Animék, amiket rossznak tartotok

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
FayeValentine
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2005.06.07. 15:49
Tartózkodási hely: Bebop űrhajó

Hozzászólás Szerző: FayeValentine »

Amy Jade írta:
Midoo írta:
mufurc írta: :roll: Nem celoztam senkire, altalanossagban beszeltem. Tragarkodast sem emlitettem. De a topic cime "Legrosszabb animek", ebbol pedig az ember (tan naivan) arra kovetkeztet, hogy ha vki ide ir egy animet, azt rossznak talalja...
A topic címe nekem sem tetszik, de én úgy értelmezem, hogy mindenki az EGYÉNI véleményét írja, nem pedig globálisan állítja egy animéről, hogy rossz.
igaz, de Mufurcnak is igaza van. de, ha vkinek nem teccik 1 anime, akkor azt vmilyen szinten rossznak tarja imho, szoval ez itt már fogalomzavar. :D de hagyjuk az ilyesmiket!
a Cowboy Bebop nekem se teccett (csak azért néztem végig, hogy leszálljanak rolam a CB fan haverjaim... :drop: )
Érdekes gondolatokat olvastam, és tényleg azt kell mondjam, mindekinek igaza van. Szerintem ha valakinek véleménye van, akkor mondja el, és vitassuk meg, és mindenki vegye a másik váleményét egyenrangúnak a sajátjával. Meg ellenkező vélemény esetén akár a másikat győzködheti is, ha akarja. Szóval nincs itt semmi komoly baj... :D
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Hikari írta:Emberek!

A fórum lassan kezd piramisjátékká válni.
Aki nem tudja, miről van szó, elmondom:
valaki írta:
másik valaki írta:idézet
idézet
most ez hogy néz ki? :?

Szeretnék mindenkit megkérni arra hogy ne használja már az idézet opciót orrvérzésig!
Főleg akkor ne, ha az éppen eggyel azelőtti postra válaszol.
Hihetetlenül unesztétikusá és használhatatlanná teszi a fórumot a sok felesleges idézet.

Javaslatok:

Az idézett szöveget lehet szerkeszteni, tehát ki lehet vágni belőle a sallangokat, és csak azt az egy mondatot / mondattöredéket idézni, amire vonatkozik a válasz.

Ha eggyel előbbi hozzászólásra válaszolsz, felesleges idézni. mindenki rá fog jönni, mire válaszolsz.

Ne halmozzátok az idézeteket! Tessék átszerkeszteni az idézetet, és csak azt a szövegrészt kiragadni amire válaszoltok.

Aki nem tudja használni az idézetet, nem tudja hogy kell átszerkeszteni, az inkább ne használja.


A fórum célja, mégegyszer hangsúlyozom: az információcsere. Nem a csetelés és a hülyéskedés. Ennek megfelelően kellene betartani néhány alapvető szabályt, mert máskülönben a fórum használhatatlan lesz!

Remélem számíthatunk a jövőben mindenki együttműködésére. Előre is köszönöm.
Kép
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

OK, köszönjük, mindenki értette, de vki még csak nemrég van itt. Innentől tudni fogja.
Avatar
FayeValentine
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2005.06.07. 15:49
Tartózkodási hely: Bebop űrhajó

Hozzászólás Szerző: FayeValentine »

Oké, mostantól tartom magam a szabályhoz. Igyekszem jókislány lenni... :lol:
Dragonmas
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2005.06.06. 16:24

Hozzászólás Szerző: Dragonmas »

FayeValentine írta:Nem tudom, de szerintem nem nagyon ismeri az animet, vagy nem rajong az ilyen akció animekért, ami tele van humorral. Remélem nem sértettem meg vele... bocsi :o
Kb.7 eve nezek animekat . Nekem fontos egy animeban hogy legyen sztorija hat Cowboy Bepopnak nincs sztorija ha nem latnak egy par reszt azt eszre sem venem nekem nem jonek be az ilyen animek
Avatar
FayeValentine
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2005.06.07. 15:49
Tartózkodási hely: Bebop űrhajó

Hozzászólás Szerző: FayeValentine »

Én mindenevö vagyok abból a szempontból, hogy hogyan követik egyást az események az animben. lehet, hogy minde részben más a téma, lehet, hogy egy összefüggö esemény köreé csoportusul minden. Nekem ez olyan mindegy, csak legyenek jók a szereplök, legyen élvezetes az akkori rész, és kész... na meg persze szépen is legyen megrajzolva. Ja egyébként ízlések és pofonok különböznek...
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Számomra eddig a Dna2 volt. Az eleje tetszett de aztán valahogy olyan gagyi lett hogy az csak na! Teljesen el lett rontva. =(
Avatar
Hoc
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2004.10.01. 23:33
Tartózkodási hely: magam alatt

