Általános

Számítógép, programok, és minden ami ide sorolható
iskariotes
Nagymester
Nagymester
Nem: Férfi

Re: Általános

Hozzászólás Szerző: iskariotes » 2018.01.30. 16:28

Kínait. De most komolyan. Mivel Európában és Amerikában az előfizetők inkább vesznek két telefont (vagy a cégük add egy másikat) ezért erre fele nem terjedt el a gyártása. Ezzel szemben Indiában, Kínában és Sziámi-félszigeten ahol kevesebb az egyfőre jutó GDP a felhasználok ezt megtudják maguknak engedni. A kínai cégek ezt felismerve elkezdtek ilyen telokat gyártani, ezért nekik van ebből a legnagyobb tudásuk. Asszem az Apple-nek nincs is ilyen készüléke, de talán még a Sony-nak sem.

Azért írtam le a háttértörténetet mert így logikusan megtudtam indokolni, hogy miért választanék én inkább kínai-t. De ha nem komálod kínai termékekekt akkor már az Alcatel is gyárt ilyet, ahogyan a Samsung is (bár anyámnak ilyen volt, és isszonyatossan rossz volt). Szóval én Hülyevejet vennék arról a márkáról van pozítiv tapasztalatom.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/

annarancs
Profi
Profi
Nem:

Hozzászólás Szerző: annarancs » 2018.01.30. 17:51

Nem igazán értek a telefonokhoz, így nem tudom, mennyire hasznos infó, de nekem dual SIM-es 2016-os Samsung Galaxy J5-öm van, bő egy éve használom. Egyszer szorult javításra, az Android frissítés nem akart rá felmenni, ezen kívül semmi más problémát nem észleltem. A testvérem ugyanezt a modellt használja, néhány hónappal később vette, az ő telefonjának tudtommal eddig semmi baja. Első dupla kártyás készülékem, nem tudom, mennyire állja meg a helyét más márkákkal összehasonlítva.

Ricz
Sensei
Sensei
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ricz » 2018.01.30. 18:14

iskariotes írta:
2018.01.30. 16:28
Kínait. De most komolyan.
Surci írta:
2018.01.30. 09:21
Segítséget kérnék olyanoktól, akinek van tapasztalata dual-SIM okostelefonokkal: melyik márkát érdemes venni?
Személyes tapasztalatok nyomán bátran ajánlom a Xiaomit. Noha maga a telefon nem kelt prémiumérzetet, hogy egy flagship gépet tartasz a kezedben, a tudása van olyan, és ami talán fontosabb, az ára fele annyi.

Válasz küldése