Animetali - Meet

Animés találkozók, programok, rendezvények.
Avatar
SZEL
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2004.08.12. 20:57
Tartózkodási hely: Mikor hol

Hozzászólás Szerző: SZEL »

Olyan sz×r érzés, hogy nem tudok elmenni ezekre a bulikra, mert minden hétvégén megyünk vidékre. A szünetben, viszont nem fogunk menni és lehet, hogy el tudok majd menni. Már hal lessz a szünetben tartva meet.
Az ember felelős, a saját élete és jövője alakításáért.
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

Amíg vannak emberek, akik szombatonként adott helyen gyűlnek, s összeköti őket az animációk iránt érzett vonzódásuk, lesz meet. :)
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Zelmor írta:Amíg vannak emberek, akik szombatonként adott helyen gyűlnek, s összeköti őket az animációk iránt érzett vonzódásuk, lesz meet. :)
...ja, és ha jó kedvem lesz, megint elcipelem a mű-mini karácsonyfámat, teliaggatva SM-es kulcstartókkal =DD Mint két éve a karácsonyi meetre XDD
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Jaj de megnéztem volna... MaKo, mint apró karácsomnyfát cipel... ^_^ asszem hozta a hangulatot, nem?
Avatar
Karin-chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2004.12.05. 13:21
Tartózkodási hely: Egy mangában : ) (legalábbis jó lenne!)

Hozzászólás Szerző: Karin-chan »

Lehet, hogy hülyén hangzik, de annyira jó olvasni amiket írtok (mármint, hogy a sok animés mennyire összetart, meg ilyesmiket :D )!!!
Már alig várom, hogy találkozzam veltek (ha sikerül elmennem!!)!!! :D
"Amíg tudod, hogy nem tettél semmi rosszat, ne foglalkozz vele mit mondanak mások" : )
/Monomari Junta/
Avatar
Ayumi-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2004.08.04. 18:02
Nem:
Tartózkodási hely: Key szemében tükröződöm

Hozzászólás Szerző: Ayumi-chan »

MaKo írta:...ja, és ha jó kedvem lesz, megint elcipelem a mű-mini karácsonyfámat, teliaggatva SM-es kulcstartókkal =DD Mint két éve a karácsonyi meetre XDD
MaKo-chaaaan hozdd el!! :D
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Ayumi-chan írta:
MaKo-chaaaan hozdd el!! :D
Hangsúlyozom, HA jó lesz a kedvem :cool:
Majd meglátjuk, tartsunk-e gyereknapot ^_^ Már ha addig nem rúgnak ki minket ^^"
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Ize. Aranyos lenne a fa, de.

NEM kene. Komolyan. Eppen eleg, hogy az a biztonsagi or most mar folyton cseszeget minket (igen, taplo modon, de megjegyzem idonkent igenis jogosan - ez nem klubhelyseg, es nem melegedohely, ha mar ott kartyazgatnak meg jatszanak meg hangoskodnak emberek, akkor nem artana legalabb sokat fogyasztani is), nem kene tovabb idegesiteni.

Es mielott barki tokosgyerek meg nagy lazado felszolal, hogy "hadd cseszegessen, majd mi jol visszaszolunk neki!" meg "majd mi jol megmutatjuk neki!", mindenki emlekezzen arra, hogy a mindenfele gyorsettermekben mi megturtek vagyunk, es tulajdonkeppen akkor teszik ki a szurunket, amikor akarjak. Majd ha sajat helyunk lesz, ott azt csinalunk amit akarunk, meg azt viszunk be, amit akarunk, de amig ilyen bizonytalan a helyzetunk, nem kellene fesziteni a hurt. Akinek ez nem tetszik, ajanljon fel egy sajat helyet a meetnek.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

mufurc írta:Ize. Aranyos lenne a fa, de.
...ne aggódj, nem gondoltam komolyan ^^ Egyébként is, azért is írtam hogy HA lenne rá kedvem, mert két évvel ezelőtt még nagyon másmilyen volt a meet felvágotta, és a mostani kedvéért nem hiszem hogy elhoznám ^^ Másodsorban meg a helyzet is veszélyesebb, ahogy fenn írtad.
Avatar
Dru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2004.02.08. 15:39
Tartózkodási hely: Sanctuary
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dru »

