Animetali - Meet

Animés találkozók, programok, rendezvények.
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

szerintem játszhatnánk kieséses alapú gantz-ot is ^^ amugy nem rosz ötlet de szerintem délelött kéne kezdeni nem 3 kor :D Edina chan de jó neked hogy csak 3/4 óra 1 órát kell utaznod :D nekem másfél / elözö meetemen meg több mint 2 óra volt az út, mert nem a megszokott vonalamon jöttem, késtem is mint a borravaló/ ami meg a kártyásokat illeti, speciel Pata és Örnagy háta mögött ült 3 mindenre elszánt kártya fighter :D Még szóltam is Misu-nak :-P
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Misu mondja: játsszunk esélykiegyenlítő focit :dirr: PATA IGYÁL! :D

...vagy menjünk korizni,bár tudom hogy ezt az ötletet már többen támogatják :P
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

esélykiegyenlítő fociiiii!!!!!!! :D:D:D:D najó, itt vannak fiatalabbak is :dirr:

De úgytűnik nem halott ötlet ez a kis közös sportolás végülis... ennek örülök :)
Kép
Avatar
liache
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2006.03.22. 23:30
Tartózkodási hely: Hidden LDTS village :]

Hozzászólás Szerző: liache »

Éljen FOCÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ XDD
nem várhatnánk még 1-2 hetet, h elmúljon a parlagfű szezon?:D :dirr:
az ötlet részemről támogatva van, és ne higyjetek médzsörnek, mert tud focizni, én láttam:D

lehetne télleg ilyen sportnap, legalább a sok kocka/és kevésbé kocka animés levegőre és sportolni kényszerül:P

Lú támogatja az ötletet!
Kép
.:[LDTS]:. kiwi! :cry:
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Én is támogatom.. :D igaz én csak a fotókat csinálom majd de most a géppel nem telóval :D
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Látom, kezd feltörni a sport-vonal. Helyes, támogatom. Csak sajna fogalmam sincs, mikor tudok eljutni legközelebb meetre. :( Meg egyébként is mindenféle alattomos módon, tudatalattiba plántált parancsok útján vesznek rá különféle sorozatok megtekintésére :-P
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

anubys írta:Meg egyébként is mindenféle alattomos módon, tudatalattiba plántált parancsok útján vesznek rá különféle sorozatok megtekintésére :-P
Csak nem Bleach-re és Naruto-ra gondolsz?! :dirr: :shock:
Amúgy amíg jó idő van, tőlem mehetünk a szabadba, csak én nem fogok focizni. :dirr:
Kép
Avatar
Rossi
Profi
Profi
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2006.05.15. 10:35
Tartózkodási hely: Na'conxy... izé, Nagoya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rossi »

Ehh... így utólag:
Pal-chan írta:Ezt meg ki mondta neked? Miért aludnék én fényes nappal, délután 4-kor?
Gomen, gomen, no offense... ahogy liache írta. (Még 1X bocs.) ::gome::

Más, a sport-nappal kapcsolatban. :rozsaszintancoloelefant:

Most, hogy megint tudnék jönni meetre...
1. Úszóversenyen eséllyel indulnék, de fociban... sz'al, az az oldal, ahol állok, keresztet vethet magára. :dirr:
2. A másik meg az, hogyha EL- Anti-EL csapatfelosztás szerint játszunk, valószínűleg ellenem lesz mindenki, hiszen az a cucc valamilyen szinten mindenkinek bejött, csak nekem nem. Szóval...

Inkább tényleg játsszunk kieséses gantz-játékot, esetleg Misu tanítson minket korizni, vagy liache kendózni. :D
Viszont jobbat mondok: foci= csak fejenként kb 1 liter vörösbor, vagy annak megfelelő alkoholmennyiség elfogyasztása után. :dirr: Akkor legalább mulatságos képek készülnének rólunk... ugye, Doom?! :cool: :lol:
"Történetem teljes egészében igaz, mivel az elejétől a végéig én magam találtam ki." XD
http://thebiggestdreamer09.blogspot.com/
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Pal-chan, pontosan a Bleach-re gondoltam ::bawl::
Teljesen magába szippantott...
Naruto-ra csak azért sem hagyom magam rábeszélni ::jumph:: ( az tényleg abszolúte hidegen hagy. ( csak aztán nehogy mutasson valaki nekem egy fullos AMV-t mert még a végén arra is rákapok ::jcrazy:: )



Rossi, nyugodj meg, leszünk ketten is akár az anti El csapatban, szóval kitartás. Magunknak csak tudunk majd gólt rúgni :dirr:
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Biztos h Anti EL csapat lenne többségben :dirr: de én inkább csak a kettő között állnék, freelancer :)

Nah, de nehogy már azon múljék h ki tud és ki nem. EZ tényleg csak a Móka kedvéért lenne, és nem azért h a másikat kiröhögjük (persze egykét esésen biztos jót nevetünk majd ^^) De örülök neki hogy egyelőre van rá kereslet :) Akkor azt hiszem a napokban elmegyek pályát nézni, és valamikor még szeptember folyamán összeüthetnénk egy ilyet egy hétvégén :) (csak várjuk meg a parlagfűszezon végét...)
Kép
Avatar
Biiru Seijin
Profi
Profi
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2006.07.18. 15:13
Tartózkodási hely: ( ◕ ‿‿ ◕ )

