Animetali - Meet

Animés találkozók, programok, rendezvények.
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

k3y írta:kicsit konrétabban: CNeko kérte a panaszkönyvet, nem adták ezért kihívta a rendőrséget, akik meg is jelentek kb. 10 perc múlva (robogóval) és ekkor CNeko beírhatott a panaszkönyvbe, viszont őt személyesen is kitiltották a Vörösmarty téri BKból.
FYI a panaszkönyvet oda kell adni, ha valaki kéri. Nincs kifogás, meg időhúzás.
Nade megerte a vendegkonyv + 1 ember buszkesege az egesz balhet + hogy onnan ki lettunk rugva? (mer' az tortent, ha nem is egyenesen vagtak az egesz meet szemebe... ott nekunk nem lesz tobb meetunk, az fix)

IMHO semmi gond nem lenne, ha az emberek tobbsege vegre felfogna, hogy mi nem meghivva vagyunk am a BK-kba meg Mekikbe, hanem megturnek minket ott (meg akkor is, ha elozoleg megbeszeltuk a dolgot a menedzserrel), es barmikor kidobhatnak, ha tul zavaroan viselkedunk. Egyik multkori meeten pl. nehany szimpatikus (ironikus ertelemben) ifju ott orditozott a menedzser IRODAJAnak az ajtaja elott. En kertem oket, hogy halkabban, mar csak azert is, mer' ugye iroda, erre Mr. Tokosfiuk beszoltak nekem, es folytattak tovabb. Namost ez ugye biztos baromi jo poen, egeszen addig, amig egyszer csak a BK-s nepnek elege lesz a dologbol. (Persze akkor meg maj' johet a balhe meg beszologatas jobbra-balra, meg a panaszkodas, hogy ezek a szemet BK-sok.)

Illetve azert mar szoltak rank, nem csak a BK-ban hanem szinte mindenhol, hogy a meetesek jo resze szanaszet hagyja maga utan a szekeket (a nyari westendi szemethalmokrol ne is beszeljunk). Ezt nagyon nem szeretik, sehol sem. Most mi lenne, ha ahelyett, hogy megvarnank, hogy a biztonsagiaknak/menedzsernek/whatever felforrjon az agyvize, visszatennenk a szekeket a helyukre, a szemetet meg kidobnank a kukaba? o___o Vagy idaig mar nehez eljutni? (Es akkor az alkoholrol meg otthonrol hozott kajak nyilt zabalasarol ne is beszeljunk.)

Egyebkent meg egy dolog, amit nem art elfelejteni: van az a bizonyos "addig jar a korso a kutra..." kozmondas. Azert, mert most nem lett belole baj, hogy ott benn pialtak vagy a biztonsagi orra elott ettek a mashol vett kajat, vagy a menedzser irodaja elott vihancoltak, az nem jelenti azt, hogy elobb-utobb nem lesz vele tele a toke a tulajoknak. Miert kell kihivni a sorsot magunk ellen? (Mer' mi tokosek vagyunk, es ha bajuk van velunk, akko' maj' jol beszolunk, meg kerjuk a vendegkonyvet, es csakazertis a mienk lesz az utolso szo? :P)

Sz'al ja, addig oke, hogy az ember agya neha elborul, es akkor marhul meg hangoskodik, mer' az fun. De azert nem artana tudni, hol a hatar... En is szoktam hangos lenni meg minden, de azert ha ramszolnak, akkor igenis visszafogom magam. Ha raszolnak vkire, akkor az igenis vegyen vissza az arcabol, es inkabb nyugodjon le. (Bizony, meg Mr/Ms. Tokos Tini Akinek Nem Parancsol Senki is)

Tanulsag: aki sorozest meg orditozos bulit akar, illetve ugy erzi, nem kepes nyilvanos helyen huzamosabb ideig civilizaltan viselkedni, az inkabb csinaljon hazibulit. :P
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Abszolúte egyetértek mufuccal ^^
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

