Animetali - Meet

Animés találkozók, programok, rendezvények.
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Nahát! Csúnya-csúnya moderátor offol! mégis milyen dolog ez kérem? :P :P
Jah, hogy én azért ne legyek off: Most nem megyek meetre - már ha ez bárkit is érdekel...bár sztem teljesen felesleges leírni, mert, ha mindenki ideírná mikor jön, és mikor nem, sikeresebb lenne ez a topic, mint a "Milyen zenét hallgatsz éppen?" nevezetű...^^''''
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Nos... hétvégén én se tudok meet-re menni. Balatonra kell mennem. Vasárnap ebédre már otthon vagyok, mintha ez bárkit is érdekelne :^_^:
Kép
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

Hát apám ismét bekavart, jövő hétvégén meg értekezlet miatt nem lesz itthon...lehet már sose jutok el meetre v. mifene? :shock: Na mindegy, igyekezni fogok, márha hiányzom bárkinek is...
"...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei..."
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Én viszont végre megyek ^_^' Már kemény másfél hónapja legalább nem voltam, szóval most eljutok oda is (remélem)... 8)
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

MaKo írta:Én viszont végre megyek ^_^' Már kemény másfél hónapja legalább nem voltam, szóval most eljutok oda is (remélem)... 8)
Én egy hónapja nem voltam, és szerintem ez most se lesz máskép. Nincs kedvem a BK-be menni, márha még ott vagyunk. Majd meglátjuk. :/
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Ne má Tenshi, tessék jönni... :? rég láttalak, meg amúgy is... szóval gyereee... :cry: Egyébként attól függ, hogy ha jó idő van akkor Westend, ha rossz akkor BK? Én is utálom amúgy a BK-t már de ha hideg van, utálok fázni... :cry:
Avatar
IchiGo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2003.08.15. 12:32
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest ^^
Kapcsolat:

MEET

Hozzászólás Szerző: IchiGo »

Én imádok meetre járni!!! Szerintem is elég izééé a BK. Azok a biztonsági őrők... De hát ez van... :wink: A Westend se sokkal jobb... :?
Mindig van két lehetőség. Vagy nincs.
Avatar
ZDK
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2004.01.25. 20:34
Tartózkodási hely: Miskolc

Hozzászólás Szerző: ZDK »

StabWest írta:A Margitsziget nem is olyan rossz ötlet... A környezet is sokkal kellemesebb, mint a Westend tetején (bár még nem voltam ott, csak elképzeltem).
Már volt az egyik nyáron margitszigeti aftermeeting! Szerintem jó hely!
ZDK
Avatar
ZDK
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2004.01.25. 20:34
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: MEET

Hozzászólás Szerző: ZDK »

IchiGo írta:Én imádok meetre járni!!! Szerintem is elég izééé a BK. Azok a biztonsági őrők... De hát ez van... :wink:
Miért, volt mostanában valami botrány vagy ilyesmi?
Elég tájékozatlan vagyok ilyen téren. Pénzhiány miatt nem tudok eljutni pesti meetingre, pedig azért kéthavonta egyszer jó lenne :)
IchiGo írta:A Westend se sokkal jobb... :?
Tavaly nyáron tök jó napellenző-rendszer volt és sok asztal meg szék a tetőteraszon a játszótér mellett. Ja, és a biztonsági őrök sem szóltak egy szót sem, csak járkáltak körbe-körbe. Azóta rosszabb lett a helyzet?

Amúgy a szinvaparki biztonságiak is elég bunkók tudnak lenni, mindenkit drogosnak néznek... és az ifjabb emberekkel úgy bánnak, mint a kutyával.
ZDK
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

ZDK: igen, volt egy eset, kb egy hónapja, hogy a társaságot "kitessékelték", mert valami okos gyerekek elkezdtek sörözni a BK-ban. Bár én nem láttam a dolgot, éppen akkor érkeztem, csak láttam, hogy tódul kifelé az ajtón a meet-tömeg...

A Msziget mondjuk ebből a szempontból jobb, hogy ott gyakorlatilag senki nem szól bele, mit csinálsz.

