Sportanimék

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.

Mennyire szereted a sportaniméket?

Kedvenceim
6
7%
Elnézegetem őket
48
52%
Untatnak, nem szeretem őket
38
41%
 
Szavazatok száma: 92

Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Sportanimék

Hozzászólás Szerző: Xell »

Nos, mivel már megfordult körülöttem két sportanime, gondoltam, egy téma jól jöhet ennek is, hogy megtudjuk, ki hogy vélekedik az anime ezen fajtájáról. Én példának a Princess Nine-t hoznám fel, én ennek itélném, hogy elmegy.
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Én a Mila-t nagyon szerettem és, szeretem is. A Goal-al nem volt semmi bajom, és még volt egy focis anime a TV 2-őn régen, na, azt még szerettem, de a többi nem nagyon kötött le. Még talán a Grand Prix. De pl. a Kickers-t és a Captain Tsubasa-t valamiért nagyon nem szerettem.....
Kép
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Sister Tenshi írta:még volt egy focis anime a TV 2-őn régen, na, azt még szerettem
Hm, az ami 'Gólkirály' címen futott, nem? Azt bírtam ^^ Meg RtlKlubon volt régen a 'Pálya ördögei', azt is nagyon szerettem ^.^ Kár, hogy ezekre már alig emlékszem... -.-"
A Milát én is néztem egy darabig, de nem szerettem... -.-
Jaa, és ha már szó volt fentebb róla, a Princess Nine-t már ezer éve le akarom tölteni, de mindjárt sort kerítek rá ^^
Aztán most jönnek a kedvenceim, a kosaras animék... Hehe, milyen poén, mert amúgy nem szeretem a kosárlabdát, de animében teccenek. A Slam Dunk! szerintem egy nagyon jólsikerült darab, de sajna még nem szereztem meg végig... És van egy elég új kosaras anime, a Dear Boys, ami nekem összességében teccet, csak sajnos nagyon erőltetik benne a számítógépes grafikát, és olyan nemszép... -.-"
Avatar
Misato
Profi
Profi
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2003.11.27. 22:01
Tartózkodási hely: egy topicban

Hozzászólás Szerző: Misato »

Anno még RTL2-n néztem a Kickers-t. De szerintem sem nagy eresztés.
...Kicsoda vagy tehát?
Az erő része, mely
Örökké rosszra tör, s örökké jót művel.
Goethe: Faust
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Hmm... A Milát néztem. De csak arra emlékszem belőle, hogy szánalmas volt a csaj. Nem tudom miről szólt, csak azt tudom hogy a lány mindig eltörte valamelyik testrészét, feláldozva magát a hatalmas célért, hogy nyerjenek a röpimeccsen ^^' Tényleg totál homály, csak ennyi maradt meg :D Meg volt valami zöldségesfiú is, nem? Vagy az más? :D
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Hát, engem a sport sem animében, sem a valóságban nem érdekel. :wink: (Pedig nem egyet láttam pl. Kickers, Grand Prix, Mila stb.) Nem utálom őket, csak egyszerűen nem kötnek le.
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Volt, volt. Szegény, meg is halt. ::jtears::
Kép
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Sister Tenshi írta:Volt, volt. Szegény, meg is halt. ::jtears::
Igen? Az már nem rémlik...
Homályosan, de annyira emlékszem, mintha valami hegyen ment volna fel. Nemtuom miért, most ez ugrott be. Meg valami olyan amikor Mila valami irtó bunkó ellenfélcsajjal beszélget, aki olyan tipikus "hú de gonosz vagyok" animeszereplő ^^'
Kép
Avatar
Yukimura
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 201
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:59
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yukimura »

Én eddig egyetlen egy sport anime-t láttam, és nekem egyik kedvencem a Princess Nine. Bár nem az én korosztályom képezi ezen sorozat célcsoportját, de nagyon tetszett, és a zenéje is nagyonjó. A főtémán (mármint hogy egy lánycsapat induljon hivatalos bajnokságon baseballban) kívül szerintem teljesen életszerű, reális helyzetek vannak benne, és nagyon izgalmas az egész.
Avatar
Misato
Profi
Profi
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2003.11.27. 22:01
Tartózkodási hely: egy topicban

Hozzászólás Szerző: Misato »

A Mila-nak az a szőke hajú orosz volt a legnagyobb ellenfele, nem?
...Kicsoda vagy tehát?
Az erő része, mely
Örökké rosszra tör, s örökké jót művel.
Goethe: Faust
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Hmm...Sport anime-k? ::jhuh:: Mila a Superstart néztem a magyaron,és a németen,hát nem lett a kedvencem,de nagyon megszerettem... ::jeye:: Aztán volt még a magyaron a Grand Prix,na ezt az anime-t már nagyon szerettem,bár én nem vagyok olyan auto versenyzős rajongó,de ez valamennyire megszeretette velem! :hee: Kickers-t és a Captain Tsubasa-t a Tele5-ön,és az RTL2-n láttam,és hát be kell vallanom,nem lopták be a szívembe magukat,viszont az egyik barátnőm imádja őket! ::japsmil::
Kép
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Én úgy vagyok velük, hogy jobban szeretem a sportot élő adásban élő szereplőkkel nézni. Superbowl, Tour de France, Atlétikai VB, Olimpia, Foci VB, Rögbi VB, Szumó, K1, ... és miután mindezeket megnézem, nincs sok kedvem leülni egy sportanime elé.
Kép
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hikari »