mufurc írta:Egyik multkori meeten pl. nehany szimpatikus (ironikus ertelemben) ifju ott orditozott a menedzser IRODAJAnak az ajtaja elott. En kertem oket, hogy halkabban, mar csak azert is, mer' ugye iroda, erre Mr. Tokosfiuk beszoltak nekem, es folytattak tovabb.
Kedves régi mondat következik: welcome to the club.
Én se értem, hogy miért kell beszólni, mikor tudják jól, hogy nincs igazuk. Mondjuk, azt én se értem, néha miért fűtenek 40°ossal, és miért nem engedik az ablak nyitást. Dehát, ha egyszer nem lehet, akkor nem lehet. Van egy két különösen szemét biztonsági őr, de az átlagban tényleg csak megtűrnek minket.
A kaja meg... csaj nagy Pizza Hut pizzávat kajálva besétál KFC-be, másik csaj nagy KFC-s poharat cipelve besétál BK-ba (nem bírta ki az egy megállót ^^"), pogácsa a metróból, gyümölcs etc. Az más kérdés, hogy a BK kaja egészségtelen, meg drága, de akkor legalább dugnák el, vagy egyék meg meet előtt. (Meg ne hagyják Mekis papírt a BKs papírok között, hogy nézegesse a takarító, aki kidobja utánuk.)
Egyetértek mufurcal.
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Eszembe jut, mikor a plüss Hamtarot (McDonaldsos) bevittem BK-be. A konkurencia, lehet érezni.. :wink:
Kép
Avatar
Meglivorn
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2003.07.27. 15:14
Tartózkodási hely: Jurai... (bárcsak. Magyarország)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meglivorn »

Most heten is kilove a westend, nem csak az idojaras miatt.
http://index.hu/sport/box/nagybalhebeh/

francba
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Meglivorn írta:Most heten is kilove a westend, nem csak az idojaras miatt.
http://index.hu/sport/box/nagybalhebeh/

francba
Remélem, hogy SZAKADNI fog az eső. :) Ha mi se, akkor ők se... ez nagyon nem akar nekünk idén összejönni. Na mindegy, marad a BK. yuhé... jobb, mint a semmi.
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Sister Tenshi írta: Remélem, hogy SZAKADNI fog az eső. :)
Meet-en Meglivornal pont ezt mondtuk mi is XD
Kép
Avatar
LordLynxx
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2004.05.09. 13:56
Tartózkodási hely: Másutt
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: LordLynxx »

Akkor most lesz szombaton meet? Ez lenne az első alkalom, hogy oda tudom tolni a képem. :D Szoljatok ha nem lesz mert akkor nem fárasztom magam... :twisted:
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

LordLynxx írta:Akkor most lesz szombaton meet? Ez lenne az első alkalom, hogy oda tudom tolni a képem. :D Szoljatok ha nem lesz mert akkor nem fárasztom magam... :twisted:
Persze, mindig van, most is lesz, csak nem ott, ahol szerettük volna. T.T Javítsatok ki, ha tévedek, de elvileg még mindig az Oktogoni Burger King legfelső emeletén lesz, ugye?
Kép
Avatar
Freya
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2004.04.30. 22:46
Tartózkodási hely: Cegléd

Hozzászólás Szerző: Freya »

Szerintem jó volt a meet. Azért gondoltam beírom az első személyes meet élményemről a véleményem. Hátha érdekel valakit :lol: Szóval egyetlen egy bajom volt vele, hogy nem maradhattam sokkal tovább. ::bawl:: Nagyon szimpatikus volt mindenki, ez számomra egy nagyon nagyon nagy öröm hogy lesz olyan hely ahová járhatok, ahol kibeszélhetem magam anime, manga témakörben. Szóval Happy vagyok. Nem tudom mikor mehetek következőleg de már alig várom. ::hehe::
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Na, az jó ha pozitív a véleményed ^_^ Végre vmi jó hír, mert mostanság elég sok panaszt hallottam a meet környékéről... :cry:
Nyo sebaj, vizsgaidőszak végén berobbanok felrázni a kedélyeket ^_^ (és IGEN, Tenshi JÖNNÖD kell egy naagy dumapartyraaa 8) )
Avatar
LordLynxx
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2004.05.09. 13:56
Tartózkodási hely: Másutt
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: LordLynxx »

:oops: Én meg szégyellem a képem, hogy nem tudtam elmenni...
Kifogás nincs, kellettem otthon, ez van.:( :roll:
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Megjegyzem, hogy a legutóbbi meet nagyon klassz volt számomra ^_^ Csomó emberrel taliztam, külön köszi Tenshinek hogy ott volt :D Remélem legközelebb is ilyen jó lesz, és jó sokan lesznek, plusz esni se fog ^_^V!
Avatar
IchiGo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2003.08.15. 12:32
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest ^^
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IchiGo »

Jó neked Freya... Te legalább mostanában jól érzed magadat. Én nem. :( Mostanában miért nem jársz csetre?
Mindig van két lehetőség. Vagy nincs.
Avatar
Éjdruida
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2004.07.11. 08:02
Tartózkodási hely: Otthon (-:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Éjdruida »

Alapban most szombaton is lesz, ugye?
Millió éve nem voltam én meeten... el kéne tolni a képemet oda valamikor... :roll:
Kép
Avatar
Merma
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2004.07.16. 20:52
Tartózkodási hely: Final Fantasy XI - Remora szerver
Kapcsolat:

Hali mindenki

Hozzászólás Szerző: Merma »

Hellósztok.... Én itt még tök NEW vagyok, de érdekelne az Anime-meet... Van még ilyenkor is ott a Burger Kingben? vagy ez nagy marhaság így Július közepén?

