Yaoi és yuri

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
yume_chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2005.08.04. 18:09
Tartózkodási hely: in the darkness

Hozzászólás Szerző: yume_chan »

Höhö... höhöhö... hööööhöhöhöhö xDDD
Mmm...Le kell szednem a single albumot rákeresek torrenten az ost megvan egyetlen szám van ami nem tetszik rajta, az 1. track amugy profi bár sztem a hack-ét nem szárnyalja túl^^De naon szép :_) Most ujra nekiálltam (nagyon inspirált az anime) shonen-ai képeket csinálni ugyhogy yaaayness^^Seti kiirod Earthiant és hogy kapom meg?O.o És hogy adok rá cd-t???O.oV
風になる神風は
闇の中へ消えて
再会の夜に咲く
百合達の姿
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

yume_chan írta:Seti kiirod Earthiant és hogy kapom meg?O.o És hogy adok rá cd-t???O.oV
Pöst City-ben lakni? Mert akkor én is áttudom adni, ha nem, akkor elküldöm postán az Earthiant!^^
Vagy még van egy megoldás.^^
Kép
Avatar
yume_chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2005.08.04. 18:09
Tartózkodási hely: in the darkness

Hozzászólás Szerző: yume_chan »

Aham Pöstön lakom^^ És meetre is járok ha éppen nem a francia potvizsgára készülök...-.-"
風になる神風は
闇の中へ消えて
再会の夜に咲く
百合達の姿
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

yume_chan írta:Aham Pöstön lakom^^ És meetre is járok ha éppen nem a francia potvizsgára készülök...-.-"
Oksa, akkor találkozhatnánk valahol Pöst City-ben, de majd ezt Privátban.^____^
Nemigazán járok egy ideje meet-re, régen 3 évig minden meet-en ottvoltam, egyet sem hagytam volna ki, de mostanában nincs nagy kedvem elmenni, félévnte egyszer beszoktam kukkantani, d amint a legutóbb is láttam, jó kevesen vannak a régiek közül, akiket ismerek.^^"
Nya mindegy, nem ide való téma.^^""

Lényeg ami a lényeg, a Gravi, és az Earthian a kéd kedvenc Shounen Ai-om!!!!!*.*
Kép
Avatar
Ayase
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2005.02.14. 18:42

Hozzászólás Szerző: Ayase »

yume_chan írta: (ez az anime rendesen követi az original mangát? nem tér el bizonyos részeknél mint általábanm a többi anime?)O.o

Earthian-t meg még mindig nem találtam..-.-"
Nekem azért néha feltűntek nem is kicsi eltérések...és nem csak olyan mondjuk hogy máshogy oldották meg, hanem pl. az a számitógépes játék amit az anime végén talál meg...a mangában azt a cuccot szinte rögtön (ahogy megkapta akódot)megtelálta, és játszott is vele meg minden...vagy legalábbis a csajjal elkezdett beszélgetni...meg valami új szereplők is voltak ott, akiket ismét szépen kihagytak...
Ennek következménye képpen pedig, csomó minden átkerült...
Az utolsó rész meg kész...azt nem is tudom honnan szedték hogy Seimei visszajön...O_o???
És nem is ő altatta el Ritsukát...Hanem (igaz Japánul volt, de én úgy néztem hogy) simán bealudt...És Soubi ment oda...aztán nem volt az a rémálmos meg "megölnél ha Seimei kérné?" cucc sem...úgyhogy kíváncsi leszek,de főleg arra hogy mit fognak csinálni azzal a Seimei visszajön szállal...? (ha lesz második szezon...that is)

--Nehogy bárki is azt higgye hogy ezzel fikázni akarom a Loveless animét!! Imádom, és gyönyörű^^
Csak így nem tudják majd rendesen követni a mangát, de sebaj...

Earthian fenn van Boxtorrentsen^^ Én is onnan szedtem.
Kép
Avatar
Moono
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2004.12.10. 23:25

Hozzászólás Szerző: Moono »

Seimei a mangában is visszatér , sőt új harcosa is lesz aki még Soubinál is erősebb. Úgyhogy már csak emiatt is bízom abban, hogy csinálnak második szezont, mert Soubinak eddig még nem igazán akadt riválisa.
Avatar
Ayase
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2005.02.14. 18:42

Hozzászólás Szerző: Ayase »

NANIII??!!!

