Animetali - Meet

Animés találkozók, programok, rendezvények.
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Sister Tenshi írta:Én csinálok két fanclubot. Egy Sakura fan clubbot, és egy Meglivorn fordításai fanclubot!! XĐ Majd osztozunk a tagsági hasznon, jó? XD *
Pénz???? :sing: Bennevagyok! ::sugoi::
Sister Tenshi írta:Neked kéne amúgy egy klub, mert téged mindenki szeret. De én a legjobban.
Nya,ezt azért kétlem,de aranyos vagy,szeretlek....ki szeret engem? :hee:
Sister Tenshi írta:Amúgy az első meetem után, többet nem is akartam menni. Aztán mégis mentem. És megismertelek, és jó volt!! Végig a Dragon Ball-ról beszélgettünk!! XĐĐ Pontosabban, beszéltem!!
De a legjobb az Ayashino Keres volt!! XĐĐĐĐĐ *me gurul a földön*
Nagyon örülök,hogy mégis bejöttél,mert így megismerhettelek drága LB! ::jeye::
Ayashi no Keres? ::jhihi:: Hát még emlékszel,a poén,hogy tényleg végigmentem akkor a meet-en,és végigkérdeztem nem ismeri-e valaki Ayashino-t,mert Keres!Ahahaaaaaa.... :hee:
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Azért a legjobb az első találkozásunk volt. Mikor Mila-n keresztül beszéltünk(tem), és végül felajánlották, hogy nem cserélünk-é helyet esetleg? Végig a DB-ról meséltem, mert másról nem tudtam, és ott röhögtünk, tök jó volt! Te vagy az egyetlen, akinek írtam levelet meet-es találkozás után.^^"
Érdekes, hogy akiket először megismertem meeten, velük már szinte nem is beszélgetek.... ;___;
Mako vitt először, és nem ismertem meg a találkán, végül oda jött, rá kérdezett, én meg mondtam, hogy igen.
Sora-t egy klubtalin ismertem meg. ^___^ Már azelőtt is tudtam, hogy létezik, mert Vegi sokat mesélt róla!!
Tényleg, Vegi-t meg Sakura-t is én vittem először meet-re!! ^-^
Nehéz volt beilleszkedni a meetre. Nem az erősségem. De megérte!! Nem bántam meg, hogy elkezdtem járni. /me lekopogja.....
Mako sokszor hívott levélben, de én nem mentem. Aztán egyik nap csak úgy spontán kedvem lett a dologhoz, és felhívtam, hogy mennék. :^_^:
Kép
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Tenshi, egy csomó meetes dolog mindkettőnkre igaz ^^ Engem is Mako hívott el meetre először ^^ És Sorát én is egy bizonyos klubtalin ismertem meg személyesen (hmm, csak nem ugyanazon? ^.^) Akiket először megismertem meeten... nos velük már azért nem nagyon beszélek, mert alig járnak már mostanában... -.-" Ja, és Tenshi, mikor először találkoztunk, akkor nekem is nagyrészt DB-ről beszéltél ^__^
Én pedig Merokot vittem el meetre ^.^
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Énisénis! Ugyanúgy Makoval (meg Tukeinonékkal) mentem először meetre, 3 évvel ezelőtt, az után a klubtali után, amin ti nem voltatok :P Aztán 1 évvel később megismerkedtünk azon a bizonyos második talin ^.^ De én még mindig mindenkivel beszélgetek azért meeten (ezért kell annyit rohangásznom XD). És én, huh, vittem nléhány embert meetre ^^' Pl Elyon, Pail, Ely nővére meg Keroo-chanékat is, asszem ^^'
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

