Animetali - Meet

Animés találkozók, programok, rendezvények.
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Meroko most aztán megfogtál.. ::box:: ::jcrazy::
Kép
Saori
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2003.06.19. 16:03
Tartózkodási hely: Szombathely
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Saori »

Valószínű 2 hét múlva én is elkeveredek arrafele...aztán majd nézek nagyokat, mert egy fia embert nem ismerek ::jumph::
"Mosolyogj, s az egész világ hülyének fog nézni" (Anonym)
Avatar
Karubunseru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2003.09.06. 21:22
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Karubunseru »

Saori írta:Valószínű 2 hét múlva én is elkeveredek arrafele...aztán majd nézek nagyokat, mert egy fia embert nem ismerek ::jumph::
Miau, adigra biztos odamegyek egyszer vagy kétszer és úgy csinálhatjuk, mint nemsoká Merokóval, hogy megvárlak a bejáratnál, aztán fölmegyünk együtt, bár most még fogalmam sincs, hogysmint van ez az egész :) XD

(Különben elôbb volt a magyar TV1-en egy hosszú m&sor Japánról *,* tööök jó volt!)
--{-{@ That's my karma.. @}-}--
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Re: Jo hir

Hozzászólás Szerző: mufurc »

WoOh írta: Tudsz esetleg olyan alapveto tarsasagi normakrol, amiket en nem tartok be?
Ha te betartod őket, akkor nyilván NEM rólad van szó...
WoOh írta: Megjegyzem a secruitys emberek dolga nem a 14-18 eves gyerekek baszogatasa, hanem az, hogy a westend teruleten levo emberek kulturaltan es foleg jol erezzek magukat, anelkul, hogy a masik embert zavarnak/hatraltatnak. Nos, jelen esetben 20-30 embernek _NEM_ tette lehetove, hogy kellemese erezze magat. A Westent teteje teljesen ures volt es az indok: "Zavarjuk a kozlekedesben az embereket". Amint mondom a teljesen ures teton, ahol a talalkozo vegeig 1 azaz egyetlen ember _SEM_ ment el/keresztul stb.
A securitys emberek dolga az, hogy a Westend tetején RENDET tartsanak. Nem az, hogy 20-30 14-18 éves gyereket pesztráljanak. 20-30 ember igenis tudja zavarni a közlekedést (és tökmindegy, hogy az adott pillanatban van-e ott valaki vagy nincs, bármikor feljöhet mondjuk egy turistacsoport vagy bármi), és a securityseknek sajnos épp elég rossz tapasztalatuk lehet a meet után széthagyott székekkel, otthagyott szeméttel kapcsolatban, ami szintén nem teszi a meetet szimpatikussá a szemükben.

Továbbá ott van az az apró tény, hogy az ott nem a MI helyünk. Az ott elvileg azért van, hogy minden arra járó beülhessen pl. a sátor alá, békésen olvasgasson, egyen, beszélgessen, stb. (Lehet, hogy azért jár arra olyan kevés ember, mert semmi kedvük beülni egy rakat meetes közé...) Semmi jogunk arra, hogy lefoglaljuk az egész helyet mások elől. Azt hiszem inkább örülhetünk, hogy megtűrnek ott minket. és küldenek el.

Beszélni a főnökükkel? "Csináljon valamit az embereivel, nem hagyják, hogy a barátaim kedvükre foglalják a helyet mások elől, szemeteljenek és széthagyják a székeket" ....hát nem tudom. Persze az is lehet, hogy egy adott securitys már csak szemétkedésből is kellemetlenkedik, viszont nem ártana szerintem belegondolni, hogy pontosan MI adhat okot a kellemetlenkedésre, és megszüntetni azt. Lehet, hogy már baromira elege van belőle, hogy összeszedje a szemetet utánunk? Hogy helyrerakja a székeket?

Éppen a tegnapi meeten két lány úgy viszonyult az asztalon heverő szeméthez, hogy "ezzel mit csináljunk?" "Á, hagyjuk itt." A földre levert, ott gurulgató kólásüveg se érdekelte a tőle fél méterre ácsorgó emberkéket. Ilyen hozzáállás mellett mégis mit várunk, hogy szeressenek minket és kedvesek legyenek velünk? A Mekikben/Burgerekben nem csak a személyzet "basztatta" a 14-18 éves gyerekeket, akik békésen rajzolgattak és beszélgettek: mi is épp elégszer kértük őket, hogy rakják helyükre a székeket, egy helyre pakolják a cuccaikat, ne állják el az utat. Eredmény: k*ra semmi eredmény. Aztán mikor elfogyott a személyzet türelme, és kidobtak minket, nem önvizsgálat ment, hanem a személyzet szidása.

