Melyik animeszereplőre hasonlítasz leginkább?

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Dru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2004.02.08. 15:39
Tartózkodási hely: Sanctuary
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dru »

Elyon írta:
Shinji írta:Belül finom piskóta lágy karamellel. ::japhaha::
Waaaiiii, én is kérek! ::uhoh::
Azért én a helyedben megkérdeztem volna, hogyan is lehet kinyerni belőle... :twisted:
Az Inamorati egy nagyon sötét történet...
szinte mindig éjszaka van.
-----------------------------
inamorati.freeblog.hu
drudeimos.deviantart.com
freethelight.freeblog.hu
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Dru írta:Azért én a helyedben megkérdeztem volna, hogyan is lehet kinyerni belőle... :twisted:
Au ::japhaha::
Kép
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

Dru................ilyeneket inkább ne kérdezz!!!!!!! Bár az avatarodból ítélve te a szippantyús módszert alkakmaznád. :lol:
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Elyon írta:
Xellos írta:Én még mindig belsőleg amolyan Xellos és Linaféleség vagyok^^.
Nem tudom, én amikor rád gondolok mindig eszembe jut az a mondat is, hogy "Azumangát nézett..." :wink:
Ki? Ééééén? ^^ Annyira sokat nem, csak kétszer néztem meg a sorozatot^^. De vajon ezt miből következteted :wink:
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

hehe... :lol:
Külsőre leginkább InuYashából Kagome és Sango keveréke. :^_^:
Belsőre sokszor NGE-ből Asuka... :shock:
de Rei is tudok lenni... :shock: 8)
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Hát...belsőleg leginkább Ami-chanra hasonlítok a Sailor Moonból.De amikor (elég gyakran)előjön a depis és dark énem, akkor én is Rei-re hasonlítok-.- akaratlanul is...
Külsőleg...hát...kb olyan style a hajam, mint Ceres-é,csak barnában, és az enyém nem olyan gyönyörű :(((((( arcra meg fogalmam sincs kire hasonlítok...-.-
Kép
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

Én csak azt tudom, hogy Jin Kazama sérót tudok magamnak varázsolni, amugy meg ot a képem (kicsit átalakitva) az albumban, döntsétek el kire hasonlitok...^^

Talán nem néztem még annyi animet, hogy találjak rám hasonlitó szereplőt, de a belső több személyből adódik össze. Dunpeal jellem, de néha tudok mosolyogni is :). A forumon pl ált. jo a kedvem
Konomi

Hmm...

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Ki is az,akire legjobban hasonlítok? Belsőleg talán Azumanga-ból Osaka... Sőt, biztos (örökös álmodozás... etc.)...
::umh::
Külsőleg... nem is tudom... Ehhhh... megvan... CatGirl Nukunuku (^_^)V vagy Asuka (NGE)... de csakis a (nagyon)vörös hajam miatt... Bár ezt nem én vagyok hivatott eldönteni... majd megkérdezek néhány embert.
::neko::
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Hát, hát, hát... Én úgy igazán nem is tudom...
Én is megcsináltam azt a kis tesztet, hogy kire hasonlítok a Kamikaze Kaitou Jeanne-ból, és természetesen Maron jött ki. ::jeye:: De ki más is? Jeanne d'Arc a kedvenc történelmi női alakom, és amikor bérmálkozó lettem, az ő nevét, vagyis a Johannát választottam bérmakeresztnévnek. Így úgy érzem, valahogy még közelebb kerültem hozzá a lelkem mélyén...
De ha még tovább kell engem filézni, akkor egy másik választás az valószínűleg Rei Hino lenne a Sailor Moonból. Az az akaratosság, harciasság bennem is megvan, és nem is kicsit... ::reliev::
De hát én nem is hasonulok annyira anime szereplőkkel, inkább maradok az, aki vagyok. ::hehe::
Avatar
Mizu chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2004.01.18. 22:36
Tartózkodási hely: Álom és ébrenlét közt.....

Hozzászólás Szerző: Mizu chan »

Heh... Még mielőtt elkezdtem volna nézni az Azumangát, Xellos egyik találkozásunk alkalmával megállapította hogy olyan vagyok mint Osaka. Akkor még nem tudtam milyen személyiség lappang ez ismeretlen név mögött: Osaka. Mosmár tudom. :dirr:
Nem hittem volna, de tényleg- Xellosnak igazat kell hogy adjak- kicsit hasonlítok erre a GyPs kislányra. :^_^:
Kinézetre még egy anime szereplővel sem találtam hasonlóságot... (talán a padlizsánszínű felnyírt haj az oka? ::jhuh:: )
Jájj, tílleg! És szerintem van 2 nagyon nagy közös vonásom Sakaki-sannal:
1. I Love Nekooooo ::neko::
2. Gyakran gondolatokban való mélységi-merülés (ergo bambulok)
"Ó jaj, a lét rövid, és hosszú a művészet"
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Mizu, Te nekem Osaka maradsz :dirr: . Bár én Hanára is képes vagyok néha azt gondolni, hogy úgy néz ki, mint Lina Inverse, szóval vigyázz, hogy kinek a szavár adsz ilyen téren :dirr:
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Nos, én már egyre inkább hasonlítok külsőleg Mirokura, plussz, rájöttem hogy belsőleg tisztára Chrno vagyok...:^_^:
Kép
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Pata írta:külsőleg Mirokura
Még jó, hogy csak külsőleg XD
Kép
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

