Animék, amiket rossznak tartotok

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

Én értem az NGE-t = én nekem nem tűnt fel, hogy nem értem :)
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Avatar
Acheron
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:53
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Acheron »

animehercegnocske írta:Hát szerintem a legrosszabb a slayers. nemtudom miért siteniíti mindenki, én egy kukkot sem értek belõle, de nem azért mert buta vagyok, mert az evangliont megértem például, de ez egy borzadály. na csak ennyit akartam. :goodpost:
Nezd, ha az a bajod valamivel, hogy nem erted, akkor az meg mentheto. Csak az ember ilyenkor felhuzza magat es konnyeden szarnak skatulyazza. Inkabb kerdezd meg a Slayers forumon azokat a dolgokat, amiket nem ertettel. Legalabb nem csak ket Xellos beszelget ott :)
"I have chosen all knowledge to be my province" - Sir Francis Bacon
Avatar
Stoker
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2003.07.17. 22:13
Tartózkodási hely: dolog
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Stoker »

danig írta:Rossz hozzáállás. :) Az FLCL olyan mint a szex: egyedül is jó, de min. 3, vagy inkább 4-6 fős társaságban a legjobb. ;ĐĐĐ (ahogy Woody Allen is mondaná :P)
Csak arra kell ügyelni, hogy mindig legyen elég behűtött sör. =Đ
És van benne igazság, mi 2en néztük behűtött sörrel és úgy ütött :^_^:
vélemény: az FLCL-t vagy imádja valaki vagy utálja.. átmenetet még nem láttam 8)
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

danig írta: Rossz hozzáállás. :) Az FLCL olyan mint a szex: egyedül is jó, de min. 3, vagy inkább 4-6 fős társaságban a legjobb. ;ĐĐĐ (ahogy Woody Allen is mondaná :P)
Bahh, 3-6 fos tarsasagban en inkabb Gundam Winget meg Weiss Kreuzt nezek, azokon sokkal jobban lehet rohogni. xDDD Sor nelkul is. xD
Avatar
andris
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2003.12.30. 19:19
Tartózkodási hely: Budapest, 16. ker eldugott zuga
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: andris »

Nekem tetszett a Furikuri, már csak a zenéje miatt is (azóta is azt keresem CD-n...). És még sör sem kellett. Sörrel én még egy blank screent is élvezek... :D ::beer::
"Éljen a cs. kir. kretenizmus!"
Avatar
Dru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2004.02.08. 15:39
Tartózkodási hely: Sanctuary
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dru »

Fushigi Yuugi Eikoden.Borzalmas.Szörnyű.Rettenetes.
A Fushigi yuugi-t egyenesen imádtam...egészen addig,amíg nem találkoztam a 3. OVA-val. Azóta látni sem birom.
Az Inamorati egy nagyon sötét történet...
szinte mindig éjszaka van.
-----------------------------
inamorati.freeblog.hu
drudeimos.deviantart.com
freethelight.freeblog.hu
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Sokan panaszkodnak az FY OVA-kra, lehet akkor jobb is, hogy nem láttam? :roll: mi a baj velük?
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Ayanami írta:Sokan panaszkodnak az FY OVA-kra, lehet akkor jobb is, hogy nem láttam? :roll: mi a baj velük?
Ööö... izé, ha még nem láttad, én azt javaslom ne is nézd meg ^^""" Tényleg, teljesen mások, mint a sorozat, szerintem iszonyúak! -.-
Az Eikoden pedig mégszörnyűbb, mint az első két OVA sorozat, én azt már nem is nevezném FY-nek :?
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Engem annak idején Mako eltiltott tőlük. Nem is néztem meg. Nem s fogom. És nem is érdekel. A dúrva csak az, hogy ez is watase kezei alul került ki.
Kép
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Sister Tenshi írta:Engem annak idején Mako eltiltott tőlük. Nem is néztem meg. Nem s fogom. És nem is érdekel. A dúrva csak az, hogy ez is watase kezei alul került ki.
Sniff... sniff... Mako engem is eltiltott, de elkövettem azt a hibát, hogy megnéztem mindhárom OVA-t... T.T Tenshi te ügyes és okos vagy, hogy hallgattál Makora!
Avatar
Dru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2004.02.08. 15:39
Tartózkodási hely: Sanctuary
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dru »

