Alulértékelt / Túlértékelt Animek

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Alulértékelt / Túlértékelt Animek

Hozzászólás Szerző: Mariko »

A Vampire Knight egy egyszerű képlettel röviden leírható:
(Twilight - nyál) + (Ouran - poénok) x angst = Vampire Knight
Kép
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Alulértékelt / Túlértékelt Animek

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

TÖKELETES!
5öst kapsz az egyszerű, de ésszerű levezetésért!!!!!!!!
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Alulértékelt / Túlértékelt Animek

Hozzászólás Szerző: Andro »

Mariko írta:A Vampire Knight egy egyszerű képlettel röviden leírható:
(Twilight - nyál) + (Ouran - poénok) x angst = Vampire Knight
Bár a Vampire Knight manga előbbi mint a tvájlájt. Lehet az "írónő" onnan szedte az ötletet.
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Alulértékelt / Túlértékelt Animek

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

A Twilight-VK hasonlóság nekem is feltűnt. Szerintem egyszerűen ugyanaz a fangirl-fantázia az egész. A lehető legátlagosabbnak szánt főhősnő (akiben van valami rejtett extra), akit két pasi is körülrajong, de legyen kicsit fűszeresebb, veszélyesebb a dolog, mondjuk legyen vámpír, úúúúúúúúúúú, szexepil felszökött az egekbe!!!!!44

Fogadok kismillió ilyen, helyesírási hibáktól hemzsegő novellácska született már, amit otthon írosgattak maguknak/barátnőjüknek a tinikislányok esténként, izgatottan kuncogva, hogy jajjdejó. Csak speciel Meyer ki is adta.
Avatar
Dark-san
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2008.06.01. 11:48
Nem: Férfi

Re: Alulértékelt / Túlértékelt Animek

Hozzászólás Szerző: Dark-san »

Lehet, hogy az én memóriámmal van baj, de a VK-ból én nem nagyon emlékszem poénokra (vagy csak nagyon gyengék). Amúgy igen, túlértékelt, sok a szenvedés benne, a történet gyenge és a manga rajzolása is elég távol áll az ízlésvilágomtól, az animéjé még elmegy. Na de az álmodozó lelkű lányoknak gondolom ez a csúcs. :D
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Alulértékelt / Túlértékelt Animek

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Dark-san írta:Lehet, hogy az én memóriámmal van baj, de a VK-ból én nem nagyon emlékszem poénokra (vagy csak nagyon gyengék).
Tényleg nem volt túl sok humor a VK-ban, ezért is írtam elé a mínusz jelet. Az Ouranból leginkább a lányrajongók által körülrajongott bishicsapat volt ismerős. ^^
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Re: Alulértékelt / Túlértékelt Animek

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Azért annak örülök, hogy a VK-ról nekem nem jutott eszembe az Alkonyat és az Ouran. Utóbbi kettőt nem bírtam végignézni. Amikor láttam a VKt akkor tetszett, kíváncsi vagyok újranézve mi lesz róla a véleményem. Azóta már megismertem sokkal jobb vámpíros történeteket.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Alulértékelt / Túlértékelt Animek

Hozzászólás Szerző: Andro »

Ouranból én négy részt láttam. NEm voltam elájulva a kliséktől akkor sem. Alkonyat első kötetét olvastam, de nem tudtam sírjak vagy nevessek rajta, annyira szánalmas. Vampire Knightot kb. 2006-ban ismertem meg mangában, akkor tetszett, nem rossz a maga módján. Csak nem kellett volna elcseszni a történet felénél.
Kép
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Alulértékelt / Túlértékelt Animek

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

azt hiszem a Vk-ról már az első oldalakon ebben a topicban kiejtettük a véleményünket. (nem akarok hülyeséget mondani, gyors utánanézek)
az ourant végignéztem. nem egy nagy szám! nekem abból a grafikából a rózsák tetszettek!
twilightfos! :knife: - erről is írtam már pár csípős véleményt. ebből talán a farkasokról szóló rézs az egyetlen élvezhető dolog... most tartok a nemmoon közepén.
nem sietem el a dolgot, meg aztán időm sincsen sok szal....
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
Dark-san
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2008.06.01. 11:48
Nem: Férfi