Úgy gondolom, hogy amíg van alapja a basztatásnak, addig igenis nekünk kell változni. Ha valahol örülhetünk, hogy megtűrnek minket (márpedig a meetet mindenhol csak megtűrik), akkor nem szerencsés a húrt feszíteni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mufurc 2003.09.07. 17:35-kor.
Saori
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2003.06.19. 16:03
Tartózkodási hely: Szombathely
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Saori »

Karubunseru írta:
Saori írta:Valószínű 2 hét múlva én is elkeveredek arrafele...aztán majd nézek nagyokat, mert egy fia embert nem ismerek ::jumph::
Miau, adigra biztos odamegyek egyszer vagy kétszer és úgy csinálhatjuk, mint nemsoká Merokóval, hogy megvárlak a bejáratnál, aztán fölmegyünk együtt, bár most még fogalmam sincs, hogysmint van ez az egész :) XD

(Különben elôbb volt a magyar TV1-en egy hosszú m&sor Japánról *,* tööök jó volt!)
Az jó lenne.. ::jbow::
"Mosolyogj, s az egész világ hülyének fog nézni" (Anonym)
Avatar
Karubunseru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2003.09.06. 21:22
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Karubunseru »

Saori írta:
Karubunseru írta:
Saori írta:Valószínű 2 hét múlva én is elkeveredek arrafele...aztán majd nézek nagyokat, mert egy fia embert nem ismerek ::jumph::
Miau, adigra biztos odamegyek egyszer vagy kétszer és úgy csinálhatjuk, mint nemsoká Merokóval, hogy megvárlak a bejáratnál, aztán fölmegyünk együtt, bár most még fogalmam sincs, hogysmint van ez az egész :) XD

(Különben elôbb volt a magyar TV1-en egy hosszú m&sor Japánról *,* tööök jó volt!)
Az jó lenne.. ::jbow::
^^ majd csak megoldjuk, biztos vagyok benne, hogy mindenkit szívesen látnak ott.. ugye? ::sugoi::
--{-{@ That's my karma.. @}-}--
Saori
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2003.06.19. 16:03
Tartózkodási hely: Szombathely
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Saori »

Remélem... ::reliev::
"Mosolyogj, s az egész világ hülyének fog nézni" (Anonym)
Avatar
Karubunseru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2003.09.06. 21:22
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Karubunseru »

Saori írta:Remélem... ::reliev::
Biiiztos XD én sem merek még annyira odamenni, de nem szedik szét a fejemet meg biztos kedvesek ott! ^_^ Meroko is az ^.^
--{-{@ That's my karma.. @}-}--
Saori
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2003.06.19. 16:03
Tartózkodási hely: Szombathely
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Saori »

Karubunseru írta:
Saori írta:Remélem... ::reliev::
Biiiztos XD én sem merek még annyira odamenni, de nem szedik szét a fejemet meg biztos kedvesek ott! ^_^ Meroko is az ^.^
::hehe::
"Mosolyogj, s az egész világ hülyének fog nézni" (Anonym)
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Ui: a meet egyébként egy jó dolog, jó kikapcsolódás, stb., és tényleg mindenkit bátorítok, hogy jöjjön. DE a nagy dejólérezzükmagunkat alatt és utána is mindenki figyeljen már oda, hogy rendet hagyjon maga után. Akkora nagyon nehéz ez?

(Apropó, a tegnapi meeten vkik ott hagytak egy vázlatfüzetet. Egy korábbi meeten egy felsőt. És ki tudja, mi más marad még ott minden meeten... Néhány ember ENNYIRE nem figyel oda.)
StabWest
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2003.08.14. 16:54

Hozzászólás Szerző: StabWest »

Elnézést a közbekotyogásért, de pontosan mikor szokott lenni (szombaton) ez az animetali :?: ?
Saori
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2003.06.19. 16:03
Tartózkodási hely: Szombathely
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Saori »

StabWest írta:Elnézést a közbekotyogásért, de pontosan mikor szokott lenni (szombaton) ez az animetali :?: ?
Tényleg ez jó kérdés..

Mufurc: Majd igyexek "rendes" lenni... ::japsmil::
"Mosolyogj, s az egész világ hülyének fog nézni" (Anonym)
Avatar
Karubunseru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2003.09.06. 21:22
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Karubunseru »

Saori írta:
StabWest írta:Elnézést a közbekotyogásért, de pontosan mikor szokott lenni (szombaton) ez az animetali :?: ?
Tényleg ez jó kérdés..

