Yaoi és yuri

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

new BL : Papa to kiss in the dark - anime
egész jó... csak nincs subbolva és alig értek belőle valamit....
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Én még nem szedtem le, szerintem megvárom a feliratos verziót, de már kíváncsi vagyok rá. Főleg, amikor megláttam a seiyuukat (Sukisyo cast fele). :D
Kép
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Pal-chan írta: Főleg, amikor megláttam a seiyuukat (Sukisyo cast fele). :D
én nem láttam őket de ha jól tom a kisrác hangja az Sora hangja^^ és a szőke csávó a suliból meg.... asszem de nem vagyok benne biztos az pedig Yoru... hangja...? hol nézted meg? mert linket kérek :wink:
Avatar
Moono
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2004.12.10. 23:25

Hozzászólás Szerző: Moono »

K@e-chan írta: mert linket kérek :wink:
Itt meg lehet nézni. Bennevan a Sukisyoból Sora, Yoru, Shinichirou és Matsuri hangja. Az ova második része meg majd dec21-e körül jön ki.
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

én meg pont az animenfo-t nem néztem meg x( gondoltam ha már nincs az anime news networkon akkor ott sincs...
Monoo írta:Az ova második része meg majd dec21-e körül jön ki.
:D az tegnap volt ^^ remélem már fenn van valahol ... ˇˇ'
Avatar
Moono
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2004.12.10. 23:25

Hozzászólás Szerző: Moono »

K@e-chan írta: :D az tegnap volt ^^ remélem már fenn van valahol ... ˇˇ'
Jaa, egy hete el vagyok tájolva ^^"" de szerintem még nincs fent sehol.... max majd két hét múlva. Én most a drama cd-it szoktam hallgatni.
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

van drama cd-je :shock: Pü! onegai^^
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Drama cd-ről jut eszembe... nem tudja valaki honnan tudnék Sukisyo drama cd-t vagy novellát letölteni? Főként a Tarinai Kotoba és a Shiawase no Mahou érdekelnének. :mosoly:
Kép
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

nem tom biztosan de nézz körbe az aarinon... ha nem ismered az oldalt akkor írj PÜ-t^^
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Köszi, már kaptam segítséget és valóban aarin oldalára tettek fel Sukisyo drama cd-ket még régebben. Hogy nem vettem észre... :drop:
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Most neztem meg a Zetsuai Bronze-t, de van egy-ket dolog ami nem igazan vilagos..egyreszt egyszer visszagondol a Nanjo es akkor abban az van h o meg az Izumi eppen..öö..köhöm..köhöm.. :oops: szal akkor koztuk tortent vmi v nem?
a masik meg h akkor az a vege h az Izumi elmegy Olaszorszagba, a Nanjo meg marad es szenved?
ha igen akkor nagyon el vagyok keseredve :cry:
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

IloveRenji írta:szal akkor koztuk tortent vmi v nem?
Történt... ezért (is) szenved annyira Izumi.
IloveRenji írta:a masik meg h akkor az a vege h az Izumi elmegy Olaszorszagba, a Nanjo meg marad es szenved?
ha igen akkor nagyon el vagyok keseredve :cry:
Ne légy. Koujinak így jó, ő csak akkor önmaga, ha szenvedhet valami miatt. :D Egyébként is, ez a Zetsuai, itt mindenkit csak az angst tart életben. xD
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Hat nem tudom..az en aldott jo szivem..en akkor is sajnaltam a Kouji-t :cry:
nekem ugy tunt h o telleg szerette a fiut..
amugy ennek csak egy resze van, ugye?
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

mufurc írta:Egyébként is, ez a Zetsuai, itt mindenkit csak az angst tart életben. xD
hát igen :roll: ez télleg nem lenne Zetsuai ha nem lenne benne szenvedés stb... és ha nem lennének benne ezek akkor nem lenne Minami Ozaki stuffja... xDDD de én még csak a mangákat olvastam.... az anime más mint a manga????
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

