Animetali - Meet

Animés találkozók, programok, rendezvények.
StabWest
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2003.08.14. 16:54

Hozzászólás Szerző: StabWest »

A Margitsziget nem is olyan rossz ötlet... A környezet is sokkal kellemesebb, mint a Westend tetején (bár még nem voltam ott, csak elképzeltem).
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Én úgy emléxem tavaly volt naagy nagy ernyő ott... azért könyörögtünk vagy alapból volt ott? Mondjuk nyárra úgyis muszáj lesz kitenniük, mert nem csak mi szoktunk ott lenni (mármint a Westend tetején, igaz, akik nem hozzánk tartoznak, egy idő után elmenekülnek ^^"")...
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

MaKo írta:Én úgy emléxem tavaly volt naagy nagy ernyő ott
Igen-igen. Én is azt hittem, hogy ott van...aztán nagyot csalódtam, hogy a tűző napon kellett ülnünk. (Már aki ült ott, mert én 5 percenként berohangáltam a Westendbe - lehet, hogy ez a céljuk?^^') De majd meg kéne kérdezni, hogy ki akarják-e rakni, mert ha nem, akkor sztem ott sem lesz a meet vmi hosszú életű....^^'
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Aham... hacsak nem akarunk odasülni ^^"""
De sztem akkor is tuti majd kiteszik.... csak most nem tom.. elfelejtették v. direkt idegesíteni akarnak minket ^_^" Mitumén.
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

MaKo írta:De sztem akkor is tuti majd kiteszik....
Előbb-utóbb biztos, csak addig mi lesz velünk? ^^' Nem baj, Mako-chan, majd megint az lesz, mint egyik nyári meeten. Fogunk egy szép nagy pokrócot, begyűjtünk néhány Nyútájpot és mangát, aztán elsétálunk a Margit-szigetre ^^ Aki akar jön, aki nem, nem. Múltkor is milyen jót mítingeltünk kb 10en, emlékszel? ^^ (Huh, 1-2 éve?) És a legjobb: Ott van csaaaaaaaaap (egymás fröcskölése rulez! ^^)
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

én tegnap voltam 5 percre meeten a BurgerKingben. Arrafele sétáltam nővéremmel, aztán akkor már benéztem :)
Kép
Avatar
Benyo
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2004.03.29. 13:07
Tartózkodási hely: Egy kis világ melyet csak én ismerek

Hozzászólás Szerző: Benyo »

Én tegnap voltam először West End-es meeten. Tényleg kényelmesebb ott lenni már a nagyobb tér miatt is, bár tényleg elkellene egy-két napernyő. De azért tetszett. ::jthrill::
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Sora írta:(egymás fröcskölése rulez! ^^)
Nekem mindegy, hova megyünk, csak legyen levegő, de. Kevés dolog van, amire nem tudok mosolyogni. Az egyik az, amikor lefröcskölnek. -.- Úgyhogy engem ezzel haggyatok. -_- nagyon tudom utálni... --
Na, a Margitsziget jó ötlet, de, ha visszakerülnek a napernyők, maradhatunk a West End-en is. Egyébként meg, szerintem az elmúlt hetek esőzései után nem csoda, hogy nem rakták ki őket. Mivel bizonytalan az időjárás, és még nincs szezon, ezért érthető, ha még nem teszik ki. Előbb utóbb muszály lesz. Nem miattunk, hanem a többi vendég miatt.
Kép
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Sister Tenshi írta:Egyébként meg, szerintem az elmúlt hetek esőzései után nem csoda, hogy nem rakták ki őket. Mivel bizonytalan az időjárás
Ez nem sokat fog változni nyáron se. Ott vannak azok a kiváló váratlanul érkező, és jóóó nedves nyári záporok ^____^ Úgyhogy ezzel ne jöjjenek nekem.
Amúgy Margit-szigetre én nem úgy gondoltam, hogy minden meet ott legyen. Csak 1-2szer megejthetnénk hasonló kiruccanást ^.^
Egyébként, te akkor nem voltál velünk, Tenshi? Mármint amikor Makoékkal kimentünk? Tavaly vagy tavaly előtt, már nem emlékszem...
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Sister Tenshi írta:Az egyik az, amikor lefröcskölnek. -.- Úgyhogy engem ezzel haggyatok. -_-
Jahj, akkor tudom kit fogok lefröcskölni először ^_________^ (csak vicc volt)... egyébként én is emlékszem rá Sora... szép kis nosztalgikus hangulatom lett most *sóóóhaj* a régi szép idők ^^ távol a büdös Oktogontól és a Westend szmogjától... *még nagyobb sóóóóhaj*
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

MaKo írta:Jahj, akkor tudom kit fogok lefröcskölni először ^_________^ (csak vicc volt)...
Ne tedd. -.-
Nem, nem voltam ott. Egyszer kétszer mehetnénk. És ja, nyáron is lesznek esőzések, és kirakhatnák már azokat a napernyőket, mert hogy én nem fogok az Oktogonra járni az ezerszázalék (hű, nagy veszteség...).
Kép
Wizard
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2004.05.03. 21:59
Tartózkodási hely: Dark Forest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wizard »

Vki leírná, hogy hogyan is zajlik egy ilyen tali? :oops:
Mert szívesen mennék! :D
Anime 4EVER!
a MA a TEGNAP HOLNAPJA ^^
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Elmondom.

Vagy az Oktogoni Burger Kingben, vagy a Westend City Center tetjén tartjuk meg az anime találkozót. Lényeg az hogy elmész, ott van sok sok ember, és beszélgethetsz velük. Minden ember jó fej ott, szóval no para, nyílj meg, és beszélj jó sokat :mrgeen:
Kép
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

Pata írta:Elmondom.

