiülős, mint beülős PLS -, csak nekem az még inkább olyan, hogy taaaaaláááán ráérek, szóval majd lesem, mit terveztek.)

1-2 emberrel addig is conon tali.
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Catrin írta: 2021.07.08. 10:23 Szerintem is halaszthatnánk júli. 31. vagy aug. 7. körülre
Az augusztus 7-e elsőre nálam nagyon szépen doromboló időpont. Persze fixet nem mondok, as usual, de arra a hétvégére pont nincs semmim.
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Akkor most szombaton senki, semmi? Nekem jó lett volna a margitszigeti(?) piknik, de akkor hagyhatjuk I guess... rossz így két nappal előtte, mert vidékiként eköré szerveztem a hétvégém, de megértem.

Ha tud jönni Leara, Greg (ha őket érdekli így), isk, Ricz meg én, akkor az úgy 5, az nem gáz, aztán az augusztusi grillezésen lennénk többen majd.
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

Ákos: megértem. Engem is nagyon irritál ez a bizonytalanság, már eleve holnapra halasztottam a bevásárlást...

Mi lenne a program a szigeten? Oké, duma és megesszük a szendvicseinket, benne vagyok, de ez elég sovány. Mármint mikorra menjünk ki, meddig maradjuk, stb. Főleg Ákos miatt, mert Budapesten belül A-ból B-be eljutást annyira nem kell tervezgetni.

A sütögetés ad egy keretet a programnak, mert ebédet sütünk (süt nekünk Surci), dumálunk majd továbbállunk.

A szigeten lehet társasozni, Catrin/Istvánékkal sok voltunk így a szigeten, de pl. nekem pokrócom sincs, és társasnak is csak egy Munchkint tudok vinni.
István, pokróccal, társassal be tudsz szállni?

C terv: jelenlegi érdeklődő szám (~4) elférhet nálam, ha az időjárásra nem alapoznánk, rendelhetünk pizzát és ha hoztok társast, akkor el tudunk lenni egy délutánt.
D terv: hagyjuk az egészet.
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Én péntek este felutaznék, mert tesómmal moziznánk, úgyhogy bármikor kezdhetünk, én 10 óra környékére gondoltam kezdésnek, 16 a vége mondjuk. A társas az nekem szimpi ötlet, én szeretem, szétnézek otthon én is, mit tudnék esetleg felvinni. Esetleg tesómtól kérek kölcsönbe valamit.
Időjárás kicsit lutri sajnos, Dunától keletre írja jobban az esőt, majd meglátjuk. Ha nem zavarunk, akkor jó lehet a C terv is.
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

Nekem jó 10 körül a Margitsziget. Ha mégis rosszra fordulna az idő, akkor pedig élnénk a C tervvel :D.
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

És maradjon a vitt piknik dolog, vagy inkább beülünk valahova enni?
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Majd ott eldöntjük szerintem, én "normál" kaját nem tudok vinni csak nasit meg üccsit, de azzal elvagyok. Részemről beülhetünk ebédelni valahova, vagy vmi gyorskaja/street food.
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

Oké és hol talizzunk? Jászai, meki előtt?
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Válasz küldése