Mufurc: Majd igyexek "rendes" lenni... ::japsmil::
Èn azt hittem ennek nincs konkrét idôpontja XD

Én is rendes leszeeek (ha szabad egyátalán odamennem ~.~)
--{-{@ That's my karma.. @}-}--
Avatar
Meroko
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2003.02.19. 14:14
Tartózkodási hely: Verona. Azon belül is Tybalt karjaiban^^

Hozzászólás Szerző: Meroko »

StabWest írta:Elnézést a közbekotyogásért, de pontosan mikor szokott lenni (szombaton) ez az animetali :?: ?
Van, aki már 2-kor ott van, de a tömeg az 4 óra felé szokott jönni
Kép
Saori
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2003.06.19. 16:03
Tartózkodási hely: Szombathely
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Saori »

Meroko írta:
StabWest írta:Elnézést a közbekotyogásért, de pontosan mikor szokott lenni (szombaton) ez az animetali :?: ?
Van, aki már 2-kor ott van, de a tömeg az 4 óra felé szokott jönni
Köszi ::hehe::
"Mosolyogj, s az egész világ hülyének fog nézni" (Anonym)
Avatar
Karubunseru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2003.09.06. 21:22
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Karubunseru »

Saori írta:
Meroko írta:
StabWest írta:Elnézést a közbekotyogásért, de pontosan mikor szokott lenni (szombaton) ez az animetali :?: ?
Van, aki már 2-kor ott van, de a tömeg az 4 óra felé szokott jönni
Köszi ::hehe::
Hát, majd meglátjuk, hogy lesz-e több tagotok, vagy sem :/ lehet, hogy anyám nem enged oda T,T"
--{-{@ That's my karma.. @}-}--
StabWest
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2003.08.14. 16:54

Hozzászólás Szerző: StabWest »

Meroko írta:
StabWest írta:Elnézést a közbekotyogásért, de pontosan mikor szokott lenni (szombaton) ez az animetali :?: ?
Van, aki már 2-kor ott van, de a tömeg az 4 óra felé szokott jönni
Köszi!!!
Avatar
Kyo-Sama
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2003.09.03. 12:56
Tartózkodási hely: EDO

Re: Jo hir

Hozzászólás Szerző: Kyo-Sama »

mufurc írta: Megjegyzem a secruitys emberek dolga nem a 14-18 eves gyerekek baszogatasa....

A securitys emberek dolga az, hogy a Westend tetején RENDET tartsanak. Nem az, hogy 20-30 14-18 éves gyereket pesztráljanak. 20-30 ....

Továbbá ott van az az apró tény....

Beszélni a főnökükkel? "Csináljon valamit az embereivel, nem hagyják, hogy a barátaim kedvükre foglalják a helyet mások elől, szemeteljenek és széthagyják a székeket" ....


Éppen a tegnapi meeten két lány úgy viszonyult az asztalon heverő szeméthez, hogy "ezzel mit csináljunk?" "Á, hagyjuk itt." ...

Úgy gondolom, hogy amíg van alapja a basztatásnak, addig igenis nekünk kell változni. Ha valahol örülhetünk, hogy megtűrnek minket (márpedig a meetet mindenhol csak megtűrik), akkor nem szerencsés a húrt feszíteni.
Ilyennel en meg nem talalkoztam. Akkor egy kolcsonos kompromisszumot kell kotni. Nekunk is megtanulni viselkedni ( aki meg nem tud ) illetve a securityseknek pedig egy kicsit ossze kene szedniuk magukat a kommunikacio teren. Az elso lepest azoknak kene tenni, akikrol az elobb irtal... habar ez egy altalanos "magyar" hozzaallas....marmint a "hagyjuk itt" stb...

Respect.
Sad but true...
Avatar
Stoker
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2003.07.17. 22:13
Tartózkodási hely: dolog
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Stoker »

Egyébként én is bátorítok mindenkit, hogy jöjjön el.. én is most voltam először, de nagyon teccett.. :D
Amúgy meg én megpróbáltam viselkedni és a székem is visszapakoltam, de az a kólásüveg dolog tényleg kicsit zavaró volt...
Saori
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2003.06.19. 16:03
Tartózkodási hely: Szombathely
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Saori »

Általában "jókislány" vagyok, úgyhogy majd viselkedek...csak már nagyon kíváncsi vagyok egy normális meetre, mert ami itt volt....az minden csak nem normális..
"Mosolyogj, s az egész világ hülyének fog nézni" (Anonym)
Avatar
Karubunseru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2003.09.06. 21:22
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Karubunseru »

Stoker írta:Egyébként én is bátorítok mindenkit, hogy jöjjön el.. én is most voltam először, de nagyon teccett.. :D
Amúgy meg én megpróbáltam viselkedni és a székem is visszapakoltam, de az a kólásüveg dolog tényleg kicsit zavaró volt...
Hehe, esetleg valamikor én is elmegyek oda, lehet, hogy jövô héten, lehet, hogy egy hónap múlva, lehet, hogy egyátalán sem, de ez nem tôlem függ.. ~.~
--{-{@ That's my karma.. @}-}--
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Gyerekek, egy nap alatt ennyi hozzászólást gyártani! El se lehet olvasni ^.^

