Yaoi és yuri

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Ehehe
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2003.12.21. 23:59
Tartózkodási hely: Győr

Hozzászólás Szerző: Ehehe »

Titkos írta:
Ehehe írta:(Pl: InuYasha az a kigyókardos csávó, az tényleg ott volt, eléggé láthatóan és hallhatóan)
Kire gondolsz? (Ez a Kigyókard nem ugrik be... )
Amikor van az a hét marha(a nagydarab, a méregkeverő, a tűzszerész, a metal-csávó, a kígyókardos, meg a "kis"kardos akiket lefejeztek, majd naraku feltámasztott)
Ne töröggyé semmivee, egyé zsömlét kiflivee!!!
Ehehe
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2003.12.21. 23:59
Tartózkodási hely: Győr

Hozzászólás Szerző: Ehehe »

Mint már írtam, engem nem zavar, és ha úgy van, meg is nézem. Természetesen kicsit óckodok tőle, de ez nem azt jelenti, hogy hányok tőle, meg hasonlók, és nem is undorít, de hát én férfi vagyok(asszem :) ), meg heterosexuális(ez majdnem biztos :) ), és mint e nem képviselője nem vonz igazán a téma. De ha ehy yaoi animéről azt mondják, hogy jó(még ha lány is mondja) biztosan megnézem, mert általában nem az érdekel, hogy ki mit csinál mivel, hanem engem az animékben a karakterek fognak meg mindíg, azok alapján döntöm el, hogy jó-e az anime (a grafika meg a zene nálam mellékes).

Szóval engem általában nem zavarnak a mások által igenis zavarónak tartott dolgok. Asszem elég toleráns vagyok mindennel szemben(emberek, filmek, animék, meg ilyenek), és nem szólok le semmit azért mert más.

Csak ennyit akartam hozzátenni, lehet, hogy itt-ott hülyén fogalmaztam, meg nem pontosan azt írtam amit akartam, de ez a saját különbejáratú véredényem :) , és ha valakit valami undorít, az inkább ne foglalkozzon vele, minthogy köpködjön rá.
Ne töröggyé semmivee, egyé zsömlét kiflivee!!!
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ehehe írta:Amikor van az a hét marha(a nagydarab, a méregkeverő, a tűzszerész, a metal-csávó, a kígyókardos, meg a "kis"kardos akiket lefejeztek, majd naraku feltámasztott)
Már tudom, hogy kikre gondolsz (mikor elolvastam a jellemzésüket leestem a székről ::jhihi:: :gurul: ), de szerintem a Kígyókardos (Jakotsu) az csaj volt, így abban nem volt semmi "dúrva".
Kép
Ehehe
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2003.12.21. 23:59
Tartózkodási hely: Győr

Hozzászólás Szerző: Ehehe »

Titkos írta:Már tudom, hogy kikre gondolsz (mikor elolvastam a jellemzésüket leestem a székről ::jhihi:: :gurul: ), de szerintem a Kígyókardos (Jakotsu) az csaj volt, így abban nem volt semmi "dúrva".
fúúú bammeg, há pedig én ahittem, ho pasas. Mondjuk általában a nőies pasasokat ált nőnek nézem, addíg amig meg nem látom a mellkasukat profilból. De ez határozottan hapinak tünt. Lehet, ho megin én vagyok a hülye, de akkor is annak tűnt.