És ezért hálás is vagyok nektek!! Kép Mindenkiért, akit meetre hoztatok. XD
Kép
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Sister Tenshi írta:És ezért hálás is vagyok nektek!! Kép Mindenkiért, akit meetre hoztatok. XD
Szívesen ^^''''''' Egyébként én is. Vagyis mindenkinek meeten (ez már egy másik, topic, de) nekem télleg ők/ti vagytok a legfontosabbak, és dunsztom sincs hova lennék, ha nem lenne meet... ^^'
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Hát ezzel én is így vagyok. Bár én főleg azért, mert magán tanulóként nincs akkora társaságom, mint a suliban. Meg hát, animések közt más, mert van egy olyan közös témánk, ami a kedvencem!! Szóval, ismerek sok olyan embert, aki megbánta meetet. Én nem. Lehet, hogy lesznek még nagyon rossz emlékeim, de ha így lesz, majd azokra az emberekre gondolok, akiket ott megismerhettem. Már az elég, hogy bármit ellensúlyozzon. ^___^ Úgy hogy, örök hálám övezi Mako-t, amiért elvitt. Talán ezért is védem mindig a meet-et, mikor valaki szídni kezdi. És a meeteseket is. ^____^
Kép
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Sister Tenshi írta:Talán ezért is védem mindig a meet-et, mikor valaki szídni kezdi. És a meeteseket is. ^____^
Ez csak természetes...Az emberek megvédik a barátaikat. Mármint a nem kétszínű, köpönyegorgató fajta....-.-
Nem akarom elkiabálni, de nekem nem nagyon volt eddig rossz élményem meeten ^^'''' Az az a hely, ahol "kiélhetem" magam, vagy mijaszösz ^^ Mert hát a 7köznapok...arról inkább ne beszéljünk...
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Sora írta:
Sister Tenshi írta:Talán ezért is védem mindig a meet-et, mikor valaki szídni kezdi. És a meeteseket is. ^____^
Ez csak természetes...Az emberek megvédik a barátaikat. Mármint a nem kétszínű, köpönyegorgató fajta....-.-
Nem akarom elkiabálni, de nekem nem nagyon volt eddig rossz élményem meeten ^^'''' Az az a hely, ahol "kiélhetem" magam, vagy mijaszösz ^^ Mert hát a 7köznapok...arról inkább ne beszéljünk...
Egyet kell értsek,a meet-től én csak jót kaptam,barátokat,igaz barátokat! ::jtears::
Nagyon szeretnék én is úgy járni,mint régebben,amikr minden hétvégén ott virítottam,nevettem,és beszélgettem a barátaimmal...de sajnos ez lehetetlen mostanában...... ::jtears::
Csak azt tudom nagyon hiányoztok nekem,Sora,Meroko,Minako,Vegi,Tsukushi,Mila,Chris,Mako,Tenshike,és a többiek.... ::jtears::
Kép
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Hmm...én emlékszem,a Sailor Moon újságban megjelent 98'-ban a nevem,,és a címem,erre 80-90 levelezőtársam lett akkor hirtelen,de sajnos nem bírtam tartani mindel a kapcsolatot,csak 40-50 maradt,köztük az én Minako-m! ::jtears:: Nagyon megszeretttem,és amikor már leveleztünk 1-2 hónapja,felhívott telefonon,és megkérdezte nincs-e kedvem sok-sok anime-s emberkével találkozni,de főleg vele,mert nem fog elereszteni.... ::jtears:: Én belementem,és megbeszéltük,hogy kijön elém az Astoria-metró-megállójához...Eljött a nap,életemben soha nem voltam egyedül Pesten,vidéki vagyok,és akkor még csak 15-éves mulhattam...Az én drága Mina-m sajnos nem volt ott,elfelejtette,de én nem is tudom hogyan elindultam,s azt sem tudom hogyan,de 10-percen belül megtaláltam őket,talán a szívem vezérelt.... ::jtears::
Mina-keze el volt törve!Emlékszem nem ismert meg,csak nézett,és amikor tudatosodott benne mi is van a nyakambaugrott félkézzel! ::jtears::
Nagyon kedvesek voltak az emberkék a meet-en,beszéltettek,aztán jött az Ayashino Keres,és a végén szakadtam a nevetéstől,amikor egy orr karikás,vastag láncos rocker gyerek kikapott egy Tenchi-s mangát a táskájából... ::jhihi:: Ez akkor nekem nagyon szokatlan volt! :hee:
Szóval ami a lényeg,nagyon sok barátot köszönhetek a meet-nek,és sok boldog percet adott eddig! ::bawl::
ui.:Áj Láv Júúú míííít!!!! ::japtoun::
Kép
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Setike írta:Eljött a nap,életemben soha nem voltam egyedül Pesten,vidéki vagyok,és akkor még csak 15-éves mulhattam...
Öööö... nálam dettó ugyanez, csak én akkor 13 voltam és anyum állandóan hívogatott, hogy megvagyok-e, nem tévedtem el, egészen biztosan jól vagyok és hasonlók ^^"""
Sora írta:Énisénis! Ugyanúgy Makoval (meg Tukeinonékkal) mentem először meetre, 3 évvel ezelőtt, az után a klubtali után, amin ti nem voltatok
Hm... mondjuk én voltam az első klubtalin is (vagyis ha Mako klubjáról van szó még mindig... összesen kettőn voltam), bár lehet, hogy ez a pestieknek szervezett klubtali volt, nem? ^^"

Én is hálás vagyok mindenért mindenkinek! Azoknak, akik elvittek meetre, a barátaimnak, és azoknak is, akikkel csak egy kicsit is beszéltem! Kép
Nagyon szeretek mindenkit! ^___^ (hihi, tudom az már egy másik topic ^.^")
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Luluko 2004.02.27. 17:34-kor.
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Lulu, azt nem én írtam, hanem Sora. ^_^
Kép
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Sister Tenshi írta:Lulu, azt nem én írtam, hanem Sora. ^_^
Megint fáradok... Nya várj, mindjárt javítok ^^""
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Luluko írta:Hm... mondjuk én voltam az első klubtalin is (vagyis ha Mako klubjáról van szó még mindig... összesen kettőn voltam), bár lehet, hogy ez a pestieknek szervezett klubtali volt, nem? ^^"
Az lehet, hogy vidéken volt előtte, nem tudom. De ha jól emlékszem, az az első tali volt. Ahhoz képest, hogy kb 5en voltunk, nagyon jól sikerült ^.^
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Két klub tali volt, az egyikre én nem mentem.

