Hogyan ismertétek meg az animéket?

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

Hehe...nekem is a Lodoss volt az első nagy kedvencem, amit usteam-ről szedtem le^_~
Mondjuk azóta picit változott az ízlésem. :)
Kép
phr0zen

Hozzászólás Szerző: phr0zen »

Éjdruida írta: De tény, az alapok meg voltak itt hazánkban is, bár én még emlékszem egyre, asszem Dallos volt a neve, ami egy egész estés anime volt.. az ugrott így be hirtelen.. de csak annyi van már meg belőle, hogy Dallos.. és hogy valami sci-fi volt...
Na ezt most én is csak memóriából nyomom, de nekem meg úgy rémlik hogy az egész estés FILM volt, csak egy anime rendezője készitette Lengyelországban, lengyel színészekkel.
Avatar
spidqueen
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2004.02.01. 15:50
Tartózkodási hely: A Jégpalotában ahol éppen vörös bort kortyolgatok

Hozzászólás Szerző: spidqueen »

LeWish írta:Hehe...nekem is a Lodoss volt az első nagy kedvencem, amit usteam-ről szedtem le^_~
Mondjuk azóta picit változott az ízlésem. :)
Hát én spec vagy megszokásból vagy tényleges imádatból, de Lodoss marad... 8)
Kép
A sötét mágia bosszantó boszorkánya
Wizard
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2004.05.03. 21:59
Tartózkodási hely: Dark Forest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wizard »

hogyan ismertem meg őket?
Kezet fogtunk, aztán...... ::jhihi::

Egyébként nálam is az Ezüstnyíl volt az első. Aztán jött a Candy, Grand Prix, és hasonló videótékákból kihozható cucc. De ezekről nem tudtam, hogy animek, az első tudatosak nekem is a DB, ill SM voltak. Bár az SM-et meg nem nézném megint, de a DB örök kedvenc marad
Anime 4EVER!
a MA a TEGNAP HOLNAPJA ^^
Avatar
spidqueen
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2004.02.01. 15:50
Tartózkodási hely: A Jégpalotában ahol éppen vörös bort kortyolgatok

Hozzászólás Szerző: spidqueen »

Én is szeretem a DB-t de inkább a DBZ-ért voltam oda, kedvencem a zöldség király ill. Vegita álá zselés haj! Nem tudom de megtetszet szegénykének a próbálkozásai hogy mindig egyre nagyobb dolgokra vágyott, és nagy álma volt, hogy ő legyen a legjobb...habár SonGoku kariját eléggé megnyomták, hogy 'ő a legjobb' cím szóval, ez azért idegesítet egy kicsit...
De ez most mindegy. Minden esetre vegita makaccsága is bejött nálam, minden t egyedül akart csinálni, legyőzni az ellenfeleket stb.

Habár az sokkolt mikor kiderült, hogy Bulma és Vegita összejönnek, nem beszélve a GT-ben arra a hülye gyerekéről... ::jwar::
Kép
A sötét mágia bosszantó boszorkánya
Avatar
Luminas
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2004.06.06. 20:17
Tartózkodási hely: Everywhere but not anywhere

Hozzászólás Szerző: Luminas »

:D Trunks nagyon kira volt pedig, bár az igazi király Gohan. Egyébként az én is először a DBt, DBZt láttam, aztán jött az EVA 8) Kicsit más volt a stílusa :D, de most is a za kedvencem - pedig 2 hete láttam :!:
Avatar
spidqueen
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2004.02.01. 15:50
Tartózkodási hely: A Jégpalotában ahol éppen vörös bort kortyolgatok

Hozzászólás Szerző: spidqueen »

Luminas írta::D Trunks nagyon kira volt pedig,
Én vegita másik gyerekéről beszéltem...arról a csajról... ::reliev::
Kép
A sötét mágia bosszantó boszorkánya
Avatar
Luminas
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2004.06.06. 20:17
Tartózkodási hely: Everywhere but not anywhere

Hozzászólás Szerző: Luminas »

Szerencsére ennyi DBZ-t nem láttam :) Ez hanyadik részek körül volt?
Avatar
spidqueen
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2004.02.01. 15:50
Tartózkodási hely: A Jégpalotában ahol éppen vörös bort kortyolgatok

Hozzászólás Szerző: spidqueen »

Luminas írta:Szerencsére ennyi DBZ-t nem láttam :) Ez hanyadik részek körül volt?
Luminas: Ez már GT...