(a jellemzés csak így sikerült. A neveket nehezen jegyzem meg, főleg ha még nem is magyar. Mondjuk ált a főszereplőknek megjegyezhetőbb a nevük, legalábbis szerintem)
Ne töröggyé semmivee, egyé zsömlét kiflivee!!!
Avatar
Ken
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2003.07.31. 16:33

Hozzászólás Szerző: Ken »

A Sakurát én is nézem, de csak a PRO7-en, szóval még az elején tartok. De most az a kínai srác bele van esve abba a szemüvegesbe?
Amúgy szerintem ez a dolog a Sakurában még vicces, pláne az a futóverseny, amíg nem csinálják élesben. Szóval engem nem érdekel nagyon az ilyen, de például egy Uranus-Neptune eset sokkal jobb.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ehehe írta:fúúú bammeg, há pedig én ahittem, ho pasas. Mondjuk általában a nőies pasasokat ált nőnek nézem, addíg amig meg nem látom a mellkasukat profilból. De ez határozottan hapinak tünt. Lehet, ho megin én vagyok a hülye, de akkor is annak tűnt.

(a jellemzés csak így sikerült. A neveket nehezen jegyzem meg, főleg ha még nem is magyar. Mondjuk ált a főszereplőknek megjegyezhetőbb a nevük, legalábbis szerintem)
Elhiszem, de az tényleg csaj. :) A jellemzés meg tényleg tetszett, nem bántásból mondtam, ha esetleg megsértettelek, sorry.
Kép
Ehehe
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2003.12.21. 23:59
Tartózkodási hely: Győr

Hozzászólás Szerző: Ehehe »

Titkos írta:Elhiszem, de az tényleg csaj. :) A jellemzés meg tényleg tetszett, nem bántásból mondtam, ha esetleg megsértettelek, sorry.
Á nem semmiféle bántódottságot nem érzek, Nem kötözködni akarok ezzel de nekem az akkor is hapinak tűnt :D , ettől függetlenül elhiszem hogy nő volt.

Ja amúgy meg a műtőst kihagytam (orvos pengékkel :?: , vakbélműtét jól ment neki :) :) :)
Ne töröggyé semmivee, egyé zsömlét kiflivee!!!
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ehehe írta:Ja amúgy meg a műtőst kihagytam (orvos pengékkel :?: , vakbélműtét jól ment neki :) :) :)
Az biztos! :D Ráadásul ő még pluszba skizofrén is volt! :LOL: (Hmm, nem gondoltál még rá, hogy Inu Yasha paródiát írj? :) )
Kép
Avatar
Desmond
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2003.12.27. 01:46
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Desmond »

Remélem, senkinek nem fogok lelki problémákat okozni, de Jakotsu nem csaj... :idea:
valami... akármi... mitudoménmi...
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Desmond írta:Remélem, senkinek nem fogok lelki problémákat okozni, de Jakotsu nem csaj... :idea:
Komoly? :shock: Lelki problémát nem okoztál (legalábbis nekem :) ), max egy hatalmas meglepődést. Pedig én tényleg azt hittem... Az még rendben lenne, hogy az öltözé meg a viselkedése olyan, mint egy csajé, de a hangja is teljesen olyan volt, az tévesztett meg. :wink: De ha ketten mondjátok, akkor már elhiszem. (Azért ez jó: mindenki tisztában van vele, hogy pasi, nekem meg még csak meg sem fordult a fejemben, hogy az. :wink: Pedig Sailor Moon-on edződtem. :) )

U.I.: Akkor bocs, Ehehe, mégiscsak én tévedtem.
Kép
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Ken írta:A Sakurát én is nézem, de csak a PRO7-en, szóval még az elején tartok. De most az a kínai srác bele van esve abba a szemüvegesbe?
Én ezt (akárcsak Sakura esetében) inkább csak rajongásak hívnám... ^^""
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Ize, sztem megint "kisse" offtopic kerultunk... >_>
Ehehe
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2003.12.21. 23:59
Tartózkodási hely: Győr

Hozzászólás Szerző: Ehehe »