A biztonságiak meg átlagban tényleg elég taplók (In-Kal suxx... ), de már ezerszer mondtuk is, írtuk is, hogy esetleg nem kéne ordenáré viselkedéssel magunkra irányítani az ellenszenvet.
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Őrnagy írta:A biztonságiak meg átlagban tényleg elég taplók
Csak vigyázz Őrnagy, nehogy olvassák :)

Valaki (ált Socchan ^^''') elkezd a BKban netezni=fórumozni, elsétál mögötte egy biztonsági és meglátja, hogy mit gondolsz róluk, hát nem lenne szörnyű? :D
Kép
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Én például biztonsági őrként dolgozom egy plázában és szerintem nem is vagyunk mind taplók... csak egy páran... mi csak a futkározó, örjöngő drogos fiatalokat szoktuk kitessékelni...
Egyébként ez csak hülyeség, nehogy valaki elhiggye, hogy biztonsági őr vagyok.
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Őrnagy írta:ZDK: igen, volt egy eset, kb egy hónapja, hogy a társaságot "kitessékelték", mert valami okos gyerekek elkezdtek sörözni a BK-ban.
Ez most komoly? XI Istenem, az ilyenektől teljesen kiborulok... már egy évvel ezelőtt is volt vki okos, aki ugyanezt mívelte a Deákon a BK-ban... nem tudom mi értelme van annak, hogy vki odamegy, és rohadtul nem zavarja hogy esetleg miatta rúgják ki az egész bagázst... mondjuk sajnos manapság nem újdonság hogy nagyon nem azért jönnek oda az emberek, hogy a barátaikkal legyenek+animéről miegymásról csevegjenek és cserélgessenek... :cry: és ez sztem eléggé kétségbeejtő...
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Őrnagy írta: Már ezerszer mondtuk is, írtuk is, hogy esetleg nem kéne ordenáré viselkedéssel magunkra irányítani az ellenszenvet.
Értsük úgy, hogy illetlenség Burgerben sörözni ls YuGiOh kártyázni.. :|
Kép
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Pata írta:Értsük úgy, hogy illetlenség Burgerben sörözni ls YuGiOh kártyázni.. :|
A BK szabályzatában ez van, ezért ne nekem tegyél szemrehányást. Akinek van egy kis esze, az ki tudja játszani ezeket (áttölti valami másba a sört, vagy elteszi az üveget, hogy ne legyen feltűnő, stb.), hiszen én is vittem pálnikát oda ismerősöknek kóstolóba, nem is egyszer, és nem lett belőle semmi gáz.

A gond a hozzáállással van. Ha "idenézzetek, én nagyon faxa gyerek vagyok, mer' a BK-ban iszom a sört" módra a pofájába dörgölöd az embereknek, és még hangosan nyerítesz is mellé, nyilván nem fog nekik tetszeni.

Mellesleg én nem ismerem az illetőket, szóval nagyon nem akarok itt prédikálni, de mindennek megvan a maga helye, ideje, és kultúrált formája.

Na jó, részemről ennyi elég volt ehhez a témához.
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Őrnagy írta: hiszen én is vittem pálnikát oda ismerősöknek kóstolóba, nem is egyszer, és nem lett belőle semmi gáz.
És milyen finom volt! ^_^
Amúgy akkor Sakura barátném megszólalt, hogy "ti normálisak vagytok?". Na erre csak annyit kommentálnék, hogy az ő egyik barátja sörözgetett tavaly a Deákon (ami a Váci utca ^^") és a West End-en (ahol ezért szóltak is, mert üresen otthagyták az asztal, én dobtam ki mikor ránkszóltak...) és az érdekes nem zavarta. ^^" lehet, hogy tetszett neki a srác... ^^""" najó, imádom Sakurat!!!
Egyébként mikor volt ez az incidens? Azóta hol van a meet? Vagy vissza mentünk BK-ba? Jelezze itt valaki, hogy most szombaton hol leszünk, ha lesz valami konkrét.
Kép
Avatar
Stoker
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2003.07.17. 22:13
Tartózkodási hely: dolog
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Stoker »