Re: Alulértékelt / Túlértékelt Animek

Hozzászólás Szerző: Dark-san »

Andro írta:Ouranból én négy részt láttam. NEm voltam elájulva a kliséktől akkor sem.
Az Ouranban pont a shoujo-klisék kifigurázása lenne az egyik lényeg. :D
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Alulértékelt / Túlértékelt Animek

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Nekem az Ouran az egyik kedvencem, szvsz nagyon jó stílusparódia. :vigyor: A Twilightből csak az első filmet láttam, de miután majdnem bealudtam rajta, se a folytatásokból se a regényekből nem kértem.
A VK szórakoztató sorozatnak indult, de a második szezonra a sztori teljesen elment a totális baromság irányába, és végül öncélú angstfestbe fulladt az egész anime.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Alulértékelt / Túlértékelt Animek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Az Ouran egy szórakoztató és vicces sorozatnak tűnik, igazából ezt kellene Mordályossal megnéznem, mert egyedül valszeg soha nem fogom, nekem túl rózsaszín a színvilága. ^^" Tudom, hogy szándékosan ilyen, meg paródia, de ehhez nekem kell még egy ember nézés közben, aki akár csak a jelenlétével is, de biztat. XD

Vampire Knight: Bevallom nem nagyon ismerem, de a saját fangirljei szólják le folyton, ami úgy tudom, nem egy jó jel. XD

Twilight: Borzalmas könyv, és nem azért, mert megerőszakolja a vámpírmítoszt, vagy ilyen "apróságok", hanem mert a cselekmény egy 0, unalmas és vontatott, a főszereplő páros emós, és nem is túl következetes (Edward megkéri, hogy ne menjen a közelébe, ehhez képest folyton ő nyomul Bellára, aztán a végén elintézik ezt annyival, hogy "nincs elég erőm ahhoz, hogy távolmaradjak tőled"...lol?), történet pedig gyakorlatilag nincs, az első regény is az talán az utolsó 50-100 oldalon "indul be", aztán "offscreen" ölik meg James-t. A "romantikus jelenetek" is hülyén vannak megírva, Eddie és Bella közös progjamjai a közös szenvedésről szólnak, meg arról, hogy őket mennyire nem érti meg senki, látszik, hogy kamaszoknak írták, csak remélem senki nem gondolja azt, hogy ilyen az igaz szerelem. Könyvekből az első regény feléig jutottam, aztán kénytelen voltam a végére ugrani, mert szabályszerű fizikai fájdalmat éreztem olvasás közben, filmekből pedig a New Moon közepe körül adtam fel. Az Eclipse-et megnéztük egy nagyobb társasággal, na úgy röhögésre kiváló volt. XD Az egyik "újszülött" vámpír (aki az átlagnál jobban játszott) megy Eddiék felé, akik a félelemtől hátrálnak, az egyik haver pedig megszólal: "Nem csoda, hogy ennyire félnek, az a pasi velük ellentétben egy igazi színész!" XDDDDDDD
Kép
Moon Breaker
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2011.07.08. 06:32
Nem: Férfi

Re: Alulértékelt / Túlértékelt Animek

Hozzászólás Szerző: Moon Breaker »

túlértéket anime szerintem a Moyashimon. Nem értem mi olyan fantasztikusan érdekfeszítő abban h látja a bacikat szabadszemmel a srác...én speciál a 4.rész után töröltem az egészet olyan fárasztóan unalmas volt.(és azt a 4et is csak a szexy doktornéni miatt néztem meg :)
és ennek csináltak még S2 -őt is ?! számomra felfoghatatlan.
de a Deadman Wondeland folytatását persze hiába várom, pedig az viszont kiba*ottjó anime szerintem.
:knife:
Avatar
gilas
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2012.03.08. 04:43
Nem: Férfi

Re: Alulértékelt / Túlértékelt Animek

Hozzászólás Szerző: gilas »

Túlértékelt animék:

Berserk: nem értem, mi az a hatalmas hype körülötte. A karakterek szerintem sablonosak (különösen Gutts a szófukarságával), a vége pedig kiábrándító, valahogy befejezetlen az egész.
TTGL: Ez a mecha sem jött be. A Beastmenek érdektelen ellenfelek voltak, az akciójelenetek sokszor eltúlzottak és nevetségesek, bár a második fele egy fokkal jobb volt, föleg hogy volt benne némi karakterfejlödés (pl. Rossiu és Simon)
Vampire Knight: Ezt azt hiszem nem kell magyaráznom.

