AMV

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Yukimura
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 201
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:59
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yukimura »

Chronos írta:
Yukimura írta:Remélem azért hogy aki itt reklámozza az amv-it az részt is fog venni az AMV versenyünkön a legjobbnak ítélt munkájával. Jólenne.
Hát tesóm (Rage) biztos fog indulni ezen a versenyen... 8) (ha egyáltalán lesz ilyen verseny)
Ez szerintem nem reklám, hiszen az AMVit is max. 3-4 ember szokta megnézni...(általában 1 sem)
Szal nem hiszem hogy reklám lenne...
De ha nem akarjátok akkor ezentúl nem fog szólni az újabb AMViről...

Egyébként remélem hogy te is fogsz indulni a versenyen...
Elég szégyen lenne hogyha összesen 3-4 ember venne részt az egész versenyen...

CHRONOS
Abban biztos lehetsz hogy lesz verseny, mert már 10 versenyművünk van, és még hol van nov 16. Egyébként a reklámozást nem szószrint értettem, úgyhogy nem kell félreérteni, és igen énis indulok a versenyen. :D
Kép
Avatar
Chronos
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2003.07.15. 08:20

Hozzászólás Szerző: Chronos »

Yukimura írta:
Abban biztos lehetsz hogy lesz verseny, mert már 10 versenyművünk van, és még hol van nov 16. Egyébként a reklámozást nem szószrint értettem, úgyhogy nem kell félreérteni, és igen énis indulok a versenyen. :D
Ennek örülök...
Csak annyit szeretnék tudni, hogy hogyan van 10 versenymű, hogyha az FTP címe még ki sem lett írva?

CHRONOS
Avatar
Yukimura
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 201
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:59
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yukimura »

Még nincsenek feltöltve, úgy. Egyébként az ftp accokat a héten csináljuk meg. Azután lehet kezdeni a feltöltéseket. (Ez majd ki lesz írva.)
Kép
Avatar
Chronos
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2003.07.15. 08:20

Hozzászólás Szerző: Chronos »

Yukimura írta:Még nincsenek feltöltve, úgy. Egyébként az ftp accokat a héten csináljuk meg. Azután lehet kezdeni a feltöltéseket. (Ez majd ki lesz írva.)
Rendben van... 8)

CHRONOS
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

én is indulok,most kezdek majd nki egy új készítésének, a régi enyhén szólva is csak majdnem sikerült :wink:
Elindulok rajta, de elötte nem mutatom meg senkinek,nehogy nevessetek :lol: vagy Chronos elvegye a kedvemet a realista,maximalista hozzászólásával..de ez nem negatívum nálam Chronos...komolyan!Vedd inkább bóknak, csak én sajnos teljesen kezdő vagyok... :wink:
Avatar
Chronos
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2003.07.15. 08:20

Hozzászólás Szerző: Chronos »

Ynah írta:én is indulok,most kezdek majd nki egy új készítésének, a régi enyhén szólva is csak majdnem sikerült :wink:
Elindulok rajta, de elötte nem mutatom meg senkinek,nehogy nevessetek :lol: vagy Chronos elvegye a kedvemet a realista,maximalista hozzászólásával..de ez nem negatívum nálam Chronos...komolyan!Vedd inkább bóknak, csak én sajnos teljesen kezdő vagyok... :wink:
Annak veszem... :wink:

CHRONOS
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Rage...ez ngyon,nagyon nagyon klassz lett....nekem nagyon bejött! ::vic::
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Ynah írta:Rage...ez ngyon,nagyon nagyon klassz lett....nekem nagyon bejött! ::vic::
Köszönöm, örülök, hogy tetszett! 8)
Btw jó ötletnek tartom, hogy te is indulsz az AMV versenyen; mert minél több igényes alkotást szeretnék látni! 8)

U.i.: Az AMVmet megnézted bekapcsolt felirattal is? :wink:
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Nem csak úgy a'la nature fogyasztottam... :) ...de majd megnézem úgy is. Bocsszavamra :wink:
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Rage írta:Elkészült legújabb AMVm, ezúttal Hellsingből csináltam... 8)
Ez is belefért a Winfos reinstalltól bűzlő napomba...gondolom, azzal megint nem mondok újdonságot, hogy jó lett. Bár a Guano Apes nem áll túl közel a szívemhez.

