AnimeStars Magazin

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

Mayer írta:Benne vagyok az újságban... *büszke magára*. Mától megkövetelem a kellő tiszteletet :D
jabocs... a Bleachtard világuralomra tör :dirr:
Kép
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Miii? Bleachtard az újságban? O_o Valakitől el kell kunyiznom egy átolvasásra XDD ... *puppy eyes*
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Valaki sikítson ha Kakashi is van benne. xP :lol:
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Es akkor mier csak a Mayer van benne, ha a Bleachtardrol van szo? :dirr:
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

Csak kép van rólunk!Egyébként nekem nincs különös bajom a magazinnal,bár néhány értékeléssel nem értek egyet de hát ez már csak így van.Összeségében pozitív benyomást tett rám de nem biztos h a következő számot is megveszem. :?
Avatar
JSaN
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2006.03.11. 23:54
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sugárzó monitor elött

Hozzászólás Szerző: JSaN »

Mayer írta: De a poszter az jó, az kell :D
Van poszter az ujághoz? És mi van rajta?
Kép
Kép
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Úgy tudom FMP, én csak a CON történelmes oldalt láttam :) (azon van a lényeg XD)
Kép
Avatar
Shin
Profi
Profi
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2007.01.19. 21:42
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Hozzászólás Szerző: Shin »

Nem tudom, lehet, hogy csak én tettem magasra a lécet, de nekem nem igazáb tetszik...Vagyis vannak bene jó dolgok, például a Vampire D-t biztos hogy meg fogom nézni, de sztem lehetett volna jobb is.
Konoha Forum Team: Ahol zajlik az élet. Jó társaság, jó bulik. Csatlakozz te is!
http://forum.konoha.hu/
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

JSaN írta:Van poszter az ujághoz? És mi van rajta?
FMP és Cowboy Bebop.
Avatar
JSaN
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2006.03.11. 23:54
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sugárzó monitor elött

Hozzászólás Szerző: JSaN »

raz86 írta:
JSaN írta:Van poszter az ujághoz? És mi van rajta?
FMP és Cowboy Bebop.
Igy már bisztos megveszem, animés poszterem ugy sincs. (kivéve amiket én rajzoltam A1-es lapokra :-P ) Habár nem hiszem hogy olyasmit ábrázol amit még nem láttam volna, CB-nál legalábbis.
Kép
Kép
Kép
Avatar
yetithebeast
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2006.04.26. 14:29
Tartózkodási hely: Banlieue 13

Hozzászólás Szerző: yetithebeast »

Már megjelent az első szám ugye? Érdemes előfizetnem rá? Mert tudtommal Kaposváron nincs sehol :(
[url=http://agito_pk.mindenkilapja.hu/]Kép[/url]
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Nekem tetszik az újság. Szerintem érdemes.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Kuresz
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2006.03.01. 03:21
Tartózkodási hely: Silent Hill

Hozzászólás Szerző: Kuresz »

Szeintem csak az az 1 baj van vele,hogy nagyon közismert animékre hajaz,nem mutat be új,vagy esetleg olyan animéket,amiknek pl semmi köze az a+-hoz.Szerintem az a csatorna eg vicc,mert sok kisgyerek áll rá és ellepnek mindent :-P Én pl szivesen látnék benne Gundamot,Egész estét mozikat mint pl a Graves of the fireflies vagy tudom is én Hoshi no koe vagy nem tudom,de valami újat.Szerintem jó a CB-s leírás,de már azt a sorozatot már mindenki látta minimum 2x,ha máshol nem,akkor tvben.
Kép
Kép
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Ja, fúj, ott a sok kisgyerek akiknek a végén még kedvük lesz megismerni más animéket is, és már nem leszünk egyedi és különleges hópelyhecskék!! T___T
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

mufurc írta:Ja, fúj, ott a sok kisgyerek akiknek a végén még kedvük lesz megismerni más animéket is, és már nem leszünk egyedi és különleges hópelyhecskék!! T___T
:lol: :lol: :lol: :lol: XDXDXDXD (no comment!) XD
Let's begin, de gozaimasu!
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

A legszebb az egészben, hogy Mufi-nak igaza van. XDDD (egyedi hópelyhecskék :D ez jó)
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Köhm amúgy a közismert animék kifejezés szerint nem éppen helytálló a magyar viszonylatban. Azért mert nézik- jelen esetben az A+-on - még nem lesz közismert maximum ismert egy bizonyos réteg számára amelyik az adott adót nézi.