Vagy az Oktogoni Burger Kingben, vagy a Westend City Center tetjén tartjuk meg az anime találkozót. Lényeg az hogy elmész, ott van sok sok ember, és beszélgethetsz velük. Minden ember jó fej ott, szóval no para, nyílj meg, és beszélj jó sokat :mrgeen:
Ennek ellenére a tömeg először elég nehezen veszi észre a félénk, parázó újoncokat...tapasztalat ^^"" Szóval ne utánozz engem, akkor jól fogsz szórakozni legelső alkalommal is! Ja csak egy jótanács: ha zuhog az eső, ne menj át oktogoni BKba ^^""""""
"...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei..."
Avatar
Benyo
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2004.03.29. 13:07
Tartózkodási hely: Egy kis világ melyet csak én ismerek

Hozzászólás Szerző: Benyo »

WIZARD cselekedj az előttem szólók szerint és hamar szert tehetsz X mennyiségű barátra, ez nálam is így volt
Wizard
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2004.05.03. 21:59
Tartózkodási hely: Dark Forest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wizard »

Kösz mindenkinek, majd a jövőhéten kiugrom :D
Most nem leszek itthon, mert megyek Bécsbe beszerzőkörútra :twisted:
kösz még1szer
Anime 4EVER!
a MA a TEGNAP HOLNAPJA ^^
Wizard
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2004.05.03. 21:59
Tartózkodási hely: Dark Forest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wizard »

Még 1 kérdés: :D
mekkora az átlag életkor ezen a talin?
Anime 4EVER!
a MA a TEGNAP HOLNAPJA ^^
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Wizard írta:Még 1 kérdés: :D
mekkora az átlag életkor ezen a talin?
sztem jelenleg 14-től 31-ig. Tévednék? ^^" A felső korosztályba 99%-ban vagyok biztos, íaz alsóban nem (lehet, vannak fiatalabbak is ^^"""). De amúgy nem korhoz kötött. sztem most a tizen évesek vannak többen, de ez az arány egy-két év múlva változhat, ha mi idősödünk még pár szülinapot.
Kép
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Kono írta:Ennek ellenére a tömeg először elég nehezen veszi észre a félénk, parázó újoncokat...
Én ezt nem így vettem észre. Legalábbis én egészen meglepődtem, hogy mennyire nem olyan a társaság, mint pl a suliban. Szóval itt mindenkit észrevesznek, és az egy dolog, hogy So-chan az első meetemen rögtön elrohant másokkal beszélgetni, de rögtön két (akkor) tök ismeretlen lány odahívott az asztalukhoz, és nagyon hamar beilleszkedtem. Pedig én aztán nem olyan vagyok, hogy "Jaj szia, leszel a barátom?" ^^'
Szóval nekem sokat segített a drága, imádnivaló meetes társaság ^___^ de azért a bátorság sem árt.

Tenshi, én vagyok az egyik legfiatalabb, és én 15 vagyok. Na jó, a múltkor ott volt Luan-chan öccse, és ő jóval fiatalabb, de ő extra sztárvendég volt ^___^
Kép
Avatar
Freya
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2004.04.30. 22:46
Tartózkodási hely: Cegléd

Hozzászólás Szerző: Freya »

Hmm biztos nagyon jó lehet a hangulata a talinak. Én egy kicsit félénk természet vagyok, de viszont ha kedvesen rámmosolyognak akkor iszonyatosan gyorsan barátkozok. Hány óra felé szoktatok oda menni? Mármint pl. A westend tetejére? Ugyanis nekem vonatot kellene keresni akkor nem lenne jó ha sokkal előbb érnék oda. Eléggé elveszett vagyok Pesten :) de a westend még megy. Szóval én nagyon nagyon szeretnélek mindannyiótokat megismerni. Engem állandóan piszkálnak az anime mániám miatt (nem mintha érdekelne) és jó lenne egy pár barát akivel erről a témáról kötetlenül beszélgethetek. Nagyon örülnék ha valaki adna egy mobiltelefonszámot mondjuk üziben. Nem szoktam telefonbetyárkodni, de ha egyszer sikerülne elmennem jó lenne meg is találni benneteket. ::neko:: Előre is köszi a segitséget
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Szívesen segítenék, bár nekem nincs pénzem ^^' Mondjuk valamikor majd biztos lesz :) Amúgy ha úgy 4felé mész a Westendhez, akkor már biztos van ott valaki. Csak nem biztos hogy meetes :wink: Na jó, meetes is biztos, ha ott van a meet.
Kép
Avatar
Freya
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2004.04.30. 22:46
Tartózkodási hely: Cegléd

Hozzászólás Szerző: Freya »

Köszi szépen :) Ezt valahogy gondoltam. De kedves vagy :lol: oké de ha ad valaki telszámot hivomm énn!!!!!! De nekem szükségem van telefonos segitségre Eredeti szöszi vagyok. Viccen kivül ::japhaha:: szóval.... :oops:
Avatar
LordLynxx
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2004.05.09. 13:56
Tartózkodási hely: Másutt
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: LordLynxx »

Érdkesenek hangzik. Mikor lesz a kövi meet? Rajzolni ugyan nem tudok, meg alig ismerek mangákat, animéket. Deegyszer szivesen eljönnék. Hehe. Lynxx be brave! ::sugoi::
Kép
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Minden héten van ^.^
Freya: Én is szívesen segítek neked. Nyugodtan dobj meg egy PÜ-vel, vagy maillel, és megbeszéljük ^^
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Sora írta:Én is szívesen segítek neked.
Na erre gondoltam, amikor a meetes segítőkészségről beszéltem :wink:
Kép
Válasz küldése