Animék, amiket rossznak tartotok

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

mufurc írta:Ami azt illeti, én szívesebben néznék meg öt epizód Pokemont mint egy epizód Blue Gendert... de mondjuk, nekem az égvilágon semmi bajom nincs a Pokemonnal. :3
Nekem is inkább a Pokémon. Alapból nem szeretem a sci-fi, vérengző szörnyes, mecha animeket. Pokémon-ból még az első 6 filmem is megvan. ::jhihi::
Kép
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

A blue gender mindenidő egyik legrosszabb sc-fi sorozata amit valaha is láttam....és azok a szörnyek amiket mufurc is emlitett (anuszmonszták rofl) =SSS Inkább választom a kawai Pikachut XD
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Én is inkább Pokemon. Lehet, hogy én láttam túl sok sci-fis, mechas animét (pedig annyit nem is láttam...), de ez a sorozat hihetetlenül nem volt képes lenyűgözni. Nem tetszettek a rajzok, az animációt is gyengének éreztem (feltűnt, hogy néhol hosszú másodpercekig állóképet mutattak, ami bennem azt az érzést keltette, hogy nem nagyon volt pénzük...), a karaktereket se bírtam, a zene se jött be (nem szeretem Kuwashima Houko hangját, a hideg ráz ki tőle, bár itt azért jobb volt, mint mikor Maron és Jeanne karakterdalait énekelte ^^"), a történetnél olyan érzésem volt, mintha néhány korábban látott sorozatot és filmet gyúrtak volna össze. Szóval abszolút nem jött be. Ettől még van, akinek tetszik, nem is baj, de ha választanom kell, én is inkább Pokemon-t nézek.
Kép
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Én pont ellenkezőleg, a Pokémont nem állhatom. A Blue Gender ugyan Starship Tropperes hangulatú volt, de ettől még (lehet) jó. A Pokémon hosszútávon már unalmas...
Avatar
Kagain
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2005.10.19. 15:30
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Kagain »

A Trinity Blood-ot egyszerűen nem bírom végignézni, már sokadszor kényszerítem rá magam. Az egész egy mocsok nagy sablon. Az összes szereplő, az összes "poén", a nagy szenvedések... Áhhh...
I'll let some air come in the window
Kind of wakes me up a little
I don't turn on the radio
Coz they play shit, like... you know
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

Pedig amiket felsoroltál kismiska a befejezéshez képest :!: Mert az aztán a ...
Kép
Avatar
Kagain
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2005.10.19. 15:30
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Kagain »

Ne csigázz! :D Most már csak azért is végignézem! :hammer:
I'll let some air come in the window
Kind of wakes me up a little
I don't turn on the radio
Coz they play shit, like... you know
Avatar
Black Winged
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2006.02.04. 10:20
Tartózkodási hely: iskolának nevezett állatkert

xxx

Hozzászólás Szerző: Black Winged »

A blue gendert csak kiváncsiságbol néztem végig.1szer bőőőven elég volt.Az endingje azér teccett.A pokemon,digimont szivesen nézem.A sonicxnél viszont elveztettem a fonalat.Ezek az ürben utazosdik már kezdenek az agyamra menni.A Cowboy beboppal is igy voltam:uristen megin valami ürizé.Aztán tökre teccett.
Cut my life into pieces
This is my last resort
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

A BG egyáltalán nem rossz szvsz. A Pokémont inkább utálom, rettentő unalmas, hogy mindig ugyanazokat a teremtményeket veszik elő a tarsolyukból, amelyeknek ráadásul egy-egy szótöredéket ismételgetnek egyfolytában...akkor már inkább átkapcsolok...
Avatar
Rossi
Profi
Profi
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2006.05.15. 10:35
Tartózkodási hely: Na'conxy... izé, Nagoya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rossi »