Én már írogattam ide sokszor, éppen attól függően, hogy milyen korszakomban voltam, s melyik karakterre akartam hasonlítani belsőleg, hogy egy maszkot húzzak magamra, s elhitessem a világgal hogy én milyen hepi vagyok..de asszem hülyeség bárkihez is hasonlítani magam, mert egyrészt egy az egyben úgysem lehet senki olyan, mint valaki más.( Ettől függetlenül gyakran kívánom azt, hogy bár teljesen olyan lennék belsőleg, mint az avataromon látható kari...ergo Vicious.)
Kép
Avatar
Hoc
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2004.10.01. 23:33
Tartózkodási hely: magam alatt

Hozzászólás Szerző: Hoc »

Nos: lelkileg mindig változó, van olyan, hogy halálkomoly vagyok, de olyan is, hogy a legkisebb dolgon is szétvihogom az agyam :gurul:
Külsőleg majdnem Keitaro(Love Hina), persze szemüveg nélkül és sajnos aránytalanul nagy fejem van :( (De sok minden lehet benne :knife: )
Avatar
Zsan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2003.11.22. 17:23
Tartózkodási hely: Kaposvár

Hozzászólás Szerző: Zsan »

LeWish írta:( Ettől függetlenül gyakran kívánom azt, hogy bár teljesen olyan lennék belsőleg, mint az avataromon látható kari...ergo Vicious.)
Ugyanmár. Miért akarsz olyan befordult lenni mint Vicious?
Legyél inkább olyan belsőre mint ED :D :D :D :D
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Azthiszem belsőre, érzelmileg meg majdnem minden szempontból Candy-re hasonlítok, a külsőm nem annyira, de minden más hasonlít.... ::japtoun::
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Szerintem abszolút nem hasonlítasz Candy-re, de ez mondjuk személyes vélemény. :mrgreen: " Szerintem a Barátok Közt-ből hasonlítasz az egyik szereplőre, de nem mondom el, melyikre, mer csak. XDD De mondjuk, ha úgy érzed, hogy hasonlítasz Candy-re, annak oka van, szal lehet. Nem tom, valszeg nézőpont kérdése. o.o
Én szeretnék hasonlítani Rosette-re a CC-ből XD. De egyelőre maradok félig-Marron.
Kép
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

Zsan írta:
LeWish írta:( Ettől függetlenül gyakran kívánom azt, hogy bár teljesen olyan lennék belsőleg, mint az avataromon látható kari...ergo Vicious.)
Ugyanmár. Miért akarsz olyan befordult lenni mint Vicious?
Ööö. A befordultásg már megvan....Én az érzéketlenségre gondoltam.( Bár látszólag az is megvan néha, de belül azért mégse.) Kevesebbet szenvednék bizonyos dolgok miatt. De off off...Már megint nem tudom befogni a szám>_< Geez.
Kép
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

Ha nem is konkrétan anime szereplő (mert nem az), de valamilyen szinten ide kapcsolódik... most ilyen hajjal leginkább Jin Kazama-hoz hasonlítok (Tekken széria)
Avatar
Gendo
Profi
Profi
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2004.11.17. 18:39
Tartózkodási hely: Pápa
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gendo »

IKARI GENDO

Néhány tulajdonsága nagyon is illik rám.
Meg külsőleg is van a dologban valami.
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Dragon Half-ból Mink... de inkább ne kérdezzétek, h miért... ^^
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Ugyan még csak 3 részt láttam a Get Backers-ből, de Ban-chanban eléggé magamra ismerek: éhenkórász, kapzsi, profitorientált, szereti a pénzt meg a kihívásokat, jó ötletei vannak (ezt mások mondták rám:)) sokszor lehurrogja Ginji-t (mint én Makit) + egyfolytában bagózik....
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Sagara6
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2004.10.25. 22:58
Tartózkodási hely: Afganistan

Hozzászólás Szerző: Sagara6 »

Hi All!

Na végig olastam ezt a topikot és tetszik.
Megcsináltam a KKJ tesztet és azt mondja, hogy "You are Chiaki, Maron's hatest guy, you are handsome, kind and you never leave the side of the one you love."

Ez van én szerény véleményem szerint külsőleg Vash the stampede, kicsit idióta fej néha dehát ez van. Egyébként a személyem Sagara Sousuke,G.T.Onizuka, rájuk elsősorban azért mert OTAKUK military+Hentai;
Kazuma-san a HMM-ből mert Comp Otaku is.
Ha rossz kedvem van azt ne nagyon akard tudni mien vagyok nem emberi: oankor általában vagy Hellsing Alucard de inkább a Tenjou Tenge/Natsume Shin áll hozzám a legközelebb... úGy hogy ne bosszants fel mert levágom a fejed :knife: :gurul:
Sagara ready for Action...
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Múltkor sikerült olyan jól összekötnöm a hajam és kendőt kötni a homlokomra, hogy tisztára úgy néztem ki, mint Lina Inverse. XD
Válasz küldése