Ami szerintem zavaró benne, az a szöveg. Persze lehet, hogy nagyon beletoltam az arcom a monitorba, de, ha olvastam a feliratot, nem tudtam odafigyelni az elég pörgős képi megoldásokra. Felirat nélkül viszont nagyon jó a klip.

Ennyi ösztönző munka után a végén még nekiállok én is csinálni egyet, csak az elég beteg lesz... :shock:
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Őrnagy írta:
Rage írta:Elkészült legújabb AMVm, ezúttal Hellsingből csináltam... 8)
Ez is belefért a Winfos reinstalltól bűzlő napomba...gondolom, azzal megint nem mondok újdonságot, hogy jó lett. Bár a Guano Apes nem áll túl közel a szívemhez.

Ami szerintem zavaró benne, az a szöveg. Persze lehet, hogy nagyon beletoltam az arcom a monitorba, de, ha olvastam a feliratot, nem tudtam odafigyelni az elég pörgős képi megoldásokra. Felirat nélkül viszont nagyon jó a klip.

Ennyi ösztönző munka után a végén még nekiállok én is csinálni egyet, csak az elég beteg lesz... :shock:
Thx! Egyébként én úgy terveztem, hogy a sub csak extra, aki akarja, bekapcsolja, aki akarja, nem. 8)
Media Player Classiccal egy gombnyomással lehet ki-be kapcsolgatni a subot, szal... :wink:
Viszont igazad van, a sub miatt nem lehet annyira a klipre koncentrálni, dehát ezért is kikapcsolható. 8)

Szerintem érdemes egyszer belevágni egy AMV készítésbe, nem könnyű jó AMVt csinálni (láttam egy YYHs AMVt, vmi Disturbed zenére ment, na azt én össze tudtam volna dobni 10 perc alatt és nem túlzok ha ezt mondom X_x), de hidd el, megéri.
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Na, én ebből az "egyszer"-re fektetem a hangsúlyt, mert szart nem akarok kiadni a kezemből, jó munkához meg idő kell... :?
Avatar
Yukimura
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 201
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:59
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yukimura »

Őrnagy írta:Na, én ebből az "egyszer"-re fektetem a hangsúlyt, mert szart nem akarok kiadni a kezemből, jó munkához meg idő kell... :?
Még van egy hónapod :D .
Kép
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Sziasztok. Engem is érdekelni AMV készítés. Milyen progit ajánlotok hozzá, és honnan lehet letölteni? Valami olyat ajánljatok, amin könnyen eligazodok :hammer:
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Yukimura írta: Még van egy hónapod :D .
Kösz a bíztatást :vigyor: De versenyre nem neveznék semmiképpen, van egy olyan érzésem, hogy nem lopnám be magam a zsűri szívébe... :(
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Őrnagy írta:
Yukimura írta: Még van egy hónapod :D .
Kösz a bíztatást :vigyor: De versenyre nem neveznék semmiképpen, van egy olyan érzésem, hogy nem lopnám be magam a zsűri szívébe... :(
Honnan tudod? Sokféle ember nézi őket, még ha szted nem is olyan "híres" a stílusa az AMVdnek, vkinek biztos, hogy tetszeni fog ^.^ Amúgy meg én pl imádom az AMVket és mindenféle fajtát szeretek, úgyhogy nekem biztos tetszeni fog ;)

Különben én sem vagyok benne biztos (sőőőt...^^'), hogy az enyém kicsit is tetszeni fog a többieknek, de egy próbát megér ^.^
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Yukimura
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 201
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:59
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yukimura »