Titkos írta:
Desmond írta:Remélem, senkinek nem fogok lelki problémákat okozni, de Jakotsu nem csaj... :idea:
Komoly? :shock: Lelki problémát nem okoztál (legalábbis nekem :) ), max egy hatalmas meglepődést. Pedig én tényleg azt hittem... Az még rendben lenne, hogy az öltözé meg a viselkedése olyan, mint egy csajé, de a hangja is teljesen olyan volt, az tévesztett meg. :wink: De ha ketten mondjátok, akkor már elhiszem. (Azért ez jó: mindenki tisztában van vele, hogy pasi, nekem meg még csak meg sem fordult a fejemben, hogy az. :wink: Pedig Sailor Moon-on edződtem. :) )

U.I.: Akkor bocs, Ehehe, mégiscsak én tévedtem.
Akkor mégiscsak jól láttam, mer ha nő akkor vagy amazon(Levágták a mellüket, hogy jobban tudjanak nyilazni), de hát azok csak az egyiket, vagy rákos gócot találtak mindkét mellében és leoperélták(pont kézné is volt a skizofrén műttőscsákó). Merthogy hogy anime-nőnek hulla laposvolt az tuti. Nem akarom ezzel azt mondan, hogy legközelebb jobban nyisd ki a szemed, meg hasonló sértő dolgokat, csak egyszerűen ez jutott erről eszembe és leírtam :D . (Meg örülök, hogy mégiscsak jól láttam :D :D :D )

Más: Ha paródiát írnék, tuti komorabb lenne mint maga a történet, merthogy a fogalmazásom az csapnivaló, meg olyan dolgokat írnák bele. ami csak nekem vicces.
Ne töröggyé semmivee, egyé zsömlét kiflivee!!!
Avatar
Meglivorn
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2003.07.27. 15:14
Tartózkodási hely: Jurai... (bárcsak. Magyarország)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meglivorn »

Ken írta:A Sakurát én is nézem, de csak a PRO7-en, szóval még az elején tartok. De most az a kínai srác bele van esve abba a szemüvegesbe?
Li-kun bele van zúgva Yukitoba, de nem kell semmi veszélyesre számítani. Tényleg inkább csak szélsőséges rajongás, később magyarázatot is kap. Tomoyo és Sakura dettó.
A húzós az Touya és Yuki, de animében ez se jut túl azon a bizonyos határon, ha akarja valaki akkor elképzelheti, ha nem nem.
Ami más, az a manga, a CLAMP szokás szerint nem bírt magával (és kizártnak tartom hogy a Chobits vagy az AS kivétel lenne, az nem vallana a CLAMPre ^_^). Ott annyira félreérthetetlen szövegeket eregetnek, hogy tényleg csak Sakura és az apja a "normális" ^_^°
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ehehe írta:Akkor mégiscsak jól láttam, mer ha nő akkor vagy amazon(Levágták a mellüket, hogy jobban tudjanak nyilazni), de hát azok csak az egyiket, vagy rákos gócot találtak mindkét mellében és leoperélták(pont kézné is volt a skizofrén műttőscsákó). Merthogy hogy anime-nőnek hulla laposvolt az tuti. Nem akarom ezzel azt mondan, hogy legközelebb jobban nyisd ki a szemed, meg hasonló sértő dolgokat, csak egyszerűen ez jutott erről eszembe és leírtam :D . (Meg örülök, hogy mégiscsak jól láttam :D :D :D )

Más: Ha paródiát írnék, tuti komorabb lenne mint maga a történet, merthogy a fogalmazásom az csapnivaló, meg olyan dolgokat írnák bele. ami csak nekem vicces.
Akkor kk-krisi kérésére folytassuk ezt az "OFFTOPIC"-ban, jó? :wink:
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Lány vagyok és nem szeretem a yaoi-t, és igazából a shounen-ai se érdekel.
Hogy egy barátnőm szavait idézzem: Szép, szép, de b***, akkor meg már mindegy, nem?
Engem nem köt le, nem érdekel, álltalában sem a story, sem a rajzolat nem szokott megfogni. Nem ítélem el a műfajt, sem a rajongóit, engem egyszerűen nem érdekel.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Sister Tenshi 2004.05.19. 22:45-kor.
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

