Animetali - Meet

Animés találkozók, programok, rendezvények.
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Őrnagy írta:
Kagome írta: He-he! :lol:
A meeten semmi sem számít feltűnőnek. Legfeljebb a külső szemlélő számára. 8)
Azért lehet, hogy a hájasra zabált, SECURITY pólós emberkék nem örülnének... ::jwar::
Nos, ezzel nem kell törődni. :lol:
Kép
Avatar
Kyo-Sama
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2003.09.03. 12:56
Tartózkodási hely: EDO

Hozzászólás Szerző: Kyo-Sama »

Őrnagy írta:
Kagome írta: He-he! :lol:
A meeten semmi sem számít feltűnőnek. Legfeljebb a külső szemlélő számára. 8)
Azért lehet, hogy a hájasra zabált, SECURITY pólós emberkék nem örülnének... ::jwar::
Nem is volt a legutobbi security-s ember olyan hajas, csak kopasz. Persze a _teljesen_ ures westend tetejen azert kiabalt, hogy "elalljuk az utat" az emberek elol. Megjegyzem 3 ora alatt 1 ember _SEM_ ment el arrafele...foleg, hogy ures volt az egesz tetoter....de azert jol elkuldott minket odebb.

Nevetseges volt.
Sad but true...
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Kyo-Sama írta:
Őrnagy írta:
Kagome írta: He-he! :lol:
A meeten semmi sem számít feltűnőnek. Legfeljebb a külső szemlélő számára. 8)
Azért lehet, hogy a hájasra zabált, SECURITY pólós emberkék nem örülnének... ::jwar::
Nem is volt a legutobbi security-s ember olyan hajas, csak kopasz. Persze a _teljesen_ ures westend tetejen azert kiabalt, hogy "elalljuk az utat" az emberek elol. Megjegyzem 3 ora alatt 1 ember _SEM_ ment el arrafele...foleg, hogy ures volt az egesz tetoter....de azert jol elkuldott minket odebb.

Nevetseges volt.
És én ezt pont kihagytam. Brü-hü-hü! Pedig biztos szánalmas látvány lehetett. :P
Kép
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Mért, múltkor Hangyáékat megkérte egy szekus, hogy ne igyanak sört, mert láttak az asztalon egy dobozt^^""""""""""
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Kyo-Sama
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2003.09.03. 12:56
Tartózkodási hely: EDO

Hozzászólás Szerző: Kyo-Sama »

Sora írta:Mért, múltkor Hangyáékat megkérte egy szekus, hogy ne igyanak sört, mert láttak az asztalon egy dobozt^^""""""""""
Persze, mert akkor nem voltam ott. Az ilyen problemakat majd lerendezem legkozelebb...habar nem sok legkozelebb lesz. Jon a tel es nem szeretnek sok helyre elmaszkalni, ami messze van....
Sad but true...
Avatar
Meroko
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2003.02.19. 14:14
Tartózkodási hely: Verona. Azon belül is Tybalt karjaiban^^

Hozzászólás Szerző: Meroko »

Kyo-Sama írta:

Persze, mert akkor nem voltam ott. Az ilyen problemakat majd lerendezem legkozelebb...habar nem sok legkozelebb lesz. Jon a tel es nem szeretnek sok helyre elmaszkalni, ami messze van....
Te meg a sör^^ Mi az, hogy nem lessz sok legközelebb? Holnap is jössz!
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Kyo-Sama írta:
Nem is volt a legutobbi security-s ember olyan hajas, csak kopasz. Persze a _teljesen_ ures westend tetejen azert kiabalt, hogy "elalljuk az utat" az emberek elol. Megjegyzem 3 ora alatt 1 ember _SEM_ ment el arrafele...foleg, hogy ures volt az egesz tetoter....de azert jol elkuldott minket odebb.