Titkos: Igen ez az Bra volt a neve...
köszike!
Kép
A sötét mágia bosszantó boszorkánya
Avatar
Luminas
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2004.06.06. 20:17
Tartózkodási hely: Everywhere but not anywhere

Hozzászólás Szerző: Luminas »

:oops: :oops: :oops: :oops:
Abból szerencsére kimaradtam. Elvette a kedvem az egésztől az SS4 :D:D:D
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Széljegyzetként: Bra szerepel a DBZ-ben is és bennevan a DB manga utolsó kötetében is.
Kép
Avatar
spidqueen
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2004.02.01. 15:50
Tartózkodási hely: A Jégpalotában ahol éppen vörös bort kortyolgatok

Hozzászólás Szerző: spidqueen »

paTKany írta:Széljegyzetként: Bra szerepel a DBZ-ben is és bennevan a DB manga utolsó kötetében is.
IGEN???? Mikor? Hol? És miért? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Kép
A sötét mágia bosszantó boszorkánya
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

spidqueen írta:IGEN???? Mikor? Hol?
IGEN. :dirr:
Utolsó Tenkaichi Budokai, csak ennyit mondok. 8)
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Rage írta:
spidqueen írta:IGEN???? Mikor? Hol?
IGEN. :dirr:
Utolsó Tenkaichi Budokai, csak ennyit mondok. 8)
Igen, asszem a DBZ utolsó két része. Csak ott még 3 éves. :)
Kép
Avatar
Meglivorn
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2003.07.27. 15:14
Tartózkodási hely: Jurai... (bárcsak. Magyarország)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meglivorn »

Nem, az Pan, Goku unokája.
Bra ugyanott szerepel, a Budokain drukkol Pan-nak, de csak pár képen látszik. Animében nem tudom, azt már nem láttam.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Meglivorn írta:Nem, az Pan, Goku unokája.
Bra ugyanott szerepel, a Budokain drukkol Pan-nak, de csak pár képen látszik. Animében nem tudom, azt már nem láttam.
Tudom, Pan is ott van, de én tényleg Bra-ra gondoltam. Ő is kb. 3 éves volt akkor, nem?
Kép
Avatar
Con Tequillah
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2004.07.23. 08:46
Tartózkodási hely: Al Avdal

Hozzászólás Szerző: Con Tequillah »

én először a rammstein engel c. klipjét láttam, egyébként is szeretem a zenéjüket, de a videó se volt semmi. aztán egy lan-partyn Luminas épp nézett valamit, gondoltam biztos valami bunyós-marcangolós mint a dragonball, de aztán csak látom, hogy hasonlít a klipre. és persze ott van ASUKA!!! :D azóta nge-fan va'ok, s (tudtommal) minden részt láttam...
nagyjából ennyi.
"Blattyogunk előre az élet országútján, mint két kómás csiga..."

Con Tequillah
(aka. HunBoTy, HiJacker, Tetovált Emu)
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Titkos írta:Tudom, Pan is ott van, de én tényleg Bra-ra gondoltam. Ő is kb. 3 éves volt akkor, nem?
Bra 3, Pan 4. lol Itt megint kitérnék egy Toei hiba témára, de nem fogok. Amúgy én ezt egy hivatalos echte japán fanbook-ból (is) olvastam, bár van egy-két unofficial site, ami valamiért okosabbnak tartja magát, mint a hivatalos site-ok, és váltig állítja, hogy ez fordítva van. Dehát, van ilyen. ^^" Kár, hogy Bra-t nem szerepeltetik sokat.
Nálam az engeles klipp az első AMV volt, amit láttam.