Xelloss írta:A Pokémont inkább utálom, rettentő unalmas, hogy mindig ugyanazokat a teremtményeket veszik elő a tarsolyukból, amelyeknek ráadásul egy-egy szótöredéket ismételgetnek...
Na igen... valamelyik Japanimánia adásban (Merchandising animék) mondta Darklight, hogy az már szinte művészet, hogy hogy lehet ilyen hihetetlen mennyiségű részt csinálni pontosan ugyanarra a sémára. Ebben van igazság...
Előnye: a néző a pokémonokat a hétszáznemtudomhányadik rész után már családtagnak tekintheti. Mint Hosé Armandót, Toniót, Luz Mariát meg Isten tudja még kit. Anime-szappanopera.
"Történetem teljes egészében igaz, mivel az elejétől a végéig én magam találtam ki." XD
http://thebiggestdreamer09.blogspot.com/
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Rossi írta:Mint Hosé Armandót, Toniót, Luz Mariát meg Isten tudja még kit. Anime-szappanopera.
Ebben van vmi.. :shock:
Ez tetszik..bar en nem ereztem soha csaladtagnak Pikachu-t, joval fiatalabb rokonaim anno mentek Pokemont keresni az erdobe..probaltam nekik mondani finoman, h hat öö nem igazan van ertelme, de nem volt szivem letorni a lelkesedesuket :-P (aztan jottek haza csalodottan..)
Avatar
Rossi
Profi
Profi
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2006.05.15. 10:35
Tartózkodási hely: Na'conxy... izé, Nagoya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rossi »

:LOL: Ez aranyos...
Erről eszembe jut még (ha már idézgetésnél meg összehasonlításnál vagyunk) hogy a Vágvölgyi írt vmi olyasmit a Tokyo Undergroundban, h
a Pokémon készítők azzal érveltek a sorozatuk kisgyerekekre gyakorolt pozitív hatása mellett, hogy ösztönzi a gyűjtögetést, pl bélyeg- és bogárgyűjtést (?) /:shock: már ha jól emlékszem, valami ilyesmi volt/.
Halkan hozzáteszem, hogy a pokémonos cuccok gyűjtögetését is.
De azért annyira nem rossz ez az anime, legalább vidám, kevéssé erőszakos stb- inkább való gyerekeknek, mint bizonyos egyéb sorozatok. Más kérdés, hogy ha nekem lenne gyerekem, inkább próbálnám másra szoktatni. (Akar a fene pokémonos chipset, kitűzőt, etc venni nap-mint-nap :wink: ) Na, pokémononkról össz véleményem kb ennyi. :)
Számos jobb animét láttunk már, ne?
"Történetem teljes egészében igaz, mivel az elejétől a végéig én magam találtam ki." XD
http://thebiggestdreamer09.blogspot.com/
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Nem azt mondom, hogy nagyon rossz, csak azt, hogy hosszútávon unalmas... Egy idő után már csak azért néztem bele, mert kiváncsi voltam, hogy a Rakéta-csapat ezúttal hogyan fog a levegőbe repülni... Egyedül ezen tudtam vigyorogni egy keveset. Egyébként ez valószínűleg tényleg korosztályfüggő egy kicsit...
Renji, azáltal, hogy hagytad őket körülnézni, legalább nem Te vagy a rossz ember, amiért nem engedted őket elmenni :wink: . Előbb-utóbb úgyis rájöttek volna.
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Rossi írta:a Pokémon készítők azzal érveltek a sorozatuk kisgyerekekre gyakorolt pozitív hatása mellett, hogy ösztönzi a gyűjtögetést, pl bélyeg- és bogárgyűjtést (?) /:shock: már ha jól emlékszem, valami ilyesmi volt/.
Halkan hozzáteszem, hogy a pokémonos cuccok gyűjtögetését is.
Leginkább arra ösztönzi a gyerekeket, hogy tazo/plüssfigura/kártya vagy bármilyen más formában szerezzenek meg több és több pokémont (ha lehetséges az összeset!). Én ezt nem pozitív, hanem inkább addiktív hatásnak nevezném. Ez még konzoljátékban jó is volt, mert nem került a kedves szülőnek pénzbe minden egyes újabb pokémon beszerzése és órákra le tudta kötni a gyerekeket a pokémonok gyűjtögetésével és a harcokkal. Viszont ha valaki komolyan Pokémon fan lesz, az elég költséges hobbi... Ezt nem kedvelem a merchandise animekben. :roll:
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Jaja, mert koltseges a szuloknek, h a gyerek Pokemon Lexikon-nal rohangal korbe, meg Pokemon mindenfelevel, amit az elobb hisztizett ki..aztan jon a nagy kiabrandulas, h keres, keres, es semmi..na mindegy, nem elem bele magam, csak ezt nem erzem fairnek..
Na jo, csak a belyeg, meg egyebgyuktogetes legalabb lehetseges, de Pokemon mar kevesbe.. :drop:
De ez mar nagyon Offtopic..
Amugy meg a minap megneztem az Ajimu Beach Story cimu animet, es en meg igenyttelen grafikaju animevel nem talalkoztam..mondjuk a sztori is eleg bargyu..
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Himawari. 3 részig bírtam és nem tovább. Szörnyű op, rossz szinkronhangok, semmi sztori, idióta blőd viccek melyek csak próbálnak humorosak lenni, mint például a fingó macska....nagyon gagyi de most komolyan! Bele ne kezdjen senki plsss Kíméljétek meg magatokat tőle XD Előre is köszi lol.
Kép
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Komolyan, ilyen is van? Legalább az A+on nem vetítik...
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Olyan rossz ilyen túltárgyalt topicokra írni. Már az első oldalra rögtön 6 választ akartam írni, úgyhogy hagyom inkább az egészet :P.