Pedig elvileg végignéztem a...várj csak...Moono! Az a hosszú feketehajú, félig a szemébe lóg a haja pasas...az Seimei volt?! :shock:

I can't believe this...O_o" *shock*

Második szezooont!! XX'((((
Kép
Avatar
Moono
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2004.12.10. 23:25

Hozzászólás Szerző: Moono »

No ...
Az Nisei volt , az új harcos. ^^
Seimeit konkrétan nem mutatják, hogy visszajött volna ... én is csak olvastam valahol. Majd a 6. kötetbe fog szerintem megjelenni.

Jahh amúgy innen le lehet szedni a 4. 5. vol fordítását ^^
Avatar
yume_chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2005.08.04. 18:09
Tartózkodási hely: in the darkness

Hozzászólás Szerző: yume_chan »

Ezt a linket én is megtaláltam és az az uj harcos JOBBAN NÉZ KI MINT SEIMEI ÉS SZERETEM A GONOSZ KIS SZEMEIT XDDDDD
Khm khm...A régebbi köteteket is le lehet szedni vhonnan angolul ?O.O
Whoaaaaa LOVELEEEEESS XD *Mániákus nevetés közben szalad és leszedi a mangát
風になる神風は
闇の中へ消えて
再会の夜に咲く
百合達の姿
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

..........ezt amúgy nem lehetne egy külön Loveless topicban folytatni? Csak egy ötlet.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
yume_chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2005.08.04. 18:09
Tartózkodási hely: in the darkness

Hozzászólás Szerző: yume_chan »

....Nem... Csak egy válasz...Ez is shinen-ai mért nem lehet rola beszélni? Ha valaki uj témát akar felhozni akkor arrol fognak beszélni velünk együtt nem hiszem hogy bármivel is hátráltatnánk a topikot...De nekem nyolc :/
風になる神風は
闇の中へ消えて
再会の夜に咲く
百合達の姿
Avatar
Moono
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2004.12.10. 23:25

Hozzászólás Szerző: Moono »

yume_chan írta: Khm khm...A régebbi köteteket is le lehet szedni vhonnan angolul ?O.O
Angolul már elég nehezen lehet beszerezni mivel licenselve van, de itt fenntvan pár ch. Az obsession-on meg az 1-2 kötet. De úgy látszik, hogy az az oldal most szünetel.
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

yume_chan írta:....Nem... Csak egy válasz...Ez is shinen-ai mért nem lehet rola beszélni?
Talán mert pl. engem (és talán nem vagyok egyedül ezzel) érdekel a yaoi/yuri, de de a Loveless mint olyan baromira nem érdekel, és mégis oldalakon keresztül csak arról van szó (ha másról is, hát elveszett a Lovelesses postok tömegében). Ennyi erővel mehetne külön topicba, ami CSAK a Lovelessről szól, és akkor nem egy általános témát nyomnátok tele egy specifikus témával. De mint mondtam, csak egy ötlet... *shrug*

(Btw, talán vethetsz egy pillantást a topic első pár oldalára, hogy lásd, ideális esetben miről is kéne szólnia ennek a topicnak...)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
yume_chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2005.08.04. 18:09
Tartózkodási hely: in the darkness

Hozzászólás Szerző: yume_chan »

Nem fogok vitát nyitni sztem ami a témával kapcsolatos az jöhet ide.Ugyanugy másrol is lehet beszélni. Ha van ötlete valakinek akkor leirja.Ha észrevetted senki nem irt a topicba. Most mi csak azért ne irjunk a Lovelessről mert pár embert nem érdekel, és inkább legyen hagyva a topic addig nyugton mig vkinek nem támad egy ötlete és nem hoz fel vmit? Inkább irogatunk sztem ez nem baj.Az meg hogy téged nem érdekel a Loveless engem hidegen hagy, nem tetszhet mindenkinek minden.
風になる神風は
闇の中へ消えて
再会の夜に咲く
百合達の姿
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

mufurc írta: Talán mert pl. engem (és talán nem vagyok egyedül ezzel) érdekel a yaoi/yuri, de de a Loveless mint olyan baromira nem érdekel, és mégis oldalakon keresztül csak arról van szó (ha másról is, hát elveszett a Lovelesses postok tömegében). Ennyi erővel mehetne külön topicba, ami CSAK a Lovelessről szól, és akkor nem egy általános témát nyomnátok tele egy specifikus témával. De mint mondtam, csak egy ötlet... *shrug*
egyetértek mufurcal... :woff: de én sem szeretnék vitatkozni... szeretem a Loveless-t de nem tartozik a kedvenceim közé... a zenéit szeretem a többit benne kevésbé... van benne vmi amit én nem szeretek... jónak jó de nem mondok ikább róla semmit... de ez magán vélemény... :wwall: (és az nem yaoi hanem shonen ai :P)
Avatar
yume_chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2005.08.04. 18:09
Tartózkodási hely: in the darkness