A Sakura manga alap történetét szeretem.
Nekem csak egy dologgal volt komoly bajom. Az pedig az volt, hogy a tanár eljegyezte a kiscsajt.
Meglivorn, nem tíz, kilenc éves kiscsajt!!
Te lecsukatnád? Én ott verném agyon. Pedo-Pedo-Pedo-Pedo!! Ez viszont már undorító!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Yukitohoz annyit, hogy szegényke nem is ember. Ennek következtében igazából nincs neme. Mondjuk, ha Yue-t számitjuk, bár.... állítólag Ruby Moon-nál mindegy, mármint nincs neme emberi alakban se.... Akkor nem lehet, hogy nála is. "Szeretem", mikor a CLAMP kavar @_@
Kép
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

Egyébként yuri még csak-csak, ha megfelelő minőségű ^.~ De yaoi sux...minden apró formája is. Meg az ilyen KHM kavarósak is....de Tenshike, kicsit kultúráltabban a szavakkal :P
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

*pislog* Kicsillagoztam, csak szó szerint idéztem. MINDENKITŐL ELNÉZÉST!!!!!!!!!!!!!!!!!! GOMEN NASAI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tényleg csak szó szterint akartam idézni és nem akartam melegre ferdíteni! Elnézést!! Legközelebb majd nem írok szószerint^^"
Kép
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

Tenshi Rally Vincent írta:*pislog* Kicsillagoztam, csak szó szerint idéztem. MINDENKITŐL ELNÉZÉST!!!!!!!!!!!!!!!!!! GOMEN NASAI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tényleg csak szó szterint akartam idézni és nem akartam melegre ferdíteni! Elnézést!! Legközelebb majd nem írok szószerint^^"
Hihi, nyugi, senki nem öl meg érte ^^ Csak néztem nagyokat pislogva mi áll ott ^^" De azért ügyelni, kisebbek is járnak ide, nem kéne elrontani őket :P
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Heles, majd személyesen megrontom őket (csak nem tudom mivel, ha nem vagyok yaois, és asnnyira azért hentaios se -ez utóbbi nálam hangulat függő-)
Mégegyszer bocs.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Sister Tenshi 2004.05.19. 22:46-kor.
Kép
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

Nade Tenshi ^^"""""""""""""""""""""""""""""""""""" És még azt hittem nem gondolsz ilyen dolgokra :P HIHI :D De mivel rontanád meg őket? He? :)
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

Én is azt hittem, hogy Jakotsu pasi.... honnan lehet tudni, hogy csaj??? Én ezt el sem merem hinni... :oops:
Amúgy a yaoi tök jó!!! És én nem hiszem, hogy szelídebb lenne, mint egyes hentai... (aki ezt mondja az még nem látott igazi yaoit :D )
Amúgy van Blu&Boy yaoi klub :P tök jó, nem? :D
Ehehe
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2003.12.21. 23:59
Tartózkodási hely: Győr

Hozzászólás Szerző: Ehehe »

Na hogy én is írjak vmit, mint topicgazda :).

Hát még nem szántam rá magam egy yaoi-ra sem, de ami késik nem múlik. Egyszer mindenképp megnézek egyet, ha a fene fenét eszik is. Csak én utálom a romantikát meg az ahhoz kapcsolódó dolgokat, és asszem ezekből a yaoi-ban van bőven :). A másik ok asszem meg érthető :)
Ne töröggyé semmivee, egyé zsömlét kiflivee!!!
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Ehehe írta:Csak én utálom a romantikát meg az ahhoz kapcsolódó dolgokat, és asszem ezekből a yaoi-ban van bőven :). A másik ok asszem meg érthető :)
Nem feltetlenul. XD Nezz Fujimi Orchestrat... Abban van "romantika", csak nem pont olyan, amire az ember szamitana... hehe. :D
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Válasz küldése