Hoshi no koe, Greves of Fireflies meg amiket említessz én úgy gondolom, hogy nehéz filmek és kell egy bizonyos szellemi, lelki érettség ahhoz, hogy szembe merj nézni velük helyükön tudd kezelni őket. Nem éppen alkalmasak egy kezdő lap első számához.
Esetleg a Chihiro-ról vagy a Vándorló palotáról már ha megmaradunk a hazai szinten ismertebb CuCCoknál.
Kép
Avatar
Kuresz
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2006.03.01. 03:21
Tartózkodási hely: Silent Hill

Hozzászólás Szerző: Kuresz »

Még 1ikről se hallottam XD Amúgy nem pont első számra gondoltam,csak azt mondtam,hogy szivesen látnék ilyeneket is benne.A kisgyerekeket meg úgy értettem,hogy engem személy szerint tönkretesz,amikor olyat látok egy topicban,hogy Top5anime:Inuyasha,Kaleido Star,Pokemon Yu Yu Hakuso meg tudom is én Kiddy Grade(bár a KG tetszik :D )
Kép
Kép
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Kuresz írta:A kisgyerekeket meg úgy értettem,hogy engem személy szerint tönkretesz,amikor olyat látok egy topicban,hogy Top5anime:Inuyasha,Kaleido Star,Pokemon Yu Yu Hakuso meg tudom is én Kiddy Grade(bár a KG tetszik :D )
És miért is tesz tönkre? "OMG THE N00BSSSS!!!" Mer' persze mi soha nem voltunk n00bok, mi már profi animegurukként pattantunk elő atyánk fejéből, full gyűjteménnyel - hopsz, sorry, az igazi profi animeguruknak csak DVDR-en van gyűjteményük, mert csak a n00bok olyan lúzerek, hogy pénzt költenek valamire. :3

Az ég szerelmére már. Miért fáj az neked, ha mások még csak most ismerkednek lelkesen a műfajjal? :roll: Te is voltál kezdő (ahogy elnézem, nem is olyan régen, talán ezért a nagy fájdalom :3), mindannyian voltunk kezdők, hol ezzel a baj? A végén még ciki lesz, hogy a Cowboy Bebop és a Trigun a kedvenc animéim listáján van.... Kép
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Én meg pl az Inuyashát szeretem pedig az aztán nem mondható emelkedett vagy izgalmas történettel rendelkező animének pedig nem vagyok kisgyerek mégis a mai napig szívesen belenézek.
Ezt a sznobizmust nem értem amit képviselsz. Nem mindenki kezdi az ismerkedést japán nyelvű, angol feliratos RK -Tsuioku Hen-el, vagy Hoshi no koe-val vagy Elfen Lied-el.... :lol: hála a jó istennek

Amúgy szerintem elég szomorú ha nem ismered a Chihiro-t, és most nem arról beszélek hogy láttad-e vagy sem. De ez persze csak magánvélemény.
Kép
Avatar
siklara
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2006.10.18. 12:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: siklara »

mufurc írta:A végén még ciki lesz, hogy a Cowboy Bebop és a Trigun a kedvenc animéim listáján van....
Azokat mindenki szereti, a CB és a Trigun sosem lesz ciki :D
Tényleg nem szabadna lesajnálni az A+os animékkel kezdő emberkéket, ők például csupa olyat láttak, amiket én nem nagyon. Mellesleg a két öcsém is lelkesen nézi a Yu Yu Hakushot minden este, imádják. :D Mindenki kezdi valahonnan, nekem pl. kölcsönadogattak CD-n mindenfélét. ^^ Egyébként meg is lepődtem, egyik öcskösöm hogy rámozdult az újságra, már azért megérte egyet megvenni, mert őt teljesen lekötötte egy időre. :)

Izé... Igen, megvettem az újságot én is és hát... NAGYON drágának találom a kevés oldalhoz képest, bár az is igaz, hogy a Trillianba mentem érte (csak negyedóra séta és a lustaság győzött), itt meg persze még rádobtak az árra egy lapáttal. Egyébként próbálkozásnak nem rossz, a kisebb hibák elég sokan vannak néha, de látszik, hogy sokat melóztak rajta és szívüket-lelküket beleadták. Remélem sikerül majd egyre színvonalasabb számokat kiadniuk és 80 oldalasra hízniuk, ahogyan azt ők is szeretnék. Jópofa a dizájn is és a sok infóbox az oldalakon, néha kicsit arra emlékeztetett, mikor pár éve még mindenféle kölcsönkapott PC-gamer magazint olvasgattam. ^^ Még közel sem olvastam el mindent, de pl. a Cowboy Bebop-os cikkből megtudtam új dolgokat. Amit kicsit fájlalok, hogy "újabb" sorozatok nem igazán kerültek még ebbe a számba (annak a korábban beígért Bleach-nek örültem volna, ha már Bleachtard vagyok egy ideje XD), de ez valahol érthető, előbb a közismertebb és elérhetőbb dolgokra kell ráfeküdni, utána jöhet a többi. Néha a képek minősége is kicsit maszatka, de pl. az is pozitív, hogy ennyiféle rovat van, így szinte mindenből akad egy kicsi.

