Animetali - Meet

Animés találkozók, programok, rendezvények.
Avatar
Karubunseru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2003.09.06. 21:22
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Karubunseru »

Nos.. sok igérgetés után próbálkozom megint: Legkésöbb Februárban jövök meetre, nyan! T,T De Sora-chan naaagyon elfoglalt és soha nem tom, hol van a Miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit
--{-{@ That's my karma.. @}-}--
Avatar
Case
Profi
Profi
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.06. 14:11
Tartózkodási hely: bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Case »

Karubunseru írta:Nos.. sok igérgetés után próbálkozom megint: Legkésöbb Februárban jövök meetre, nyan! T,T De Sora-chan naaagyon elfoglalt és soha nem tom, hol van a Miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit
Meet amig hideg van (vagyis még jóideig) az oktogoni Burger King felsö (második) emeletén van. Márha nem dobnak ki minket ami azért mindig egy lehetöség. :]
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

új arcokat is szívesen láttok? :) (tom hogy már postoltam, de én már csak ilyen idegesítő vagyok :D )
Kép
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

hehe te csak menj el, és ha utána nem talállak a fórumon, akkor tudni fogom, hogy felkoncoltak :P a gonosz meetesek, és ne menjek én se :)
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

ein írta:hehe te csak menj el, és ha utána nem talállak a fórumon, akkor tudni fogom, hogy felkoncoltak :P a gonosz meetesek, és ne menjek én se :)
Én is így cselekszek.
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

ein írta:hehe te csak menj el, és ha utána nem talállak a fórumon, akkor tudni fogom, hogy felkoncoltak :P a gonosz meetesek, és ne menjek én se :)
Na, ezt kikérjük magunknak! XD *Sora-chan gonoszan vigyorog* Alig várom, hogy betoppanjatok a BKba....hehe ^____^

Karu: Gyereeeeeeeeeeeeeee! ^^
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

Sora írta:
ein írta:hehe te csak menj el, és ha utána nem talállak a fórumon, akkor tudni fogom, hogy felkoncoltak :P a gonosz meetesek, és ne menjek én se :)
Na, ezt kikérjük magunknak! XD *Sora-chan gonoszan vigyorog* Alig várom, hogy betoppanjatok a BKba....hehe ^____^

Karu: Gyereeeeeeeeeeeeeee! ^^
ok szal oktogon burger king :twisted: :twisted:
Kép
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

ein írta:hehe te csak menj el, és ha utána nem talállak a fórumon, akkor tudni fogom, hogy felkoncoltak :P a gonosz meetesek, és ne menjek én se :)
lol :gurul:
Kép
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

Karubunseru írta:Nos.. sok igérgetés után próbálkozom megint: Legkésöbb Februárban jövök meetre, nyan! T,T De Sora-chan naaagyon elfoglalt és soha nem tom, hol van a Miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit
Az nagyon jó lesz végre ^^ Kiváncsi vagyok rád, ha már annyit hallottam rólad ^^ (Meg egyébként is ^.~)


http://map.index.hu/

Balra beírod oktogon és még a BK-t is kidobja
nadjp
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2003.10.01. 18:31
Tartózkodási hely: s00pRONE
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nadjp »

Hmm hmm... 10én oktogoni BK? 10én Pesten leszek... És hánytól szoktatok meetelni??
The last Angel...
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

Olyan du. 2 - este fél 9 kb áltlában :)
nadjp
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2003.10.01. 18:31
Tartózkodási hely: s00pRONE
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nadjp »

Ehh hát barátnőm főz ebédet, így nem tuok menni...
The last Angel...
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

hmm rám senk se kíváncsi...ny nem baj azér csak resszkessetek, mer úgy néz ki hogy most én is megyek :twisted: :twisted:
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

A debreceni meetről tud valaki valamit? Igaz, hogy a Mezo Ifjúsági házban szokott lenni péntek délutánonként? Mert ha igen, akkor valószínűleg benéznék valamikor. :)
Kép
Avatar
Yukimura
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 201
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:59
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yukimura »

Titkos írta:A debreceni meetről tud valaki valamit? Igaz, hogy a Mezo Ifjúsági házban szokott lenni péntek délutánonként? Mert ha igen, akkor valószínűleg benéznék valamikor. :)
Én debreceni vagyok, de azt sem tudtam, hogy vannak-e rajtam kívül itt anime-sek, nemhogy meet. Ha valaki megerősíti, hogy tényleg van meet, és szokott járniis, akkor esetleg énis benézek.
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

Hehe, mik ki nem derülnek ^^" Remélem sikerül a Szombathelyieknek is beindítani v.mit... Legyen csak minél több!

Egyébként Wish: ha jössz kiáltozzál, mert szerintem még nem ismerlek ^^
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Na!