Hozzászólás Szerző: yume_chan »

sztem se irj rola semmit ez a topic nem erre valo :evil: ... Várjunk hátha vki ir vmit...*remains silent ::jsmile::
風になる神風は
闇の中へ消えて
再会の夜に咲く
百合達の姿
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Eh... Off, de sose értettem, miért érzik emberek szükségesnek azt, hogy egy topicban folyamatosan menjen a szövegelés. Ez fórum, nem chatszoba. A topicok hónapokig teljesen jól el tudnak lenni anélkül, hogy bárki hozzájuk szólna, és nem lesz semmi rettenetes szörnyűség belőle. :roll:
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
yume_chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2005.08.04. 18:09
Tartózkodási hely: in the darkness

Hozzászólás Szerző: yume_chan »

Ezsenenemis rettenet >.< De jo eleget beszéltünk rola sztem is :/
風になる神風は
闇の中へ消えて
再会の夜に咲く
百合達の姿
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

mit szórakoztok ennyit? a moderátornak egy kattintás, és split-telte a nem kell erõltetni, hogy kezdjék újra a beszélgetést^^'
de és ha a csak simán a yaoi/yuri-ról akartok beszélni, akkor mibõl állhat a topic? "azért szeretem a yurit mert sok a lány"
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
Ayase
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2005.02.14. 18:42

Hozzászólás Szerző: Ayase »

Újra megnéztem az Ai no Kusabit...Meglett dvd minőségben^^
Így sokkal jobb. Legalább látok is belőle valamit.
Olyan szép ::^_^:: Bár általában lehangol, ezért ősszesen most láttam másodszor. :roll: (végig)
Mondjuk akárhogyan is nézi az ember, csak így lehetett nekik "happy" end. Túl nagy volt a társadalmi külömbség, és csak mindketten tönkrementek volna (még annál is jobban mint ahogy már voltak^^").
Így meg végülis együtt maradtak...
Kép
Avatar
yume_chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2005.08.04. 18:09
Tartózkodási hely: in the darkness

Hozzászólás Szerző: yume_chan »

Juuuj Ai no Kusabinak naon tetszett a zenéje meg a sztorija de Rikki szinkronja nem igazán jött be és még mindig odzkodom a nagydarab pasiktol^^
風になる神風は
闇の中へ消えて
再会の夜に咲く
百合達の姿
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Előre is: ez most nem az ittenieknek szól, csak elérkezett az a bizonyos utolsó csepp, és muszáj valahol kiadnom magamból a dolgot. ^^;;; Sz'al kinek nem inge, satöbbi.

Szóval, nagyon örülnék, ha mindenki, aki magát "kiművelt yaoi fannek" tartja, a fejébe vésné, hogy az "Ai no kusabi" (間の楔) címéből az "ai" jelentése NEM "szerelem" hanem "távolság" (mondjuk rá, tul'képp "két dolog közti távolság"). IGEN, a szó a szerelemre is utal, és így lesz az egész egy lefordíthatatlan szójáték, de a címben szereplő "ai" nem véletlenül jelenti azt, amit, és ki nem állhatom, amikor "a szerelem" akármijének fordítják a címet... ezzel csupán az egész cucc lényegét trivializálják. Tessék Ai no kusabinak hívni, nem félrefordítgatni. Ha már vki húdenagy fan, az legalább ahhoz vegye a fáradságot, hogy utánanéz rajongása tárgyai címének. :/
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Yuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2005.03.22. 08:54
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yuki »

Ayase írta:Újra megnéztem az Ai no Kusabit...Meglett dvd minőségben^^
Könyörülj rajtam és mondd el pls honnan

***Ai no kusabi fan***

Edited by Rage: Kicsit finomabban a fangirl-kirohanásokkal... :dirr:
Avatar
witch_23
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2005.09.14. 12:43
Tartózkodási hely: Magyarország

Hali!

Hozzászólás Szerző: witch_23 »

Most csak annyit, hogy mivel én lány vagyok: inkább yaoi, mint yuri.
Majd ha lesz több időm is, akkor kifejtem, hogy mit miért? :lol: :D :lol: :o :-P
Don't give up!

Soha ne azt nézd, hogy milyenek a körülted élők, hanem probálj meg magadnak tetszeni!
Szeresd a természetet, mert ő nagyon sokat adot neked, amit lehet hogy nem is tudsz róla!
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Meghallgattam a Wild Rock Dráma CD-jét.Nagyon tetszik.A zenék is jók,meg a szinkronok is.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Válasz küldése