Jah, meg az tök poén, hogy pl. a keresztrejtvényes oldalon ott figyel egy-két fanart, amik megvannak nekem is a 4chan mappámban. :D
Kép
"Gankutsuou is awesome because of the following: trap, gayness, space elf vampire psychotic french possessed drug addict noble with a top hat." (Anonymous)

Személyes-publikus agyrémtár
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

siklara írta:Azokat mindenki szereti, a CB és a Trigun sosem lesz ciki :D
De, de, de, ezek az A+on mennek! A szennycsatornán, amit kisgyerekek néznek!! :tard:

Egyébként én azon röhögök leginkább, hogy sok, az A+os n00bokat lesajnáló emberke meg még a DB-vel meg hasonlókkal kezdett... :D Pot, meet kettle. :3
siklara írta:Jah, meg az tök poén, hogy pl. a keresztrejtvényes oldalon ott figyel egy-két fanart, amik megvannak nekem is a 4chan mappámban. :D
...Na várjunk csak. Ezek netről leszedett fanartokat raktak az újságba? Engedély nélkül, gondolom.

Oké, nálam most ásta el magát a lap. A fanartok felhasználására nagyon kényes vagyok, és az ilyesmire nincs mentség. Mások munkáját lenyúlni még akkor is pofátlanság, ha nem profitszerzés céljából történik, de egy pénzért árult újságba berakni őket végképp megbocsáthatatlan.

Mikor lép már túl a magyar anime-fandom azon a felfogáson, hogy "ami a neten van, az köztulajdon"? Basszus.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

mufurc írta:Mikor lép már túl a magyar anime-fandom azon a felfogáson, hogy "ami a neten van, az köztulajdon"? Basszus.
Tényleg?
Megtaláltam a frissen licenszelt Death Note-ot a neten, akkor legálba letölthetem? :dirr:

Első számnál ne csodálkozzunk, hogy mindenki által ismert anime-ket raknak be, elvégre ha olyannal töltik meg, amit "senki" nem ismer, akkor ki venné meg. Éveken keresztül (reméljük, hogy megél annyit) úgysem lehet csak ilyenekkel megtölteni az újságot és ha már van egy állandó olvasói bázisa, akkor jöhe a "szakosodás".
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
siklara
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2006.10.18. 12:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: siklara »

Kicsit furcsa volt nekem is, de végül csak egyet tudtam konkrétan beazonosítani a vinyómról, egy chibi Ichigot, amit talán valami fan-oldalról halásztam egykoron két másik chibivel együtt, meg a 4chan-on is felbukkan időnként. Egyébként ja, így jobban belegondolva... anyuskám benne van az egyik nagyobb lexikon szerkesztői gárdájában és mikor az egyes szócikkekhez képek kellettek, ők is nagyon komolyan tartózkodtak attól, hogy a netről szedjék le más fotóit, helyette inkább engem küldtek a Nemzeti Színházat, meg még néhány dolgot lekapni. ^^

Mindegy, még ezen is túlléphetnek. Igazából addig bele sem gondoltam ebbe az egészbe, amíg föl nem vetetted a problémát, meg nem is látom annyira halálos véteknek, mert... nem tudom. A fanartok úgyis totál közkézen forognak, meg fanok rajzolják fanoknak, a magazinban meg sehol nem állították, hogy saját kreálmányuk; az lenne az igazi lopás. :-P A rajzoló mindenesetre büszke lehet, hiszen a műve bekerült egy animés magazinba XD
Kép
"Gankutsuou is awesome because of the following: trap, gayness, space elf vampire psychotic french possessed drug addict noble with a top hat." (Anonymous)

Személyes-publikus agyrémtár
Avatar
Kuresz
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2006.03.01. 03:21
Tartózkodási hely: Silent Hill

Hozzászólás Szerző: Kuresz »

Na várjunk.Ez csak magánvélemény,amúgy meg noob szót nem is használtam.A trigun,kiddy grade,cb és yyh anno még nekem is bejöttek,a csatorna azért vicc,mert pl a yyh-t azóta adják,mióta az a+ létezik.El kell kezdeni valahol,ez tény.Azért írtam,amit írtam,mert top5animét nem lehet úgy összeállítani,hogy láttál vagy 6 sorozatot.Nemrég kezdtem bele az animenézésbe,ebben igazad van,kb 1,5-2 éve,azóta kb napi szinten 3-4 órát nézek-DB-vel kezdtem jah,kb 10évesen,de ki nem nézte annyi évesen?Nem azért írtam,hogy leszóljatok,ez csak magánvélemény volt,nem tudom miért kell elkezdeni problémázni.Amúgy meg az egész téma elment off irányba...
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése