Anime-Cosplay-ek!!!!!^^

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
teraflare
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2005.01.05. 11:33

Hozzászólás Szerző: teraflare »

Yaten írta:de azért meztelenül senki se jöjjön be, ok? :-P
Az ultimate hentai kamen szerelés akkor jó lesz.
1.díj: Elviheted a többiek ruháját. :D
C base does not mean sex!
Avatar
Awary Riyuuken
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2005.07.02. 16:58
Tartózkodási hely: Hidden Sound Village

Hozzászólás Szerző: Awary Riyuuken »

láttam már olyan cosplayert is aki a narutoból az orioke no jutsura öltözött be... :D
tudniilik tök meztelen volt csak a felhőcskéket vattából megcsinálta maga köré... nnna ezt nevezem én merész vállalkozásnak... :shock: .... :D:D:D
"Nézz a szemembe, és halálramarom a lelked!!"
Avatar
teraflare
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2005.01.05. 11:33

Hozzászólás Szerző: teraflare »

Awary Riyuuken írta:láttam már olyan cosplayert is aki a narutoból az orioke no jutsura öltözött be... :D
tudniilik tök meztelen volt csak a felhőcskéket vattából megcsinálta maga köré... nnna ezt nevezem én merész vállalkozásnak... :shock: .... :D:D:D
:gurul: hátha valaki megteszi. ::uhoh::
C base does not mean sex!
Avatar
Celithrandil
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2005.08.31. 21:38
Tartózkodási hely: Bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Celithrandil »

nem én terveztem a beöltözést:)
de szerintem az is sokat dobhat a latba, hogy az illető lányka pl hogy néz ki:)

a beöltözésre azér gondoltunk mert kedvesemet így is sokszor elkapják, hogy milyen kis helyes mangalányka:) csak egy hasonló karaktert kéne találni és összerittyenteni valami rucit:)
Avatar
Awary Riyuuken
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2005.07.02. 16:58
Tartózkodási hely: Hidden Sound Village

Hozzászólás Szerző: Awary Riyuuken »

akkor nem lesz nehéz neki valami jó kis karaktert találni... (egy csomó szép animecsaj van minden animében)... úgy hogy hajrá nektek...:D
"Nézz a szemembe, és halálramarom a lelked!!"
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Celithrandil írta:kér kérdés.

1. lehet figurát nem közismert helyről is választani? pl.: akár szexuális indítatású film , újság vagy fotósorozatból?
vagy csak IMDb n is szereplő anime filmek elfogadottak?

2. van díjazás, mert arról mintha nem olvastam volna:)
1. ez egy anime cosplay, tehát lehetőség szerint manga v. anime szereplőnek öltözz be. Beöltözhetsz felőlem Jancsi és Juliskának is, de akkor ne csodálkozz, ha nem kapsz túl sok szavazatot ^^"

2. van díjazás, a díj titok, hogy mi lesz :) Mindenesetre reméljük, hogy az első díj emlékezetes lesz, úgyhogy megéri sztem nevezni (főleg, ha már annyit szenvedtél a ruháddal).
Yaten írta:Szerintem meg az fog dönteni hogy mennyire szép az öltözéked és hogy mennyiben hasonlít az adott karakterhez. ^^
Hát kb.... mivel nem lesz zsűri, közönségszavazás lesz, de azt hiszem egyértelmű, hogy mindenki arra ad és annyi pontot, aki neki a legjobban tetszik. Végülis az egyik conon, mikor volt AMV verseny közönségszavazással, ott is arra adtál több pontot, ami jobban tetszett Neked. Na ez most kb. ugyanúgy fog zajlani, csak cosplay témában. Ezért kell összeállítani előre (kb-ra) a listát. ÚGYHOGY TESSÉK NEVEZNI MIHAMARABB.
Avatar
Celithrandil
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2005.08.31. 21:38
Tartózkodási hely: Bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Celithrandil »

rendben gyerekek
addig is kérek figura ötleteket:)

Kép
Avatar
Yaten
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2003.11.18. 18:03
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yaten »

Hát... Final Fantasy X-2 esetleg és a szőke csajszi. Az illene hozzá (márha az a bartánőd képe)
"A világ sorsa ahogy az életed látod, és az, amit igazságnak hívnak" /Adam Kadamon - Angel Sanctuary/
Avatar
teraflare
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2005.01.05. 11:33