:roll:
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

Holnap délután Westend tetején, a bazinagy léggömb "árnyékában". Ott könnyebb elviselni a kánikulát. Ált. 1600 zulu körül kezd gyűlni a nép.
Avatar
Merma
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2004.07.16. 20:52
Tartózkodási hely: Final Fantasy XI - Remora szerver
Kapcsolat:

Hüm...ahham persze :D

Hozzászólás Szerző: Merma »

Na várjunk csak.... itt a Mody rímekben beszél?
be**rok :D tökre buli....de márol(szombat) vagy tegnapról (péntek)holnapra?

vagyis Szombaton vagy vasárnap lesz? és ha lesz, lesz 24.én is?
25.én? hehe :lol: :roll:
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Mindig van meet. Minden héten. Szombatonként. Csakis. Különleges esetben sztem ide úgyis be kerül, ha valamiért elmarad. Bár eddig olyan még nem volt. /lekopogom Még az animecon alatt is össze szokott gyűlni néhány ember, aki nem con-ra ment.
Kép
Avatar
Merma
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2004.07.16. 20:52
Tartózkodási hely: Final Fantasy XI - Remora szerver
Kapcsolat:

THX

Hozzászólás Szerző: Merma »

Ohh thaaank ye!!
Akkor eltolom oda a képem 17.én... Háhá...na de akkor hol is lesz? mijaza Zulu vagy mia rák?
:)
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

Merma írta:mijaza Zulu?
Ugynaz, mint a UTC vagy a Greenwich Mean Time (GMT). Nomeg magas, néger emberkék a bantu törzsekből, Dél-Afrikában. :p És ha jól tudom egy nyelv is... Mellesleg itt a modok nem beszélnek rímekben. Legalábbis én nem.
Avatar
Zizz
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2003.11.23. 00:16

Jul.31. AnimeTali-WestEND Terasz

Hozzászólás Szerző: Zizz »

Szasztok!

Gondolom Jul. 31.én ti rendezetetek animés találkozót a Westend teraszán.
Mert épp mi (Final Fantasy Fanok) is ott tartottunk találkozót, bár mi csupán 5en voltunk (nevetségesen kevés, dehát még a fővárosi rajongótábor fele se volt képes eljönni, a 'vidékiekről' nem is beszélve).
Na lényeg a lényeg: ott ültünk egy asztallal arrébb tőletek, jó volt meg minden, csakhát amikor már animékről kezdtünk beszélgetni akkor volt igazán fájó hogy senki sem volt ismerős közületek számunkra, mert ellenkező esetben átültünk volna hozzátok, úgyis mindenféléről dumáltunk mi is: OMG, NGE, Macross, Gundam, Inu Yasha, Fushigi Yuugi, Berserk, Love Hina

Szal végüli csak annyi a mondandóm, hogy ha legközelebb is mind2 csoport a westend teraszon rendezne találkozókat akkor ne lepődjetek meg ha csatlakozunk hozzátok :!:
Final Fantasy Center: www.gportal.hu/ffcenter
Magyar Final Fantasy Levelező Lista: mffll@primlista.hu
Avatar
Meglivorn
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2003.07.27. 15:14
Tartózkodási hely: Jurai... (bárcsak. Magyarország)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meglivorn »

Helyesbítenem kell:
Nem rendezett találkozót senki, a meet minden szombaton, ugyanakkor magától létrejön :D
Ismerni meg nem kell, ha animéről beszélgetsz, senki nem fog elzavarni. :)
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

Persze egy anime meeten fQ téma az anime, de sztem egy meet a legjobb alkalom arra hogy a másikat is megismerd. Persze nem kell hanyagolni az anime témát, de ha meeten csak arról van szó, hogy ki mit néz most és miben mi a jó... akkor az tök olyan mintha forumoznánk, csak a hozzászólásaink száma nem nQ :)
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Re: Jul.31. AnimeTali-WestEND Terasz

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Zizz írta:Szal végüli csak annyi a mondandóm, hogy ha legközelebb is mind2 csoport a westend teraszon rendezne találkozókat akkor ne lepődjetek meg ha csatlakozunk hozzátok :!:
Hajrá. Legalább lesz kit megkérdeznem, ha elakadok valahol FF játékokban. ^^" Amúgy meg annyi új ember van a meet-en, hogy fel se tűnt volna, ha egy még ismeretlen ember csoport csatlakozik hozzánk. Meg amúgyis szívesen látunk mindenkit. (Ja és még egy tévhit eloszlatása képpen a meet-esek se ismernek mindenkit a meet-ről. ^^" Főleg én.)
Kép
Válasz küldése