Naruto, Inuyasha, Dragon Ball szériák: A 100+ shounen fight animék tipikus esete, fölöslegesen elnyújtott harcok.

Alulértékelt animék:

Mivel a fantasy az egyik kedvenc müfajom, úgy érzem, hogy a Srapped Princess, az Utawarerumono vagy a Tales of the Abyss több figyelmet érdemelnének, mert a maguk müfajában szerintem kifejezetten jók.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Alulértékelt / Túlértékelt Animek

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Moon Breaker írta:túlértéket anime szerintem a Moyashimon. Nem értem mi olyan fantasztikusan érdekfeszítő abban h látja a bacikat szabadszemmel a srác...én speciál a 4.rész után töröltem az egészet olyan fárasztóan unalmas volt.(és azt a 4et is csak a szexy doktornéni miatt néztem meg :)
Nem sok slice-of-life sorozatot szoktál nézni, ugye? ^^

BTW: Ha Harukára céloztál, akkor ő még nem doktornéni, csak doktorandusz.
Kép
Moon Breaker
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2011.07.08. 06:32
Nem: Férfi

Re: Alulértékelt / Túlértékelt Animek

Hozzászólás Szerző: Moon Breaker »

Mariko írta:
Moon Breaker írta:túlértéket anime szerintem a Moyashimon. Nem értem mi olyan fantasztikusan érdekfeszítő abban h látja a bacikat szabadszemmel a srác...én speciál a 4.rész után töröltem az egészet olyan fárasztóan unalmas volt.(és azt a 4et is csak a szexy doktornéni miatt néztem meg :)
Nem sok slice-of-life sorozatot szoktál nézni, ugye? ^^

BTW: Ha Harukára céloztál, akkor ő még nem doktornéni, csak doktorandusz.

én minden animét megnézek ami kicsit is érdekes, de amelyik még a 4. rész után is untat az már gáz...
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Alulértékelt / Túlértékelt Animek

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

gilas írta: Berserk: nem értem, mi az a hatalmas hype körülötte. A karakterek szerintem sablonosak (különösen Gutts a szófukarságával), a vége pedig kiábrándító, valahogy befejezetlen az egész.
Azért mert befejezetlen. Eredetileg lett volna plusz egy epizód, de elfogyott a pénz, úgyhogy túl hamar kellett lezárniuk, de nem maradt idő rendesen kifejteni a történetet.
gilas írta:TTGL: Ez a mecha sem jött be. A Beastmenek érdektelen ellenfelek voltak, az akciójelenetek sokszor eltúlzottak és nevetségesek, bár a második fele egy fokkal jobb volt, föleg hogy volt benne némi karakterfejlödés (pl. Rossiu és Simon)
Némi? Bőven az átlag felett van a jellemfejlődési szintje.
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Alulértékelt / Túlértékelt Animek

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Áhá, szóval van ilyen is! :D Mielőtt szétoffoltam volna az anime szereplős topicot, inkább körbenéztem egy kicsit.

Péter postjáról eszembe jutott, hogy a Mira Nikkit az egyik legtúlértékeltebb animének tartom, kéz a kézben az Elfen Lieddel. Aztán a No Game No Life, ami eszembe jut a közelmúltból, valamint a Kill la Kill is ide tartozik szvsz. Meg a Berserk filmfeldolgozásokat is bevenném a listába.