Nevetseges volt.
Sora írta:Mért, múltkor Hangyáékat megkérte egy szekus, hogy ne igyanak sört, mert láttak az asztalon egy dobozt^^""""""""""
Kyo-Sama írta: Persze, mert akkor nem voltam ott. Az ilyen problemakat majd lerendezem legkozelebb...
AAAHEM. Talán azért ilyenek, mert rossz tapasztalataik vannak? Lehet, hogy azért pöccennek be egy doboz sör vagy egy kisebb csoportosulás miatt, mert az már a sokadik doboz, amit kénytelenek eltakarítani a meet után (a többi otthagyott szeméttel együtt, ld. vmelyik korábbi hozzászólásom), vagy nem az első csoportosulás, ami elállja az utat (és most tökmindegy, mennek-e arra mások vagy sem)? :roll:

Eddig mindenhonnan azért rúgták ki a meetet, mert a) zajos volt, b) az emberek elállták az utat, széthagyták a székeket/stb. És asszem itt az ideje annak, hogy ha meg akarunk végre maradni ezen a helyen (arra a kis időre, amíg túl hideg nem lesz), akkor ne pattogjunk, ha egy securitys beszól, hanem elfogadjuk a rendreutasítást, még akkor is, ha épp nem mi vagyunk a "bűnösök." Függetlenül attól, hogy ez kinek mennyire bántja a büszkeségét.

Ha majd lesz a meetnek egy saját helye, és saját takarítónénije, akkor ott lehet majd csoportosulni és szemetelni és hangoskodni meg minden mást csinálni, ami a randa gonosz securityseket zavarni szokta. Amíg nincs, el kell fogadni a feltételeket, mert nem mi vagyunk abban a pozícióban, hogy pattogjunk. (vagyis pattoghatunk, de akkor kirúghatnak :P)
Avatar
Meglivorn
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2003.07.27. 15:14
Tartózkodási hely: Jurai... (bárcsak. Magyarország)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meglivorn »

mufurc írta:Ha majd lesz a meetnek egy saját helye, és saját takarítónénije, akkor ott lehet majd csoportosulni és szemetelni és hangoskodni meg minden mást csinálni, ami a randa gonosz securityseket zavarni szokta. Amíg nincs, el kell fogadni a feltételeket, mert nem mi vagyunk abban a pozícióban, hogy pattogjunk. (vagyis pattoghatunk, de akkor kirúghatnak :P)
Jah... ez a nagy büdös helyzet.
o_O
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

És miért nincsen saját helye? Már bocsi,hogy beledumálok,hiszen én még életemben nem voltam ilyen meet-en, csak kíváncsiságból érdekelne... :wink:
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Ynah írta:És miért nincsen saját helye? Már bocsi,hogy beledumálok,hiszen én még életemben nem voltam ilyen meet-en, csak kíváncsiságból érdekelne... :wink:
Azért, mert
1) baromi sok pénzbe kerülne, a fizetést nehézkes lenne megoldani, a gyorséttermek/hasonlók meg ingyen vannak;
2) ha lenne is hely, az a társaság minimum 50%-ának úgye felelne meg (túl messze van, nincs kaja, túl sokba kerül, stb.), ahhoz meg túl sok az átfedés a "klikkek" között, hogy a meet több részre szakadjon;
3) központi szervezést igényelne, ami soha a büdös életbe' nem lesz a meeten, és ha mégis lenne, ld. 1) és 2).

Ezzel a problémával már jó ideje bajlódunk, de igazából nincs megoldás. A gyorséttermek (most a Westend teteje) jók, van kaja, és amíg fogyasztunk és jól viselkedünk, engedni is szokták, hogy ott legyünk. Viszont ez együtt jár azzal, hogy be kell tartanunk az ő szabályaikat (amik szerintem amúgyse túl problémásak, hanem egyszerűen alapvető jómodort kívánnak: ne üvöltözzünk, ne szemeteljünk, ne hagyjuk szét a székeket/cuccot, és ne akadályozzuk a forgalmat). A baj csak az, hogy úgy látszik, egyeseknek (most mutogatás nélkül) problémát okoz ezeknek az alapvető szabályoknak a betartása, ezért vándorol a meet már jó ideje gyorsétteremről gyorsétteremre.

