AnimeStars Magazin

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

Viszont vehet még határozottan érdekes fordulatot is a dolog. Gondolok arra, h ha esetleg valamennyire bejön a népnek, akkor elképzelhető, h egy nagyobb kiadó felvásárolja őket, nem? Persze, ehhez be kell, h induljon a dolog, mert ha bizonytalan, akkor kétlem, h akár ki is megvené az egészet. Ez annyiból lenne jó, h kicsit engedne az anyagi korlátokon és akkor talán jobban kibontakozhatnak.... (cd v. netalántán dvd melléklet vmi trailerrel/mangával/zenével, sztem határozotabban éltképesebb lenne, és akkor talán még az 1500 huf-ot sem sajnálnám érte)
Let's begin, de gozaimasu!
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

ak írta:(cd v. netalántán dvd melléklet vmi trailerrel/mangával/zenével, sztem határozotabban éltképesebb lenne, és akkor talán még az 1500 huf-ot sem sajnálnám érte)
Csakhogy akkor nem 1500-ba kerülne, hanem sokkal többe. Az illető DVD-n szereplő anyagok jogait ugyanis meg kell venni, külföldről, ha itthon még nem jelent meg, illetve az itteni terjesztőtől. Ráadásul utóbbi esetben fene tudja, kit érdekelne... Mármint, ez nem egy nagyközönségnek szóló újság, aki olvassa, az nyilván legalább köszönőviszonyban van az itthon megjelenő animékkel és mangákkal. A zene meg egy teljesen más dolog (ugye nem gondolod, hogy rakat pénért licenszelnek néhány számot azért, hogy mp3-ként feltegyék egy DVD-mellékletre... :D ).

Egyébként legfrissebb hír:
http://aplusztv.hu/forum/viewtopic.php? ... 58#p162058

Öööm, izé. o__o Yay profizmus?
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

mufurc írta:Egyébként legfrissebb hír:
http://aplusztv.hu/forum/viewtopic.php? ... 58#p162058

Öööm, izé. o__o Yay profizmus?
hehe, jól kezdődik :D (immáron másodjára...)

Bónusz cuccokra én sem számítok komolyan (még annyira sem :)), legalábbis pár évig tuti nem, mert hát ez itt nem amerika ugye? :D Csak megemlítettem, h cool lenne. ^^
Lesz, ami lesz! Talán szakítok egy kis időt, és elnézek a Trillian-ba, szemügyre akarom venni az american type anime magazint. ^^

De viszont cd-re rakott amv-k, trailerek, biztos csalógatóak lennének v. mondjuk, Hogyan csináljuk meg első amv-nket? rovat (+progik)


A másik amin most gondolkodtam el: A címlapon ott figyelt a Death Note cím, namármost a kedves olvasó elolvassa a cikket és tegyük fel, h megtetszik neki...honnan szerzi be? Mert az minden lesz csak nem magyar anime támogatás... (főként ha a frissek rászabadulnak egy ftp-re)
Let's begin, de gozaimasu!
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

mufurc írta:Egyébként legfrissebb hír:
http://aplusztv.hu/forum/viewtopic.php? ... 58#p162058
:LOL:
Pedig már azt gondoltam, leugrom a legközelebbi újságárushoz és rögtön a kezembe nyomja. :(

Tartamolról\minőségről teljesen felesleges vitázni, míg kezünkben nincs az újság...
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Taguchi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2007.01.10. 15:56
Tartózkodási hely: Buenos Aires, mon amour

Hozzászólás Szerző: Taguchi »

Tengermély tiszteletem!

Hasonlóképp kevés reményt fűzök a laphoz. A mufurc által említett szofisztikált írásokat el lehet felejteni, ugyanis erre nincs közönség, nem erre van igény. Magyarországon egyedül Varró Attila foglalkozik az anime médiumával tudományos igényességgel (széles körben ezáltal totál ismeretlen), a többiek csak fanok, akik maszatolnak, történeti tudásuk felületes, s csupán a kurrens tömegcuccokra vevőek.

576 konzolt még nem vettem a kezembe, de pl. a Mozinet Magazinban már jó ideje megy az anime-rovat, kezdetben Kubiszynnal (remek íráskészség, tehetséges ember, kár, hogy eltűnt), utóbb pedig Varróval, kinek érdemei nem különösebben szorulnak ecsetelésre, illetve Teszárral, aki jobb napjain igen korrekt színvonalon dolgozik.