yaoiiiiii:D

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

Ohisashiburi na minnaaa!!!
De rég találkoztunk:) Yeah, még élek... és még mindig yaoi fanatikus vagyok... Tudom beismerem, hogy ez egy alantas dolog dehát ez van. Próbáltam elhitetni magammal, hogy ééén neeeeeeeeemm, de sajnos rá kellett jönnöm, hogy de!
Nos ha már a zetsuai témánál tartunk (oh my god ez a kedvenc témám!)
Szóval most olvasom a Bronze restart-ot vagyis az olvasom az túlzás de figyelemmel kísérem az eseményeket és a dolog lezáró félben van... Yeah.., mi mind tudjuk, hogy a zetsuai jelentése már magában angst :D vagyis valami "reménytelen,kilátástalan", de mufi úgyis kijavít ha tévedek:) (ezért szeressük!)
Szóval akit érdekel a restart most ott jár, hogy Izumi kikerült a klinikáról (persze az orvosa szerint a lábának annyi), Koji pedig szenved... mint mindig (komolyan nem tudom mit szólna egy pszichológus ha el kéne olvasnia és elemeznie kéne...) szóval Akihito már bomlik (legalábbis reméljuk.. ha a férgeknek van hozzá gusztusuk) Hirose sötét múltjára is kezd fény derülni, Kurauchi aggodalmaskodik, mint általában, Hina pedig egy szemétláda... Ja és Katsumi helyében én már rég otthagytam volna az egész bagázst és elhúztam volna egy lakatlan szigetre a sok bronz bőrű izmos pasi közé :D
Hosszú lenne elmesélni mi történt ha nem nagyon követtétek nyomon az eseményeket mindenesetre, mikor Izumiról úgy tűnt meghalt én egy napot átsírtam és a gépemen is urrá lett a depresszió... Inkább olvassatok vidámabb yaoikat :D
Mindenkinek ajánlom figyelmébe a sex pistol-t! Fantasztikus.... Könnyesre nevettem magam rajta... :))) Emelett romantikus, könnyű, szóval aki egy kis kikapcsolódásra vágyik a Zetsuai után felüdülés lesz!
Váááá! Yaoi rajongók p.ü. meeee!:))
Na, tényleg befogom... bocsi mindenkitől kicsit elragadott a lelkesedés:)
Pussz!

Ja, és a Zetsuai és Bronze anime nem nagy szám.. olyan mint a haru anime.. kis összefoglalás a mangából nagyon nagyon nagy vonalakban...:P
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

En is ugy voltam vele h áá, nem, en aztan telleg nem, megh vegtere is ez gusztustalan, meg hasolnok, es en is rajottem h "sajnos" megiscsak nagyon tetszenek, ugyh ertem mire gondolsz :lol:
es mirol szol a Sex Pistol amugy?(most mar fel lett keltve az erdeklodesem..)
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

Nos a sex pistol egy nagyon aranyos yaoi manga, amit a nakama fordít (ez volt a reklám helye). Szóval arról szól, hogy vannak az emberek meg a madararuik. A madararuik olyan "emberek" akikben állatvér van, vagyis különböző animal formába tudnak átalakulni. A madararuik felismerik egymást, de az emberek nem ismerik fel őket. (le van ez ott jól írva, hogy miért nem de most nincs kedvem túl hosszú monológot írni...) Szóval a történet egy "kezdő", épp csak öntudatára ébredt madararuiról szól, akiben macskavér van és egy elég jó vérvonalú jaguár szeretné behálózni és a párjává tenni. Jah a madararuiknál nem számít a nem mindkét nemmel képesek párosodni a jó és erős vérvonal érdekében. A sztoriban persze nem csak ennek az egy párosnak a kalandjait követhetjük nyomon, hanem mint a love modeban többféle variáció is van! Én nagyon szeretem a love modeot szóval valószínüleg ezért is zártam a szívembe:) Nagyon jó szórakozást hozzá:)

Jah időröl időre beugorhatok ajánlani 1-2 új yaoi mangát ha valakit érdekel:) pusz-pussz!
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Így első hallásra Kasho no Tsuki ugrott be erről a leírásról, bár csak az OVA-t láttam. Lehet, hogy belenézek ebbe a mangába, érdekesnek hangzik.:)
Csak mellékesen, ismeritek a Pandect online mangát? Ott is állattá alakuló emberek (ace) élnek egy közösségben a többiekkel. Igaz nem yaoi, de vannak benne utalások és nagyon szép az art. Onlinecomics.net-en rá lehet találni.
Kép
Avatar
Ayase
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2005.02.14. 18:42

Hozzászólás Szerző: Ayase »

IloveRenji írta: gusztustalan, meg hasolnok, es en is rajottem h "sajnos" megiscsak nagyon tetszenek,
ehh engem már az első pillanattól vonzott...a gond csak az volt, hogy egészen az első alkalomig amikor ilyet láttam, halvány lila fogalmam sem volt h ilyen létezik XD. Ráadásul egy bizonyos ?khm? Meguminak köszönhetően ?khm? Az első bl amit életemben láttam, az a Buru volt... - -"
Bad first impression...Ennek ellenére én örülök hogy I know the thing called 'yaoi' ^^

És ja...a Zetsuai az kész...szerintem az olvasók élvezik azt a hihetetlenül nagy szenvedést ami abban folyik...de komolyan. A Zetsuai/Bronz másból sem áll, csak angstból, és szenvedésből T_T (na jó...néha aranyos és romantikus is tud lenni...)

