"Szerelem első látásra" anime szereplőbe!

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.

Mióta ismered és nézed az anime-okat?

kb 1 éve
54
25%
kb 2 éve
31
15%
kb 3 éve
16
8%
több mint 3 éve
111
52%
 
Szavazatok száma: 212

Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

"Szerelem első látásra" anime szereplőbe!

Hozzászólás Szerző: Xell »

Nemtudom, ki hogy van vele, de akivel előfordult olyan, hogy annyira belelőrült egy animéba, hogy már a benne levő valamelyik női szereplőt a magáévá akarta tenni, és egész álló nap rágondolt, annak itt a helye! ::jthrill:: Egy megszálott anime rajongó képes ilyesféle effektusokra is. Szóval, ide lehet lökni az ilyen történeteket.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Xell 2003.12.20. 13:33-kor.
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Re: "Szerelem első látásra" anime szereplőbe!

Hozzászólás Szerző: mufurc »

....Eees vajon miert csak noi szereplok? :P Lanyoknak nem tetszhet egy-egy anime pasi? ;)

Anyway, en a magameva nem akartam meg tenni semmilyen anime figurat (max. ha valodiak lennenek, de akkor se kezdenek veluk hosszabb kapcsolatba, kiveve talan Micchit ^.^), de miutan az anime/manga szereplok altalaban mutatosnak keszulnek, nyilvan az embernek megtetszik egyik-masik...

Akio (Utena sorozat). Utolso szemet mocsok allat, a valo eletben sikitva menekulnek elole, de... ehehe..... najo, egy egyejszakas kalandot nem hagynek ki vele. xD
Kép

A masik ketto pedig Reuentahl es Mittermeyer a LoGH-bol, vagyis foleg Mittermeyer, mert o a legszimpatikusabb anime szerepo (Vash mellett), akit valaha lattam, amellett, hogy a A Ferfi-erenyek Eszmenykepe (legalabbis az iro szerint, de sztem is elegge ott van a fazon)... Ha ferjhez kene mennem egy animefigurahoz, hat gondolkodas nelkul ot valasztanam. ^_^ (Reuentahl "csak" egyszeruen Tall, Dark, Handsome & Angsty, ami fikcioban nagyon drool, csak a valosagban ugye... ^^;; )
Mittermeyer:
Kép
Reuentahl:
Kép

Es persze ne feledkezzunk el Ban-chanrol sem a Get Backersbol, de ot mar tobben ismerik, gondolom... ;) *points to avatar*
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mufurc 2004.02.17. 18:54-kor.
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Nekem Kaoru a Kenshinből meg Sango az Inuyashabol :)
Kép
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

to Mufurc: te lány vagy??????????? :crazy:

Nekem... ::^_^:: Kaju-kun; Hotohori-sama, aki igazán a szívemhez nőttek. ::daisuki:: De még: Ashram; Meier; D. nyammmmmmmmmm
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Hát, Mufurcról én sem tudtam, hogy lány, dehát nem is kérdezte tőle senki ::jsmile:: Másrészt, Mufurcnak sok igazat adok, a topic kezdéséből meg tényleg kihagytam a női anime rajongókat. Gomen! ::jeye:: Na de ha már itt tartunk, tényleg mutatósra készülnek az anime figurák, és némelyiküknek olyan valótlan és szélsőséges jelleme van, hogy az ember egyszerűen beleszerelmesedik ebbe a fiktív jellembe. :D Az én nagy becsben tartott szereplőim Lina Inverse, Amelia a Slayersből, és Canal a Lost Universéből.
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Fry
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2003.08.15. 11:50

Hozzászólás Szerző: Fry »

Xellos írta:Hát, Mufurcról én sem tudtam, hogy lány, dehát nem is kérdezte tőle senki ::jsmile::
Nekem itt a fórumon alapból mindenki fiú, amíg meg nem tudom róla, hogy lány. Aztán ha megtudtam... akkor sincs semmi különös.
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

Én Ayanami Reibe eddig... már az első részben ^^ persze butaság azt mondani hogy szerelmes, de olyan ari, meg lehet sejteni, hogy valami nagyon nem OK nála.
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

ein írta:Én Ayanami Reibe eddig... már az első részben ^^ persze butaság azt mondani hogy szerelmes, de olyan ari, meg lehet sejteni, hogy valami nagyon nem OK nála.
:oops: :oops:
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