Jelzem, az anime szakirodalma angol nyelvterületen is igen csekély. Ott van a brutális tudással bíró Helen McCarthy (ajánlom mindenki figyelmébe az update-elt Anime encyclopediat, elképesztő munka), a japán irodalom professzornője, Susan J. Napier, illetőleg tanítványa, Brian Ruh, aki utóbb Oshii-ról írt intelligens, komoly monográfiát. Poitras kultúrtörténeti vonatkozásból közelít az animéhez (Anime companion 1-2.), Cavallaro Miyazaki és Oshii monográfiáját pedig még nem olvastam, de tény, hogy neki is az irodalom a főprofilja (ld. Gibsonról és a cyberpunkról írt kiváló munkáját).

Mit gondoltok, itthon lenne kereslet az animével való komolyabb foglalatoskodásból származó írásoknak? Egyszer rá kéne ereszteni a médiumra Király Jenőt, akkor lenne csak nemulass. :lol:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Taguchi 2007.01.12. 04:03-kor.
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

:wtf:
Taguchi írta:Magyarországon egyedül Varró Attila foglalkozik az anime médiumával tudományos igényességgel (széles körben ezáltal totál ismeretlen)
Ha már ismeretlenségnél tartunk, úgy látom, az neked is kimaradt, hogy a Filmvilágban elég sok nagyon színvonalas, "tudományos igényességű" (wtf? hívjuk inkább egyszerűen igényesnek) animével foglalkozó cikk jelent meg az elmúlt időkben, nem csak Varró Attila tollából (akinek természetesen ez nem csökkenti vitathatatlan érdemeit). Kép
Taguchi írta:a többiek csak fanok, akik maszatolnak, történeti tudásuk felületes, s csupán a kurrens tömegcuccokra vevőek.
Yay általánosítás! ^o^)/ (Franc, miért van az, hogy én mindig kívülálló vagyok? Nem vagyok kurrenstömegcucc-fogyasztó, a történeti tudásom se teljesen felületes, satöbbi.... nincs nekem helyem a fandomban! T_T)
Taguchi írta:Teszárral, aki jobb napjain igen korrekt színvonalon dolgozik.
Ezt nem szoktam, de.... rotflol :D
Taguchi írta:Jelzem, az anime szakirodalma angol nyelvterületen is igen csekély. Ott van a brutális tudással bíró Helen McCarthy (ajánlom mindenki figyelmébe az update-elt Anime encyclopediat, elképesztő munka),
Mármint amiben lehúzza a Bebopot, mert nincs sztorija és all style no substance (:D), az Utenát, mert túl felületes és nyálas (:D), satöbbi? Az ízlés egy dolog, de hülyeségeket se kéne beszélni... persze ha keverem valamivel, akkor sorry. (És ha már itt tartunk, említsük meg a kiváló Matt Thornt, aki a shoujo manga Japánban is elismert és tisztelt szakértője...) (Azt pedig inkább ne említsük, hogy az amerikai egyetemek professzorai időnként miket írnak a kötelező írások miatt, ld. a Beowulf freudi vonatkozásai és hasonlók... xD)
Taguchi írta:Mit gondoltok, itthon lenne kereslet az animével való komolyabb foglalatoskodásból származó írásoknak?
Kérdésre kérdéssel: szerinted mikor lesz itthon olyan közönség, aminek néhány tagja komolyan, értsd "tudományosan" is akar és tud is foglalkozni ezzel? Mert addig igény sem lesz rá. És ha az igény együtt jár azzal, hogy egyesek fennhordják az orrukat, és lenéznek másokat csak azért, mert nem elég sznobok ahhoz, hogy "tudományos igényességgel" foglalkozzanak animékkel, és elég nekik az, hogy nézik és élvezik a "kurrens tömegcuccokat", akkor remélem, hogy jó sokáig nem lesz.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Taguchi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2007.01.10. 15:56
Tartózkodási hely: Buenos Aires, mon amour

Hozzászólás Szerző: Taguchi »

Tök jó, hogy nem csak én vagyok éjjeli bagoly :D

Olvasom már a fórumot néhány hónapja, meggyőző a tudásod, írnod is kéne mindenféle jót, elkelne. Látom, hogy mindent olvasol és mindenkit ismersz, ez tök jó és repektálandó.