Hozzászólás Szerző: teraflare »

Celithrandil írta:rendben gyerekek
addig is kérek figura ötleteket:)
II
II
V
Awary Riyuuken írta: láttam már olyan cosplayert is aki a narutoból az orioke no jutsura öltözött be... :D
tudniilik tök meztelen volt csak a felhőcskéket vattából megcsinálta maga köré...
C base does not mean sex!
Avatar
Awary Riyuuken
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2005.07.02. 16:58
Tartózkodási hely: Hidden Sound Village

Hozzászólás Szerző: Awary Riyuuken »

teraflare írta:
Awary Riyuuken írta: láttam már olyan cosplayert is aki a narutoból az orioke no jutsura öltözött be... :D
tudniilik tök meztelen volt csak a felhőcskéket vattából megcsinálta maga köré...
:osangry: ::reliev:: :whaaa:
azért hagyjunk határt a jóizlésnek... ::onigiri:: de ha a lány bevállalja... (hm..akkor biztos ő lenne az első helyezett... :osgrin: )

de lehetne Ino a Narutoból... http://www.absoluteanime.com/naruto/ino.jpg ... még gondolkodom...

a fentemlítettekről egy kép: ::japhaha::
http://www.naruto-kun.com/gallery/scree ... 01-043.jpg]
"Nézz a szemembe, és halálramarom a lelked!!"
Avatar
Celithrandil
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2005.08.31. 21:38
Tartózkodási hely: Bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Celithrandil »

igen, ő van a képen, hmm ilyen felhőcskés jelmezt nem is lenne nehéz csinálni:)
Avatar
Awary Riyuuken
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2005.07.02. 16:58
Tartózkodási hely: Hidden Sound Village

Hozzászólás Szerző: Awary Riyuuken »

Mako:
elküldtem a jelentkezésünket a cosplayes versenyre, majd légyszi írd már be valamelyik fórumra ha megkaptad... köszi!!! :D
"Nézz a szemembe, és halálramarom a lelked!!"
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Awary Riyuuken írta:Mako:
elküldtem a jelentkezésünket a cosplayes versenyre, majd légyszi írd már be valamelyik fórumra ha megkaptad... köszi!!! :D
Megkaptam, köszi ^_^
Egyelőre összesen 8 ember jelentkezett versenyre, ami nem túl sok. Légyszi mindenki, aki már kb-re tudja, hogy minek öltözik be, az küldjön nekem egy mailt, hogy fel tudjuk mérni, hány ember lesz, és hogy állítsuk össze a közönségszavazási listát!
Avatar
Celithrandil
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2005.08.31. 21:38
Tartózkodási hely: Bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Celithrandil »

a fő kérdés az hogy megyünk e, ekkor jön aza kérdés, hogy kedvesem akar e felhőcskékbe burkolózni vagy nem:)
Avatar
teraflare
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2005.01.05. 11:33

Hozzászólás Szerző: teraflare »

Lenne egy kérésem. Tudna valaki felrakni egy egészalakos képet Marco-ról (Shaman King:X-Laws szőke szemüveges vezetője) Nem tudom meddig ér pontosan a kabát, mi van a lábán(gumicsizma,cipő,papucs...), milyen nacija van (ha jól tudom a kabát alatt trikója van meg hózentrógerje) Meg a pisztolytáskálya milyen. Sajna még mindig nem írták meg a sorozatot, így nem tudom hogy néz ki. (Az X-Laws-t meg mindenki utálja [én is] és egy képet sem találtam eddig a neten)
C base does not mean sex!
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

INFO!

Találtam egy jó kis méteráru üzletet Budapesten. Az első (?) kerületben van, a Krisztina körúton, és pár száz forintért lehet nagyon jó anyagokat találni, hatalmas választékban! Szóval akciós a dolog.

Megközelítés: kettes metróval a Déli pályaudvarig, onnan 18-as villamossal két megállót a Móricz Zsigmond körtér fele. A második megállónál már le is kell szállni (eltéveszthetetlen, egy sárga templomnál van a megálló). Ha ott leszállsz, szemben van egy Dériné nevű cukrászda. A méteráru bolt a cukrászda mellett van.

Én mindenkinek ajánlom, aki hasonló gondokkal küzd mint én xD Vagyis ruhaanyag hiánya van, és nem akar drágán vásárolni...