Szerintem alul értékelt az Ozma (ez rettenetesen, ha engem kérdeztek), a Megazone 23, illetve a Sailor Moon Crystal. Elismerem, hogy utóbbi nem tökéletes, de néhányan erősen túlreagálják a hibáit.
Kép
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1261
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Alulértékelt / Túlértékelt Animek

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Wow topic! XD Ennyi blablátok után már megemlíteném a Clannad cuccokat is, mint túlértékelt címet. Engem nagyon ritkán idegelnek ki animék, de az After Storynak epicül sikerült. Hogy mennyire utálatos! És még is jó, de még is szar! Mindig felmegy a pumpám, ha valakinek mesélek róla (és sosem tudom megállni, hogy ne spoilerezzem szét az egészet). XD És nem a jajj szegény szereplők síííroook effekt miatt. Nagyon nem! Igazából egyértelmű miért 9 körüli az átlag score-ja, csak én totál nem értek egyet vele.

Ami az említettek közül szerintem is túlértékelt (pontosabban amennyi hirtelen eszembe jut):
- FLCL (nem tudom hol van az a maroknyi csoport, aki ezt a cuccot közömbösnek vagy átlagosnak találja az 1/10 és 10/10ek mellett, de grat nekik!XD Nálam olyan előkelő 1 pontos mint a Pupa, magyarul egy nagy nulla. Ellenben a szintén 1 pontos School Daysszel vagy a minap megnézett Gyóval, amiken jót szórakoztam. :hammer: )
- Akira&CB&GitS - uncsik, bár utóbbiakkal jóban vagyok bizonyos keretek között
- Monogatari cuccok (szeretetem ide vagy oda, majdnem annyira utálom isXD)
- Elfen Lied - darabolás, csöcsök, baromság. Se több, se kevesebb.

Hm, ezt a Mirai Nikkit be kéne már iktatnom, de mindig találok jobb teendőt.

Alulértékelt?
Ehh ezt át kell gondolni. Hirtelen nem jut eszembe semmi. (A kedvenceim közül talán a Speed Grapher és a Fanfer, amik több sebből véreznek, de elvakult fanjuk vagyok. Végül is nem alulértékeltek, csak nem kapnak elég figyelmet, ahogy pl. az Itazura na Kiss sem, amit az utóbbi hónapban lelkesen reklámozok pl. addictson is. xd) A múlt szezonból a Nobunaga Concerto rengeteg antinézőt szerzett magának a cgjével, pedig ha valami jó cucc, akkor ez az! (De akik látták, nem mondhatnám, hogy alul értékelik.... szóval ez sem találó ide. :D )
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Alulértékelt / Túlértékelt Animek

Hozzászólás Szerző: Ayla »

lám egy lázadó.
A parasztvakítás sokszor elvakítja az embert a normális dolgoktól is, sajna.

Free
kegyetlenül túlértékelt. Folyt a csapból is, ezért ledaráltam.
Most pedig másolom, amit egy másik csoportba röviden reviewoltam róla: Gyöngyörű yaoi materiál. Csöpög az ártatlanságtól és a víz animálásának gyönyörűségétől. Nyugodalmas, túlértékelt anime.
Téma: sport
Háttérzene: megdöbbentően dubstep.
Karakterek: lány nevekkel elátott bishik.
Történet: ússzunk, mert ha nem úszunk együtt, nem vagyunk barátok.

Összegezve: ha nincs jobb dolgod nézd meg, kikapcsolódni pont elég. Ha yaoi alapanyagot keresel: TÖKÉLETES választás. Ha rendes és építő jellegű animéket akarsz nézni, ez nem az.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Keelia
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2014.09.23. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: leginkább a gép előtt

Re: Alulértékelt / Túlértékelt Animek

Hozzászólás Szerző: Keelia »

Khm, a yaoi műfaj nagy kedvelője vagyok, de a Free-ről 2 rész után látom, hogy tényleg megérdemli a túlértékelt jelzőt. Valahogy szerintem még BL materiálnak sem jó, bár én alapból nem szeretem a túl nyálas romantikus sztorikat sem :D Végig fogom nézni, ha ki akarok csak kapcsolódni, de egyelőre pl. az Ouran High School Host Club, vagy a Gekkan Shoujo Nozaki-kun sokkal jobban elszórakoztatott már az első 2 részében is.