A Varrós mondatom abszolúte megállta a helyét, hisz ezen fórumon animékről beszélünk. Az már más kérdés, hogy mellesleg a legjobb filmszakíró Magyarországon, aki bődületes történeti/elméleti ismeretekkel és nagyszerű íráskészséggel rendelkezik. Legyen az art vagy trash, mindenben otthon van, minden téren imponáló tudással rendelkezik, s noha már elég régóta ismerem, újra és újra meg tud lepni a tájékozottságával (ajánlom figyelmedbe az ELTE-s filmes szemináriumát).

Filmvilág: előfizető vagyok, próbálom követni a történéseket. :lol: Nem sok cikk jelent meg a témában, épp most jövök a kocsmából, a Géczivel ittam, na ő például értékes cuccokat publikált a témában. Ardai mostani GitS-es kritikájáról inkább ne beszéljünk, az maga volt a statikus, meddő okoskodás.

A Teszárról mesélhetnél, érdekelne a véleményed, tekintve, hogy én vagyok az.
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Taguchi írta:A Teszárról mesélhetnél, érdekelne a véleményed, tekintve, hogy én vagyok az.
Azért röhögött, mert tudja, hogy magadról írtál. Tudod itt a gonosz "vezérikar" jóvoltából semmi nem marad titok. Muhahahahaha :dirr:
Kép
Avatar
Taguchi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2007.01.10. 15:56
Tartózkodási hely: Buenos Aires, mon amour

Hozzászólás Szerző: Taguchi »

Sister Tenshi írta:
Taguchi írta:A Teszárról mesélhetnél, érdekelne a véleményed, tekintve, hogy én vagyok az.
Azért röhögött, mert tudja, hogy magadról írtál. Tudod itt a gonosz "vezérikar" jóvoltából semmi nem marad titok. Muhahahahaha :dirr:
:shock:

Azt ne mondjátok, hogy van nevem, mert akkor nekem kell azt írnom, hogy rotflol.
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Én azt mondom, hogy ez erősen offtopic. Ami viszont ezt a magazint illeti, hát... Eddig sem tartottam túlzottan életképesnek a dolgot, de most már nagyon meglepne, ha nem "bukna meg" már megjelenésekor a lap (a terjesztőkkel ugyanis jóval a megjelenés előtt illett volna tárgyalni).
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

...szóhoz sem jutok....megvettem életem első NewType magazinját, és hát huh. Bár még nem olvastam el semmit benne, de ránézésre igen színvonalas magzinnak tűnik. 160 csillivilli oldal tele hírekkel, ismertetőkkel, és még meg sem említettem a dvd mellékletet, amin trailerek vannak...(+pószter) Ajaj AnimeStars.
(elbeszélgetem még egy picit az ottani eladóval és úgy tűnik, h még egy kicsit késni fog, mert igen merész elképzeléseik voltak a terjesztéssel kapcsolatban, amit most újra tárgyalhatnak... :? )
Let's begin, de gozaimasu!
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Én se találkoztam még ma az AS magazinnal, de mondta is az eladó, hogy most minden meg van kavarodva, előfordulhat, hogy késik.
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Most jöttem az újságostól és mondta, hogy még nem jött, pedig nagyon sokan kérdezik. Ezek szerint lenne végre egy magyar anime-magazin, amire úgy látszik, még kereslet is lenne, csak az a gond, hogy nem kapni. Itt már komolyan felmerül bennem a kérdés, hogy egyáltalán szeretnék-e, hogy sikeres legyen?
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Az animestars oldalán azt írták, hogy újságárusnál nem is lesz. Ahhoz ugyanis, hogy a Lapker terjessze keményen kell jattolni és ezt valószínűsíthetően nem igazán vállalták. Pláne, hogy a Lapker és a többi terjesztő is csak úgy vállal terjesztést, hogy "odaállsz" hogy nahh kérem ez lenne az és mutatsz egy tervet, egy próbaverziót vagy bármit ami mutatja, hogy igen, valóban munkával és munkával és munkával elterveztétek,hogy milyen lesz a magazin, fejléc,stb. Ráadásul nem mindegy az sem, hogy milyen példányszámban készül... Szóval szerintem egyenlőre nem lesz kapható újságárusnál. azért is mert:

Idézet a honlapról: "A magazin megjelenése után sajnos még NEM lesz kapható az újságárusoknál, ezért ne is rohamozzátok meg őket. "

