Animetali - Meet

Animés találkozók, programok, rendezvények.
Avatar
Case
Profi
Profi
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.06. 14:11
Tartózkodási hely: bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Case »

Angelwings írta:Egyebkent lassankent idoszeru lenne megbeszelni, hogy merrefele lesz a meet ha lognak ha a hoemberek kizavarnak minket a tetorol?
Elvileg a Oktogoni BKbol nem lettunk kitiltva, csak egy darab biztonsagit zavartunk valamiert, aki mar ha jol tudom nincs ott, tehat ha minden igaz oda visszamehetunk majd ha kezd hulni az ido.
Avatar
Meglivorn
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2003.07.27. 15:14
Tartózkodási hely: Jurai... (bárcsak. Magyarország)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meglivorn »

Jah, csak megint kezdunk piszokul sokan lenni, és télen mindig gyarapodik a létszám (nyáron a népek inkább nyaralnak és nem meetre mászkálnak ^_^). Lehet hogy tényleg kellene valami stabilabb hely.
Valaki kérdezte is, miért nincs és Mufurc válaszolt, egy dolgot viszont kihagyott:
A meet nem egy adott társaság találkozója, hanem egy teljesen nyílt dolog. Szabadon jöhet bárki és leülhet dumálni ha érdekli a dolog. Így viszont egy művházba, vagy hasonló helyre elég nehéz bejutni. "Nyissátok ki a termet, hogy bejöhessen, aki csak akar"...
De ha valakinek van ötlete, jó lenne ^_^ Követelmény: nyitott, nem zártkörű társaság, jó megközelíthetőség és azért legyen kultúrált (pl. az ember ne rosszulléttel forduljon ki a mosdóból, ha véletlenül dolga akar arrafelé)

Kyo:
Ez az ominózus incidens a rajzolgatókat nyaggató biztonságiakkal mikor volt? Mert én a fennállása óta max. 10 meetet hagytam ki, a westenden meg egyet, és nem emlékszem ilyenre. Igaz, én 5 után érek oda, viszont az egyik utolsó vagyok, aki lelép.

Meetre amúgy olyan 4 után érdemes menni, tapasztalataim szerint 3 előtt semmiképpen (még a meetet se lehet megtalálni, lévén 1-2 elvetemült lézeng a sok mit sem sejtő, átlagember között). A tébolyult őrültek gyülekezete később kezdődik, akkor viszont el sem lehet téveszteni ^________^
Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Re: Jo hir

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

Case írta: *spank-spanks mufurc* nyahh, ezt gyerekek is olvassák, tessék vigyázni a nyelvezetre~ :P
*spank-spanks Case* te beszelsz, es ilyeneket csinalsz a gyerekek elott. ::jhihi::
Kép Kép
Avatar
Kyo-Sama
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2003.09.03. 12:56
Tartózkodási hely: EDO

Hozzászólás Szerző: Kyo-Sama »

Meglivorn írta: Kyo:
Ez az ominózus incidens a rajzolgatókat nyaggató biztonságiakkal mikor volt? Mert én a fennállása óta max. 10 meetet hagytam ki, a westenden meg egyet, és nem emlékszem ilyenre. Igaz, én 5 után érek oda, viszont az egyik utolsó vagyok, aki lelép.
Ez nem egy "hivatalos" anime talalkozo volt. A trefort.net #animestars csatijanak osszejovetele volt kb 20-25 emberrel. Irtozatosan meleg volt, egy ernyo sem volt kinyitva es mindenkeppen a napra akart minket kituszkolni az secus. Holott tenyleg kihalt volt az egesz Westend belseje is es a tetoter is...de o azert odajott mindig, hogy ne alljuk el az utat...pedig csak probaltak az arnyekba huzodni...

Ennyi tortent. Azota azt az embert nem is lattuk. Valoszinu ideiglenesen volt csak ott.
Sad but true...
Avatar
Meroko
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2003.02.19. 14:14
Tartózkodási hely: Verona. Azon belül is Tybalt karjaiban^^

Hozzászólás Szerző: Meroko »

Kyo-Sama írta: Ez nem egy "hivatalos" anime talalkozo volt. A trefort.net #animestars csatijanak osszejovetele volt kb 20-25 emberrel. Irtozatosan meleg volt, egy ernyo sem volt kinyitva es mindenkeppen a napra akart minket kituszkolni az secus. Holott tenyleg kihalt volt az egesz Westend belseje is es a tetoter is...de o azert odajott mindig, hogy ne alljuk el az utat...pedig csak probaltak az arnyekba huzodni...