Hozzászólás Szerző: Biiru Seijin »

És esélykiegyenlítő foci, foci nélkül? :D ;)

----------------

Szerk: elfelejtettem.. az ííííímóók nem ihatnak :( :D
MOE - SERIOUS BUSINESS
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Ezt az EL - Anti El-es csapat dolgot csak poénnak szántam :D (elég valószínű, hogy csak egyedül lennék az EL csapatban :-P )

Mayer hogy érted hogy mész pályát nézni?
Nem egy mezőre/tisztásra megyünk? Vagy füves focipályára gondolsz mer betonra nem igazán lenne jó menni :?
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Ezért mondom h megyek pályát nézni :) H ne beton legyen de fű legyen, és ha mázli van még Kapu is legyen :) Persze ez kb lehetetlen, szal... majd meglátjuk :) De ha nem tudunk jobbat akkor Margitsziget :)
Kép
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

füves rész van a margit hídi bejárat oldalán a szökőkút->ketreces-gumiszőnyeges-ugrálós-izénél/irányában (betonos pálya is van a környékén, asszem. ez nem biztos^^"), talán el is férünk rajta :-P a kapu meg akár jelzésértékű is lehet (ledobunk 2-2 táskát) :roll:
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

anubys írta: Naruto-ra csak azért sem hagyom magam rábeszélni ::jumph:: ( az tényleg abszolúte hidegen hagy. ( csak aztán nehogy mutasson valaki nekem egy fullos AMV-t mert még a végén arra is rákapok ::jcrazy:: )
Ha rajtam múlik, nem úszod meg.. :-P

Amúgy benne vagyok ilyen ötletekben én is.
Kép
Avatar
liache
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2006.03.22. 23:30
Tartózkodási hely: Hidden LDTS village :]

Hozzászólás Szerző: liache »

mit szólnátok ha feldobnánk következő meeten az ötletet?
Kép
.:[LDTS]:. kiwi! :cry:
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Jóóóóó :D TÚL VOK A SZIGORLATON SZABAD VAGYOK MINT A MADÁR MEGYEK MEETRE IS :D:D:D
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Levy-T
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2006.09.13. 18:14

Hozzászólás Szerző: Levy-T »

Hali!

Holnap lessz tali? (hol lessz ha lessz, és hánytól?)
Thx
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Az emberek úgy általában olyan 3 körül kezdenek beesni =)
Mindig a westendben szoktunk lenni, vagy a tető teraszán (a parkoló mellett), vagy pedig lent a kajáldáknál (ahol az a nagy kör van).
Kép
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

vagy a táncgépnél ^^"
hogy áll a sportnap kérdése?
Kép
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Sportnap, jó kérdés... Most egy ideig a cosplay-re való készülődés kötött/köt le minket, úgyhogy fel sem merült ez a téma.
Levy-T, végül voltál meet-en?
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

A Sportnapot úgy gondoltuk h CON utáni hétvégére tennénk, mivel nem volna szép hogy CON előtti héten megsérülne esetleg valaki (tanulva belőlem, bár én komolyabb "sportolók" elleni küzdelemben sérültem meg a múlt héten :dirr:, szóval jelentem combizomhúzódásom van :))
Kép
Feihung
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2006.05.21. 22:33

Hozzászólás Szerző: Feihung »

Hello!Ha minden igaz akkor hamarosan nyílik egy teázó budapesten, ami szeretné befogadni az animemeet résztvevőit.Szeretnénk ha nem a szabad ég alatt vagy egy zsúfolt bevásárló központban kéne eltöltenetek az időt hanem egy kellemes helyen ahol az adott nap a meet-nek van szentelve.Természetesen animevetítéseket is szeretnénk csinálni a meet alkalmával az esti órákban.
Reméljük örültük ennek a lehetőségnek.
Minden ötletet szívesen fogadunk!
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Levy-T volt meeten? :dirr:
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Rossi
Profi
Profi
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2006.05.15. 10:35
Tartózkodási hely: Na'conxy... izé, Nagoya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rossi »

Feihung írta:Ha minden igaz akkor hamarosan nyílik egy teázó budapesten, ami szeretné befogadni az animemeet résztvevőit.... Reméljük örültük ennek a lehetőségnek.
Minden ötletet szívesen fogadunk!
Én remek ötletnek tartom, de kérdésem lenne: ez a teázó csak ötlet/felvetés formájában létezik, vagy tényleg belátható időn belül (értsd: pár hónap) megnyitjátok?

Egyébként, ami a meetet illeti: jövő héten jönnék (akkor már valószínűleg körünkben lesz IloveRenji is!! :D )
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rossi 2006.09.22. 07:58-kor.
"Történetem teljes egészében igaz, mivel az elejétől a végéig én magam találtam ki." XD
http://thebiggestdreamer09.blogspot.com/
Válasz küldése