Anime-Cosplay-ek!!!!!^^

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

No reklám, de az Obsitban van egy csomó japán cucc (a kardokon kívűl) pl sai, shurikenek, dobókés, dobófejsze... meg asszem íj + nyíl is
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Durva cosplayt akartok? Tessék. :dirr:
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Hat vegignezegettem..es volt nehany ami fajt nagyon, pl
ez, de ez nagyon..
Meg ez is vmiert....es vhogy Roy Mustangot sem igy kepzeltem eloben..
(es akkor a fogszabalyzos Vashrol meg nem is esett szo :dirr:, a mieink jobbak voltak :-P)-de van nehany ami nagyon jo..o, es itt meg nem is latszik a piros kontaklencse
De vajon ami kicsit gondolkodtatoba ejti az embert hmm..
De sztem mindenki nezegesse vegig, mindenkepp tanulsagos :D
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Hááhááá hát az a gundam robot nagyon komoly! :D De az semmi van egy vash cosplay /nem ezek között/ egy néger nő kb 30éves kb 160 magas és 100kg fölött.. whowwww
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Az a Seras Victoria nagyon durván néz ki :D
Föleg azon a képen ahol látszik a vámpírfog és a piros szem.
Félelmetesen jó ::sugoi::
Eszelős egy csaj lehet :D
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Doom 2006.06.10. 16:08-kor.
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Igen a másik szinte tökéletes cosplayes az a Piccolo/Sátán.
Minden apró részlet stimmel a rajta: fülek, karmok, piros minta.Szal ténleg tök jó. Az más kérdés hogy milyen magas lehet az illető :D ,de ebben a pózban ez nem tűnik fel. A melette álló Vegita kicsit nevetséges annak elllenére hogy a ruhája teljesen jó. Csak hát a Vegita testehez álló ruhája azér egy igencsak izmos testalkatot követelne meg :-P .
De amúgy türhető így is, nem annyira gáz. Amúgy tök jó még a szemöldökét is befestette :D .
Na ők is olyan elvetemült rajongók lehetnek mint én :-P
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

Doom írta:Nyaaa mit szúrtam el hogy nekem nem jelenik meg...?
Talán, hogy az img tag-ek között nem szerepel bmp, jpg, png, gif kiterjesztésű fájl. Javaslat: jobb kattintás a képre és copy image address (vagy valami hasonló duma)
Kép
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

pffff nekem ilyen nem jön be.. mindegy akkor úgy írom hogy a Ninja a Dead or Alive-ból... pffffffff
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Doom írta:pffff nekem ilyen nem jön be.. mindegy akkor úgy írom hogy a Ninja a Dead or Alive-ból... pffffffff
LINK. Egyébként jobb is, hogy ezt a 425 × 640-es képet nem szúrtad be...
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Kösz Rage :) Nem beszúrni akartam (vagy az történt volna..?) hanem belinkelni.. gondoltam megpróbálom.. ehe.. na erről ennyit :) inkább nem szenvedek
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

OFF: az IMG tag a kép direct beszúrására való. Ha linkelni akarod akkor az URL tag-et használd. Javaslom h kattínts a szerkesztésre és tedd meg ezt a lépést :)
Kép
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Whooow sikerült :) Köszönöm :) mondjuk nem elsőre, mert nem volt kihagyás az url és a cím között ::jthrill:: de a lényeg hogy összejöt :D kettes számú lecke- hogy nevezhető át hogy ne csak ilyen zagyvalék legyem..? :) Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Doom 2006.06.11. 00:10-kor.
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Van egy külön erre a célra szentelt fórumrész, jó lenne nem teleoffolni a topikot.
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Rage ok bocs TuningAkkor hogy egy kicsit ON legyek bedobom ezt, sajnos nem sikerült a legjobban, meg a háttérkép is picit zajos.. majd lesz jobb is csak ez a szemétláda gép ne gyengélkedne állandóan..
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Őrnagy írta: Egyik AnimeConon kéne csoportos DOA/Tekken cosplayt összehozni. 3-3 ember már elég is lehet. Persze a hozzátartozó koreográfiákkal, beszólásokkal, tauntokkal, és egyebekkel. Nem állítom, hogy nem lenne gránitkemény munka megcsinálni a jelmezeket, és betanulni azt a pár mozdulatot, de a minőségi cosplayhez dolgozni kell. :D

És a végén egy élő team battle-lel egyszer és mindenkorra eldönthetnénk, hogy a DOA vagy a Tekken a jobb. :dirr:
Érdekes hogy te is gondoltál ilyenre :) .
Playback-el és egy másik haverommal már 1 hónapja tervezzük hogy majd kéne csinálnunk egy Tekken cosplay-t ahol majd egy látványos küzdelmet is elöadnánk (mivel mind3an edzőtársak is vagyunk). Tehát 3-an már vagyunk a Tekkenhez :wink: . Már elkezdük kigondolni hogy szerezzük be a ruhákat, tartozékokat a karktereinkhez.
A Playback-é nagyon ütős lesz, az egyik leggizdább szereplő lesz :lol: nem csoda ha lámpalázas. De én se leszek túlöltözve (szal nekem is kell még gyúrni, de szoktunk azé rendeszeresenedzeni.)
Amúgy a Doa és a Tekken csoportot egy csoportként gondoltad vagy hogy külön csopként menjünk???
Amúgy nekem nagyon jó ötleteim vannak ilyen elöadásokra komoly kis bunyót/ show-t tudnánk összehozni. :D ugyhogy jó lenne ha majd a szerevezőktől kaphatnánk min 2 percet.