Ennyi tortent. Azota azt az embert nem is lattuk. Valoszinu ideiglenesen volt csak ott.
Emlékezetes ez az anime tali, ne? ^^
Kép
Avatar
Kyo-Sama
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2003.09.03. 12:56
Tartózkodási hely: EDO

Hozzászólás Szerző: Kyo-Sama »

Meroko írta: Emlékezetes ez az anime tali, nem? ^^
Igen, akkor talalkoztunk eloszor...marmint a haztombon kivul...halvany lila gozom nem volt rola, hogy az alattam 20 meterre lako lanyka Anime manias... most meg mar hozzam jarkalsz filmet nezni! Hat mondhatom szep! Kihasznalod az embert..
Sad but true...
Avatar
Meroko
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2003.02.19. 14:14
Tartózkodási hely: Verona. Azon belül is Tybalt karjaiban^^

Hozzászólás Szerző: Meroko »

Kyo-Sama írta:
Igen, akkor talalkoztunk eloszor...marmint a haztombon kivul...halvany lila gozom nem volt rola, hogy az alattam 20 meterre lako lanyka Anime manias... most meg mar hozzam jarkalsz filmet nezni! Hat mondhatom szep! Kihasznalod az embert..
Na, mi az? Mostmár nem szeretsz? Kép
Csak emlékezz vissza, ki ajánloötta neked a Kenshint, és még sorolhatnám...^^

De ha zavarlak......nem nézek többet nálad animét... Kép
Kép
Avatar
Kyo-Sama
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2003.09.03. 12:56
Tartózkodási hely: EDO

Hozzászólás Szerző: Kyo-Sama »

Meroko írta: Na, mi az? Mostmár nem szeretsz?
Annyira edesek a kepek, amiket benyomsz.

De szeretlek! Es nyugodtan gyere ma is!
Sad but true...
Avatar
Meroko
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2003.02.19. 14:14
Tartózkodási hely: Verona. Azon belül is Tybalt karjaiban^^

Hozzászólás Szerző: Meroko »

Kyo-Sama írta: Annyira edesek a kepek, amiket benyomsz.

De szeretlek! Es nyugodtan gyere ma is!
Arigatou, de jó Kép
Kép
Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

Kicsit csaponganak a kedélyek, nee~?! ::fujisan::
Kép Kép
Avatar
Karubunseru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2003.09.06. 21:22
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Karubunseru »

Sora írta:Gyerekek, egy nap alatt ennyi hozzászólást gyártani! El se lehet olvasni ^.^

Karu: én is járok meetre, úgyhogy megyek én is eléd a bejárathoz^^

Stoker: örülök, hogy tetszett a meet, ugye jössz máskor is (*Sora-chan fenyegetően néz Stokerre*)? ^.^
Kösziiiiiiiiiiiiii ^,^ *átölel* de attól függ, hogy anyukám megengedi-e (ennek eddig 20% az esély x.x)
--{-{@ That's my karma.. @}-}--
Saori
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2003.06.19. 16:03
Tartózkodási hely: Szombathely
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Saori »

Angelwings írta:
Saori írta:Általában "jókislány" vagyok, úgyhogy majd viselkedek...
Azert nem kell nagyon verkomolyan venni a szigort. Csak legyunk rendesek, es ne bantsuk a tobbi kikapcsolodot. :angel:
Nem szokásom ::hehe:: majd mucit otthonhagyom :twisted:
"Mosolyogj, s az egész világ hülyének fog nézni" (Anonym)
Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

Saori írta:Nem szokásom ::hehe:: majd mucit otthonhagyom :twisted:
izé... muci kicsoda? *aggódó tekintet*
Kép Kép
Saori
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2003.06.19. 16:03
Tartózkodási hely: Szombathely
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Saori »

Angelwings írta:
Saori írta:Nem szokásom ::hehe:: majd mucit otthonhagyom :twisted:
izé... muci kicsoda? *aggódó tekintet*
:twisted: Muci a gyilkos ecsetem...különféle gyilkos szerszámokkal felszerelve.... :twisted:
"Mosolyogj, s az egész világ hülyének fog nézni" (Anonym)
Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

Saori írta: :twisted: Muci a gyilkos ecsetem...különféle gyilkos szerszámokkal felszerelve.... :twisted:
Nem... az nem lehet hogy egy.... ecset... gyigyigyilkos szerszámokkal!!!
Kowaii... *elbújik az ágy alá, és remegve sírdogál* ::bawl::
Kép Kép
Saori
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2003.06.19. 16:03
Tartózkodási hely: Szombathely
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Saori »