Karu: én is járok meetre, úgyhogy megyek én is eléd a bejárathoz^^

Stoker: örülök, hogy tetszett a meet, ugye jössz máskor is (*Sora-chan fenyegetően néz Stokerre*)? ^.^
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Stoker
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2003.07.17. 22:13
Tartózkodási hely: dolog
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Stoker »

Sora írta:Stoker: örülök, hogy tetszett a meet, ugye jössz máskor is (*Sora-chan fenyegetően néz Stokerre*)? ^.^
Hai.. hai.. amikor csak tudok majd elmegyek.. jövő hét még nem biztos, utána meg biztos nem :D későbbre meg nem tervezek.. ^^"
Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

Maa~
Mindenki jojjon meetre, erezzek jol magukat, szerezzenek soksok baratot, es dobjak a kukaba a szemetet, meg tegyek vissza a szeket maguk utan, hogy ne a secusoknak/tobbieknek kelljen. Egyebkent lassankent idoszeru lenne megbeszelni, hogy merrefele lesz a meet ha lognak ha a hoemberek kizavarnak minket a tetorol? :xmas:
Gyorsetterem megint, vagy valami mas?
Saori írta:Általában "jókislány" vagyok, úgyhogy majd viselkedek...
Azert nem kell nagyon verkomolyan venni a szigort. Csak legyunk rendesek, es ne bantsuk a tobbi kikapcsolodot. :angel:
Kép Kép
Avatar
Case
Profi
Profi
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.06. 14:11
Tartózkodási hely: bp
Kapcsolat:

Re: Jo hir

Hozzászólás Szerző: Case »

mufurc írta:A securitys emberek dolga az, hogy a Westend tetején RENDET tartsanak. Nem az, hogy 20-30 14-18 éves gyereket pesztráljanak. 20-30 ember igenis tudja zavarni a közlekedést (és tökmindegy, hogy az adott pillanatban van-e ott valaki vagy nincs, bármikor feljöhet mondjuk egy turistacsoport vagy bármi), és a securityseknek sajnos épp elég rossz tapasztalatuk lehet a meet után széthagyott székekkel, otthagyott szeméttel kapcsolatban, ami szintén nem teszi a meetet szimpatikussá a szemükben.

Továbbá ott van az az apró tény, hogy az ott nem a MI helyünk. Az ott elvileg azért van, hogy minden arra járó beülhessen pl. a sátor alá, békésen olvasgasson, egyen, beszélgessen, stb. (Lehet, hogy azért jár arra olyan kevés ember, mert semmi kedvük beülni egy rakat meetes közé...) Semmi jogunk arra, hogy lefoglaljuk az egész helyet mások elől. Azt hiszem inkább örülhetünk, hogy megtűrnek ott minket. és küldenek el.

Beszélni a főnökükkel? "Csináljon valamit az embereivel, nem hagyják, hogy a barátaim kedvükre foglalják a helyet mások elől, szemeteljenek és széthagyják a székeket" ....hát nem tudom. Persze az is lehet, hogy egy adott securitys már csak szemétkedésből is kellemetlenkedik, viszont nem ártana szerintem belegondolni, hogy pontosan MI adhat okot a kellemetlenkedésre, és megszüntetni azt. Lehet, hogy már baromira elege van belőle, hogy összeszedje a szemetet utánunk? Hogy helyrerakja a székeket?

Éppen a tegnapi meeten két lány úgy viszonyult az asztalon heverő szeméthez, hogy "ezzel mit csináljunk?" "Á, hagyjuk itt." A földre levert, ott gurulgató kólásüveg se érdekelte a tőle fél méterre ácsorgó emberkéket. Ilyen hozzáállás mellett mégis mit várunk, hogy szeressenek minket és kedvesek legyenek velünk? A Mekikben/Burgerekben nem csak a személyzet "basztatta" a 14-18 éves gyerekeket, akik békésen rajzolgattak és beszélgettek: mi is épp elégszer kértük őket, hogy rakják helyükre a székeket, egy helyre pakolják a cuccaikat, ne állják el az utat. Eredmény: k*ra semmi eredmény. Aztán mikor elfogyott a személyzet türelme, és kidobtak minket, nem önvizsgálat ment, hanem a személyzet szidása.

Úgy gondolom, hogy amíg van alapja a basztatásnak, addig igenis nekünk kell változni. Ha valahol örülhetünk, hogy megtűrnek minket (márpedig a meetet mindenhol csak megtűrik), akkor nem szerencsés a húrt feszíteni.
*spank-spanks mufurc* nyahh, ezt gyerekek is olvassák, tessék vigyázni a nyelvezetre~ :P
Válasz küldése