Őrnagy írta:Kösz a bíztatást :vigyor: De versenyre nem neveznék semmiképpen, van egy olyan érzésem, hogy nem lopnám be magam a zsűri szívébe... :(
Külön zsűri nemlesz. A zsűri a közönség lesz, úgyhogy nyugodtan belophatod a munkádat a szívükbe. Zenei megkötés nincs tehát akármilyen zenét a klipp alá lehet keverni.
Kép
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Yukimura írta: Külön zsűri nemlesz. A zsűri a közönség lesz, úgyhogy nyugodtan belophatod a munkádat a szívükbe. Zenei megkötés nincs tehát akármilyen zenét a klipp alá lehet keverni.
Hehe...egyszer juszt is megcsinálom, amit kigondoltam, már csak azért is, hogy legközelebb kétszer is meggondold az ilyen kijelentéseket. :vigyor:

Tekintve, hogy echte kezdő vagyok a témában, jelenleg sajna nincs lehetőségem arra, hogy megfelelő mennyiségű időt áldozzak ilyesmire. Bármennyire is igyekszem hanyagolni az egyetemi teendőimet, mégiscsak félbevágják a napjaimat...arról nem is beszélve, hogy a vagdosható filmek beszerzése számomra igen macerás különböző technikai és egyéb okok miatt.

Meg nem akarok oda jutni vele, mint az Evangelion fanficemmel, hogy most tartok a 20. oldalnál, de egyszerűen nem tudok leülni két órát nyugodtan, hogy ráhangoljam magam és folytassam... :x
Avatar
Yukimura
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 201
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:59
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yukimura »

Őrnagy írta:Hehe...egyszer juszt is megcsinálom, amit kigondoltam, már csak azért is, hogy legközelebb kétszer is meggondold az ilyen kijelentéseket. :vigyor:
Fiygelj, tőlem aztán grindcore-t, vagy tiszta black metal-t is a klipp alá nyomhatsz nem fogok meglepődni. Ha a zene szinkroban van a képi megvalósítással akkor mindenképpen jól fog sikerülni az alkotás.
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Yukimura írta:Fiygelj, tőlem aztán grindcore-t, vagy tiszta black metal-t is a klipp alá nyomhatsz nem fogok meglepődni. Ha a zene szinkroban van a képi megvalósítással akkor mindenképpen jól fog sikerülni az alkotás.
Ezzel csak egyetérteni tudok. Jó példa erre egy Trigunból/Hellsingből készített AMV vmelyik System of a Down számra. Ugyan a videó csak 2 perces volt, de a képi effektek tökéletesen passzoltak az egyébként idegesítő zenéhez. 8)
És én az ilyen AMVket nagyra értékelem.
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Yukimura írta: Fiygelj, tőlem aztán grindcore-t, vagy tiszta black metal-t is a klipp alá nyomhatsz nem fogok meglepődni. Ha a zene szinkroban van a képi megvalósítással akkor mindenképpen jól fog sikerülni az alkotás.
Ámen. Ezt előbb-utóbb meglátjuk. 8)
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

paTKany írta:De ha keres valamit neked erről az albumról (plusz hozzá egy olyan "szent tehén" anime-ot amiről
nem szabad rosszat mondani fórumokban, mert kicsinálnak az otakuk) akkor
Kép
mwaaahaahahahahaha
LMAO
Csináljak egy AMVt mondjuk Cowboy Bebopra, zenének pl. Delhusa Johnny-val? :PPP
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Kicsit gonosznak éreztem a hozzászólásom, ezért töröltem, de úgy látszik nem voltam elég gyors, hehe. :)
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

paTKany írta:Kicsit gonosznak éreztem a hozzászólásom, ezért töröltem, de úgy látszik nem voltam elég gyors, hehe. :)
Sztem nem is volt olyan gonosz. 8)
Na jó, egy kicsit... :wink:
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Yukimura
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 201
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:59
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yukimura »

Kép
Fúúúj!!! ::jcrazy::
Kép
Válasz küldése