Ayanami írta:Sokan panaszkodnak az FY OVA-kra, lehet akkor jobb is, hogy nem láttam? :roll: mi a baj velük?
Nos...volt benne egy teleportáló magzat,reinkarnáció átváltozással és néhány rendkívül igénytelen számítógéppel animált szörnyike...
Az Inamorati egy nagyon sötét történet...
szinte mindig éjszaka van.
-----------------------------
inamorati.freeblog.hu
drudeimos.deviantart.com
freethelight.freeblog.hu
Avatar
AMD
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2004.01.18. 14:14
Tartózkodási hely: Over the hills and far away...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AMD »

Nos nem a legrosszabb de citromdíjat érdemel a 3x3 eyes OVA (főleg a 2dik sorozata), az 1ső szépen követi a mangát, de csak a 2. kötetig jut el, így egyátalán nincs befejezve.
Az OVA2 az 1. részének KÖZE NINCS a mangához, de nem ez a baj, hanem az, hogy egy elég gyengus fanficnek sem menne el... A 2.-3. rész megállja a helyét, de csak részben veszi át a manga motívumait, és a története fele se olyan mély...

A manga viszont az 1ik legjobb! (össze sem hasonlítható az anime-vel...)
.: Failures of Society :.
#fosanime@IRCnet
Ehehe
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2003.12.21. 23:59
Tartózkodási hely: Győr

Hozzászólás Szerző: Ehehe »

én végigbámútam a FY-t minden hozzátartozó oav-val, kabalafigurával és egéralátéttel együtt. Há nekem má a sorozat onnan nem tetszett ahonnan kezdtek kihullani az emberek. A kezdeti vidám hangulato teljesen sutba dobták és maradt helyette ez a lélekmarcangólós, rossz a világ, inkább meghalnék ömlengés. Az OAV-ok tényleg rosszabbak voltak a sorozatnál, de én ált. minden rosszban találok valami jót, így nem hagyott rossz szájízt maga után sem az OAV sem a sorozat.
Ne töröggyé semmivee, egyé zsömlét kiflivee!!!
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ehehe írta:én végigbámútam a FY-t minden hozzátartozó oav-val, kabalafigurával és egéralátéttel együtt. Há nekem má a sorozat onnan nem tetszett ahonnan kezdtek kihullani az emberek. A kezdeti vidám hangulato teljesen sutba dobták és maradt helyette ez a lélekmarcangólós, rossz a világ, inkább meghalnék ömlengés. Az OAV-ok tényleg rosszabbak voltak a sorozatnál, de én ált. minden rosszban találok valami jót, így nem hagyott rossz szájízt maga után sem az OAV sem a sorozat.
Nekem az első részek, talán túlságosan poéndúsak voltak, a vége meg már tényleg egy drámára hasonlított. Szerintem úgy a tizenvalahanyadik-huszadik rész környékére érték el azt, hogy a poénok és a komoly jelenetek kb. jó arányban voltak elosztva, aztán ezt úgy tartották kb. a 40. részig, de onnantól már eléggé komoly lett a dolog és ez egy kissé valóban lerontotta a dolgot. De azért szeretem. :) Az ova-kat még nem néztem meg, de valószínűleg nem is fogom, mert mindenki azt mondja, hogy pocsékok, én meg nem akarok egy ilyen jó sorozatban csalódni.
Kép
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