Angelwings írta:
Saori írta: :twisted: Muci a gyilkos ecsetem...különféle gyilkos szerszámokkal felszerelve.... :twisted:
Nem... az nem lehet hogy egy.... ecset... gyigyigyilkos szerszámokkal!!!
Kowaii... *elbújik az ágy alá, és remegve sírdogál* ::bawl::
De nem bánt senkit..legalábbis amíg én nem akarom...de ígérem majd jól eldugom :vigyor: és csak akkor veszem elő, ha szükséges ... :twisted:
"Mosolyogj, s az egész világ hülyének fog nézni" (Anonym)
Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

Saori írta:De nem bánt senkit..legalábbis amíg én nem akarom...de ígérem majd jól eldugom :vigyor: és csak akkor veszem elő, ha szükséges ... :twisted:
Akkor is creepy... ilyen veszélyes dolgokat tartani magadnál... és meetre vinni. Jogosítványod van rá legalább? :twisted:
Kép Kép
Saori
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2003.06.19. 16:03
Tartózkodási hely: Szombathely
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Saori »

Angelwings írta:
Saori írta:De nem bánt senkit..legalábbis amíg én nem akarom...de ígérem majd jól eldugom :vigyor: és csak akkor veszem elő, ha szükséges ... :twisted:
Akkor is creepy... ilyen veszélyes dolgokat tartani magadnál... és meetre vinni. Jogosítványod van rá legalább? :twisted:
Természetesen^^..de tényleg nem veszélyes..de ha az megnyugtat, akkor a kedvedért itthon hagyom..pár100km távolság már elég sok, ne? Akkor biztos nem bánt! Saori ártatlan angyali arccal néz Angelwingsre ....::tenshii::
"Mosolyogj, s az egész világ hülyének fog nézni" (Anonym)
Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

Saori írta:Természetesen^^..de tényleg nem veszélyes..de ha az megnyugtat, akkor a kedvedért itthon hagyom..pár100km távolság már elég sok, ne? Akkor biztos nem bánt! Saori ártatlan angyali arccal néz Angelwingsre ....::tenshii::
Hooogyisne... hogy szülőhazádban (városodban, bocsi :vigyor: ) nekiálljon vérengzeni, amíg te távol vagy. Otthon ne hagyd, mert ki tudja, mi történik amíg az uralmad fölötte csökken a pár100km miatt ;P
Kép Kép
Saori
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2003.06.19. 16:03
Tartózkodási hely: Szombathely
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Saori »

Angelwings írta:
Saori írta:Természetesen^^..de tényleg nem veszélyes..de ha az megnyugtat, akkor a kedvedért itthon hagyom..pár100km távolság már elég sok, ne? Akkor biztos nem bánt! Saori ártatlan angyali arccal néz Angelwingsre ....::tenshii::
Hooogyisne... hogy szülőhazádban (városodban, bocsi :vigyor: ) nekiálljon vérengzeni, amíg te távol vagy. Otthon ne hagyd, mert ki tudja, mi történik amíg az uralmad fölötte csökken a pár100km miatt ;P
Na jó..de akkor is leszíjazva, elzártan a külvilágtól tartom...főleg a férfiak elől..ugyanis etetni is kell és a kedvenc kajája a....
"Mosolyogj, s az egész világ hülyének fog nézni" (Anonym)
Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

Saori írta:Na jó..de akkor is leszíjazva, elzártan a külvilágtól tartom...főleg a férfiak elől..ugyanis etetni is kell és a kedvenc kajája a....
Akkor talán mégiscsak hagyd otthon... x_x
Kép Kép
Saori
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2003.06.19. 16:03
Tartózkodási hely: Szombathely
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Saori »

Angelwings írta:
Saori írta:Na jó..de akkor is leszíjazva, elzártan a külvilágtól tartom...főleg a férfiak elől..ugyanis etetni is kell és a kedvenc kajája a....
Akkor talán mégiscsak hagyd otthon... x_x
OKÉ :vigyor: én is így gondoltam... ::uhoh::
"Mosolyogj, s az egész világ hülyének fog nézni" (Anonym)
Avatar
Karubunseru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2003.09.06. 21:22
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Karubunseru »

Hú, mennyire meg fogom próbálni meggyôzni anyukámat, hogy engedjen oda ~.~ miau, majd meglátjuk, hátha egy új bolondgyerek ker&l közétek x3
--{-{@ That's my karma.. @}-}--
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

hmm... ::jwar:: mindig azt hiszem valami új hír jön meet-ről.. :cry:
Avatar
Meroko
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2003.02.19. 14:14
Tartózkodási hely: Verona. Azon belül is Tybalt karjaiban^^

Hozzászólás Szerző: Meroko »

Ynah írta:hmm... ::jwar:: mindig azt hiszem valami új hír jön meet-ről.. :cry:
Mire gondolsz?
Kép
Válasz küldése