Yaoi és yuri

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

hmm Az anidb-n azt írják hogy márc.31-én indul a tv sorozat belőle. Majd 4 nap múlva meglátjuk, hogy korrekt az anidb vagy nem ^^
Kép
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

A.Hidekai írta:hmm Az anidb-n azt írják hogy márc.31-én indul a tv sorozat belőle. Majd 4 nap múlva meglátjuk, hogy korrekt az anidb vagy nem ^^
Nem kell megvárni. Megnéztem az anidb-t és január(!) 31. van mellette, ami nyilvánvalóan inkorrekt. Sem akkor sem azóta nem indult Hayate Cross Blade anime TV sorozat, valószínűleg jól benézték az anidbsek meg az animenfosok is a manga egyébként animációs TV reklámját animének. Mondjuk ha úgy vesszük persze egy tv reklámot is lehet animének tekinteni, végülis az eredeti Di Gi Charat is az volt.
Kép
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

LOL most újra megnéztem. Ejj ezt jól benéztem ^^''''
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Ami még anime, yuri-szerűség, és nem említették, az a Versailles no bara/Rose of Versailles/Lady Oscar (Oscar x Marie-Antoinette 4 evar!). Mangákból pedig van egész rakat (Yuri shimai, most a Yuri hime, és van egy jó adag scanlation is a neten).

Erre a Strawberry Panicra kíváncsi leszek... eddig minden ilyen stílusú animétől visítva rohantam az ellenkező irányba, de ettől valamiért nem. o_o (Bár amit a mangából olvastam... brr, ritka idegesítő a főszereplő csaj.)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

A Strawberry Panic nekem is felkeltette az érdeklődésem, tetszenek a karakterek, bár mangát nem olvastam. Kashimashi-nak nagy reménnyel indultam neki, de aztán 1 résznél nem jutottam tovább. Talán nekem voltak nagyok az igényeim, de elég idiótának találtam, valahogy nem fogott meg (pedig az alapötlet tetszik). Viszont, amit várok már és remélem nem fog csalódást okozni, az a Maria-sama ga Miteru OVA. Kíváncsi vagyok a folytatásra, bár szerintem szépen lezárták a sorozatot így is. :)
Kép
Avatar
Ignesis
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2005.09.18. 18:14

Hozzászólás Szerző: Ignesis »

Kannaduki no mikot szerintem ezzel a hülye mechákkal rontották el...amúgy nekem első yuri(shojou-ai...)animém.^^
Ha te fölépítenéd a Világtornyot,előállna egy másik,s lerombolná.Ha te lecsöndesítenéd a meghasonlott népet,jönne egy másik,s föllázítaná.Ha te tüzet támasztanál,ő vizet zúdítana reá.Ha te vizet fakasztanál,ő sivatagba fojtaná.Némaságod túl hallgatná...
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Na megnéztem ezt a Strawberry Panicot... hát, enyhén szólva Marimite koppintás (még a zene is), de ezt leszámítva jópofa, az artwork elviselhető (bár az animáció lehetne jobb is), és a yuri rész is ízlésesen van megoldva (hálistennek eddig nem volt fanservice).

De az ending.... W-T-F. xD Nakahara Mai rettentő kawaii, de... ^^;;;
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Ignesis
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2005.09.18. 18:14

Hozzászólás Szerző: Ignesis »

hát ez gyors volt.^^
fel tudná vki sorolná nekem,hány részes/epizódos/extrás stb-s a Maria-sama?
Ha te fölépítenéd a Világtornyot,előállna egy másik,s lerombolná.Ha te lecsöndesítenéd a meghasonlott népet,jönne egy másik,s föllázítaná.Ha te tüzet támasztanál,ő vizet zúdítana reá.Ha te vizet fakasztanál,ő sivatagba fojtaná.Némaságod túl hallgatná...
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