A múltkor unatkoztam, de szinte semmi se ment az új gépünkön, úgyhogy végül rászántam magam hogy megnézzem a Maho Tsukai Tai első részét. Talán a hozzáálással volt a baj... Nem mondom, hogy LEGROSSZABB (tudom, akkor miért írok ebbe a topicba?) de így egy rész alapján nem bírtam megállapítani, hogy egy eszméletlenül jó anime lenne... Bocsánat, tudom, hogy sokan szeretik, csak szerettem volna elmondani, hogy nekem nem jött be. Talán ha tovább nézném. De ahhoz meg már végképp nincs kedvem. Szóval ari, meg minden, csak valamiért nem értettem, hogy hogy szólhat arról egy rész, hogy egy cseresznyefa sétál a városban :drop:
Kép
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Ely-chan: Az első rész után nekem is ez volt a véleményem. Aztán erőt vettem magamon, megnéztem 3. részig és még mindig ugyanígy gondolom :dirr:
Nekem sem túlságosan jött be ^^"""
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Ehehe írta:Há nekem má a sorozat onnan nem tetszett ahonnan kezdtek kihullani az emberek. A kezdeti vidám hangulato teljesen sutba dobták és maradt helyette ez a lélekmarcangólós, rossz a világ, inkább meghalnék ömlengés.
Juj, hát akkor nem a te műfajod ^^ Me ugye szegény FY eredetileg drámainak készült, csak aho Watase szereti elhitetni veled hogy ugyan, ez vicces anime lesz... aztán a végén kapsz észbe, hogy végigsírtad az egészet mert az összes szívhez növő karaktert megölte -_- Kész csoda hogy az Ayashi no Ceresnek nem csináltak OVA-t, mert akkor én lőttem volna le az egész stúdiót... (csak regényt csináltak, az viszont jó lett, nem úgy mint az FY összes regénye+OVA-i, amik borzalmasak...)
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Na, szerintem ha van szar anime, akkor a Soul Taker az az... :(
Avatar
LordLynxx
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2004.05.09. 13:56
Tartózkodási hely: Másutt
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: LordLynxx »

Van rossz anime? hmm :D :D
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Hát pl. a Soul Taker-nek se füle, se farka. Ha nem lenne rossz anime, honnan tudnánk, hogy melyik a jó? :wink:
Avatar
LordLynxx
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2004.05.09. 13:56
Tartózkodási hely: Másutt
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: LordLynxx »

Van benne valami. Én csak hálát adok az égnek hogy még nem találkoztam szar animével. ::jthrill:: Lájf iz kúl, iznt it?
Kép
Avatar
Freya
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2004.04.30. 22:46
Tartózkodási hely: Cegléd

Hozzászólás Szerző: Freya »

Angel' S Egg na ennél nem tudom van e rosszabb :cry:
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Freya írta:Angel' S Egg na ennél nem tudom van e rosszabb :cry:
Már a neve is bizarr... :shock:
Avatar
sodd
Profi
Profi
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2003.06.03. 12:55
Tartózkodási hely: The Outback

Hozzászólás Szerző: sodd »

Nekem tetszett, bár elég elvont darab. Tetszik az a hozzászólás (már nem tudom, ki írta, itt, vagy más topicban, vagy a Mangazinon, de szóval valahol a "környéken"), ami szerint az Angel's Egg-et inkább úgy kell nézni, mint egy festményt, én nem mint egy filmet...
"... the smoking caves, the Gods who eat mountains, the flying dragons, the rivers of gold, the LEOPARD QUEEN..."
Avatar
Neara
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2004.05.23. 21:23
Tartózkodási hely: egy messzi-messzi galaxisban...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Neara »

Nem tudom, írta-e már valaki, de én a GANTZ anime-t eléggé- khmmmm- rossznak találtam. A manga után személy szerint nagyot csalódtam benne... ::jwar::
"Some people live free
Some people just want more
As for me, I got what I need
Don't got much but I got what I need"
Válasz küldése