Hozzászólás Szerző: Hoc »

A vége télleg gagyi lett, de attól még votak jó dolgok a vége fele. Meg asszem a manga tovább tart csak animet nem tudták befejezni pénzhiány miatt...nc
Dragonmas
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2005.06.06. 16:24

Hozzászólás Szerző: Dragonmas »

Nem latam az animet csak a mangat a manga csak 5 kotes
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

A.Hidekai írta:Számomra eddig a Dna2 volt. Az eleje tetszett de aztán valahogy olyan gagyi lett hogy az csak na! Teljesen el lett rontva. =(
Én az 5. résznél abba is hagytam. Nekem se jött be. :?
Avatar
FayeValentine
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2005.06.07. 15:49
Tartózkodási hely: Bebop űrhajó

Hozzászólás Szerző: FayeValentine »

Mondjuk én is csak a mangát láttam. Nekem eleve a rajzstílus nem feküdt. Úgyhogy hagytam is...
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Nekem megvan a manga és ott [eredeti kötetben] igazán tetszetős ^^ az anime vmi miatt nekem sem jött be annyira, de a mangával nincs bajom ^^
Avatar
FayeValentine
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2005.06.07. 15:49
Tartózkodási hely: Bebop űrhajó

Hozzászólás Szerző: FayeValentine »

Nekem sem az anime, sem a manga nem jött be... szóval, nem vagyok DNA2 fan... :-P
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Én sem szeretem se az animét, se a mangát... Csak az anime openingjét :3
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tiara »

Én meg nem láttam egyiket se :dirr:
Kép
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Nem sokat vesztettél vele. :lol:
Avatar
LordLynxx
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2004.05.09. 13:56
Tartózkodási hely: Másutt
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: LordLynxx »

Én láttam/olvastam és teccet.. Nemtom mi baj lehet vele... Mindegy..
Legroszabb animének megszavazom a Narutaru-t, aki nem látta ne akarja látni.... :neutral:
Az elején az ember belejön mert azt hiszi valami jó kis akció animét talált, és aztán jön a java...
Szörnyű volt, ezért óva intek mindenkit tőle, még most is megborzongok ha rágondolok...
(Sajnos mindig átélem mások fájdalmait.. és fájt..)
Kép
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tiara »

LordLynxx írta: Legroszabb animének megszavazom a Narutaru-t, aki nem látta ne akarja látni.... :neutral:
Az elején az ember belejön mert azt hiszi valami jó kis akció animét talált, és aztán jön a java...
Szörnyű volt, ezért óva intek mindenkit tőle, még most is megborzongok ha rágondolok...
(Sajnos mindig átélem mások fájdalmait.. és fájt..)
Franc, most kíváncsivá tettél :dirr:
Kép
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hikari »

LordLynxx: El kellett volna olvasnod előtte az aoianimén az ismertetőt, és nem ért volna meglepetésként... ^^"
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Narutaruval az a gond, hogy el van szúrva a karakterdesign, a sztori [amitől megmondom őszintén, én is sokkal többet vártam, főleg mikor az elején valahol leszúrják azt a nagypofájú srácot a tulajdon "gyerekével", meg a sok depizős jelenet benne... mikor néztem, nagyon sokszor eszembe juttatta saját magamat... és elég gázos volt... de alapjában véve nekem nincs a sorozattal semmi bajom, mert én nem úgy ültem le megnézni, hogy "na most akkor benézem magamnak a világmegváltó animét... etc" szal csak simén furcsának találtam, hogy csak úgy vége lett a semmi közepén...
Avatar
LordLynxx
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2004.05.09. 13:56
Tartózkodási hely: Másutt
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: LordLynxx »

Hikari írta:LordLynxx: El kellett volna olvasnod előtte az aoianimén az ismertetőt, és nem ért volna meglepetésként... ^^"
Igen, de én nem szeretem elolvasni a történetet előre..
Nincs semmi bajom a leírásokkal de néha többet árulnak el a kelleténél(lehet, hogy ezért vanna én nemtudom).
Mindegy, a lényeg az, hogy én jobban szeretek magam rájönni a dolgokra.. :D
Kép
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hikari »

Hmm.. értem, bár a műfaj nem spoileres sztem (mondjuk az ismertetők nagy része sem...)
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Számomra a Naruto és a One Piece vezeti a népszerűtlenségi listát.
Kép
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Narutoval egyetértek, de OnePiece??? :shock: én mondjuk marhára szeretem ^^
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Énis, igaz a grafika eléggé szokatlan, de én megszoktam. :dirr:
Narutoval én se nagyon vagyok kibékülve, még nem néztem meg, de valahogy a témája sem érdekel.. :roll:
Shounen anime és kész. ( jó, FMA is az, de azt imádom ^^ )
Válasz küldése