Animék, amiket rossznak tartotok

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Stoker
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2003.07.17. 22:13
Tartózkodási hely: dolog
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Stoker »

Eleje tényleg érthetetlen egy kicsit, de ettől még nem rossz, mert állati joo a története, zenéje, meg a megvalósítás..
Gondoljunk csak a Lain-re annak se nagyon lehetett érteni az elejét, aztán mégis milyen jó!
phr0zen

Hozzászólás Szerző: phr0zen »

Rhyagelle írta:Hozzám Phr0zen véleménye áll közelebb. Én azt mondom hogy a .Hack gyönyörű grafikáját elképesztő badarság 3-4 részen keresztül 2-3 szereplő szájmozgására pazarolni. (15 részen verekedtem végig magam) No persze rengeteg embernek tetszik, úgyhogy lehet hogy én vagyok a hibás egyed :drop:
Lehet h. gyári hibás vagy,de nem vagy egyedül! 8)
phr0zen

Hozzászólás Szerző: phr0zen »

Stoker írta:Eleje tényleg érthetetlen egy kicsit, de ettől még nem rossz, mert állati joo a története, zenéje, meg a megvalósítás..
Gondoljunk csak a Lain-re annak se nagyon lehetett érteni az elejét, aztán mégis milyen jó!
Szubjektív...
Ismerek valakit aki minden elemét rühelli,de különösen a zenéjétől zakkan be!(igaz te?) 8)
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Szerintem a zenéje egész jó, bár ez az én véleményem :)
Avatar
Stoker
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2003.07.17. 22:13
Tartózkodási hely: dolog
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Stoker »

phr0zen írta:Szubjektív...
Ismerek valakit aki minden elemét rühelli,de különösen a zenéjétől zakkan be!(igaz te?) 8)
Ok, ok.. Ízlések és pofonok..
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

sebaj, lényeg az hogy egyesek szeretik, egyesek nem szeretik. :)
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Én konkrétan Sorával értek egyet :P
Túl morbid, de én se tudtam rajta nevetni, szal Titkossal is egyetértek :?
Kép
nadjp
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2003.10.01. 18:31
Tartózkodási hely: s00pRONE
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nadjp »

Vagyis Titkossal értesz egyet :D
The last Angel...
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

nagyp írta:Vagyis Titkossal értesz egyet :D

Huh....ez már túl bonyolult^^' Lényeg, hogy mindenki szeret mindnekit, és mindenki mindenkivel egyetért (eh...sztem uncsi lenne, ha így lenne^^')
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
nadjp
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2003.10.01. 18:31
Tartózkodási hely: s00pRONE
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nadjp »

Az biztos... egyetértekk őőő izé :D :x
The last Angel...
Avatar
Zodd
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2003.08.16. 00:02
Tartózkodási hely: SZázhalombatta
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zodd »

Én meg mindkettőtökkel egyetértek (de az nem lehet hogy mindkettőjüknek igaza van, neked is igazad van) na ezt jó kitárgyaltuk skizofrén barátaim... :lol: :twisted: :D
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

A leggyengébb, amit idáig láttam, az a RahXephon volt. Borzasztó.
phr0zen

Hozzászólás Szerző: phr0zen »

Őrnagy írta:A leggyengébb, amit idáig láttam, az a RahXephon volt. Borzasztó.
Csak egy kritikát olvastam róla,aszerint egy Evangelion klón,annak viszont nagyon pöpec.

Neked mi nem tetszett benne?Ne azt mondd h. "az egész" kérlek...
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Őrnagy írta:A leggyengébb, amit idáig láttam, az a RahXephon volt. Borzasztó.
Ezt kikérem magamnak!!! Én imádom azt az animét, és kötelességemnek érzem megvédeni ^.^
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

phr0zen írta: Csak egy kritikát olvastam róla,aszerint egy Evangelion klón,annak viszont nagyon pöpec.

Neked mi nem tetszett benne?Ne azt mondd h. "az egész" kérlek...
Ja, Evangelion-klón. Bár annak szerintem gyenge. Túl nyilvánvaló, hogy koppintás az egész.