Sister Tenshi írta:..hogy az ő egyik barátja sörözgetett tavaly a Deákon (ami a Váci utca ^^")..
Hátöööö.. én arrafele járok suliba (konkrétan a deákra) és azért az nem a váci utca.. és ott azért ilyen sűrűn fordul elő, hogy valaki sörözik.. hidd el nekem ;)
okok.. a Westend az már más téma...
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

MaKo írta:mondjuk sajnos manapság nem újdonság hogy nagyon nem azért jönnek oda az emberek, hogy a barátaikkal legyenek+animéről miegymásról csevegjenek és cserélgessenek...
Akkor miért? ::jhuh::
Én ezt nem tudom felfogni ::hoo::
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Stoker írta:és ott azért ilyen sűrűn fordul elő, hogy valaki sörözik.. hidd el nekem ;)
Az lehet, csak
1. Ha jól emlékszem, BK-ban is van sör.
2. Mondjuk, amikor nagy társaság van, akkor álltalában keresik az okot, amiért végre kirúghatják őket, és ez kapóra jön (főleg, ha még mellette beszólogatnak az embereknek. :/) ja, és egy-két emberke miatt drgogosnak vagy alkoholos tiniknek néznek minket (mivel gondolom nem tudják, miért vagyunk ott és mi az az anime vagy stb.)
Kép
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Nah, azért nem kell ezt már megint olyan komolyan venni. Ha tudtunk volna "normálisan" viselkedni, nem valószínű pl, hogy ebből komoly botrány lett volna. De tény, hogy egy ideje piszkáljuk a BKsok csőrét, és ez nem csak az ő szőrszálhasogató modorukon múlik. Néha én is kicsit tahónak érzem magam, ha rászólók valakire, hogy legyen szíves, és üvöltözzön/verekedjen kicsit halkabban, aztán rá 5 percre mondjuk hangosan felnevetek valamin, úgy, hogy mindenki engem bámul. ^^' Szóval ne azon legyünk kiakadva, hogy ki-mit-mikor-hogyan csinált, inkább magunkra kéne figyelni...(tudom, osztom itt ki a népet, aztán ugyanazt csinálom én is, de akkor is le akartam írni -> pl Tenshi által említett Saku-s ügy...)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sora 2004.06.09. 20:11-kor.
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Sora írta:Szóval ne azon legyünk kiakadva, hogy ki-mit-mikor-hogyan csinált, inkább magunkra kéne figyelni...(tudom, osztom itt ki a népet, aztán ugyanazt csinálom én is, de akkor is le akartam írni -> pl Tenshi által említett Saku-s ügy...)
Tegyük hozzá, Saku-t még nem láttam inni, csak az egyik esetben nem zavarta, a másikon meg ki akadt. ^^" Dehát ez tudom miért volt, csak példának hoztam fel. meg különbenis hiányzik már nagyon Sakura T.T
Mondjuk, sokszor volt olyan, hogy az szólt be, aki utána úgy röhögött fel, hogy mindenki szívrohamot kapott (és nem Sora volt az, én az ő esetében ilyenre most így hirtelen nem is emlékszem ^^"). Meg egyik Karácsonyi meet-en (nem a mostanin) szóltam egy társaságnak, hogy legyenek csendesebbek, mert a biztonsági őr asszem már egy pár emberkével beszélgetett is, meg utána jól le is cseszte a társaságot (ezúttal jogosan), és mikor szóltam nekik, hogy légyszi, halkabban, mert ez már engem is zavar, erre meg jó hangosan kiakadva az arcomba üvöltött a csaj, hogy ne izéljek már, meg jól vanna fogjam már be. O.o Akkor komolyan majdnem belé rúgtam. ^^" Mindegy, szóval elég érdekes helyzetek vannak, viszont egyetértek, magunkra is kell figyelni, csak én nem szeretném, ha vki(k) miatt kirúgnának minket, pláne, mert nem szeretném, hogy utána fújjanak az illetőre (ilyet mondjuk még nem láttam), vagy hasonlók. Meg, ha nagy már a hang, az már engem is zavar.
Kép
Avatar
Feldin
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2004.06.07. 13:17

Hozzászólás Szerző: Feldin »