Én beszólok. Én új vagyok forumon, 'szal engedjétek meg, hogy az "elején" található témához szóljak.
Meglivorn-tól félnek, mástól nem... hmmm. Hát, nem tudom. Én mindenkivel először szégyenlős vagyok. Ezért van az, hogy pl. Acheron-nal se beszéltem még soha. Na jó, 3 mondatot, kb. Pedig biztos jól kijönnénk.
Meglivorn-tól különösen félnek emberek? :shock: Miért? Én nagyon szeretem Meglivorn-t ::neko::
Én nem ismerek sooooook régi meet-est, azért, mert csak 2 éve járok meet-re, és főleg az újakkal ismerkedtem meg először. Köztük is van, akit nem ismerek.
Én szeretném megismerni a régieket, csak szégyenlős vagyok. Ez azért van, mert alapjába véve rengeteget beszélek, csak álltalában idő kell hozzá, hogy végre megmerjek szólalni. Ez egy nagyon rossz tulajdonságom. De, ha bárki, akár új, akár régi még nem ismer engem, akkor mondjuk, ha ismeritek Sora-t, ő megmondja nektek, hogy ki az a "Tenshi" ::tenshii::
Ami a rend rakást és hasonlókat illeti. Én fél év meet-en töltött idő után kijelentettem, hogy a "régiek" véleményét osztom. Nem tudom, miért kell üvöltözni. Nem értem, miért kell Burger King-be Makudo kaját meg pizzát hozni. Nem tudom, miért kell klikkesedni. Nem tudom, miért kell sörös üvegeket elől hagyni. Az ablakot -10 fokban kinyitni (BK-soknak szóljon, miért fűtenek 40 fokkal?). Miért kell beszólni a biztonsági őröknek. Miért kell félni a "régiektől". Miért kell elzárni az átjárást (akik elsőnek szoktak érkezni meet-re, főleg újak, nekik még anno, én mondtam, hogy üljenek hátra, és mostanában ott ülnek). Nem értem, miért kell az, hogy szólunk, hogy halkabban, mindenki, ok, és utána üvöltés tovább. Ahogy azt se értem, hogy egyesek leüvöltenek másokat, hogy csend legyen, és utána ők üvöltenek tovább ::japhaha:: Nem tudom, miért kell fogocskázni, mikor épp jön fel a takarító, de egyébként is. Nem tudom, miért kell széthordani a székeket, és utána úgy hagyni. Miért kell az üvegeket a földön rúgdosni. És még sorolhatnám.
Tényleg visszalehetne egy kicsit fogni magunkat. Az egy dolog, hogy jól érezzük magunkat, de nem árt elfelejteni, hogy étteremben vagyunk, és tényleg csoda, hogy még nem rúgtak ki minket.
Meglivorn-tól meg nem félni 8)
Kép
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

Teljesen egyetértek Tenshivel.... Multkor volt mikor kártyáért beszóltak...és miért? Mert már eleve rosszat feltételeznek, ezek tudatában amit előttem szóltak, igazuk is van. Főleg a rendetlenség, szemét és hangzavar, ami nagyon eltúlzott. Nem voltam sok meeten, de ez már most lejött. Egyébként meg...nekem is a rossz szokásom, hogy túlzotan félénk vagyok, de Meglivorn-tól miért paráztok? (egyáltalán kik azok?) Igaz még nem beszélgettem vele, de nem ezért.

Ja és nem kioktatni akartam senkit, csak észrevétel volt! ^^"
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

A legrosszabb az, hogy az egyik bizonságiaknak beszóló csaj az egyik legkedvesebb barátnőm, akit négy éve ismerek. ::bawl::
Kép
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

Tenshi Rally Vincent írta:A legrosszabb az, hogy az egyik bizonságiaknak beszóló csaj az egyik legkedvesebb barátnőm, akit négy éve ismerek. ::bawl::
De mit lehet beszólni egy őrnek? Ehh...
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Hogy *sz*rok a fejére* ::bawl:: de én akkor is szeretem őt ::bawl::
Kép
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

Tenshi Rally Vincent írta:Hogy *sz*rok a fejére* ::bawl:: de én akkor is szeretem őt ::bawl::
Ehh értem, hát ettől még nem változnak az érzések akkorsem ^^ Ne pityeregj ^^
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Ja, azt tegyük hozzá, hogy az őr meghallotta, és ezután lettünk kirúgva.
Mondjuk, idő kérdése volt, de nem kellett volna ::bawl:: ::bawl:: ::bawl:: ::bawl::
Kép
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

Tenshi Rally Vincent írta:Ja, azt tegyük hozzá, hogy az őr meghallotta, és ezután lettünk kirúgva.
Mondjuk, idő kérdése volt, de nem kellett volna ::bawl:: ::bawl:: ::bawl:: ::bawl::
EHHHHHHH, az már kicsit durvább! De én akkor se tudnék haragudni ^^
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Én se. Az egyik legkedvesebb barátnőm. Csak sajnálom, hogy megtette, amit tett.
Kép
Válasz küldése