AMV

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Surci »

Titkos írta:-Nagyon veszélyes lehet, amikor egy háremhős kapja meg a Geass erejét.
10/10 :D
Titkos írta:-És a végére csak megtaláltam, amit kerestem. XD Komolyzenére úgyis elég ritkán vágnak AMV-t, másrészt kísérletnek sem lenne utolsó mondjuk conon két "epilepsziaroham" között levetíteni egy ilyet és figyelni az emberek reakcióit. :D
Erről jutott eszembe ez. Már akkor is ősrégi volt amikor én megtaláltam, de máig az egyik kedvencem.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Junchi »

A magam részéről nem vagyok különösebben oda az AMV-kért, de ez örök kedvenc marad. (Vágások, hangulat, az anime stílusának visszaszolgáltatása... minden.)
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Dude looks like a lady :lol:
Mission Fanservice, ami legalább nem akar másnak látszani. XD
Princess Tutu - Hold me Spoileres!
Odorikuruu Ezt először DDR-en táncoltam, csak utána néztem meg konkrétan az AMV-t.
The Audition
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Bocs, ha volt már, de még mindig az egyik kedvenc Evangelion AMV-m. :lol: Morbid, de zseniális. XD (Figyeljünk a kép-szöveg egységére, aki látta az End of EVA-t, az valszeg több részen is szakadni fog, pl. milyen beszédes az a bedobott "motherfucker" pont annál a jelenetnél ugye... XDDDD)
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Anime 404
Kicsit fárasztó, de nekem tetszett. :D
Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Surci »

Legelső End of Eva AMV-m. Fogalmam nincs hány ezerszer néztem meg. NGE-fankorszakom közepén találtam, mellette meg nagy NightWish-fan is vagyok, és az egyik legnagyobb kedvencem pont az End of All Hope.
Szintén NGE: ASUKA + RAMMSTEIN, vagyis rossz már nem lehet.

Ezt meg csak úgy, az Anime Metal Video analógiájára: Welcome to the Show.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

AnimeKarácsonyon volt az a program, hogy AMV Mortal Kombat. Itt a közönség dönthette el bekiabálással, hogy melyik a kedvence. De a lényeg nem is ez, hanem feltették az eredményekhez a levetített videókat és találtam egy tök jót.
Still Preoccupied With 1985 :vigyor:

Később még lehet csemegézek, mert párat nem ismerek a kirakott listából.
Kép
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Élveztem amúgy ezt az AMV Mortal Combatos progit az Animekarácsonyon. Remélem lesz még.

Jómúltkor posztoltunk pár everybody wants to rule the world AMV-t. A napokban érkezett egy sokkal hatásvadászabb Fate/Zero alkotás belőle.
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Catrin írta:Jómúltkor posztoltunk pár everybody wants to rule the world AMV-t. A napokban érkezett egy sokkal hatásvadászabb Fate/Zero alkotás belőle.
Ha úgy közép tájban nem lett volna a mindenki egyszerre üvölt dolog azt mondtam volna, hogy ez az új kedvenc amvm. ... de így is baromira bejött, mostly because I'm a fanboy of f/0.
Kép
Avatar
Keelia
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2014.09.23. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: leginkább a gép előtt

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Keelia »

https://www.youtube.com/watch?v=UYtv_dqgvSU

Nekem most ez jön be, nagyon jól összekombinálták a különböző animéket egy fiktív filmtrailerré :D
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

ha már f/0 amv és úgy is közeledik a karácsony
https://www.youtube.com/watch?v=sXUoLil25b8
Kép
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Catrin »

^Ez de beteg. XD (A másikban amúgy engem is az összkiabálás zavart.) A fentebbi kamufilm trailer jó lett.

És akkor egy kis nosztalgia, ha már képes voltam félóráig ezt repetázni, és azt hajtogatni, hogy "decukiszépekuuuuu", más is szenvedjen! (Azt hiszem, amíg fut a mostani, nem fog az újralángolásom csillapodni. :twisted: )
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ha már nosztalgia AMV-k, ezt még a múltkor akartam linkelni, csak sehogy sem találtam meg, most viszont Facebookon épp "szembejött" velem. XD Emlékszik még rá valaki? Anno nagy sláger volt. :D
Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Surci »

Ez se mai darab már, de emiatt kezdtem el az Ayashi no Cerest.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Nekem ez volt ilyen áll leejtős AMV, szintén nem egy friss darab.
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Sidonia no Kishi - Anthem Of Remembrance
Leszámítva, hogy középen kicsit sok volt az a zaj effekt, jól sült el
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

^ Jó lett nagyon. Végre egy normális AMV ebből a sorozatból.