mufurc írta:De az ending.... W-T-F. xD Nakahara Mai rettentő kawaii, de... ^^;;;
Nakahara Mai és Shimizu Ai, az Onegai Twins óta imádom amikor együtt dolgoznak, annyira jól kiegészíti a hangjuk egymásét.
Shizuma szerepe meg Nabatame Hitominak van kitalálva, ez már a sokadik ilyen mindenki onee-samája szerepe.
Ignesis írta:fel tudná vki sorolná nekem,hány részes/epizódos/extrás stb-s a Maria-sama?
Maria-sama ga miteru TV - 13 rész + 7 omake
Maria-sama ga miteru ~Haru~ TV - 13 rész + 6 omake
Maria-sama ga miteru OVA - majd szeptember környékén
Maria-sama ga miteru manga - eddig 5 kötet, a bikkuri chokoreto résznél tart
maga a regény pedig ami az egésznek az alapja valahol a 24. kötetnél járhat mostanában, de még mindig csak másodéves benne Yumi, szóval eltart még szerintem egy ideig...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára paTKany 2006.04.04. 20:34-kor.
Kép
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Tudna valaki olyan színvonalas yaoi-animét ajánlani,amit epizódonként is le lehet szedni valahonnan és a történet is érdekes?Eddig távol tartottam magam a témától,de rájöttem,hogy ez színtiszta prüdéria,én meg csakazértse leszek prűd :-P
Hanatarou desu.
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Hát animét én nem ajánlanék... legfeljebb csak a Kaze to ki no utát vagy a Fujimi Orchestrát (amik filmek). A többi részemről vagy unalmas bishounen-nyálfest, vagy csak szimplán unalmas. ^^;;

De ha mangák megfelelnek, van pár jópofa cucc, ami tapasztalataim szerint bejön "kezdőknek" vagy érdeklődőknek (Naono Boura - Three Wolves Mountain, stb.).
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Hat en szemely nagyon szeretem a Lovelesst, az nem olyan vicces, de sztem jo..
ha vicces-t akarsz akarsz akkor a Gravitation-t nezd meg sztem..
ha pedig csak nehany reszeset akkor meg a Kizuna-t, mert az rovid de szorakozato..
en mangakat nem tudok ajanlani :oops:
(nekem a Kaze to ki no uta szomoru volt nagyon..)
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Karasu: Ha van bittorrented, akkor feltétlenül nézzd meg aarin oldalát, ott megtalálod az összes kiadott yaoi/shounen-ai/slashable anime/OVA leírását és a fórumról le is töltheted őket. Én egy kezdőnek a Gravitation-t ajánlanám, mivel az vicces, kellemes hangulatot áraszt, jó a zenéje és olyannyira kevés az "action" benne, hogy még fiúknak sincs semmi baja a sorozattal. :)
Kép
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

köszi :)
Hanatarou desu.
Avatar
Ignesis
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2005.09.18. 18:14

Hozzászólás Szerző: Ignesis »

köszönöm paTKany!még vmi...mi az az omake? :D
egyébként már megnéztem az első 2 részt(+a mangát elkezdtem,de olyan nehéz olvasni. :D nem túl jó a kép...)a youtube-n.eddig jó,kíváncsivá tesz a többi részre. :)
Ha te fölépítenéd a Világtornyot,előállna egy másik,s lerombolná.Ha te lecsöndesítenéd a meghasonlott népet,jönne egy másik,s föllázítaná.Ha te tüzet támasztanál,ő vizet zúdítana reá.Ha te vizet fakasztanál,ő sivatagba fojtaná.Némaságod túl hallgatná...
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Ignesis írta:még vmi...mi az az omake? :D
Annyit jelent, hogy "bónusz, extra".
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Ignesis
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2005.09.18. 18:14

Hozzászólás Szerző: Ignesis »

köszönöm!
nem tudtok egy helyet,ahol le tudom tölteni a Harut 2-5-ig?ha lehet,direkt vagy ftp?(mert torrenten már találtam,csak iszonyat lassan jön..-.- soha nem fogom tudni így megnézni. :cry: )
Ha te fölépítenéd a Világtornyot,előállna egy másik,s lerombolná.Ha te lecsöndesítenéd a meghasonlott népet,jönne egy másik,s föllázítaná.Ha te tüzet támasztanál,ő vizet zúdítana reá.Ha te vizet fakasztanál,ő sivatagba fojtaná.Némaságod túl hallgatná...
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