A Kickers az rtl2-n is ment, én mindig megnéztem! Nem egész végig csak a meccsekről szólt, hanem minden részben volt egy kis történet is valamelyik szereplőről. Szerintem nagyon aranyos volt.
::hehe::
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Hikari-san:Igaz,némelyik rész nagyon vicces volt,és volt ami megríkatta kicsi szivem,de nem is tudom,nem fogott meg annyira,mint pl.:a Grand Pix.... ::jeye::
paTKany-san:Neked is igazat kell adjak,mert nem is tudom,élőadásban azért másabb,és engem nem tud lekötni egy olyan anime,ami csak a sportra alapul,habár a legtöbb ilyen anime,a barátságot is előtérbe helyezi....
Nekem kell,hogy egy anime-ben legyen egy kis romantika,ezért is szerettem a Mila-t,a Pályák Ördögei-t,és a Grand Pix-et! ::hehe::
Kép
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Yukimura írta:Én eddig egyetlen egy sport anime-t láttam, és nekem egyik kedvencem a Princess Nine. Bár nem az én korosztályom képezi ezen sorozat célcsoportját, de nagyon tetszett, és a zenéje is nagyonjó. A főtémán (mármint hogy egy lánycsapat induljon hivatalos bajnokságon baseballban) kívül szerintem teljesen életszerű, reális helyzetek vannak benne, és nagyon izgalmas az egész.
Ebben egyetértek veled! Engem is egyedül úgy igazán a Pirncess Nine kötött le.
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

A Milát meg a Grand Prix-t szerettem, de most nem igazán a sportos animékre hajtok...
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Ayanami írta:A Milát meg a Grand Prix-t szerettem, de most nem igazán a sportos animékre hajtok...
Ezzel én is így vagyok. Amúgy a Toei honlapján az oldies között van egy mini cikk és kb. két kép a Grand Prix-ről. Jó volt látni. :thumb:
Kép
Avatar
Rhyagelle
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2003.03.26. 16:55
Tartózkodási hely: Fire...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rhyagelle »

No én eddig egy sportanimével futottam össze, mi is volt a címe ettooo... Battle Athletes Victory. Nem tudtam miaz már lejött a fele mire +néztem. Véletlenül egy félrenevezett file miatt a közepébe néztem bele. Aztán rájöttem hogy rosz helyen járok (1/2 rész után, mentségremre akkor volt egy nagy fordulópont, sok új szereplő stb), és elkezdtem az első részt is. Kíváncsi voltam hogy jutottak odáig a szereplők, és végignéztem az egész sorozatot. Szerintem elég jó, sokat nevettem rajta. (enyhe leszbi vonulat nagyon jó humorforrás :) meg ott van a szereplő aki egy az egyben Kaolla a Love Hinaból, hogy az edezőjükről ne is beszéljek)
May the eteral fire of the Heaven burn your soul!
Avatar
Misato
Profi
Profi
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2003.11.27. 22:01
Tartózkodási hely: egy topicban

Hozzászólás Szerző: Misato »

Hikari írta:A Kickers az rtl2-n is ment, én mindig megnéztem! Nem egész végig csak a meccsekről szólt, hanem minden részben volt egy kis történet is valamelyik szereplőről. Szerintem nagyon aranyos volt.
::hehe::
A bátyám felvett minden részt videókazira......
...Kicsoda vagy tehát?
Az erő része, mely
Örökké rosszra tör, s örökké jót művel.
Goethe: Faust
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Valahogy én nem voltam mindig oda a Sport animekért,nem mintha most odalennék...régen szerettem a Pályák Ördögeit,a Grand Prix-et, Milát....De valahogy igázából többet nem is...Viszont van ezaz anime a Princess Nine...nos ez nagyon tetszik...megfogott...Sport anime,de...ajánlani tudom csask mindenkinek.... ::vic::
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Én a Superstar Mila-t és a Gólkirályt szerettem. A Grand Prix annyira nem kötött le. Meg a többi sem. Amúgy én sem rajongok a sportanimékért.
Kép
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Kép
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

Ohó, én is emlékszem a Milára de már akkor se tetszett. Még mindig él bennem a kép, ahogy a lánykák akcióhősöket megszégyenítő vetődések kíséretében zúzzák szana-széjjel magukat egy röplabdapályán, mindezt vinnyogások kíséretében. Meg az, amikor a főszereplő csajszi kezeire valami súlykot szerelt az edzője, kemény trénin gyanánt. Hmm.

A "Pálya Ördögei"-t, láttam még anno 10-11 éves koromban, és akkor annyira megfogott, hogy egy évig még focizni is jártam.^^' Hát igen, régi szép idők... viszont így visszatekintve, volt jópár "érdekes dolog" benne, pl a labda, amiből 5 darab látszik egyszerre, amikor belerugnak, meg amikor megáll a levegőben, és lecsapódik. Viszont egy 11 éves gyereknek ez marha szórakoztató.^__^ Bár erősen kétlem, hogy most szívesen megnézném. Egy szó mint száz: nem rajongok a sportanimekért.
Kép
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

To Setike:

Az egyetlen sprotanime, amit igazán szeretek, az nekem is a princess nine. Bár most töltöm a Battle Athletes Victoryt, mert megfogott a kívánsciság iránta^__^.
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Xellos-sama:Battle Athletes Victory? ::jeye:: Sajnos csak klippet láttam belőle,meg még anno a 16.-részt...Nagyon aranyos lehet...nekem sem ártana letöltenem végre....De elfog a félelem hogy mi van ha ez is csak egy gagyi sport anime?!! ::jhuh:: ::japtoun::
Kép
Válasz küldése