Javaslom,hogy nézzétek meg és olvassátok el. Roppant "logikus" érvelés és sértődött hangnem. :arrow: http://www.asmagazin.hu/
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Ez mind csodálatos, csak sajnos még mindíg nem tudom, hova menjek, ha szeretném megkapni. Trillianban elvileg van?
Valaki említette az Alexandrát is. :?
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Ynah írta: Javaslom,hogy nézzétek meg és olvassátok el. Roppant "logikus" érvelés és sértődött hangnem. :arrow: http://www.asmagazin.hu/
Őszintén bevallom, tényleg nem próbáltam még ismeretlen kiadóként magazint kiadni, de most őszintén, ha komolyan akarják terjeszteni a cuccot, akkor nem kellett volna már az elejétől komolyan felkészülni rá? Próbaszám meg minden. Oké, hogy jött a kavarás a jogokkal (ami már önmagában elég sokat elmond a hozzáállásról, az ember azt gondolná, egy kiadó úgy vág bele ilyesmibe, hogy az elejétől tisztában van a jogi körülményekkel), de sz'al, akkor inkább tolták volna el fél évvel a megjelenést, hogy mindent elintézzenek... Maa, de persze ez csak én vagyok, tényleg nincsen semmiféle tapasztalatom lapkiadás terén (leszámítva, hogy mindkét szülőm újságnál dolgozik).
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Sajnos elég nehéz, könyveknél is így van.
Azt is eltudom képzelni, hogy a Lapker arra is kiváncsi mennyire fogy, hogy megérje- e nekik a terjesztés. Ehez meg ugye muszáj volt megjelentetniük.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hikari »

Nah, én csak egy dolgot nem értek: miért kell annyira elvárni, hogy profi legyen a dolog? Szal.. egy animés újság első száma. Profi majd a tizen x-edik szám után lesz, ha megéri.
Ha már az animekedvelők is túl kritikus szemmel nézik, és túl nagy (esetleg irreális) elvárásokat támasztanak, nem csoda, ha sikertelen lesz a dolog.

De hogy ne csak egy oldalra álljak: a készítők részéről pedig hiányolom a közvetlenebb, személyesebb hangnemet ("Tudjuk hogy nem lesz tökéletes, de mindent beleadunk, így és így készítjük, ezek és ezek a forrásaink" stb...) (már ha nem titok) illetve a jobb tájékoztatást. Szal ha az elejétől gondolták hogy nem lesz az újságárusoknál, akkor azt elég nyilvánvalóan ki kellett volna írni mindenhová.

Amit én elvárnék az első számtól:
- teljes helyesírási hiba-mentesség
- szép dizájn, láthatóan igényes kivitelezés (=nem kutyakörberágta képkivágások, nem 10 dpi-s képek, nem kaotikus színhasználat, stb)

A tartalom idővel úgyis alakulni fog, szerintem ilyen szempontból a színvonal nem lesz előre megjósolható az 1. számból.
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Én nem azt várom, hogy profi legyen az újság (bár ~1000 forintért azért elvárnám az overall minőséget), hanem hogy a készítők hozzáállása legyen kicsit professzionálisabb. Először késik két hónapot azért, mert (olybá tűnik) elfelejtették rendezni a jogi dolgokat. (Képeket meg egyebeket nem lehet csak úgy felhasználni egy ilyen kiadványban, ezek jogvédett anyagok.) Aztán most derült ki, nem az elején, hogy egyelőre nem lehet majd venni újságosoknál, mert a terjesztés sem olyan egyszerű, ahogyan gondolták. Ennek sem ártott volna már az elején utánanézni. Aztán jön a sértődés, mert az emberek reklamálnak.

Én nem bántani akarom a kiadót, szerencsét kívánok nekik meg minden, de nem ártott volna kicsit jobban felkészülni.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
JSaN
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2006.03.11. 23:54
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sugárzó monitor elött

Hozzászólás Szerző: JSaN »

Ennek nem lesz jó vége ha igy folytatják, egyértelmüen saját maguk alatt vágják a fát. Tegnap meg akartam venni de nem volt, igy helyette vettem National Gegrapic-ot hasonló áron jobb szinvonalon. (sorry :neutral: )
A saját töketlenségük okozza a vesztüket nem pedig az olvasók hiánya, akik már fél éve megakartak venni az ujsagot. Ha igy folytatják elfogják vesziteni a maradék vevőket is akik már teljessen ki vannak ábrándulva ettől az egésztől.
És én sem bántani akarom a kiadókat, de ez igy nem müködik.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Most akkor fizessek elő rá, és akkor meg is kapom a magazint, ugye?
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