Viszont amíg nincs saját helyünk, nekünk kell alkalmazkodni a minket befogadó helyek szabályaihoz - ez egész egyszerűen vitán felül áll. Akinek nem tetszik, hogy a biztonsági őr/takarító/felszolgáló/akárki (AKÁRMILYEN hangnemben!) beszól a szabályok BÁRMILYEN FOKÚ áthágása miatt (igen, bármilyen fokú), az inkább menjen el máshová, de ne kockáztassa azt, hogy a többieket kirúgják az adott helyről. A McDonald's-ek, Burger Kingek (és most a Westend is!) MEGTŰRNEK minket, szemet hunynak még afelett is, hogy esetleg nem fogyasztunk annyit, amennyiért megérné nekik a dolog. És ha azt akarjuk, hogy legyen meet, akkor igenis hálásnak kell lenni ezért a megtűrésért, nem visszapofázni, meg jogokat emlegetve ugrálni. Bár a Westend most egy kicsit más eset (bár itt is megtűrtek vagyunk, hiszen semmi jogalapunk nincs ahhoz, hogy lefoglaljuk a területet, ahova így mások nem mehetnek), de egy gyorsétteremben baromira nem természetes, hogy lehet ingyen meetezni. Nem kell feszíteni a húrt.

Megjegyzés:
Kyo-Sama írta: Persze, mert akkor nem voltam ott. Az ilyen problemakat majd lerendezem legkozelebb...
Nem, az ilyen problémákat nem "lerendezni" kell... hacsak ez alatt nem egy udvarias "Sörösdoboz? Ja, nem mi hagytuk itt, de persze, mindjárt kidobjuk"-ot értesz. Itt most nem öt-tíz ember sértődéséről meg fenenagy büszkeségéről van szó, hanem a meet (= akár 40+ ember) helyéről.

Bocsánat, ha tapló voltam, de sajnos, ahogy Meglivorn is mondta, ez a nagy büdös helyzet.
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Kagome írta: Nos, ezzel nem kell törődni. :lol:
Már megelőztek a válasszal. Lehet, hogy nem kell "törődni" vele, és lehet, hogy most vigyorogsz, de amikor megelégelik, hogy "senki nem törődik" a beszólásaikkal, kivágják az egész brancsot, mint a macskát ::kucc:: , aztán meg jön a felháborodás, hogy milyen pofátlanok az szekusok, takarítók, akárkik, stb, stb.

Bővebben lásd mufurc hozzászólásait.

Engem amúgy sem zavar, ha beszólnak, amíg nem ütnek, addig nincs gond, csak, ha mondjuk 3 ember miatt "eltanácsolnak" 40 másikat, az már elég tré.
Avatar
Acheron
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:53
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Acheron »

Sziasztok!

Na en is befutottam vegul ide, akkor mar hozzaszolok a dolgokhoz.
Aktualis: jol mondja mufurc, hogy nem kellene kidobatni magunkat.
Annyit tennek hozza, hogy felhivnam a figyelmet arra a csordaszellemre, ami itt is kezdett megfigyelheto lenni (senkit nem akarok megbantani ezzel), hogy ilyenkor elkezditek egymat hergelni, hogy "Taho biztonsagi or" "Ja majd en jol lerendezem" 'Ja majd jol beszolunk legkozelebb", stb.
Ez sajnos elofordul, kulonosen interneten at lattam mar tobbszor, es NEM KELLENE.
Fel kell fogni, nekunk semmi lehetosegunk sincs veluk szemben eroskodni. Raadasul ez igy van rendben. Gyorsettermekrol annyit, hogy azok arrol szolnak, hogy valaki bemegy es 15 perc alatt megeszik egy bigmac menut fagyival es extra krumplival, nem pedig arrol, hogy 4 ora alatt egy shake-et. Tehat legyunk halasak ha nem dobnak ki minket, igy alljunk hozza a dologhoz!

Oregek es fiatalok:
En meg 2001 teleig tudtam azt tartani, hogy mindenkit nevrol ismerek. Az elmult masfel evben viszont teljesen elszakadtam, a meet felet nem ismerem...
Emlekszem mikor nemregiben volt a vita, hogy Westend vagy Oktogoni BK, es epp az "oregek" kozul egyedul voltam a BKban megprobaltam ismerkedni, egyedul Mina volt ott ismeros, leultem melle egy asztaltarsasaghoz. Tokeletesen levegonek nezett mindenki. Nem vagyok szegyenlos, gond nelkul beleszoltam abba amit beszelnek, nem reagaltak ra. Ha valamire rakerdeztem "Meselj milyen manga az amit nezegetsz?" "Shoujo" jott az egy szavas valasz.