Mondjuk alapból az összes BL anime mocskosul túlértékelt, de csak azért, mert olyan kevés jön ki, hogy kb. a fanok már mindenre ráharapnak a szinte semmilyen kínálatból XD
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Alulértékelt / Túlértékelt Animek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Én is elfeledkeztem azóta erről a topicról, pedig mindkét kategóriában érkezett újabb cím nálam is:

Túlértékelt: Kill la Kill - avagy "az anime műfaj megmentője", röhög a vakbelem. Az átlag Gainax cuccoknál azért jópár fokkal értelmesebb volt, de még így is a szokásos fanservice-es, agyatlan fightolás/marhulás, ami messze nem olyan eredeti és egyedi, mint amilyennek a rajongói beállítják.

Alulértékelt: Sailor Moon Crystal - Szép dolog a nosztalgia és azt is megértem, hogy amihez gyerekként kötődtünk, az örökké "szent" marad az embernek, de azért nem ártana a fikázóknak reálisan hozzáállni az új sorozathoz, esetleg belelesni az eredeti mangába (ha már ez a mostani sorozat abból készül...), mielőtt lehúzzák az egészet a vérbe.

Más: Mielőtt írtam volna, előkerestem a legelső oldalon, hogy anno miket írtam be ide (elvégre azokat minek újra felsorolnom, nem igaz? XD) és látom, hogy most éjjel nem fogok tudni aludni, mert végig azon gondolkozom majd, hogy mi az isten lehetett akkora titok, hogy Junchi három év távlatából szerkesztgette át a postjait, sőt, az egyiket mivel törölni már nem tudta, egy "-" jellé alakította át. XD (Bocs Junchi, de tényleg nagyon szemet szúrt, főleg ez az utóbbi. XD)
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Alulértékelt / Túlértékelt Animek

Hozzászólás Szerző: Ayla »

te jó isten.... animés véleményes posztokról beszélünk? ....

back to topic:
boyslove: miután befejeztem a Free-t pont erre gondoltam én is, hogy szimplán nincs választék... vagy csak én nem tudok róla? Rákerestem konkrétan yaoi animére és gyakorlatilag NINCS.

Kill la Kill nekem is bűzlik, de még nem adom fel.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Alulértékelt / Túlértékelt Animek

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Titkos írta:most éjjel nem fogok tudni aludni, mert végig azon gondolkozom majd, hogy mi az isten lehetett akkora titok, hogy Junchi három év távlatából szerkesztgette át a postjait, sőt, az egyiket mivel törölni már nem tudta, egy "-" jellé alakította át. XD (Bocs Junchi, de tényleg nagyon szemet szúrt, főleg ez az utóbbi. XD)
Ej, Junchi, a múltat elfogadni kell, nem manipulálni! :-P

Csak szólok, hogy ebben a fórumban a moderátor is szokta manipulálni a múltat. Most is született pár olyan hozzászólás ami néhány hét múlva már nem lesz itt. /paTKany megj./
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára A mordályos nyul 2014.09.29. 21:02-kor.
Avatar
Keelia
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2014.09.23. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: leginkább a gép előtt

Re: Alulértékelt / Túlértékelt Animek

Hozzászólás Szerző: Keelia »

Ayla írta:Rákerestem konkrétan yaoi animére és gyakorlatilag NINCS.
Azt hiszem egy van, aminek van cenzúrázatlan verziója, de konkrétan itt az érdemei ki is fújtak, mert története természetesen nincs. Néhány kedvenc mangámból is csináltak OVA-kat, de azokat sem érdemes nagyon megemlíteni :roll:

Kill la Kill-t én nagyon szerettem, meg is adtam rá a 10-est, mert végig élveztem, és mocskosul vártam minden részét a következő hétén, hogy jöjjön már ki :D Azt nem mondom rá, hogy az anime megmentője, de tökéletes szórakozást nyújtott a számomra.
Válasz küldése