Narumi írta:Most akkor fizessek elő rá, és akkor meg is kapom a magazint, ugye?
Asszem, de jobb ha rájuk csörögsz,(amennyiben van ilyen lehetőség)mert olyat is hallottam, h a postaköltség plusz 500ft, de nem akarok hülyeséget mondani...
Let's begin, de gozaimasu!
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Profizmust szerintem senki nem vár el tőlük, pláne a lépéseik után. A gond azzal van már bocsánat a kifejezésért, hogy minden ami a magazinnal kapcsolatos információ, hír bekerült a társaságba az mind rövid időn belül megcáfolódott saját maguk által. Nem profizmust várnék el, annyit csupán, hogy egy magazin amiért valószínűleg havonta vagy kéthavonta pénzt fogok kiadni a kezdet kezdetétől jól mérje fel önmagát és a korlátait. Mert rendben hogy először készülnek kiadni újságot de könyörgöm amikor az ember nekiáll egy vállalkozásnak akkor nézzen utána mindennek azzal kapcsolatban. Ha nem ért hozzá, kérjen segítséget hozzáértő emberektől, hogy hogyan is megy a tárgyalás a kiadókkal, mik a jogi feltételek, stb.
Minden lépésük azt mutatja, hogy lelkesek, jószándékúak de sajnos nem nagyon lehet komolyan venni őket.
Valaki már írta fentebb, hogy ha nem tudják mikor és hogyan kerül a polcokra akkor inkább hallgattak volna amíg pontosan ki nem derül. mert ez a:" ... megjelenünk novemberben, jahh mégsem jelenünk meg majd csak januárban... aztán kis idő elteltével, jahh bocs mégsem lesz kapható az újságárusoknál, csak előfizetéssel." szóval lehet én vagyok kekec, de nekem visszatetsző magatartás.

Engem annyiból is zavar,hogy én tuti nem fogok rá előfizetni ezek után. Ha valahol meg lehet majd venni hát megveszem de azért ez az előfizetés dolog kicsit.... :weh:

Viszont a képi megjelenést és a helyesírás betartását én is elvárnám. De szerintem ez lenne az alap. Tudom,tudom túlzottak az igényeim.
Kép
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hikari »

Hmm hát mindez szerintem a nem kielégítő tájékoztatásra és a kevés kommunikációra vezethető vissza, amit említettem is hibaként...
Csak azért írtam, hogy nem kéne a túl nagy elvárások miatt már megjelenés előtt elvenni a készítők kedvét, mert kb. el tudom képzelni milyen érzés, ha az ember próbál csinálni valamit, és csak negatív kritikát lát...
Persze valószínűleg azért nem aggódok a dolog miatt túlságosan, mert egyelőre nem terveztem sem vásárlást sem előfizetést :P... Egyébként egyetértek azokkal, akik sokallják az árat.
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

Túlzott igények? Nem hiszem. A kiadók és épp így vannak vele. Bemegy hozzájuk Mr. X, itt a lap ennyit fizessetek érte előre és pont. Természetes, h nem akarják elvállani, mert nem (volt) jogtiszta, helyesírási hibák a címlapon, bizonytalan, h venni fogják-e, egyébként is eltologatott megjelenések, konkurenciának számítanak és különben is itt nekik kéne alkalmazkodni, nem pedig a kiadónak (legalábbis még)... Ezekután felkapják az orrukat, ha vmi nem úgy megy , ahogy azt ők elképzelték. Ez lenne a helyes magatartás egy induló lapnál? Azt vegyék észre, h mi nem azért mondjuk azt, h valszeg elbukik, mert egyszerűen nem tetszik mondok egy hülyeséget pl. a cím, hanem az eddigi megnyilvánulásaikkal van a baj. Mindenki örülne egy jó magyar anime magazinnak, de ezek után mi a meglepő abban, h ha ezek után esetleg nem bízunk annyira bennük. Elhiszem, h sok szívás van előszőr, de ezért csak magukat okolhatják. Lehet, h már nem is beszélnénk a minőségről, ha valahol legalább mutatóba lenne egy pár darab és bele lehetne olvasi, de így előfizetni?
Let's begin, de gozaimasu!
Válasz küldése