Most kénytelen leszek a Pokemont írni, mert ahhoz volt szerencsém. És nagyon árgh. Rossz animéket nem nézek. Igazából nem is láttam még sok animét.

Bár mondjuk a .hack//SIGN vége elég gázra sikeredett. De emiatt még nem írnám le a sorozatot.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

SoonDead írta:Bár mondjuk a .hack//SIGN vége elég gázra sikeredett. De emiatt még nem írnám le a sorozatot.
Ha már a Pokémon és ez is szóbakerült, akkor érdekes rávilágítani, hogy tulajdonképpen mindkettő merchandise, az egy dolog, hogy az egyik komolyabb, de attól még a lényeg ugyanaz: míg a Pokémonnál mind a 150, illetve később 300, aztán meg tudom is én hány lényt kell befogni, addig a .hack// univerzumnál PS 2-es, majd később PS 3-as játékokat kell vásárolni sorozatban, mert az anime tudtommal csak elindította a történetet, vagy mondhatnánk, hogy beetette a nézőket.
Amúgy egyik sorozattal sincs semmi bajom (Pokémontól nem kapok kiütést, csak épp már nem köt le, mint anno, a .hack//-et meg nem is láttam), csak gondoltam felvetem, hogy ha már "utáljuk a merchandise cuccokat" a téma, akkor ennyi erővel lehetne ezt is.
(Mit fogok ezért kapni a fanoktól. :lol: Megyek is aludni, későre jár, és ma még érettségi is volt, valószínű az ütött ki ennyire. XD)
Kép
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Titkos írta:
SoonDead írta:Bár mondjuk a .hack//SIGN vége elég gázra sikeredett. De emiatt még nem írnám le a sorozatot.
Ha már a Pokémon és ez is szóbakerült, akkor érdekes rávilágítani, hogy tulajdonképpen mindkettő merchandise, az egy dolog, hogy az egyik komolyabb, de attól még a lényeg ugyanaz: míg a Pokémonnál mind a 150, illetve később 300, aztán meg tudom is én hány lényt kell befogni, addig a .hack// univerzumnál PS 2-es, majd később PS 3-as játékokat kell vásárolni sorozatban, mert az anime tudtommal csak elindította a történetet, vagy mondhatnánk, hogy beetette a nézőket.
Amúgy egyik sorozattal sincs semmi bajom (Pokémontól nem kapok kiütést, csak épp már nem köt le, mint anno, a .hack//-et meg nem is láttam), csak gondoltam felvetem, hogy ha már "utáljuk a merchandise cuccokat" a téma, akkor ennyi erővel lehetne ezt is.
(Mit fogok ezért kapni a fanoktól. :lol: Megyek is aludni, későre jár, és ma még érettségi is volt, valószínű az ütött ki ennyire. XD)
Milyen érettségi van még ilyenkor?!? Aszittem a szerdai infó már egy betegesen késői időpont volt...
Jó az összehasonlítás, de annyiban sántít, hogy a Pokémon eredetileg játék volt, és mert népszerű volt, a "mérisne csináljunk sorozatot is, hisz mindenki szereti" elven lett sorozat.
De kár hogy a hackről ebben a topicban ejtek szót, hiszen mégiscsak végignéztem, mert van benne sztájl, de az utolsó 2 (najó csak 1) epizód miatt sajnos nincs gyomrom végignézni...
Avatar
Nakamura Kazuma
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2006.05.19. 20:46
Tartózkodási hely: in your mind
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nakamura Kazuma »

