Animék, amiket rossznak tartotok

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Szacsi
Profi
Profi
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2006.09.12. 14:44
Tartózkodási hely: Buon Viaggio
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Jó, ezeket én sem szeretem, de azért figyelembe lehetne venni, hogy melyik korosztálynak készültek ^^" A Pokemont kiskoromban én is nagyon szerettem, a Tokyo Mew Mew lehet, hogy a fiatalabbaknak bejön.
Avatar
Asami.
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2006.08.14. 10:48
Tartózkodási hely: Egy jobb helyen...

Hozzászólás Szerző: Asami. »

Hááát, nem tudom... a 9 éves unokahugom megnézett a TMM-ből pár részt, és mást se csinált csak vihogott. Azóta sem nézi :D
A Pokemont nem bántom, régen imádtam mai napig Pikachus ébresztőórám van ::hehe::
.(\_/)
(='.'=)
(")_(")
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

A TMM nem rossz (még én is nézem), csak hát nekem a magyar szinkron nem jön be, nagyon rossz lett (kivéve Ryou és Kisshu hangja).
Kép
Avatar
Shinjitsu no Shi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2006.11.01. 12:40

Hozzászólás Szerző: Shinjitsu no Shi »

Így hirtelen nemt'om, hogy az Elfen Lieden, vagy az F-Zeron kaptam nagyobb röhögőgörcsöt... még gondolkozom...

EDIT: Megvan. Elfen Lied.
"The world is not beautiful: and that, in a way, lends it a sort of beauty." Kino no Tabi

"Omigawd liek im sooo gawth i cut myself" - idiótákkal vagyok körülvéve...
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Énis, főleg hogy az utóbbi időben egyre több 12-13 éves ismerősöm azt mondja, hogy az EL nagyonis komoly anime. Mert véres. Aztán jött a gyerek kioktatása...:dirr:
na de ebbe most ne menjünk bele^^'
relatív kinek mi a rossz^^'
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Az F-zero inkább fáj, de az Elfenben tényleg van pár röhögős rész, az "Eladtam a lelkemet...cserébe a tökeimért." örök kedvenc marad. :dirr: XDD
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Maa, az F-Zero legalább nem akar húdekomolyésmélyértelmű anime lenni...
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

Duel Masters :neutral:
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Nah, hát az se akar valami hűdekomoly anime lenni. XD
Avatar
Zsebi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2006.11.03. 19:17
Tartózkodási hely: itt is ott is ^^

Hozzászólás Szerző: Zsebi »

Hát a Duel Monsters tényleg nem...
Az egyik előbbi hozzászólásban volt szó a magyar szinkronokról, hát igen sajnos elég sokszor nem találják el :? De amit leginkább nem szeretek azok a nevek magyarra fordítása, pl: Dobó Döme vagy Kerekes Joey mondjuk a Yu-Gi-Oh ból
-A gyertyák- mondja szórakozottan, mikor megakad szeme a kandalló peremére állított gyertyatartó füstölgő csonkjain. -Nézd csak, a gyertyák csonkig égtek.
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

De most nem azert de nem kell vminek hudekomolynak venni magat ahhoz h egyszeruen rossz legyen..lehet h az F Zero nem akar komoly lenni, meg a Megaman, akkor csal szimplan anelkul bunrossz..
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Nurrik írta:Duel Masters :neutral:
Zsebi írta:Hát a Duel Monsters tényleg nem...
Azért azt tartsuk fejben, hogy ez a két anime még mindig nem ugyanaz. :wink:
A YGO Duel Monsters-t elnézegeti az ember, de a manga 100x jobb, inkább azzal kezdjen mindenki, akit érdekel a YGO.
A Duel Masters-ben meg az az érdekes, hogy az amcsik "mentették meg". :D Az eredeti japán verzió egy pofátlan YGO koppintás, csak még a kártyából előjövő szörnyeket is lusták voltak megrajzolni, ezért helyettük vannak "másik dimenzióban" verekedő 3D CG szörnyek, amiknek a kidolgozása az F-zeros kocsik színvonalán mozog, és a tényleges harc annyi, hogy egy asztalon forognak a lapok, a néző meg marhára nem érti, hogy mik is a szabályok és hogy "működik" a játék. Akkor már jobb az amcsi verzió, amiből ugyan az a kevés komolyság is kiveszett, ami (talán) megvolt valahol a sorozatban, viszont cserébe kaptunk egy hülye beszólásoktól hemzsegő, szinte már paródia számba menő animét, amiben a 4Kids-től szokatlan módon még jók is lettek a poénok. :D (Mondjuk Jetixem nincs, 3 részt láttam, amit kazettán adtak kölcsön, és annyi elég is volt belőle, de ez alatt a 3 rész alatt jókat röhögtem. XD)
IloveRenji írta:De most nem azert de nem kell vminek hudekomolynak venni magat ahhoz h egyszeruen rossz legyen..lehet h az F Zero nem akar komoly lenni, meg a Megaman, akkor csal szimplan anelkul bunrossz..
Ezt aláírom, a nem "deep & hardcore" animék között is ugyanúgy találni kincset, mint szemetet.
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Titkos írta:A Duel Masters-ben meg az az érdekes, hogy az amcsik "mentették meg". :D
Leszámítva, hogy eredetiben se volt sokkal komolyabb. Az amcsik csak beleraktak még egy adag poénkodást.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