Sister Tenshi írta:
Meg egyik Karácsonyi meet-en (nem a mostanin) szóltam egy társaságnak, hogy legyenek csendesebbek, mert a biztonsági őr asszem már egy pár emberkével beszélgetett is, meg utána jól le is cseszte a társaságot (ezúttal jogosan), és mikor szóltam nekik, hogy légyszi, halkabban, mert ez már engem is zavar, erre meg jó hangosan kiakadva az arcomba üvöltött a csaj, hogy ne izéljek már, meg jól vanna fogjam már be. O.o Akkor komolyan majdnem belé rúgtam. ^^" Mindegy, szóval elég érdekes helyzetek vannak, viszont egyetértek, magunkra is kell figyelni, csak én nem szeretném, ha vki(k) miatt kirúgnának minket, pláne, mert nem szeretném, hogy utána fújjanak az illetőre (ilyet mondjuk még nem láttam), vagy hasonlók. Meg, ha nagy már a hang, az már engem is zavar.
Az ilyet fel se vedd...
Szomorú...
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Sora írta:Nah, azért nem kell ezt már megint olyan komolyan venni. Ha tudtunk volna "normálisan" viselkedni, nem valószínű pl, hogy ebből komoly botrány lett volna.
Ehhem, most nem akarok kötözködni, de ebből komolyabb botrány lett Sora-chan ^^" Legalábbis számomra az, hogy kihívták majdnem a rendőrséget, és kérték a meetesek (Macskáék) a panaszkönyvet, az szerintem elég nagy botrány... (amúgy ez a Vörösmarty téri BK-ban volt, a söriszogatós barátainkat is itt láttam én utoljára, jó igaz, manapság elég ritkán tudok beesni meetingre ^^") Végülis csak szimplán kivonultunk onnan ha jól emléxem, de azért az se volt igazán kultúrált ahogy a drága biztonsági őr elküldött minket... Hogy a Blahás emlékeimről ne is beszéljek, eszméletlen borzalmas volt X_x" -sóhaj, visszaemlegeti a szép Deák Wendy's-es fantasztikus meetes emlékeket-
Avatar
Feldin
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2004.06.07. 13:17

Hozzászólás Szerző: Feldin »

MaKo írta:
Sora írta:Nah, azért nem kell ezt már megint olyan komolyan venni. Ha tudtunk volna "normálisan" viselkedni, nem valószínű pl, hogy ebből komoly botrány lett volna.
Ehhem, most nem akarok kötözködni, de ebből komolyabb botrány lett Sora-chan ^^" Legalábbis számomra az, hogy kihívták majdnem a rendőrséget, és kérték a meetesek (Macskáék) a panaszkönyvet, az szerintem elég nagy botrány... (amúgy ez a Vörösmarty téri BK-ban volt, a söriszogatós barátainkat is itt láttam én utoljára, jó igaz, manapság elég ritkán tudok beesni meetingre ^^") Végülis csak szimplán kivonultunk onnan ha jól emléxem, de azért az se volt igazán kultúrált ahogy a drága biztonsági őr elküldött minket... Hogy a Blahás emlékeimről ne is beszéljek, eszméletlen borzalmas volt X_x" -sóhaj, visszaemlegeti a szép Deák Wendy's-es fantasztikus meetes emlékeket-
Sajna most már az Oktogonos meeten is láttam sörösüveges emberkét/kéket...
Nem igaz hogy nem lehet megérteni...
Avatar
k3y
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2004.02.02. 22:38
Tartózkodási hely: Sárga busszal kurva messze és onnan már csak kicsit kell gyalogolni...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: k3y »

MaKo írta: Ehhem, most nem akarok kötözködni, de ebből komolyabb botrány lett Sora-chan ^^" Legalábbis számomra az, hogy kihívták majdnem a rendőrséget, és kérték a meetesek (Macskáék) a panaszkönyvet, az
[...]
kicsit konrétabban: CNeko kérte a panaszkönyvet, nem adták ezért kihívta a rendőrséget, akik meg is jelentek kb. 10 perc múlva (robogóval) és ekkor CNeko beírhatott a panaszkönyvbe, viszont őt személyesen is kitiltották a Vörösmarty téri BKból.
FYI a panaszkönyvet oda kell adni, ha valaki kéri. Nincs kifogás, meg időhúzás.
Válasz küldése