Mi lenne, ha megszállnánk a Sirius teaházat? Egy meetnyi embert simán elbír, kellően infantilis és alkalmazkodókész. Ha eleget fogyasztunk, még a karácsonyfába is belemennek. Mellesleg ezerszer hangulatosabb, mint egy Burger King...
Az Inamorati egy nagyon sötét történet...
szinte mindig éjszaka van.
-----------------------------
inamorati.freeblog.hu
drudeimos.deviantart.com
freethelight.freeblog.hu
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Jó ötlet sztem... én benéztem oda múltkor és azt kellett tapasztalnom, h nagyon jó kis hely... ^^ kérdés, h befér-e oda annyi ember... ^^°
Avatar
Karin-chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2004.12.05. 13:21
Tartózkodási hely: Egy mangában : ) (legalábbis jó lenne!)

Hozzászólás Szerző: Karin-chan »

Sziasztok!!
Jár valaki esetleg Vácról meetre??? :weh:
"Amíg tudod, hogy nem tettél semmi rosszat, ne foglalkozz vele mit mondanak mások" : )
/Monomari Junta/
Avatar
Yaten
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2003.11.18. 18:03
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yaten »

A karácsonyi meet tényleg dec. 18?
"A világ sorsa ahogy az életed látod, és az, amit igazságnak hívnak" /Adam Kadamon - Angel Sanctuary/
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Csak egy apro megjegyzes.... a "karacsonyi meet" is csak egy meet lesz, es mi szeretnenk dec. 18. utan is a Burgerben meetezni. Ergo ha kerhetnem, az egesz meet erdekeben senki ne hozzon semmi karacsonyfat, jelmezt, diszeket, tortat, akarmit. Ld. elozo postom arrol, hogy most nem artana inkabb meghuzni magunkat, nem a hurt fesziteni. Aki bulizni akar, bulizzon mashol.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Case
Profi
Profi
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.06. 14:11
Tartózkodási hely: bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Case »

mufurc írta:Kép
*ad mufinak nyugtatót* o_O
Dru írta:Mi lenne, ha megszállnánk a Sirius teaházat? Egy meetnyi embert simán elbír, kellően infantilis és alkalmazkodókész. Ha eleget fogyasztunk, még a karácsonyfába is belemennek. Mellesleg ezerszer hangulatosabb, mint egy Burger King...
a képek alapján sokkal kisebbnek tünik mint ami elég egy meetnek, meg a hely jellegét elnézve nem hiszem, hogy bolgogak lennének, ha egy hadseregnyi hagoskodó ember minden szombaton teljesen elfoglalná az egész helyet... ^^
Kép
Avatar
Dru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2004.02.08. 15:39
Tartózkodási hely: Sanctuary
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dru »

Nézzük csak...van a külső szoba, kb 10 székkel,a belső szobában nincsenek székek, így több ember fér el (kb. 4*7 méter lehet, emlékeim szerint). A belső szobának van 2 "emeleti" része, 2-3 ember mindegyikre kényelmesen felfér. Van egy gyerekjátszó is, ott is elfér legalbb 2 ember, igaz, ez egy kicsit kényelmetlenebb. Van továbbá a szekrény, ahol az emeleti részen 10-12 ember simán elfér, akár fekve is(mi a babával együtt 9en voltunk és még volt mellettünk bőven hely), a lenti 2 szeparált rész pedig szakaszonként 3-4 fő befogadására alkalmas. Eddig még nem voltam ott úgy, hogy a teaház vmelyik részét ne egy 12-20 fős vidám, hangos társaság foglalja el és a tulajok mindíg nagyon készségesek és boldogok voltak. Ez nem egy komoly hely. Vagy szerinted pl. a távoli jövőre tervezett programjaik erre utalnak?
"Távoli jövõ:

-közös teázgatás az
Alfa Centaury csillagrendszerbõl
érkezett idegenekkel.
-antigravitációs teanapok
-akrobatikus kanálhajlítás"
Az Inamorati egy nagyon sötét történet...
szinte mindig éjszaka van.
-----------------------------
inamorati.freeblog.hu
drudeimos.deviantart.com
freethelight.freeblog.hu
Avatar
Karin-chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2004.12.05. 13:21
Tartózkodási hely: Egy mangában : ) (legalábbis jó lenne!)