mufurc írta:
Titkos írta:A Duel Masters-ben meg az az érdekes, hogy az amcsik "mentették meg". :D
Leszámítva, hogy eredetiben se volt sokkal komolyabb. Az amcsik csak beleraktak még egy adag poénkodást.
Eredetileg volt ott "jó útra térítem a gonoszt" dologtól kezdve "ezen a duelen múlik a jövőm" jeleneteken át sokminden. :wink: Szóval egyértelműen a YGO sikerére hajazott, próbáltak csinálni egy detto ugyanolyan kártyás merchandise-t más karikkal. Az amcsik úgy döntöttek, hogy inkább átírják a szöveg nagy részét paródiára, így nem lesz olyan feltűnő a hasonlóság a YGO-val (meg akkor azt is szétbarmolhatják XD), és megjelentek kedvenc mondataink, pl. "Hehe, de gonoszak vagyunk, nem fizettük be a gázszámlát!" vagy a "Most mit csodálkozol? Minden animében van osztott képernyő!". :D
Persze, átlag merchandise az eredeti is, de nem volt benne minden második mondat paródia, ellentétben az amcsival. :)
Kép
Avatar
Rossi
Profi
Profi
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2006.05.15. 10:35
Tartózkodási hely: Na'conxy... izé, Nagoya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rossi »

Titkos írta:és megjelentek kedvenc mondataink, pl. ... "Most mit csodálkozol? Minden animében van osztott képernyő!". :D
Ez nem úgy volt, hogy:
"Csúcs ez az osztott képernyő!"
"Ugyan, minden animében száz ilyen van..." ? :vigyor: :dirr:

Meg mikor a főgonosz beszól valami olyat, hogy: "Azt akarom, hogy írjatok mindketten egy-egy dalt és adjátok elő, mer' kellenek az image songok ebbe az epizódba..." :vigyor:
Egyébként mikor a Cartoonon adták a Duel Masterst, azt hittem, eredetileg is a YGO paródiája volt, szóval remekül szórakoztam rajta.
"Történetem teljes egészében igaz, mivel az elejétől a végéig én magam találtam ki." XD
http://thebiggestdreamer09.blogspot.com/
Avatar
Xellosgirl
Profi
Profi
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2005.12.17. 12:19

Hozzászólás Szerző: Xellosgirl »

A pokemon igenis jó... Bár játékból készített anime... de igazi klasszikus.
Nem ugorhatok mindig segíteni akárhányszor csak füttyentesz nekem, az nem tenne jót a rossz híremnek.
(Xellos)
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Mondom - eredetileg sem volt komoly. Az más kérdés, hogy az amcsik még hozzátettek egy adag marhulást, de ettől még eredetileg is stílusparódia volt. Csak persze nem ennyire.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Zsebi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2006.11.03. 19:17
Tartózkodási hely: itt is ott is ^^

Hozzászólás Szerző: Zsebi »

Hoppá az előző hozzászólásomban a Duel Masters-re gondoltam, csak már össze szavakat keverem... bocsi ^^' :oops:
-A gyertyák- mondja szórakozottan, mikor megakad szeme a kandalló peremére állított gyertyatartó füstölgő csonkjain. -Nézd csak, a gyertyák csonkig égtek.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Rossi írta: Ez nem úgy volt, hogy:
"Csúcs ez az osztott képernyő!"
"Ugyan, minden animében száz ilyen van..." ? :vigyor: :dirr:
De biztos, régen láttam. ^^"
Ami nálam abszolút vitte a pálmát, az az volt, amikor a főgonosz (aki külsőre "enyhén" Bakurás volt :D) gyerekkoráról mutattak flashbacket. Állnak egy réten, fúj a szél, a gyerek széttárja a karjait és megszólal: "Játszunk Titanicosat, én leszek Leo!" ::japhaha::
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Ok, és most kanyarodjunk vissza a témához. Kössz! :dirr:
Kép
Avatar
>Acosh<
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2005.09.28. 09:32
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: >Acosh< »

Pokemon. yu-gi-oh, duel masters, beyblade...Minden amivel
vacakokat adnak el ártatlan kisgyerekeknek.
^__^
Avatar
Slayer-Huntress
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2006.11.08. 18:38
Tartózkodási hely: Galaxy

Hozzászólás Szerző: Slayer-Huntress »

szerintem a Tini ninja teknőcök,F-zero,Pokémon,One Piece,Cowboy Bebop
ドラゴンボール(DB)
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

:wtf:
Most nézem CB-t, 20. résznél tarok és egyáltalán nem fogott meg, de hogy a legrosszabb anime lenne??!! Ez finoman szólva is túlzás. Ha már itt tartunk egy alapos szétboncolással megindokolnád, hogy miért is? :weh:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Slayer-Huntress
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2006.11.08. 18:38
Tartózkodási hely: Galaxy

Hozzászólás Szerző: Slayer-Huntress »

pár részt láttam belőle és nem tetszett. na jó nem a legrosszabb de akkor se valami nagyon szupi
de mindenkinek más tetszik. vagy nem?
ドラゴンボール(DB)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Slayer-Huntress írta:szerintem a Tini ninja teknőcök,F-zero,Pokémon,One Piece,Cowboy Bebop
Az első nem anime, az F-zerot viszont aláírom.
Kép
Válasz küldése