Sőt! Két évben volt klub tali, és a 2. évben (amikor voltam), 2 is volt, mert nem mindenki ért rá ugyanakkor.
Jó volt Chriséket látni, mivel őket meet-ről már ismertem. ^^"
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Jé, most nézem hogy ti a klubtalikról beszélgettek ^_^ nyo igen, régi szép idők, jó lenne ismét csinálni egyet, csak most épp örülök ha élek...

Hát igen, büszke vagyok rá hogy animés lehetek meg meetes ^_^ büszke vagyok Tukeinonra hogy elrángatott meetre, rátok hogy elrángathattalak titeket meetre, és magunkra hogy meetesek lehetünk ^_________^ na, milyen mondat?

M.E.E.T.I.N.G forevör ^^ yea
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Luluko írta:
Setike írta:Eljött a nap,életemben soha nem voltam egyedül Pesten,vidéki vagyok,és akkor még csak 15-éves mulhattam...
Öööö... nálam dettó ugyanez, csak én akkor 13 voltam és anyum állandóan hívogatott, hogy megvagyok-e, nem tévedtem el, egészen biztosan jól vagyok és hasonlók ^^"""
Nagyölelés? :hee:
Detto! ::jeye::
Ugye hamarosan találkozunk ismét a meet-en Lulu-chan? ::bawl::
Ha jól emlékszem,még csak 1x találkoztunk még a nyáron! :hee:
De akkor nem menekülsz! :twisted: ::uhoh::
Kép
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Setike írta:Ugye hamarosan találkozunk ismét a meet-en Lulu-chan? ::bawl::
Öööö... már mondtam, nekem a név- és arcmemóriám elég szörnyű, szóval mint mondtam, sajna egyáltalán nem emlékszem rád... >.>" De ha 6-án jössz meetre, akkor muszáj lesz találkoznunk, mert már egy csomó szép dolgot megbeszéltünk (nyakbaugrás, ölelgetés, stb) :lufi:
Avatar
ZDK
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2004.01.25. 20:34
Tartózkodási hely: Miskolc

Hozzászólás Szerző: ZDK »

Ha minden igaz és jól alakul, 13-án leszek pesti meetingen! Mindjárt írok is Minának egy SMS-t. Elvileg december óta vár rám :)
ZDK
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

ZDK írta:Ha minden igaz és jól alakul, 13-án leszek pesti meetingen!
Ha minden jól megy, akkor én is, bár még nem szeretném elkiabálni... 6-án leszek, az már biztos! ^.^
Avatar
ZDK
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2004.01.25. 20:34
Tartózkodási hely: Miskolc

Hozzászólás Szerző: ZDK »

Luluko írta:Ha minden jól megy, akkor én is
Cool. Akkor remélem találkozunk 13-án! Ja igen, Mimi-channak odaadtam, amit kölcsönkaptam tőled a múltkor. Mégegyszer köszönöm szépen!
ZDK
Avatar
andris
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2003.12.30. 19:19
Tartózkodási hely: Budapest, 16. ker eldugott zuga
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: andris »

Különben ti ált. hány körül állítotok be meetre? (Közv-kutatás)
"Éljen a cs. kir. kretenizmus!"
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

andris írta:Különben ti ált. hány körül állítotok be meetre? (Közv-kutatás)
Mindig mindenkinek megígérem, hogy 2re ott leszek, de 3előtt nem nagyon szoktam megérkezni... ^^' Talán majd most...
Kép
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Elyon írta:Mindig mindenkinek megígérem, hogy 2re ott leszek, de 3előtt nem nagyon szoktam megérkezni... ^^' Talán majd most...
Ez nem így van! Hányszor volt már, hogy 11re mentünk meetre, nem emlékszel? ^^'

Egyébként én olyan 3-4 felé szoktam menni, de ez változó. A legtöbben 5 után jönnek.
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Én álltalában 5 körül esek be mostanában. De asszem mostantól megint vissza szokok a 3 - 2 órás jelenésre. Hiányoztok nekem!! ::bawl:: És most jön Lulu is (meg asszem Mimi is) és ennek nagyon örülök!! :D ^___^
Kép
Válasz küldése