Hozzászólás Szerző: Karin-chan »

Csak gondoltam megpróbálkozom, egy egyszerű kérdéssel, hátha valaki észrevesz, de senki nem figyel rám :hammer:
Na de mind1, jól el írogatok itt magamban :thumb:
"Amíg tudod, hogy nem tettél semmi rosszat, ne foglalkozz vele mit mondanak mások" : )
/Monomari Junta/
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Karin-chan írta:Csak gondoltam megpróbálkozom, egy egyszerű kérdéssel, hátha valaki észrevesz, de senki nem figyel rám :hammer:
Na de mind1, jól el írogatok itt magamban :thumb:
^^''' Nem tudom hogy van-e meet Vácon, de szerintem nézd meg itt:
http://aoianime.animehq.hu/index.php?ol ... afada6f934

... ugyan nincs feltüntetve Vác, de azért átböngészi nem árt ;)
Avatar
Karin-chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2004.12.05. 13:21
Tartózkodási hely: Egy mangában : ) (legalábbis jó lenne!)

Hozzászólás Szerző: Karin-chan »

Én úgy értettem, hogy jár-e valaki be Pestre Vácról, de már mind1.
Köszi a választ!!! :D :D
"Amíg tudod, hogy nem tettél semmi rosszat, ne foglalkozz vele mit mondanak mások" : )
/Monomari Junta/
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Karin-chan írta:Én úgy értettem, hogy jár-e valaki be Pestre Vácról, de már mind1.
...huh, na ezt az illetékesektől kéne megkérdezned^^; én nem tudom (bár van két váci ismerősöm, ezek közül az egyik animés, csak már nem nagyon jár meetre, de régen járt =/)... kérdezd meg a meet topicban inkább ^_~!
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Karin-chan írta:Én úgy értettem, hogy jár-e valaki be Pestre Vácról
En annak idejen Godrol jartam be. :3
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Karin-chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2004.12.05. 13:21
Tartózkodási hely: Egy mangában : ) (legalábbis jó lenne!)

Hozzászólás Szerző: Karin-chan »

Mako, köszi a segítségate!! ::jeye::
mufurc: az jó, de a válaszodból ítélve már elköltöztél! :(
Fogynak az animések Vác környékéről ::bawl::
"Amíg tudod, hogy nem tettél semmi rosszat, ne foglalkozz vele mit mondanak mások" : )
/Monomari Junta/
Avatar
Karin-chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2004.12.05. 13:21
Tartózkodási hely: Egy mangában : ) (legalábbis jó lenne!)

Hozzászólás Szerző: Karin-chan »

Sziasztok!
A változatosság kedvéért ezen a hétvégén sem tok elmenni a meet-re :( , de azért NAGYON BOLDOG KARÁCSONYI MEET-et kívánok mindenkinek!! :xmas: ::sugoi::
"Amíg tudod, hogy nem tettél semmi rosszat, ne foglalkozz vele mit mondanak mások" : )
/Monomari Junta/
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Jut eszembe, holnap el is mehetnék a meetre, de magamban nem sok kedvem van. A múltkor voltunk, de elég nagy volt a klikkesedés ahogy láttam, és mindenki az ismerőseivel beszélgetett, én meg Makival azon nevettem, hogy lehetünk olyan szerencsétlenek, hogy nem merünk hozzászólni senkihez... XD XD XD Szerencsére a végén kicsit tudtunk beszélgetni Kaen-nel.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Surci írta:A múltkor voltunk, de elég nagy volt a klikkesedés ahogy láttam, és mindenki az ismerőseivel beszélgetett, én meg Makival azon nevettem, hogy lehetünk olyan szerencsétlenek, hogy nem merünk hozzászólni senkihez... XD XD XD Szerencsére a végén kicsit tudtunk beszélgetni Kaen-nel.
Hát... valamikor el kell kezdeni ^^ Senki se esz meg =D Klikkesedés meg van, tagadni se lehet. És ahogy nő a létszám, szerintem ez csak mégjobban így lesz, de ezellen tenni nagyon nem igazán lehet. De azért ismerkedni nem lehetetlen ^^.
Válasz küldése