A bolt nyitvatartása: szombat-vasárnap zárva, hétfőtől-csütörtökig 9től 5ig, de pénteken csak 9-től 4ig!
Avatar
Yaten
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2003.11.18. 18:03
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yaten »

Celithrandil írta:a fő kérdés az hogy megyünk e, ekkor jön aza kérdés, hogy kedvesem akar e felhőcskékbe burkolózni vagy nem:)
Nem hinném hogy bevállalná... Az FFX-2-ben lévő szőke miért nem jó? Még a haj is hasonló! Ne szivasd már szegényt hogy majdhogynem fehérneműban kiállítod a szinpadra...

teraflare: Nem értelek... Miért öltözöl be olyannak akit utálsz :weh: Egyébként néztem képeket neked, de hát......... Inkább animéből vágj ki képet mert nekem nem tűnik valószínűnek hogy máshogy tudnál nagy felbontású képet szerezni róla...
"A világ sorsa ahogy az életed látod, és az, amit igazságnak hívnak" /Adam Kadamon - Angel Sanctuary/
Avatar
Celithrandil
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2005.08.31. 21:38
Tartózkodási hely: Bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Celithrandil »

hát szerintem elég jó csaj ahhoz, hogy kiállhat felhőcskében:)
csak nagyon nincs önbizalma, ez talán növelné
a majdhogynem fehérnemü meg sztem egyéltalán nem hond, strandon se nagykabátba szokott mászkálni:)
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Jelenleg 15 ember aki ténylegesen benevezett, és még tudok legalább 4-5ről, akik egész biztos hogy fognak nevezni. Ez pedig azt jelenti, hogy nagy valószínűséggel *kop-kop* tényleg lehet majd rendesen versenyezni, úgyhogy akik attól rettentek vissza, mi lenne ha kevesen öltöznének be, és e miatt "égő" lenne, v. vmi ilyesmit gondoltak, azoknak: GYERTEK NEVEZNI =)
Avatar
Celithrandil
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2005.08.31. 21:38
Tartózkodási hely: Bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Celithrandil »

Fájnöl fántázi egész jó ötlet, jól meglestem, még az arca is olyan:)
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Még egy páros jelentkezett, akik közösen öltöznek be ^_^

Úgyhogy - bár ezt még nem említettem - lehet közösen is csoportosan cosplayelni. Akkor viszont csoportban (kettesével-hármasával) kell felvonulni a színpadra, és a díjazás is csoportban fog folyni (tehát a csoport maga is nyerhet).

Egyébként többek kérdésére: csak annyit kell csinálni, hogy felmentek a színpadra, bemutatkoztok, hogy kinek öltöztetek be (esetleg hogy miért, hogy csináltátok a ruhátokat), aztán lejöttök a színparól. Ennyi ^_____^

Várom a további jelentkezőket, tessék szavazni, még van idő!!
Avatar
Yaten
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2003.11.18. 18:03
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yaten »

Celithrandil írta:Fájnöl fántázi egész jó ötlet, jól meglestem, még az arca is olyan:)
Mondtam én ^^
"A világ sorsa ahogy az életed látod, és az, amit igazságnak hívnak" /Adam Kadamon - Angel Sanctuary/
Avatar
teraflare
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2005.01.05. 11:33

Hozzászólás Szerző: teraflare »

Yaten írta: teraflare: Nem értelek... Miért öltözöl be olyannak akit utálsz
Mert imádom ha útálnak... :cool:
C base does not mean sex!
Avatar
Celithrandil
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2005.08.31. 21:38
Tartózkodási hely: Bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Celithrandil »

Yaten írta:
Celithrandil írta:Fájnöl fántázi egész jó ötlet, jól meglestem, még az arca is olyan:)
Mondtam én ^^

hát ha holnap megcsinálom a haját akkor nem lesz teljesen olyan, de majd megbeszéljük, de az is túl erős neki:(
hogy valaki ennyire csúnyának lássa magát:(
Avatar
teraflare
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2005.01.05. 11:33

Hozzászólás Szerző: teraflare »

Ugyan a kutyát sem érdekli, de: Úgy tűnik nem leszek cosplayversenyen. Hála nagyanyámnak sikerült a szüretünket eltolnia 30-1 ig. HURRRAAA. :mad: Ugrott a kelta hadijátékom is. :eyes:
C base does not mean sex!
Válasz küldése