Hogy mi nem tetszett?
1. A szereplők jelleme nem túl kidolgozott. Hol ezt csinálják, hol azt. Hol ezt mondják, hol azt. Elég következetlen.
2. A fenti folyománya, hogy néha az adott szituáció, a párbeszédek, és a szereplők megnyilvánulásai, cselekedetei abszolút nem vágnak össze. Magyarul nem mindig értem, hogy az, ami éppen történt egy adott helyzetben, miért éppen úgy történt, ahogy.
3. Rengeteg benne a homályos folt. Most pontosan, kik a Murianek, mi ez a kék vér, stb. (bár itt lehet, hogy csak én siklottam fel pár részlet felett...)
4. Nem igazán értem, miért volt olyan szar Ayatonak (ugye megpróbálták párhuzamba hozni Shinji jellemével), amikor majdnem az összes női szereplő az ő kedvét leste (ellentétben Shinjivel, akinél nagyon is érthető, hogy miért olyan, amilyen), a végén még az anyja is. De a többiek se piszkálták túl sokat.
5. Ayato és Haruka "románca" enyhén szólva erőltetett. Még a szappanoperákban sincsenek ennyire nyakatekert viszonyok.
6. Mindenhova azt az idegesítően nyomasztó zenét vágták, még oda is, ahova nem kellett volna. Pl. nem tudom, miért kell ilyen zene egy harci jelenethez, amikor abban semmi drámai nincs, csak egy egyszerű zúzás.

Most ennyi jut eszembe, és valszeg több nem is fog, mert már letöröltem.

A két pozitívum, amit találtam: a grafika azért hozza a szintet (bár ez önmagában édeskevés), és az a jelenet tetszett, amikor Ayato tudtán kívül megöli szegény Hirokot.

Egyébként az a fajta lélektani mondanivaló, ami az Evangelionban megvan, megtalálható máshol is, ez egyértelmű, csak ezt ennyire nyilvánvalóan lekoppintani nincs értelme, mert az eredetit úgysem lehet egy másolattal überelni. Szerintem.
phr0zen

Hozzászólás Szerző: phr0zen »

Nahát azért az Evának is vannak hibái dögivel,de azért a vétermék íg is remekbeszabott.Ha ennyire ragya a RahXephon,akkor mindössze egy előnye van az Evával szemben:itt nem fogyott el a büdzsé a sorozat felénél. 8)
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

phr0zen írta:Nahát azért az Evának is vannak hibái dögivel,de azért a vétermék íg is remekbeszabott.Ha ennyire ragya a RahXephon,akkor mindössze egy előnye van az Evával szemben:itt nem fogyott el a büdzsé a sorozat felénél. 8)
Persze, hogy vannak hibái az Evának, de maga a sorozat nem következetlen. De nem is ez volt a téma, ugyebár, hanem a RahXephon.
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Őrnagy írta: Ja, Evangelion-klón. Bár annak szerintem gyenge. Túl nyilvánvaló, hogy koppintás az egész.
Az első részben télleg úgy tűnik....de sztem ahogy továbbnézed a sorozatot, egyre inkább különbözik tőle, nem beszélve a végéről..
Amúgy sztem még, ha EVAkoppintás is, miért olyan rossz az? Vegyük pl a Wedding Peach-et....az köztudottan Smkoppintás, mégis sokan vannak, akik jobban szeretik a Sailor Moonnál...
Őrnagy írta: 4. Nem igazán értem, miért volt olyan szar Ayatonak (ugye megpróbálták párhuzamba hozni Shinji jellemével), amikor majdnem az összes női szereplő az ő kedvét leste (ellentétben Shinjivel, akinél nagyon is érthető, hogy miért olyan, amilyen), a végén még az anyja is. De a többiek se piszkálták túl sokat.
Nem hiszem, hogy párhuzamot kéne vonni Ayato és Shinji jelleme között. Ayatonak nem a nők voltak a baja, hanem a világ....Shinjit pedig nem is érdekeltél a nők^^' Egyébként meg, nem mindig olyan jó ám, ha rajonganak érted...lásd pl Hiroko esete....
Őrnagy írta: 5. Ayato és Haruka "románca" enyhén szólva erőltetett. Még a szappanoperákban sincsenek ennyire nyakatekert viszonyok.
Hát nem tudom....én inkább egyedinek mondanám ;)
Őrnagy írta: 6. Mindenhova azt az idegesítően nyomasztó zenét vágták, még oda is, ahova nem kellett volna. Pl. nem tudom, miért kell ilyen zene egy harci jelenethez, amikor abban semmi drámai nincs, csak egy egyszerű zúzás.
Nem tudom miért mondod idegesítőnek, nekem kimondottan tetszett (izlések és pofonok....^^'). A harci jeleneteknél pedig pont az volt a lényege, hogy vmennyire dramatizálják a dolgot...legalább nem az az érzése az embernek, hogy "már megint fél órán keresztül püfölni fogják egymást....."