Meglivorn is jol mondta, hogy az is gond hogy teljesen mas animeket ismerunk. Anno a meetnek es a MAUnak az egyik celja az ismeretetes volt, es a regi gardabol meg mindig mindenkiben megvan ez. Kerdezd meg mufurcot/Meglivornt/akarkit kozulunk egy regi vagy aktualis kedvencerol, hogy "en nem tudok rola semmit, ez milyen" es meselni fog. Es legtobbjuk elvezetesen :)

Lehet hogy furan hangzik de az se lenne egy rossz beszelgetes, mikro az "ujak" meselnenek nekunk azokrol az animekrol amiket ok ismernek, es mi nem.

Na hoztam a szokasos stilusomat, azt hiszem. :drop:

Legyetek jok, ha tudtok!
Meeten meg mindenkepp!
"I have chosen all knowledge to be my province" - Sir Francis Bacon
Avatar
Kyo-Sama
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2003.09.03. 12:56
Tartózkodási hely: EDO

Jo hir

Hozzászólás Szerző: Kyo-Sama »

Jo hirem van. Kiderult, hogy az egyik baratom Security-s a westendben. Mostantol nem lesznek ilyen problemak.

Byx.
Sad but true...
Avatar
Meglivorn
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2003.07.27. 15:14
Tartózkodási hely: Jurai... (bárcsak. Magyarország)
Kapcsolat:

Re: Jo hir

Hozzászólás Szerző: Meglivorn »

Kyo-Sama írta:Jo hirem van. Kiderult, hogy az egyik baratom Security-s a westendben. Mostantol nem lesznek ilyen problemak.
hm...
Remek. Nehogy már betartsuk az alapvető társasági normákat, hiszen van ismerős...

"sad, but true"
Avatar
Case
Profi
Profi
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.06. 14:11
Tartózkodási hely: bp
Kapcsolat:

Re: Jo hir

Hozzászólás Szerző: Case »

Kyo-Sama írta:Jo hirem van. Kiderult, hogy az egyik baratom Security-s a westendben. Mostantol nem lesznek ilyen problemak.

Byx.
Milyen problémák?
Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Problemak

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

Hello

Secu: Gondolom Kyo-sama arra gondolt hogy a csunya security zaklatja a szegeny artatlan meeteseket. ::umh:: Ugyan rendszertelen meetre jaro vagyok, de szerintem itt a legszimpatikusabbak a biztonsagiak. Meg napernyot sem csuktak be nyar kozepen, amikor lattak hogy sokan vagyunk, es meg volt nap (es nem volt szelvihar) ezenkivul eleg sokmindent elturnek tolunk. Kyo-sama-fele secutalanitasra semmi szukseg nincs. Ha taplok vagyunk, megerdemeljuk hogy repuljunk. Elobb-utobb meg kell tanulnunk ugy viselkedni, ahogy azt egy (sok) kulturlenytol elvarjak. Elhiszem, hogy nagyon lazado, meg laza vagy, es tied a vilag, mert mar betoltotted a 1x. (2x, 3x.) eved de azert legyszives probalj meg viselkedni (igen, ez most ugy altalaban szolt, nem senkihez konkretan!), es tiszteld meg a kornyezetedet azzal, hogy valamennyire tisztelettudo vagy. Pl. ne vagd a felig ures kolasuvegedet a szomszedban ulo csaladapa fejehez! Mashonnan mar kisebb 'kihagasokert' is paros labbal rugtak volna ki minket, (persze teton tobb minden 'megengedheto', hiszen ott a jatszoter) tehat nem artana majd a rossz ido bekoszontevel kicsit elcsendesednunk, ha akarunk meg meetet zart helyen.) :|