Suisei no Gargantia AMV, vigyázat spoileres! Nem hittem volna, hogy egy Icona Pop szám ennyire jól fog menni alá.
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Uchouten Kazoku AMV
Nézzétek meg, aztán az animét is, mert megéri!
Kép
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Ma megint rajongtam Hirotakám hangulatos Ghibli amvjére, aztán eszembe jutott, hogy még nem is linkeltem sehova. Szóval Fly Ghibli nektek.
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

mostanában kezdtem el stop motion animálni, inspirácció by: KilllaKill amvk és Motorcity amv :D
Oké motorcity nem anime, de na.. xd
https://www.youtube.com/watch?v=BG-VLJJ ... gA&index=3
https://www.youtube.com/watch?v=fwXopY8zl7E
https://www.youtube.com/watch?v=APpANf9 ... rr_8yLfR0Q
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Rui-chan írta:Anime 404
Kicsit fárasztó, de nekem tetszett. :D
Jól emlékeztem, hogy már linkeltem ide, úgyhogy Titkos, itt van megnézheted az egészet. Egyébként Miskolcon is vetítették, Yakumo mondta, hogy mindenképpen vigyem el majd neki, mert az egész AMV-n jókat röhögött.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Rui-chan írta:
Rui-chan írta:Anime 404
Kicsit fárasztó, de nekem tetszett. :D
Jól emlékeztem, hogy már linkeltem ide, úgyhogy Titkos, itt van megnézheted az egészet. Egyébként Miskolcon is vetítették, Yakumo mondta, hogy mindenképpen vigyem el majd neki, mert az egész AMV-n jókat röhögött.
Á igen, zseniális, köszi! :lol: Amúgy azt még épp sikerült felírnom, hogy "Anime 404", de nem voltam benne biztos, hogy az a videó címe-e, vagy valami kósza szöveg, hiszen azt sem tudtam, épp az elejét/közepét/végét látom-e, mivel csak úgy randomba felpillantottam a vászonra. XD Szóval még egyszer köszi! :)
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Code Monkey
Nem tudom linkeltem már ide, de az a vicces helyzet állt elő, hogy már évek óta szeretem ezt az AMV-t, az animének pedig nem rég néztem meg az első részét. Olvastam róla Péter blogján, aztán úgy voltam vele, most már tényleg ideje lenne elkezdeni. Tervezek majd írni róla, mert rögtön az elején megvett kilóra, viszont még pár részt szeretnék megnézni, mielőtt komolyabban belemennék.
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Rui-chan írta:Code Monkey
Ez az amv a szívemhez szólt. (leszámítva a mountain dewt, meg a fritost. szeretném azt hinni h ennél egészségesebben táplálkozom :v ) Az anime masszívan felvéve a plan to watch listámra.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Na igen, ilyen egy jó AMV, amit megnézel és egyből kedved támad a sorozathoz is. :D (Nem a mai divathullám, ami akkora epilepszia-fesztivál, hogy nem hogy az animéből nem látsz semmit, de sokszor azt sem, hogy konkrétan milyen cselekmény zajlik a képernyőn, olyan sebesen váltogatják a képeket. :dirr:)

Code Monkey-ra visszatérve: Én még évekkel korábban láttam ezt az AMV-t (sőt, ha jól rémlik, Péter blogján is valahogy úgy volt, hogy ő megírta a postot az animéről, én belinkeltem neki az AMV-t rá "válaszul", Rui meg így futott bele XD) és bár az animére még mindig nem kerítettem sort, de az már a klip első megnézése után nyilvánvalóvá vált számomra, hogy ennek bizony "plan to watch" listán van a helye. :D

Illetve a fentiektől függetlenül én is hoztam most egy AMV-t. Haver küldte egy olyan szöveg kíséretében, hogy "eléggé drogos AMV, de nekem bejött" és ha neki bejött, akkor én kapásból oda meg vissza vagyok érte. :D Fogalmam nincs, hogy egyáltalán mi ennek a számnak a stílusa, minek nevezik ezt, de hihetetlenül kellemes volt hallgatni, pedig az elején még úgy voltam vele, hogy "ez a "kutyaugatás-hangeffekt" tuti az agyamra fog menni hosszútávon", de lássatok csodát, nem! :D Amikor meg 2:25 körül elindul a trombita, szafoxon, vagy mi az, ott már tényleg teljes a fül-orgazmus. :lol: Btw, nem ismertem még ezt a számot/együttest, de aki esetleg igen: sok hasonló daluk van még? :D Mert pl. az AMV "stáblistája" alatt is egy igen hasonló szám megy, csak még arra nem jöttem rá, hogy ez most ugyanannak a számnak valami lassabb verziója/coverje, vagy pedig ugyanannak az együttesnek egy másik dala? El bírnék viselni egy olyat, aki akár egyedül, akár többedmagával hasonló stílusú számokból kihoz vagy 20-30-at. :vigyor: (Az Owl City-nek pl. pont ezért vagyok fanja, mert annyira jellegzetes Adam számainak a stílusa, zenei világa, hogy ha egyet hallottál tőle, kis túlzással mindet hallottad, csak éppen ezt most pozitívan értem, mondhatnám úgy is, hogy ha az egyik száma bejött, akkor 90%-ban ugyanazt a minőséget fogod kapni máskor is tőle. :D)

Visszatérve az AMV-re: technikailag is nagyon rendben van, szóval az egy dolog, hogy kapásból két különböző anime főszereplőit "hozta össze", viszont azt a sok, mindenfelé szálló tereptárgyat sem lehetett semmi megcsinálnia. XD Meg ugye Akross Con-os AMV versenyek első díját sem szokták csak úgy bárkinek odadobni. XD (Sőt, pont úgy tapasztaltam, hogy náluk jellemzően puszta technikai profizmussal önmagában még nem nyerhetsz, valami kellően egyedi/vicces/stb. ötletet is be kell dobnod mellé. Legalábbis már kb. harmadik éve azon veszem észre magam, hogy az aktuális nyertes AMV-jük valahogy mindig a kedvenceim közt landol. :D)
Kép
Válasz küldése