A minap belebotlottam egy Haru wo Daitei Ta filmelozetesbe, a cime Winter Cicada..nem tudja esetleg vki h az mikor fog megjelenni?A videon nem volt semmi megjelenes, semmi.. :(
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

az OVA előzetesbe??? amúgy aztat már rég kiadták. és valami eszméletlen jó :D eksön az kevés de története hosszú... -.- amúgy az animesukiról lelehet tölteni ha jól tom. (bittorrent)
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Jezusom, mar reg kijott? :shock:
En egyenlore nem talalom (meg mindig nem ertek sajna a torrentekhez :( ), de koszi, akkor keresem majd, plane ha jo.. :D
Avatar
Ignesis
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2005.09.18. 18:14

Hozzászólás Szerző: Ignesis »

ez igen. :shock: ide írom,hogy el ne felejtsem. :P :D
http://a.scarywater.net/a-source/
Maria-sama ga miteru összes,sajnos torrent,de ezért érdemes várni,nem igaz? :) annyira kíváncsi vagyok a Haru-ra!!! *nem bír magával* :)
Ha te fölépítenéd a Világtornyot,előállna egy másik,s lerombolná.Ha te lecsöndesítenéd a meghasonlott népet,jönne egy másik,s föllázítaná.Ha te tüzet támasztanál,ő vizet zúdítana reá.Ha te vizet fakasztanál,ő sivatagba fojtaná.Némaságod túl hallgatná...
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Ignesis írta:Maria-sama ga miteru összes,sajnos torrent,de ezért érdemes várni,nem igaz? :) annyira kíváncsi vagyok a Haru-ra!!!
Persze, hogy érdemes! Szerintem a 2 szezon együtt tesz ki egy nagyon szép, kellemes anime sorozatot. Az első 13 részben inkább a karakterek és a köztük levő kapcsolatok bemutatásával foglalkozik a történet. Később már jönnek bonyodalmak, "riválisok", stb. :cool: Szóval mindenképp nézzd meg a Haru-t is.
Kép
Avatar
Ignesis
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2005.09.18. 18:14

Hozzászólás Szerző: Ignesis »

természetesen meg fogom nézni! :) a 4-ik résznél járok...csak ugye lassú a torrent.egyébként találtam egy ftp szervert,ahonnan le lehet tölteni az első szériát.így lényegesen gyorsabb,mint torrenttel. :) (ha vkit esetleg érdekelnek az adatok...akkor PÜ)
ugye Rosa Gigantea fog még szerepelni a haruban?(úgy gondolom,hogy miután "elballagott".vagy nemt udom,meddig húzzák ezt az évet...mert akár már a következő rész is lehetne az utolós,amiben benne van... :) )
Ha te fölépítenéd a Világtornyot,előállna egy másik,s lerombolná.Ha te lecsöndesítenéd a meghasonlott népet,jönne egy másik,s föllázítaná.Ha te tüzet támasztanál,ő vizet zúdítana reá.Ha te vizet fakasztanál,ő sivatagba fojtaná.Némaságod túl hallgatná...
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Rosa Gigantea a félhosszú szőke hajú, tűzrőlpattant lány, ugye? Persze, fog szerepelni a Haru-ban, annyi változtatással, hogy ott már rövidebb lesz a haja. Amúgy az a rész amikor elballagnak a végzősök és évzáró ünnepség van, nagyon szépen sikerült, az egyik kedvencem! :)
Kép
Avatar
Ignesis
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2005.09.18. 18:14

Hozzászólás Szerző: Ignesis »

tűzrőlpattant? :D igen.^^ akinek már szinte minden lánnyal volt vmi érdekes kapcsolata! :D hát ő a legjobb!^^ (vagy ezt már mondtam?)
úgy sejtem,amiről beszélsz,az fog nekem következni...(jelenlegi állás szerint már csak 6 és fél óra...lesz ez még így se! ^^)
Egy ideig Rei volt a másik kedvencem,de mióta kiderült ez a "kötögetős-sütisütős" énje,már nem bírom annyira.^^
amúgy miért neveznek egy sima puszit "kiss"-nek? O_O és miért verik olyan nagy dobra?csak kicsit furcsálom..
Ha te fölépítenéd a Világtornyot,előállna egy másik,s lerombolná.Ha te lecsöndesítenéd a meghasonlott népet,jönne egy másik,s föllázítaná.Ha te tüzet támasztanál,ő vizet zúdítana reá.Ha te vizet fakasztanál,ő sivatagba fojtaná.Némaságod túl hallgatná...
Válasz küldése