'Hogyan tegyük tönkre magunkat...' kézikönyv XD
Ennek ellenére...nekem is van belőle mangám...csak tudnám miért veszek mindig :osangry:
Kép
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Ayase írta:Az első bl amit életemben láttam, az a Buru volt... - -"
Bad first impression...
juuuj... hogy nekem is az volt... amikor először megláttam halálos szívgörcsöt kaptam... :lol: az első BL anime (ami inkább 1 klipp) az a Fujimi volt... (Paulina Rubeo : Sexy dance) a második meg a yaoi theater 3000 xDDDD
Avatar
Ayase
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2005.02.14. 18:42

Hozzászólás Szerző: Ayase »

kukuku a Fujimi...hát az az anime annyi amennyi az amv-ben van...sőt az amv még jobb mint maga az anime...pedig a mangája olyan jó. Nem értem miért kellett így elrontani...-sóhaj-
Kép
Avatar
Ignesis
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2005.09.18. 18:14

Hozzászólás Szerző: Ignesis »

áááh...kifolyik a szemem. :shock: végignyálaztam(majdnem)az egész topicot...
engem nagyon érdekel ez a téma,főleg a yuri(de ha vki szeretei így megkülönböztetni,akkor legyen shojou-ai)De csak a "lighosabbak".amit láttam(anime+most nézegetem a mangát)az a Kannaduki no miko és a Yami to Boushi to Hon no Tabibito.Maria-sama mangát most töltöm...tudnátok ajánlani vmi ezekhez hasonlót?Ha lehet animét,de ha manga,az sem baj. :) )és egy letöltőhelyet,ahonnan le tudom szedni,ha nincs rajta a usteam-en?nagyon hálás lennék érte. :)
Ha te fölépítenéd a Világtornyot,előállna egy másik,s lerombolná.Ha te lecsöndesítenéd a meghasonlott népet,jönne egy másik,s föllázítaná.Ha te tüzet támasztanál,ő vizet zúdítana reá.Ha te vizet fakasztanál,ő sivatagba fojtaná.Némaságod túl hallgatná...
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Sajnos yuri-ból nem árasztanak el minket mint yaoi-ból x( Animében meg főleg nem. Bár ha érdekel van itt még néhány ^^

Hayate Cross Blade március 31-én fog indulni =) Láttam egy két ígéretes képet ^^

Kannazuki no Miko:
Nekem speciel nagyon nem tetszett. Nagyon gagyi volt x(

Kashimashi ~Girl meets Girl~:
Eddig egész kellemes darab ^^ Sztem érdemes rá időt szánni.

Kore ga Watashi no Goshujin-sama:
Pochi rulzzzzzzzz

Maria-sama ga Miteru
Maria-sama ga Miteru ~ Haru ~ :
Erre a kettőre nagyon érdemes odafigyelni. Sztem az egyik legjobb darab a Shoujo Ai animék között.

Onii-sama e: Klasszikus. Ennyi ^^

Onna Senshi Efe & Jiira Guude no Monshou:
Nem láttam =P

Shoujo Kakumei Utena
Shoujo Kakumei Utena: Adolescence Mokushiroku:
A sorozat jobb mint a movie. Bár mindkettő kellemes darab ^^

Hirtelen ennyi jutott eszembe ajánlásként. Bár úgy tudom hogy Shoujo Ai témában nincs több anime, ami kicsit sajnálatos sztem. Bezzeg yaoi annyi van mint a bűűűn XD
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

A Kannazuki no Miko nekem sem tetszett, pedig probaltam magamra eroltetni h milyen szepek a lanyok, meg stb., de telleg vhogy..gagyi az eegsz..
a Kashimashi-bol meg csak egy reszt lattam, de vhogy az sem fogott meg :(
de tobbet en sem tudok..
Yaoi-bol meg soha nem lenne eleg :wink:
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

A.Hidekai írta:Hayate Cross Blade március 31-én fog indulni =) Láttam egy két ígéretes képet ^^
Nem emlékszem, hogy indulna bármikor is Hayate Cross Blade anime. Imho a manga TV reklámját láttad.

Ami yuri anime lesz ebben a szezonban az a Strawberry Panic!
Kép
Válasz küldése