Edit:
spidqueen írta:Habár az sokkolt mikor kiderült, hogy Bulma és Vegita összejönnek, nem beszélve a GT-ben arra a hülye gyerekéről... ::jwar::
Megnézted a GT-t? Részvétem. Akkor nem csodálom, hogy ilyen "jó" benyomásod van róla. A GT-t amúgy se tartom DB-nak, Toriyama-nak vajh mi kevés köze volt hozzá, szal ha én teljesen figyelmen kívül hagyok mindent, ami abban történt. Jajj, már megint kezdem a GT flame-et, gyah, gyorsan abba hagyom. Tessék nem piszkálódásnak venni. ::gome::
Kép
Avatar
Luminas
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2004.06.06. 20:17
Tartózkodási hely: Everywhere but not anywhere

Hozzászólás Szerző: Luminas »

Con Tequillah írta:én először a rammstein engel c. klipjét láttam, egyébként is szeretem a zenéjüket, de a videó se volt semmi. aztán egy lan-partyn Luminas épp nézett valamit, gondoltam biztos valami bunyós-marcangolós mint a dragonball, de aztán csak látom, hogy hasonlít a klipre. és persze ott van ASUKA!!! :D azóta nge-fan va'ok, s (tudtommal) minden részt láttam...
nagyjából ennyi.
Minden részt láttál :D A director's cut miatt talán még többet is, mint én
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Sister Tenshi írta:Nálam az engeles klipp az első AMV volt, amit láttam.
Akkor ezek szerint ezzel nem vagyok egyedül. :) Amúgy úgy látom nekem szerencsém van, mindennek csak a javát néztem meg: Dragonball-ból az első sorozatot, meg a Z-t, Fushigi Yuugi-ból csak a sorozatot... :D
Kép
Avatar
Cornell
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2004.02.25. 01:46
Tartózkodási hely: a tömegsír legmélyén
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Cornell »

nos itt fell lett emlegetve, jó párrégi anime, amiket még annó én is láttam (a hattyúk tava, voltron, silver hawks, samurai pizza cats, és még sok más) de akor még fogalmam se volt róla hogy ezek animék, igazán tudatosan a dragonballt és a sailor moont keztem el nézni és utána lettem nagy manga/anime fan...persze azért mondanom se kell hoyg kissrác fejjel na ná hoyg először a sailor moon hentai képek érdekeltek a legjobban...de végülis azért mostmár inkább a "normál"(nem hentai) animéket nézem...
Kain
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2004.08.04. 16:15
Tartózkodási hely: World of Darkness

Hozzászólás Szerző: Kain »

Kb. úgy mint Luminas, de terjedelmesebben az NGE segített - mint Con Tequila-nál :lol:
Shackallor
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2004.08.05. 21:48
Tartózkodási hely: Throne Chamber of Uruk

Hozzászólás Szerző: Shackallor »

először a DBZ, még most is megvan vagy 300 rész videókazettán, DivX-ben :P , aztán jött a többi (EVA, néhány rész Yu-Gi-Oh, pokémon és hentai minden mennyiségben :wink: :D ) de mindközül az EVA a legmaradandóbb élmény sztem
Avatar
Luminas
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2004.06.06. 20:17
Tartózkodási hely: Everywhere but not anywhere

Hozzászólás Szerző: Luminas »

Nekem még az EVA mellett a .hack okozott (inkább okoz, mert még csak pár részt láttam :D) maradandó élményt, mert a történetét nem értem, hogy ponotsan miről szól, de olyan rabul ejtő az egész, hogy öröm nézni. Ezt már Kain is Con Tequillah is tanusíthatja, sajnos Shackallorral mostanában ritkán találkozok, így neki még nem adtam oda :D
Shackallor
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2004.08.05. 21:48
Tartózkodási hely: Throne Chamber of Uruk

Hozzászólás Szerző: Shackallor »

Luminas írta:Nekem még az EVA mellett a .hack okozott (inkább okoz, mert még csak pár részt láttam :D) maradandó élményt, mert a történetét nem értem, hogy ponotsan miről szól, de olyan rabul ejtő az egész, hogy öröm nézni. Ezt már Kain is Con Tequillah is tanusíthatja, sajnos Shackallorral mostanában ritkán találkozok, így neki még nem adtam oda :D
Hát, majd meglátjuk... :D bár az alapján amit eddig a sorozatról tudok nem biztos, hogy igényt tartok rá, mondjuk ha beszerzel nekem egy új 120 gigás vinyót beszélhetünk róla :wink:
Válasz küldése