Ja és te maradsz Bayman?
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Viko: Nos, én két-két külön csoportként gondoltam a dolgot. Csak kéne még min. 1 DOA-s, aki szintén benne lenne a dologban. Egyedül 3 Tekkenes ellen nem lenne fair. :dirr: Bár... akár 1 csoport is lehetne, DOA vs. Tekken... nem tudom, ahhoz kéne 3-3, de legalább 2-2 ember. :^_^:

Igen, én maradnék Bayman, mivel van annyi féle öltözéke, mint a nyű, úgyhogy tök nyugodtan lehet összerakni egy másikat valamelyik cosplayre (mondjuk a búvárszerkót :dirr: ).

Mondjuk annyi hátrányom van veletek szemben, hogy én aktívan nem űzök semmi pusztakezes küzdősportot (viszont gyúrásban előbbre vagyok, kár hogy nem látszik :dirr: ). De ha találunk legalább még 1 DOA-fant, aki benne lenne a buliban, és vállaljátok, hogy segítetek megcsinálni a koreográfiát, az állati jó lenne.
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Jólvan.
Végül is mindkét csoportmegoldás is jó, mindegy, csak majd sikerüljön összehozni.
A koreográfiát nem is engedném hogy más csinálja :dirr: , mer szeretek látványos bunyókat tervezni :D
A bunyós játékok topicba a Doa-soktól kérdezd meg hogy csatlakozna e valaki a "csapatodhoz" :)

De itt is feltesszük a kérdést:
Szeretne valaki DOA cosplayben résztvenni???


És ruhákat is csak összehozzuk valahogy.
De gondolom ez csak az őszi cosplayre sikerülne.
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

A gyúrás miatt ne aggódjon a fejetek, azt majd én utólag "megoldom" :D Amúgy mivel Black Vash kabátot nem kaptam, ééés Legato jobb oldali váll dísze részemről megoldhatatlan /mármint korrekten/ ezért inkább marad Vash. Talán még össze is jön őszig.. Jah tekken 3 ban hogy is hívják azt a kommandóst, akit bónuszba lehet behozni? Na az, vs BayMan :)
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Doom gondolom a Bryan Fury az akire gondoltál. Az brutális egy fazon.
Hát nem ismerek olyat aki hasonlítana hozzá és be is öltözne. De télleg érdekes cosplay képek lennének Baymannel :D
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Viko,ugye ez már Miskolcra meglesz?...le fogok maradni rólatok!!! :cry:
Ugye ősszel is csináltok valamit?
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Iiigen Viko arra! Neeemmigaz rohadt vihar már egy órája xerkesztek egy cosplayes képet, mentem is közbe, erre puff fáziskimaradás. mondom sebaj mentettem-erre mi van? fájl sérült, nem nyitható, reakció térdreborulás plusz fej padlóba veregetése és közbe áááááááááá :computer:
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Misu szrintem csak az őszire lesz majd meg.Bár én szerettem volna a nyárira, de mivel kevesebben lennének amúgy is a nyárin és mi sem tudunk elkészülni ezért jobb ha az öszin "lőjük el a puskaport" :wink: mivel ténleg látványos cosplay küzdelmi show-t rendeznénk a közönségnek.(olyan mozdulatokkal amiket csak filmekben látnak :).-ezt csak kedvcsinálóként mondom, nem vagyok felvágós)

Doom sajnállak az eset miatt :(.
Viszont megtenéd hogy azon a Gohan vs Bayman képen leszeded rólam azt a két hajtincset ami odakerült mer csak egynek kell lenni. ::sumima:: Ha ezt megtennéd teljesen hibátlan lenne :thumb:

Ui:Köszi a pluszmuszklit :dirr:
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Ssj2Viko írta: Doom sajnállak az eset miatt :(.
Viszont megtenéd hogy azon a Gohan vs Bayman képen leszeded rólam azt a két hajtincset ami odakerült mer csak egynek kell lenni. ::sumima:: Ha ezt megtennéd teljesen hibátlan lenne :thumb:

Ui:Köszi a pluszmuszklit :dirr:
Sorry plusz tincs marad, már sokat lett szerkesztve a kép, és ilyenkor már nem engedi a History-t magyarul nemtom visszaállítani az eredeti képre a homlokod környékén.. tudjuk be annak, hogy nagy sebességgel jössz, és amiatt keletkeztek a tincsek, stb stb
:)

Látom nagy a készülődés az Őszi Con-ra :)
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Hey,Blícsesek :-)
Ugye akarunk plüss Con-t csinálni? :-P
És mit szólnátok hozzá ha Orihime-sama lenne a kommentátor?:dirr:
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Válasz küldése