Oreg vs. Fiatal:
Aaaannyira nem rossz a helyzet azert, mint Acheron irta ::^_^:: . Akik akarnak azok el tudnak lenni "mindket felnel". Az meg plane nem "korcsoport"-fuggo hogy epp valakibol a tarsasag kozeppontja lesz-e vagy sem. Az "Oregeknek" (Tisztelet a kivetelnek!!!) nem kellene elvarni a "Fiataloktol" hogy valamifele tanitokat, utmutatokat lassanak bennuk (no offense meant)... Jo tudom ezt senki sem varja el, csak Acheron hozzaszolasa kicsit ilyen erzeseket keltett bennem. Ha leulsz egy vadidegen asztaltarsasaghoz, termeszetes, hogy nem fognak egybol a szavaidon csungeni. ::are::
Persze a mas animek ismerete lehet kizaro ok... amin lehet segiteni... A nagy eletkori/nezetbeli/egyeb kulonbsegeken meg... nos eleg nagy a meet ahhoz, hogy ne kelljen feltetlenul mindenkinek mindenkirol mindent tudnia... hiszen olyan sokan, olyan sokfelek vagyunk. Azt hiszem, ez termeszetes.

Szep almokat :angel:
Kép Kép
Avatar
Karubunseru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2003.09.06. 21:22
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Karubunseru »

Bocsánat a kérdést, ehez tök hülye vagyok ^^" Mi az az Animetali meet?
--{-{@ That's my karma.. @}-}--
Saori
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2003.06.19. 16:03
Tartózkodási hely: Szombathely
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Saori »

Karubunseru írta:Bocsánat a kérdést, ehez tök hülye vagyok ^^" Mi az az Animetali meet?
Ha jól tudom, akkor Pesten minden szombaton a Westend tetején van animéseknek találkozó.. vagy valami ilyesmi..
ne harapjátok le a fejem, ha nem jót mondtam.. ::reliev::
"Mosolyogj, s az egész világ hülyének fog nézni" (Anonym)
Avatar
Case
Profi
Profi
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.06. 14:11
Tartózkodási hely: bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Case »

Saori írta:
Karubunseru írta:Bocsánat a kérdést, ehez tök hülye vagyok ^^" Mi az az Animetali meet?
Ha jól tudom, akkor Pesten minden szombaton a Westend tetején van animéseknek találkozó.. vagy valami ilyesmi..
ne harapjátok le a fejem, ha nem jót mondtam.. ::reliev::
az az... sok-sok éves hagyományra visszatekintö talalkozo animéseknek (meg jpop/jrock fanoknak.. xD) amely minden szombaton van es sok korabbi helyszin utan mostanság eppen a Westend tetökertjében van helyileg.
Semmi szervezett dolgott nem kell elképzelni.. egyszerüen csak egy halom ember ücsörög (vagy éppen szaladgál) és cseverészik.
::jsmile::
Saori
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2003.06.19. 16:03
Tartózkodási hely: Szombathely
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Saori »

Case írta:
Saori írta:
Karubunseru írta:Bocsánat a kérdést, ehez tök hülye vagyok ^^" Mi az az Animetali meet?
Ha jól tudom, akkor Pesten minden szombaton a Westend tetején van animéseknek találkozó.. vagy valami ilyesmi..
ne harapjátok le a fejem, ha nem jót mondtam.. ::reliev::
az az... sok-sok éves hagyományra visszatekintö talalkozo animéseknek (meg jpop/jrock fanoknak.. xD) amely minden szombaton van es sok korabbi helyszin utan mostanság eppen a Westend tetökertjében van helyileg.
Semmi szervezett dolgott nem kell elképzelni.. egyszerüen csak egy halom ember ücsörög (vagy éppen szaladgál) és cseverészik.
::jsmile::
azért jó nektek..itt szhelyen semmi sincs...volt pár eleve halálra ítélt ötlet ..hogy legyen meet..de hát semmi sem lett belőle..az utólsó az vagy másfél éve volt.. ::jtears::
"Mosolyogj, s az egész világ hülyének fog nézni" (Anonym)
Avatar
Karubunseru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2003.09.06. 21:22
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Karubunseru »