Nem tudom, nekem összegezve nagyon tetszett ez az anime, annak ellenére, hogy mielőtt megnéztem, szintén ilyen véleményeket kaptam róla, de mégis rászántam magam....és jól tettem^.^

P.S. Ez ugye nem veszekedős topic, szal azért ugye nincs harag? ^^'
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Ha lenne harag, akkor te húznád a rövidebbet. ^_^ De nincs. Csak beszélgetünk. *Megpaskolja Sora-chan feje búbját*
Sora írta: Az első részben télleg úgy tűnik....de sztem ahogy továbbnézed a sorozatot, egyre inkább különbözik tőle, nem beszélve a végéről..
Amúgy sztem még, ha EVAkoppintás is, miért olyan rossz az? Vegyük pl a Wedding Peach-et....az köztudottan Smkoppintás, mégis sokan vannak, akik jobban szeretik a Sailor Moonnál...
Szerintem azért nem célszerű koppintani, mert az olyan, mint más munkájáért bezsebelni a jutalmat. A WP és a SM engem nem érint, mert nem foglalkoztat túlzottan egyik sem. De elég gyakran előfordul, hogy egy jobb sorsra érdemes sorozat / együttes / stb. helyett annak koppintása érvényesül inkább, mert kicsit közönségesebb, így nagyobb tömegekhez jut el.
Sora írta: Nem hiszem, hogy párhuzamot kéne vonni Ayato és Shinji jelleme között. Ayatonak nem a nők voltak a baja, hanem a világ....Shinjit pedig nem is érdekeltél a nők^^' Egyébként meg, nem mindig olyan jó ám, ha rajonganak érted...lásd pl Hiroko esete....
Már hogyne kéne. Elvileg Ayatonak ugyanaz a baja, mint Shinjinek, (ugyanazok a gondolatai, a monológjai), csak a sorozatban nem jön át, hogy miért érzi olyan rosszul magát, mert mindenki odavan érte.

Shinjit meg szerintem "érdekelték" a nők, csak a jelleme miatt nehéz volt bármiféle kapcsolatot kialakítania bárkivel is.

Értem aztán sose rajongott senki, szóval nem tudom, milyen, de nem rólam van szó, hanem Ayatoról. >_<
Sora írta: Hát nem tudom....én inkább egyedinek mondanám ;)
Azt nem mondtam, hogy nem egyedi, csak hülyeség. 29 évesen nem fogsz újra beleszeretni abba, akivel 14 éves korodban jártál, ráadásul nem láttad 12 évig, és fiatalabb is nálad ennyivel. Ezt csak azért merem így kijelenteni, mert már láttam azt-azt életemben. De ez nem tartozik ide. 8)
Sora írta: Nem tudom miért mondod idegesítőnek, nekem kimondottan tetszett (izlések és pofonok....^^'). A harci jeleneteknél pedig pont az volt a lényege, hogy vmennyire dramatizálják a dolgot...legalább nem az az érzése az embernek, hogy "már megint fél órán keresztül püfölni fogják egymást....."
Azért mondom, mert amiben ilyen hangváltások (3-5-7 hang) vannak és ennyire egyenetlen az üteme, az idegesítő. És szerintem nem kéne olyan jelenet alá játszani ilyen zenét, ahol a jelenet maga nem ilyen hangulatú. Attól nem lesz dámaibb. Próbálj meg Saber Marionette J-hez Disgorge-ot hallgatni, akkor kapizsgálod majd, hogy mire gondolok.

Na, asszem ennyi.
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Őrnagy írta:Ha lenne harag, akkor te húznád a rövidebbet. ^_^
Gondolod? ^.^
Őrnagy írta: Szerintem azért nem célszerű koppintani, mert az olyan, mint más munkájáért bezsebelni a jutalmat. A WP és a SM engem nem érint, mert nem foglalkoztat túlzottan egyik sem. De elég gyakran előfordul, hogy egy jobb sorsra érdemes sorozat / együttes / stb. helyett annak koppintása érvényesül inkább, mert kicsit közönségesebb, így nagyobb tömegekhez jut el.
Igazad van a koppintás dologban, ebben az esetben lopásnak minősül...De azért nem egy olyan anime van (vagy egyáltalán bármi), ami vmi máson alapszik. És én továbbra is azt tartom, hogy nem koppintás ^.^ De ezen ne vesszünk össze^^'
Őrnagy írta: Már hogyne kéne. Elvileg Ayatonak ugyanaz a baja, mint Shinjinek, (ugyanazok a gondolatai, a monológjai), csak a sorozatban nem jön át, hogy miért érzi olyan rosszul magát, mert mindenki odavan érte.