húú hát nekem az összes...
-monnal végződő bigyula :?
-a Yu-Gi-Oh se fogott meg :weh:
-a Tokyo Mew Mew meg aztán főleg :(
-Az F-Zero nem jön be :?
'SYD BARREEEEEEEEEEEEETT!!!!!!!!!!'


http://kazuma.middangeard.org.uk
Pink Floyd Fan Site
Avatar
Black Winged
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2006.02.04. 10:20
Tartózkodási hely: iskolának nevezett állatkert

xxx

Hozzászólás Szerző: Black Winged »

A pokémonbol csak a rakétacsapat idegesit,mindig ugynaz a duma.ÚÚÚnaaalmaaas!
Azok a kártyázos izék meg még rosszabbak.1re gusztustalanabb 'szörnyekkel' butitják a gyerekeket.me azok má nem szörnyek,csak szörnyü képek. :wwall: falnak megyek tölük.
Cut my life into pieces
This is my last resort
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: xxx

Hozzászólás Szerző: Titkos »

SoonDead írta:Milyen érettségi van még ilyenkor?!? Aszittem a szerdai infó már egy betegesen késői időpont volt...
Nem tudom, nálunk pénteken volt az infó.
Black Winged írta:A pokémonbol csak a rakétacsapat idegesit,mindig ugynaz a duma.ÚÚÚnaaalmaaas!
Azok a kártyázos izék meg még rosszabbak.1re gusztustalanabb 'szörnyekkel' butitják a gyerekeket.me azok má nem szörnyek,csak szörnyü képek. :wwall: falnak megyek tölük.
Jó, mondjuk azért nem minden "szörnyek harcolnak" típusú anime annyira rossz, a Yu-Gi-Oh pl. mangában nagyon jó, csak animében csináltak még mellé vagy 2-3 plusz szezont, hogy az új lapokat is népszerűsítsék, amik a manga vége után, illetve idő közben jöttek ki. (Mondjuk YGO-ból a kártyajátékot is szeretem. :))
Kép
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

A kártyajátékot én is kipróbálnám, csak egyrészt nem tudom, hol szerezzem be, másrészt nincs kivel játszanom... :(
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Xelloss írta:A kártyajátékot én is kipróbálnám, csak egyrészt nem tudom, hol szerezzem be, másrészt nincs kivel játszanom... :(
Pl. a Holdfényből, de a Lurdy Házban lévő King Comics is árul YGO lapokat. (játékra szintén ott a Holdfény, versenyek is szoktak lenni)
Kép
Válasz küldése