Case írta:
Saori írta:
Karubunseru írta:Bocsánat a kérdést, ehez tök hülye vagyok ^^" Mi az az Animetali meet?
Ha jól tudom, akkor Pesten minden szombaton a Westend tetején van animéseknek találkozó.. vagy valami ilyesmi..
ne harapjátok le a fejem, ha nem jót mondtam.. ::reliev::
az az... sok-sok éves hagyományra visszatekintö talalkozo animéseknek (meg jpop/jrock fanoknak.. xD) amely minden szombaton van es sok korabbi helyszin utan mostanság eppen a Westend tetökertjében van helyileg.
Semmi szervezett dolgott nem kell elképzelni.. egyszerüen csak egy halom ember ücsörög (vagy éppen szaladgál) és cseverészik.
::jsmile::
De jó ^o^ én is akarok ilyen dolgon részvenni! ^_^ tök jó lenne *miau*
--{-{@ That's my karma.. @}-}--
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Hmm sziasztok...Nekem lenne pár kérdésem,a hozzászólásokkal kapcsolatban..
Az első az az lenne,hogy beszélgettek itt öregekről meg fiatalabbakról..ez milyen korcsoprtot takar? Már csak mert ezt nem tudom és bár nem fontos de azért érdekelne :lol:
A másik az nem annyira kérdés lenne..de szóval igaz,hogy én még sosem voltam ilyen meet-en nem ismerem a szokásaitokat ezzel kapcsolatban, meg semmit de szerintem nagyon felfújtátok ezt a dolgot, szóval Nekem kezd úgy tűnni, hogy egyre inkább hergelitek magatokat erre a rendreutasításra ami valóban szükséges csak nem hsizem, hogy itt kellene tudatosítani..szerintem ennek inkább a helyszínen kellene megtörténnnie..
Félreértések elkerülése végett ez szimpla magánvélemény, és valóban nincsen közöm hozzá tekintve még nem voltam meet-en.
Kép
Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

Ynah írta:Hmm sziasztok...Nekem lenne pár kérdésem,a hozzászólásokkal kapcsolatban..
Az első az az lenne,hogy beszélgettek itt öregekről meg fiatalabbakról..ez milyen korcsoprtot takar? Már csak mert ezt nem tudom és bár nem fontos de azért érdekelne :lol:
Oregek = akik nagyon regen jarnak meetre
Fiatalok = akiket nem ismernek az oregek ^.~
Ha jol emlekszem, meet kb. 5 eve van, vannak akik kezdetektol itt vannak, vannak akik nemreg erkeztek, es persze vannak a ketto kozott is emberek.
Ynah írta: de szerintem nagyon felfújtátok ezt a dolgot, szóval Nekem kezd úgy tűnni, hogy egyre inkább hergelitek magatokat erre a rendreutasításra ami valóban szükséges csak nem hsizem, hogy itt kellene tudatosítani..szerintem ennek inkább a helyszínen kellene megtörténnnie..
Helyszinen is tortenik ha nagy gaz van, viszont azota az ominozus BK-beli kirugas ota ilyen nem tortent (na persze amennyit en ott vagyok...) Annyi az egesz (marmint ami nekem lejott tegnap ejjel) imho hogy paran tulsagosan hyperek / vagy nem ismerik a tarsasagi normakat (jelzem, ahogy lattam ezek szama elenyeszo...), es masoknak ez termeszetes, h b.ca a csoret 'korosztalytol' fuggetlenul... (nekem is). Egyebkent lehet hogy tortent hergeles, latvan nehany korabbi velos hozzaszolast, amik vagy felreerthetoek voltak (bizom benne en naiv :drop: ) vagy egyertelmuek es az rossz.
Kép Kép
Avatar
Karubunseru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2003.09.06. 21:22
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Karubunseru »

És ahhoz, hogy ott részt vegyek vagy mit tudom én kell valami bizonyos nem tudom mi? XD
--{-{@ That's my karma.. @}-}--
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Értem Angelwings...arigato ::jbow::

Hmm..akkor én a 24 évemmel inkább nem megyek... ::uhoh::
Kép
Válasz küldése