Shinjit meg szerintem "érdekelték" a nők, csak a jelleme miatt nehéz volt bármiféle kapcsolatot kialakítania bárkivel is.

Értem aztán sose rajongott senki, szóval nem tudom, milyen, de nem rólam van szó, hanem Ayatoról. >_<
Ayato egyszerűen nem találja a helyét a világban, és nem azért, mert nem szeretik őt (mert szeretik^^'). Nem tudom, engem egy ismerősömre emlékeztet, akinek hasonló jelleme van....^.^

Shinji komolyan nem érdeklődött a nők iránt...persze ott volt Asuka, mikor meg akarta csókolni stb. De sztem hogy úgy mondjam, nem ez volt a legnagyobb problémája..
Őrnagy írta: Azt nem mondtam, hogy nem egyedi, csak hülyeség. 29 évesen nem fogsz újra beleszeretni abba, akivel 14 éves korodban jártál, ráadásul nem láttad 12 évig, és fiatalabb is nálad ennyivel. Ezt csak azért merem így kijelenteni, mert már láttam azt-azt életemben. De ez nem tartozik ide. 8)
Hm....ki tudja? ^^ Erre tényleg nem tudok mit mondani...persze, hogy el van túlozva, de az animékben mi nincs? ^^'
Őrnagy írta: Azért mondom, mert amiben ilyen hangváltások (3-5-7 hang) vannak és ennyire egyenetlen az üteme, az idegesítő. És szerintem nem kéne olyan jelenet alá játszani ilyen zenét, ahol a jelenet maga nem ilyen hangulatú. Attól nem lesz dámaibb. Próbálj meg Saber Marionette J-hez Disgorge-ot hallgatni, akkor kapizsgálod majd, hogy mire gondolok.
Kapizsgálom én, de nekem ez továbbra sem tűnt fel....^^'
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Sora írta: Gondolod? ^.^
Nem. Tudom. 8)
Sora írta: Igazad van a koppintás dologban, ebben az esetben lopásnak minősül...De azért nem egy olyan anime van (vagy egyáltalán bármi), ami vmi máson alapszik. És én továbbra is azt tartom, hogy nem koppintás ^.^ De ezen ne vesszünk össze^^'
Hát, hogy is mondjam, ahol ennyi szereplő és szituáció egyezik / hasonlít, az talán nem véletlen. Szerintem ez így néz ki.

Ayato - Shinji
Quon - Rei
Haruka - Misato
Riporter/Titkosügynök (a neve nem jut eszembe) - Kaji
A vén fazon (szintén nem tudom a nevét) - Lorenz Keel
Doktornő (név itt sincs, aki egyszer "belefagyott" az egyik gépbe) - Ritsuko
RahXephon - Evangelion 01

Az alapszitu egy az egyben ugyanaz. Van egy zárkózott srác, akinek azáltal kell önmagát megtalálnia, hogy egy böszme nagy mechát vezet. A támadások kísérteties hasonlatosságot mutatnak az Angyalok rohamaival. Az a jelenet, ahol Quon meghal, nekem rögtön Tojit és Eva 03-at juttatta eszembe. A vénember terve is nagyon hasonlít a Human Instrumentality Projecthez. Azt meg képtelenség lenne letagadni, hogy a sorozat vége teljesen egybevág az Eva sorozat végével. Sorjában ledurrantanak mindenkit, aztán szépen körbefolyik az az energiamező a Földön (az Evában ennek megfelelője az LCL), és mindenki nagyon boldog lesz (ahogy az Evában is komplementálódik). Amikor megnéztem a RahXephon: Memories-t, egy "véletlenszerű" asszociáció kapcsán egy kifejezés kezdett csengeni a fejemben: Death and Rebirth, Death and Rebirth...
Sora írta: Ayato egyszerűen nem találja a helyét a világban, és nem azért, mert nem szeretik őt (mert szeretik^^'). Nem tudom, engem egy ismerősömre emlékeztet, akinek hasonló jelleme van....^.^
Ezt egy kicsit félreértetted. Én azt akartam mondani (ezek szerint elég béna voltam...), hogy Ayato ugyanolyan zárkózott, félénk, mint Shinji, nem azért, mert "nem szeretik", hanem azért, mert nem tud kapcsolatot teremteni a körülötte élőkkel (ugyanazok a gondolatok rágják, "miért / mivel bántok meg másokat", "miért nem úgy bánnak velem, ahogy én azt szeretném", stb., mint Shinjit). De aRahXephonban nem igazán van olyan szituáció, ami alapján érthető lenne, miért gondolkodik így. Ellenben Shinjit felpofozzák, kiabálnak vele, eleinte mindenki rideg vele szemben, stb.
Sora írta: Kapizsgálom én, de nekem ez továbbra sem tűnt fel....^^'
Hmm... "Akkor örülj neki." /Ayanami Rei/
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Őrnagy írta:Hát, hogy is mondjam, ahol ennyi szereplő és szituáció egyezik / hasonlít, az talán nem véletlen. Szerintem ez így néz ki.