:oops: vagy nem :oops: akkor is ő a kedvencem
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Az én imádottam Shampoo a Ranma 1/2-ből. ::daisuki:: Alapjában véve kedves és aranyos, de ha harcra kerül a sor, nem finomkodik és cseles huzásokért sem kell a szomszédba mennie. :) De mindig nagyon kawaii. ::jblush::
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Titkos 2005.01.14. 18:29-kor.
Kép
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Lina a legcukibb! ::daisuki:: ::daisuki:: ::daisuki:: Na meg a legveszélyesebb is ::jsmile:: :sniper:
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
StabWest
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2003.08.14. 16:54

Hozzászólás Szerző: StabWest »

Nekem Andre a kedvencem :) . Bár a "szerelem" kicsit túlzás, de amikor először láttam a Lady Oscart ('90-es évek elején...), ő tetszett a legjobban 8) . Mindig vártam, hogy mikor bukkan fel a sorozatban...
Kép
Még nem sikerült felülmúlnia más anime szereplőnek :) .
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

Jó még csak két lány írt véleményt, de azért kíváncsi lennék, hogy nem jön-e be nekik az ilyen Jubei/Spike vonal? csak mert férfi szemmel gondolom nincs az az isten, hogy megjósold a reakciókat.
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Most nézem az Ayashi no Cerest, és egyre jobban imádom Touyat... ::japsmil:: ..most halt meg :x
Nekem amúgy a rámenős, magas, erős emberkék jönnek be. Legfőképp akkor, ha egy kicsit gonoszak is... :twisted:
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

remélem csak animeben (de sejtem hogy nem)
Ayanami írta: Nekem amúgy a rámenős, magas, erős emberkék jönnek be. Legfőképp akkor, ha egy kicsit gonoszak is...
ez * (-1) = én (csak felötlött bennem) :twisted:
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

ein írta:remélem csak animeben (de sejtem hogy nem)
Ayanami írta: Nekem amúgy a rámenős, magas, erős emberkék jönnek be. Legfőképp akkor, ha egy kicsit gonoszak is...
ez * (-1) = én (csak felötlött bennem) :twisted:
:osnani: Az életben kissé eltér az ízlésem...vagy nem??? Na jó, a gonoszt ki lehet zárni...Miért te milyen vagy? Tényleg ki milyen anime szereplőre hasonlít? :wink:
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Fry
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2003.08.15. 11:50

Hozzászólás Szerző: Fry »

StabWest írta:Kép
Elég küklopsz... Tagja az X-mennek? Milyen családból való? Csak jó hírű mutánssal, honeybunch! :D
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

nagy kék nag fogakkal = EVA 01 :twisted:
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

az nagyon égő ha a barátnőmet egyszer az ágyamban majdnem Asuka-nak szólítottam? :oops: :oops:
Kép
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

:shock: :P :P :P attól függ: pl ha te feküdtél és ő meg főzött, és kikiáltottál hozzá akkor PL NEM. de abban az esetben amire én gondolok ott iiiiiigen :P
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Fiúk, kinek jön be még Lina? ::jthrill::
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

Xellos írta:Fiúk, kinek jön be még Lina? ::jthrill::
hmm..nem is olyan lapos :D
Kép
Avatar
BNC
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2003.10.23. 19:58
Tartózkodási hely: /mnt/karosszek
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: BNC »

Hááát...
izé...
Szal...
mittudomén...
Akarom mondani:

Kép
Yumi-chan a Chobitsból, mert anyira aranyos, és mert csppet sem ártatlan, tudja amit tud. És úúúgy tud nézni.
Kép
Simizu-sensei, mert felnőt nő, és mégis bizonytalan, és olyan valaki akit az ember szeretne megvédeni.
Kép
Mutsumi-san, mert anyira kedves, hogy az már fáj, és valahogy aranyosak a reakciói is. Plusz közvetlen és halgat a szivére.
Kép
Tessa, mert egyszerre határozott, bátor, és félénk meg nőies. Plusz ő is megy a szive után.

Igazából nem nevezném ezeket belehabarodásnak, de határozottan kedvelem ezeket lányokat...
phr0zen

Hozzászólás Szerző: phr0zen »

Mióta kinőttem a klassikus Ayanami-korszakból,csak 1(anime nőci) "szerelmem volt első látásra",még meggondolom megosszam-e veletek... ::jcrazy::
Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

ein írta:nagy kék nag fogakkal = EVA 01 :twisted:
Héééé!!!! El a kezekkel Eva01-ről, magántulajdon! :evil: :vigyor:

*szuttyszutty Kawaii Eva01* :oops: :oops:

(és nem is kék, hanem lila... a 00 a kék (meg narancssárga))
Kép Kép
Válasz küldése