Ayato - Shinji
Quon - Rei
Haruka - Misato
Riporter/Titkosügynök (a neve nem jut eszembe) - Kaji
A vén fazon (szintén nem tudom a nevét) - Lorenz Keel
Doktornő (név itt sincs, aki egyszer "belefagyott" az egyik gépbe) - Ritsuko
RahXephon - Evangelion 01

Az alapszitu egy az egyben ugyanaz. Van egy zárkózott srác, akinek azáltal kell önmagát megtalálnia, hogy egy böszme nagy mechát vezet. A támadások kísérteties hasonlatosságot mutatnak az Angyalok rohamaival. Az a jelenet, ahol Quon meghal, nekem rögtön Tojit és Eva 03-at juttatta eszembe. A vénember terve is nagyon hasonlít a Human Instrumentality Projecthez. Azt meg képtelenség lenne letagadni, hogy a sorozat vége teljesen egybevág az Eva sorozat végével. Sorjában ledurrantanak mindenkit, aztán szépen körbefolyik az az energiamező a Földön (az Evában ennek megfelelője az LCL), és mindenki nagyon boldog lesz (ahogy az Evában is komplementálódik). Amikor megnéztem a RahXephon: Memories-t, egy "véletlenszerű" asszociáció kapcsán egy kifejezés kezdett csengeni a fejemben: Death and Rebirth, Death and Rebirth...
Az első 3 szereplőben és a Memories-ban egyetértek, a többiben nem annyira....^^'

Őrnagy írta: Ezt egy kicsit félreértetted. Én azt akartam mondani (ezek szerint elég béna voltam...), hogy Ayato ugyanolyan zárkózott, félénk, mint Shinji, nem azért, mert "nem szeretik", hanem azért, mert nem tud kapcsolatot teremteni a körülötte élőkkel (ugyanazok a gondolatok rágják, "miért / mivel bántok meg másokat", "miért nem úgy bánnak velem, ahogy én azt szeretném", stb., mint Shinjit). De aRahXephonban nem igazán van olyan szituáció, ami alapján érthető lenne, miért gondolkodik így. Ellenben Shinjit felpofozzák, kiabálnak vele, eleinte mindenki rideg vele szemben, stb.
Okok, értem! ^.^ (nem te voltál a béna, én fogtam fel rosszul^^')
De én továbbra is úgy gondolom, hogy azért megvolt az oka Ayatonak, hogy így érezte magát...
Őrnagy írta: Hmm... "Akkor örülj neki." /Ayanami Rei/
Örülök^.^
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Izé...nem Quonra gondoltam, hanem Hirokora... csak már belezavarodtam... :^_^:
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Őrnagy írta:Izé...nem Quonra gondoltam, hanem Hirokora... csak már belezavarodtam... :^_^:
A Tojisnál, ugye? Azt gondoltam ^^'
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
BNC
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2003.10.23. 19:58
Tartózkodási hely: /mnt/karosszek
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: BNC »

Csak gyorsan hogy mindenkinek a lelkébe tapossak:

-Pokemon, mert a 20231031240 rész után az ember kénytelen rájönni, hogy "eredetibb", mint a Sliders. Ráadásul nincs története. (alaptalanul nem szidok)
-(Asszem) Flint Hammerhead. Vicces akar lenni. Nem az.(Imho)
-Hellsing ZAAGYVA. mért nem maradtak a manga történeténél :(
-Serial Experiments Lain Szép/Jó/Überhangulatos. Azért lehetett volna "pergősebb" is. Nemigaz, hogy egy ilyen jó ötletből ilyen unalmas filmet készítettek.
-Love Hina u. a. mint a Hellsingnél. Nekem a Naru Idolos rész tett be végleg.
-Legend of the Owerfiend. EWW A vér jóó. A sex... is. De ENYIRE együtt+világvége.

...szal ez tényleg csak az én véleményem. Mindet láttam, mindegyikben volt valami "apróság"
Válasz küldése